View Poll Results: Pronostic

Voters
91. You may not vote on this poll
  • 1

    48 52.75%
  • X

    11 12.09%
  • 2

    32 35.16%
Page 4 of 27 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 550

Thread: Etapa 28 : Poli - Dinamo

  1. #64
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Dinamo va bate la timisoara mai usor decat cred unii. Eu cred ca vreo 3,4-0 este de ajuns. Hai sa fim obiectivi si sa recunoastem ca in afara de public (care dupa parerea mea e cel mai super din Europa) alte probleme nu vor fi pt noi. Poli e echipa subtirica si in mod normal ar trebui sa batem la scor dupa cum jucam, dupa ce atac avem si dupa ce nucleu unit reprezinta Dinamo.

    Forza Dinamo !
    Forza Campionii !
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  2. #65
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Sa va fie rusine timisorenilor pentru ce ati facut cu Rapid...
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  3. #66
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    9
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    Eram sigur ca o sa apara o parte din polisti pe aici cu declaratii care mai de care mai hilare. Auzi frate, cica o sa moara cainii. Sau o sa ne desfiinteze AEK sau Dinamo nu are treaba cu fotbalul insa AEK are.

    Se vede ca dupa ce AEK a stat capra cu Steaua si Rapid, cu aplauzele de rigoare venite din tribune, acum se mobilizeaza pentru acest meci de parca ar depinde viata lor de el. Sau banii lui jiji.

    Dupa ce se milogesc de corsicani sa vina sa ii ajute ca se pare ca ei nu "face" fata singuri vin pe forum si spun ca au cea mai tare echipa si la galerie sunt unici. Pai unici, unici, insa trebuie sa vina Corsicanu sa va fie lider?

    Nu pot sa va spun cat de mult ma distrati dragi timisoreni. Un lucru va rog insa: Nu va oprit!
    Esti penibil meshtere. Mi-ar place sa va vad pe toti latrand in groapa... dar nu in Stefan ce Mare ... ci in Belu

  4. #67
    toon zone bapsy's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,229
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Red Heat
    Sa va fie rusine timisorenilor pentru ce ati facut cu Rapid...
    Si anume ce am facut cu Rapid, de care sa ne fie rushine?
    Last edited by bapsy; 18th May 2004 at 14:25.

  5. #68
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Vrei sa-ti desenez?????
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  6. #69
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    daca poti desenaza
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  7. #70
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Si care-i problema?Ti-e frica de jucatorii pe care Poli i-a pregatit pentru dinamo parca ziceai ca-i o echipa subtirica,ca in afara de public n-are nimic si veti bate lejer cu 0:4 sau poate nu prea esti sigur de nucleu lui dinamo,a?ce zici red heat? Sa nu veniti cu cozile intre vine de la hotarul cu Ungaria!

  8. #71
    sport legend Saber Rider's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    S.S.C.
    Posts
    1,356
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Utilizator
    Gica a evoluat putin si foarte slab la noi si a mai spus si ceva vorbe urate cand a plecat la Hanovra

    Stie toata lumea de ce a plecat Gica Popescu de la Dinamo. Dinamo nu e club de nasul lui Gica, care a jucat ani de-a randul in afara tarii, si care stie unde se face performanta cu adevarat si unde se face fotbal la misto (+ potlogarii la greu, numai in returul asta stie toata lumea ce a fost, cate n-or fi fost si cand era Gica p-acolo! )
    [SIZE=1][COLOR="Lime"]I don't want to start any blasphemous rumours, but I think that God's got a sick sense of humour and when I die I expect to find Him laughing ...[/COLOR][/SIZE]

  9. #72
    iluminati
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    departe de oi
    Posts
    1,639
    Reputatie
    1
    pai, potlogarii ati facut voi, incepind cu era valentin ceausescu!

  10. #73
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Eu as vra 1 pentru un final de campionat tensionat. Nu stiu daca o echipa care e batuta cu 8-1 de la Steaua poate face fata liderului. Dar ramine de vazut, publicul va avea un mare cuvint de spus, ca de obicei si niciodata nu se stie.

  11. #74
    asa ceva... cocomic's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,516
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Red Heat
    Sa va fie rusine timisorenilor pentru ce ati facut cu Rapid...
    i-auzi?... da voua nu va e rusine pentru ca anul trecut v-ati dus la craiova cu 1/4 din echipa?... ca cica aveati cupa... oricum aveati arbitrii asigurati in meciul cu astra, de ce ati mimat preocuparea?... *******... oricum au avut grija oltenii sa va umileasca, era 3-0 in minutul 30 daca bine tin minte... si s-a terminat 3-1... la noi nu veniti oare cu 1/4 de echipa, sau cu juniorii, sa ne refacem si noi golaveraju?... ca doar sunteti campioni, asa spuneti...

    si sa lasati impresiile de fair-play pentru acest meci... in tur, cand am fost la bucuresti si timisorenii erau intr-un bar din regie, ati venit vreo 20-30 si in 2 minute n-a mai ramas nici un geam intreg... aruncati cu bucati din borduri... cu sticle... zburau pietrele la 10 cm de capetele noastre... asa ca lasa-ti-ne... multi nu cunosc episoadele de genul... ar trebui sa se stie... si sa nu se mire daca nu veti fi primiti cu pita si sare...

    ZECE, ZECE ZECE VA VOM DA... DRAKU, DRAKU DRAKU SA VA IA
    **********.. SA NU VA MAI PRINDEM PE AICI
    CA AICIA ESTE TIMISOARA.. EMIGRANTILOR DIN TOATA TARA
    AICIA E BANATUL.. AICI E TARA NOASTRA.. .*********
    p.s. pentru admini: nu, nu merit avertisment pentru postul asta. cand iti zboara o bucata cat un sfert de bordura pe langa cap, care daca te-ar fi nimerit vedeai meciul de la peste 40.000 km altitudine, nu mai poti avea respect pentru astfel de panarame... imi pare rau... probabil cine a urmarit postarile mele pe forum a vazut ca nu aduc jignire gratuite, dar de data aceasta acest meci e mult mai mult decat o religie.
    Last edited by iulian; 18th May 2004 at 16:38.
    [B]I NOBILI EREDITANO I TITOLI... I [COLOR=Red]ROSSO[/COLOR]NERI LI CONQUISTANO !

    Exista un lucru pe lumea asta stiut de toti interistii: e mult mai bine sa fii [color=red]MILANIST[/color]!
    [/B]

  12. #75
    manager HaoTic's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    260
    Reputatie
    1
    Succes polisti. Indiferent de rezultat sunteti cei mai frumosi! Aratati-le bucurestenilor ce inseamna civilizatie.
    OldFan Unirea Alba Iulia

  13. #76
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    9
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hai POLI
    daca poti desenaza
    cred ca se referea la colorat ... deoarece desenul se invata in clasele I-IV...

  14. #77
    suporter gicu's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    2,072
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cocomic
    i-auzi?... da voua nu va e rusine pentru ca anul trecut v-ati dus la craiova cu 1/4 din echipa?... ca cica aveati cupa... oricum aveati arbitrii asigurati in meciul cu astra, de ce ati mimat preocuparea?...
    Te simti mai bine cocomic daca-ti spun ca multor dinamovisti le-a fost rusine? Crede-ma, non-combatul e rusinos oriunde, oricum...

    Quote Originally Posted by cocomic
    la noi nu veniti oare cu 1/4 de echipa, sau cu juniorii, sa ne refacem si noi golaveraju?... ca doar sunteti campioni, asa spuneti...
    Nope, e mai frumos sa castigam campionatul la voi, atmosfera deosebita

    Quote Originally Posted by cocomic
    ...si sa lasati impresiile de fair-play pentru acest meci... in tur, cand am fost la bucuresti si timisorenii erau intr-un bar din regie, ati venit vreo 20-30 si in 2 minute n-a mai ramas nici un geam intreg... aruncati cu bucati din borduri... cu sticle... zburau pietrele la 10 cm de capetele noastre... asa ca lasa-ti-ne... multi nu cunosc episoadele de genul... ar trebui sa se stie... si sa nu se mire daca nu veti fi primiti cu pita si sare...
    Asta este "rezultatul" civilizatiei din societatea (de consum) romaneasca. Peste tot exista extremisti/teribilisti...dar crede-ma ca majoritatea suporterilor dinamovisti sunt impotriva manifestarilor de genul asta
    ...always look on the bright side of life...

  15. #78
    sport legend Saber Rider's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    S.S.C.
    Posts
    1,356
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bob
    pai, potlogarii ati facut voi, incepind cu era valentin ceausescu!
    Se pare ca stii perfect scena in care Valentin Ceausescu ii da o servieta diplomat lui Vautraut la Sevilla in vestiarul arbitrilor !

    Bravo Tie !! , ca nu multa lume stia de asta !!

    Poate ca stii perfect si vizitele repetate pe care le facea Valentin Ceausescu la vestiarele aribitrilor (si al echipelor adverse) la "aproape" toate meciurile pe care Steaua le-a avut pana in cele doua semifinale si inca o finala de CCE, plus super-meciurile cu Dinamo Kiev (deh, era mai usor cu astia, ca sunt colea langa noi), si cu River Plate din Japonia, unde nu l-au lasat niste "gorile" cu ochii mici sa intre la vestiare, si din cauza asta i-a batut River Plate pe Steaua cu 1-0 !!!

    Inca o data : Bravo Tie !! La fel, esti printre putinii "cunoscatori" ale adevaratelor fapte din "era Valentin Ceausescu".


    P.S.
    Poti sa-i intrebi pe Serea si pe Corpodean pentru verificare. Stiu ei perfect ce s-a intamplat la meciurile lui Dinamo cu Craiova si cu Farul.

    P.S. II
    Of, m-am mirat degeaba. Normal ca Securitatea si Ministerul de Interne stiau tot !! Stiau pana si fotbal, am auzit !!!
    Last edited by Saber Rider; 18th May 2004 at 17:02.
    [SIZE=1][COLOR="Lime"]I don't want to start any blasphemous rumours, but I think that God's got a sick sense of humour and when I die I expect to find Him laughing ...[/COLOR][/SIZE]

  16. #79
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Coloratul se invata la cresa!

  17. #80
    iluminati
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    departe de oi
    Posts
    1,639
    Reputatie
    1
    nu, o sa-i intreb pe serea si salomir. stii tu de ce!

  18. #81
    suporter gicu's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    2,072
    Reputatie
    1
    iar ai gresit locul tinere, daca ai probleme cu arbitrajul, e un thread special deschis.

    Sau te-au delegat cei din conducerea voastra sa mai imprastii "frustrarea prezenta cand adversarul nu se impiedica" Sau poate strangi voturi pt. PNG
    ...always look on the bright side of life...

  19. #82
    sport legend Saber Rider's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    S.S.C.
    Posts
    1,356
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bob
    nu, o sa-i intreb pe serea si salomir. stii tu de ce!

    Pai sa stii ca chiar poti sa-i intrebi pe respectivii domni arbitrii. Dar iti spun eu ca Serea stie mai bine, deja a "jucat" doua meciuri pentru Dinamo in returul asta (o data in Groapa si o data la Galati) !!!
    [SIZE=1][COLOR="Lime"]I don't want to start any blasphemous rumours, but I think that God's got a sick sense of humour and when I die I expect to find Him laughing ...[/COLOR][/SIZE]

  20. #83
    iluminati
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    departe de oi
    Posts
    1,639
    Reputatie
    1
    e clar! va credeti buricul pamintului! poate nu ai vazut ca serea si companionii i-au oprit pe cei de la otelul de 3 ori, nefiind offside. cred ca meritam un parlamentar de talia lui gigi filosofu, dupa ce citesc ineptiile astea!

  21. #84
    senior valys's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Guadalajara
    Posts
    211
    Reputatie
    1
    Parca mai acum cateva saptamani Polishti faceau praf mult inaintea meciului cu Steaua ca vor face vor drege ... shi ce au facut ? ... un 1-8 . La fel shi Stelishti saptamana trecuta ca vor face vor dregela Galatzi ... shi ce au facut ??...au pierdut campionatul cu toate ca unis visatori shinca vad Steaua campiona .Sper ca Polishti sa invetze dupa meciu cu Dinamo sa urle dupa caini shi sa nu mai faca atata praf! Vorbim dupa meci !
    [B][COLOR=Red]Microb[/COLOR] [COLOR=Blue]Otzelul[/COLOR] [COLOR=White]!!![/COLOR] [/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •