Results 1 to 6 of 6

Thread: Site-ul F.C.Farul

  1. #1
    Român*AllTime* Quartz@nu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    City of Peas
    Posts
    961
    Reputatie
    1

    Site-ul F.C.Farul

    An de an am tot sperat ca echipa mea de suflet sa aiba un site "adevarat". Totul a fost in zadar...BOSANCEANU este o nulitate : nu tu echipa , nu tu stadion , nu tu site . Cu siguranta avem cel mai caraghios site din romania si nu numai .
    ps. daca maine tot este "schimbarea la fata" poate avem totusi un rezultat !!!
    [COLOR="Blue"][B]"Inteligența mă urmărește ...dar sunt mai rapid ca ea !"[/B][/COLOR]

  2. #2
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1
    Tot noi ne vom schimba la fata, adica din galbeni de oftica, vis a vis de ultimele campionate, devenim pamantii- vinetii cand ne gandim la interesul fata de imaginea clubului, fie ea si electronica. Pana la urma rezultatele ar fi fost cea mai buna reclama ! Insa cand iti propui ca tel de performanta o mediocritate exceptionala (locul 9), restul conteaza mai putin, din ce in ce mai putin. Te cam astepti la ce o sa urmeze.
    Parerea mea.

  3. #3
    Român*AllTime* Quartz@nu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    City of Peas
    Posts
    961
    Reputatie
    1
    echipa merge spre "b" ...la fel si site-ul Farului ..care este actualizat o data la 2 saptamani sau chiar trei.....rusine mai bine lasati-va !!!
    [COLOR="Blue"][B]"Inteligența mă urmărește ...dar sunt mai rapid ca ea !"[/B][/COLOR]

  4. #4
    Român*AllTime* Quartz@nu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    City of Peas
    Posts
    961
    Reputatie
    1
    un nou actionar un nou site ??? asteptam , pe bune!
    [COLOR="Blue"][B]"Inteligența mă urmărește ...dar sunt mai rapid ca ea !"[/B][/COLOR]

  5. #5
    Констанца kerosene's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    TheOldestLivingCityInRO
    Posts
    5,130
    Reputatie
    1
    Poate a luat bosanceanu si drepturile la site

  6. #6
    Român*AllTime* Quartz@nu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    City of Peas
    Posts
    961
    Reputatie
    1
    dupa 1-4 cu chiajna numai site-ul lipsea ... poate ca "suporterii" asteapta tv. farul de nu se duc la meciuri.
    o rusine !
    [COLOR="Blue"][B]"Inteligența mă urmărește ...dar sunt mai rapid ca ea !"[/B][/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •