View Poll Results: Pronostic

Voters
55. You may not vote on this poll
  • 1

    12 21.82%
  • X

    13 23.64%
  • 2

    30 54.55%
Page 16 of 16 FirstFirst ... 6141516
Results 316 to 330 of 330

Thread: Etapa 27: Otelul - Steaua

  1. #316
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Comentez arbitrajele,golurile,jucatorii si blaturile voastre....e cu totul altceva ...crede-ma .. singurul lucru care il zic eu despre conducatorii vostri este sa reproduc din cind in cind "perlele" lor...atit...nu sunt eu de vina ca scot atitea de parca au crescatorie
    Free Sevilla!!!!

  2. #317
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    hai stii ceva. Nu numai ca este o aberatie dar nu ma asteptam sa o aud de la tine. In fine cum zici tu iuliane. Ai perfecta dreptate si nu imi dau seama cum dracu am putut gandi ca altfel decat cum spui tu si conducatorii ati mult iubiti.

  3. #318
    suporter gicu's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    2,072
    Reputatie
    1
    iulian, hai sa-ti explic:
    1. era vorba de "in teren"...daca are sau n-are legatura cu Gigi Becali ramane de vazut. Parerea mea e ca are...

    2. "mor de grija lui Gigi" la fel ca si de-a lui Mitica, Sechelariu si altii, care prin intermediul fotbalului reusesc sa-i faca pe unii sa-i sustina politic si pe altii sa-i voteze.
    "multi dar....85%" se aplica si in ziua de azi decat ca acum aia 85% au "de ales" dintre: nea Gigi, nea Mitica si altii ca ei

    3. vad c-ai mai completat intre timp. Asta facem si noi, comentam jocul echipei tale favorite. Care cand da peste un adversar serios se impiedica. Rau! Asa vreti voi sa fiti campioni?
    Last edited by gicu; 18th May 2004 at 19:31.
    ...always look on the bright side of life...

  4. #319
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Stai flexat ca nici de ai mei nu sunt indragostit...dar al meu barem e taran...dar ai vostri se dau si cu studii superioare...manageri...procurori....alea alea....
    Dar gata ca vad ca o dau si eu tot despre conducatori...
    Free Sevilla!!!!

  5. #320
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by gicu
    Asta facem si noi, comentam jocul echipei tale favorite. Care cand da peste un adversar serios se impiedica. Rau! Asa vreti voi sa fiti campioni?
    Q.E.D ....
    1.Steaua nu face blaturi...daca facea...batea la Galati
    2. Voi face-ti blat si daca jucati cu Vinju Mare chiar daca in mod logic puteti sa bateti...numai sa fiti siguri de victorie
    Free Sevilla!!!!

  6. #321
    suporter gicu's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    2,072
    Reputatie
    1
    1. Dinamo nu a facut anul asta blaturi...daca facea...ii bateam pe FC National si chiar ca nu ne mai interesa ce se intampla la Galati
    2. Voi faceti blaturi la fel de putin/mult
    ...always look on the bright side of life...

  7. #322
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Blaturi in sus blaturi in jos. Da-le-n aia mea de blaturi. Nu prea au fost anul asta shi nici nu cred k o sa fie (exceptand desigur FC Natzional, Gloria, FC Argesh shi Apullum)..........
    ex-alpopa

  8. #323
    suporter gicu's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    2,072
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    Blaturi in sus blaturi in jos. Da-le-n aia mea de blaturi. Nu prea au fost anul asta shi nici nu cred k o sa fie
    pai vezi alpopa ca se poate Bravo , asta cred (sper) si eu.
    ...always look on the bright side of life...

  9. #324
    100% FAN OTELUL M|tea's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    GALATI, ROMANIA
    Posts
    203
    Reputatie
    1

    cine e pe primu loc? DINAMO E!! :)

    GATA MA? Doamne ce mult am ras de duminica pana azi pe seama unora dintre voi ma!SUNT MULTI NEBUNI AICI PRINTRE NOI!si pentru acestia:
    Stelistilor....d c nu stitzi sa pierdetzi ma? D c trebuie sa spuneti mereu ca arbitrii fac si desfac ma?...oare cand nu se va mai da vina pe arbitrii in Romania?...nu scrie nicaeri ca STEAUA e obligata sa castige campionatul ma.
    Duminika meciul a fost castigat de CARTU nu de Otelul ma! Steua e clar peste Otelul ca lot si ca valori individuale ma dar...exista si un DAR...si acest dar a fost CARTU careare multeeeee clase peste PITURCA e trist dar adevarat..si nu e primu jok reusit datorita antrenorului in acest Retur!

    U.E.F.A


    Saaaa vinaaaa cupaaa la Galatiiiii

    PS: MM nu fi suparat[nici noi nu am fost anu trecut ]
    [B][SIZE="3"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"]100% FAN OTELUL GALATI ![/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]

    [FONT="Georgia"][B][SIZE="2"]Ai fost, esti , si vei fi mereu
    Echipa sufletului meu!
    Eu imi dau viata pt tine
    Tu lupta si castiga pt mine!
    OTELUL![/B][/SIZE][/FONT]

  10. #325
    sport legend Saber Rider's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    S.S.C.
    Posts
    1,356
    Reputatie
    1
    Bravo mah ... sa te iei de mana cu dinamovistii, ca exact asta debiteaza, au debitat si vor mai debita mult timp de acu incolo (cel putin cat vor avea la degetul mic un Serea sau un Corpodean, sau orice alt nume).

    Stiu ca e greu sa admiti ca adversarei echipei tale favorite i-a fost anulat golul victoriei dintr-o eroare (voita sau nu) de arbitraj, dar asta e adevarul. Dar asta e, nu toti sunt fairplay, mai ales voi, care bagati in fata NUMAI offsideurile alea eronate ale voastre (tot respectul, greseli de asistenti), dar NU SUFLATI nici un cuvant despre "greselile" de partea cealalta, CEL PUTIN la fel de importante ca si astea (adica pe langa alte offsideuri eronate si la stelisti, se mai adauga si un gol anulat PE NEDREPT - din cele doua, ma rog, anulate).
    [SIZE=1][COLOR="Lime"]I don't want to start any blasphemous rumours, but I think that God's got a sick sense of humour and when I die I expect to find Him laughing ...[/COLOR][/SIZE]

  11. #326
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Asa ... sa se rascoleasca istoria... Unde a pierdut Steaua titlul anul trecut .... A dar stai, ca am uitat, nu l-a pierdut, l-a castigat pe ala de campioana morala
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  12. #327
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    auzi fia...nu prea mai tin minte...ce a castigat Rapid anul trecut ? in ce cupe joaca ???
    Free Sevilla!!!!

  13. #328
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    A castigat experienta...
    Si anul asta a castigat meciul cu Steaua
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  14. #329
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Cea mai mare realizare a voastra in sezonul asta meciul asta o sa ramana !
    Free Sevilla!!!!

  15. #330
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Pana una alta noi avem cu ce ne lauda... voi nu....
    Ce zici il preseaza pe Zenga sa-si dea demisia? Nu etapa asta, sa zicem daca pierdeti si cu Dinamo?
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •