View Poll Results: Pronostic

Voters
17. You may not vote on this poll
  • 1

    9 52.94%
  • X

    6 35.29%
  • 2

    2 11.76%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 35 of 35

Thread: Etapa 30 : Steaua - Farul

  1. #22
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    2-2
    fara nici o valoare ...
    La anu baieti !
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  2. #23
    sport legend SVensson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Prin tari straine!!!
    Posts
    536
    Reputatie
    1
    2-2 ? M-a dezamagit Steaua. Cand eram si eu sigur ca castig la pariuri, hop egaleaza Farul. Nasol moment.
    [B][SIZE=2][COLOR=Red]Sanatate[/COLOR] [COLOR=Blue]acasa [/COLOR] !!![/SIZE][/B]

  3. #24
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Oare cata rabdare mai are Gigi?
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  4. #25
    suporter gicu's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    2,072
    Reputatie
    1
    daca asa se antreneaza Steaua pt. cupe...e grav. Mai au o sansa totusi...s-o intinda Pitzi
    ...always look on the bright side of life...

  5. #26
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Rusine! Nu ati reusit sa bateti Farul nici acasa. Dar lasa ca sunteti si la jocul asta castigatorii morali ca doar ati condus cu 2-0 nu???
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  6. #27
    sport legend
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    958
    Reputatie
    1
    salutare tuturor stelistilor!cit despre dinamovisti sa ne mai lase....bucuria lor este mare ,curind se va transforma intr-un esec rasunator in C.L. si titlul lor cistigat cu Porcodean si unii din colegii sai, mari iubitori ai echipei ministeriale va fi un zero mare si gras.cit despre jocul cu Farul, sa intelegem ca ratarea titlului si-a pus totusi amprenta pe jocul lor si au jucat in virtutea inertiei, nu mai era nimic de pierdut sau de cistigat.asta e...ma gindesc la F.C. Porto, a luat cupa UEFA si apoi C.L.macar o participare cit mai onoranta pentru noi si ar fii minunat.

  7. #28
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    "ALIUTZA NU E DE VANZARE!"
    "Ale ale
    Ale ale
    Victor Pitzurca
    Lasa-ne"
    si ne lasa? si nu uita ca e totul de vinzare, pina si ronaldo, d'apai maestrul trotuarelor.

    una peste alta bretonul contraataca
    in loc sa terminam cu fruntea sus am jucat ca niste nenorociti. sa le fie rusine. daca tot nu conta meciul sa fi bagat doar rezervele. asta e o mitocanie.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  8. #29
    sport legend Florentin's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Glen Ellyn, IL
    Posts
    461
    Reputatie
    1
    Bine baieti, deci il eliberam pe Piti si pe cine aducem?
    In afara lui Lacatus care este dorit mai mult prin prisma trecutului stelist decit pentru marile valente de antrenor, nu prea vad nimic compatibil cu cerintele noastre. Bineinteles putem apela si noi la experienta ciinilor care au schimbat 4 antrenori intr-un tur, dar chiar asa de rau (si jos) n-am ajuns.
    Eu personal cred ca ar trebui sa i se mai dea o sansa, ultima. In definitiv nu cred ca Piti a pierdut punctele la Piatra Neamt, Galati si cu juvetii. Mai mult, cred ca daca la sfirsitul 04-05 ne clasam iar glorios pe 2 se satura si Gigi si ii face vint in mod sigur.
    Stelist deci ... invingator.

  9. #30
    junior rew's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    123
    Reputatie
    1
    La anu steaua se va bate cu Craiova pentru locul 3. Locurile 2 din ultimile campionate vor fi un vis pentru echipa piturca. In cupele europene vor putea juca numai daca ajung in finala cupei, ca tot au scapat de Petrolu.

  10. #31
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Daca-i pe cum zici tu Rew inseamna ca echipa campioana va fi CFR Cluj sau Poli Timishoara, iar Dinamo va fi fericita sa joace in intertoto. Stai tu linishtit ca iar incepetzi sa innodatzi rushinile "europene"....
    ex-alpopa

  11. #32
    junior rew's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    123
    Reputatie
    1
    Ce-o tot intorci alpopa? Ce-are Europa cu campionatul nostru? Ce-are cupa de acu 18 ani cu faptul ca Farul v-a scos din ghete?

  12. #33
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Pai n-are nimic tocmai! Da' prea va tot datzi voi breji. Mai ushor cu entuziasmul, n-atzi vazut cum atzi cashtigat?!
    ex-alpopa

  13. #34
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    Farul inca se mindreste ca e una din echipele neinvinse de Steaua si Rapid campionatul asta
    anti Dinamo, anti oier

  14. #35
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Florentin
    Bine baieti, deci il eliberam pe Piti si pe cine aducem?
    In afara lui Lacatus care este dorit mai mult prin prisma trecutului stelist decit pentru marile valente de antrenor, nu prea vad nimic compatibil cu cerintele noastre. Bineinteles putem apela si noi la experienta ciinilor care au schimbat 4 antrenori intr-un tur, dar chiar asa de rau (si jos) n-am ajuns.
    Eu personal cred ca ar trebui sa i se mai dea o sansa, ultima. In definitiv nu cred ca Piti a pierdut punctele la Piatra Neamt, Galati si cu juvetii. Mai mult, cred ca daca la sfirsitul 04-05 ne clasam iar glorios pe 2 se satura si Gigi si ii face vint in mod sigur.
    Poate nu ai vazut meciurile dar Piti a gresit grav si la costat titlu nu stie sa faca schimbari
    anti Dinamo, anti oier

  15. 24th October 2005, 09:01
    Reason
    Avertisment

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •