View Poll Results: Pronostic

Voters
17. You may not vote on this poll
  • 1

    6 35.29%
  • X

    6 35.29%
  • 2

    5 29.41%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 45 of 45

Thread: Etapa 27: Brasov - Apulum

  1. #43
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Brasovul a castigat pt. ca a jucat fotbal ceea ce Alba nu prea a facut. Nu cred ca a fost blat, doar ca jucatorii lui Apulum au intrat deja in vacanta.
    Si daca ar fi jucat la 100% din capacitate tot ati fi plecat cu coada intre picioare, asa cum au plecat majoritatea echipelor tari in ultimii ani de la Brasov. Steagu' a avut o cadere inexplicabila in sezonul asta, cam cu aceasi echipa pe care iesea pe 4 sezolul trecut si participa in cupa Uefa acum 3 ani. Dar acum ne-am revenit si am reinceput sa jucam fotbal.
    Cu toata simpatia pe care o port lui Apulum, la anul va luam iar 6 puncte.
    Si daca juca Maier era la fel pt. ca la noi joaca Buga si asta spune totul

  2. #44
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1

    Unhappy

    Quote Originally Posted by Darkslowstar
    Brasovul a castigat pt. ca a jucat fotbal ceea ce Alba nu prea a facut. Nu cred ca a fost blat, doar ca jucatorii lui Apulum au intrat deja in vacanta.
    Si daca ar fi jucat la 100% din capacitate tot ati fi plecat cu coada intre picioare, asa cum au plecat majoritatea echipelor tari in ultimii ani de la Brasov. Steagu' a avut o cadere inexplicabila in sezonul asta, cam cu aceasi echipa pe care iesea pe 4 sezolul trecut si participa in cupa Uefa acum 3 ani. Dar acum ne-am revenit si am reinceput sa jucam fotbal.
    Cu toata simpatia pe care o port lui Apulum, la anul va luam iar 6 puncte.
    Si daca juca Maier era la fel pt. ca la noi joaca Buga si asta spune totul
    1. ma frate in ziare fi sigur ca nu apare ce s`a intamplat .. chiar daca se stie .. u din Bucuresti .. nu ai cum sa fi la zi cu informatiile si cu tot ce se petrece la club... si nu cunosti pe nimeni de la club ...
    este parerea ta... poti sa spui ce vrei .. dar NU este adevarat ceea ce spui...
    2. poate sezonul viitor nici nu ne mai intalnim ...s`ar putea sa se vanda locul pentru ca nu sunt bani ...
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  3. #45
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ADelPiero
    1. ma frate in ziare fi sigur ca nu apare ce s`a intamplat .. chiar daca se stie .. u din Bucuresti .. nu ai cum sa fi la zi cu informatiile si cu tot ce se petrece la club... si nu cunosti pe nimeni de la club ...
    este parerea ta... poti sa spui ce vrei .. dar NU este adevarat ceea ce spui...
    2. poate sezonul viitor nici nu ne mai intalnim ...s`ar putea sa se vanda locul pentru ca nu sunt bani ...

    Ce nu este adevarat din ceea ce am spus, pt. cam afirmat mai multe?
    De unde stii tu ca nu cunosc pe nimeni la club?
    Te-ai gandit ca poate sunt brasovean si stau momentan pe la Bucale?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •