View Poll Results: Pronostic

Voters
39. You may not vote on this poll
  • 1

    14 35.90%
  • X

    9 23.08%
  • 2

    16 41.03%
Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 106

Thread: Etapa 27: Rapid - Poli Timisoara

  1. #43
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Ieppy , ieppy..... inteleg eu unde te doare....tot cu Stelutza ai tu treaba.....
    Asta te doare.....rau nu asa
    Eu ce sa fac daca Dinamo e cea mai "iubita" dupa Uta la Timisoara... cred ca e vina voastra....
    Stii insa ce ma uimeste ca nu pomenesti de echipele care au stat capra in fata voastra...Astra(Petrolu),Gloria, Cheahlaul , Alba Iulia..... pe alea nu le vezi.... ai tu ce ai cu barna vecinului.
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  2. #44
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    hai sa vedem, astra(o fi echipa aia care ne-a batut cu 3-0 anul trecut acasa si cu 4-2 la ei acasa?), gloria(echipa care ne-a batut anul trecut acasa si cu care am facut egal anul asta in deplasare`?), ceahlaul(echipa care anul trecut ne-a batut cu 3-2) sau alba iulia echipa pe care am batut-o odata din tot atatea meciuri?

    Hai ca o dai in balarii! Eu am ceva cu Steaua pentru ca ne batem la titlu altfel nu as spune nimic. Am ceva in special cu sclavii lor si aici intra Poli in discutie. ACum intelegi sau vrei sa iti desenez?

  3. #45
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Ieppy am inteles din prima unde bati.....
    tu pomenesti doar de infrangerile din seria 007 cand Dinamo pierdea meciu chiar daca era blat .

    Problema cu Poli a aparut dupa meciul cu Steaua..... este? stai linistit ca putini vedeti urmarile acelui rezultat....nu a mai venit lumea la meci ca inainte .... au fost mustruluiti la antrenamente de suporteri....suporterii lui Poli au iertat dar nu vor uita umilinata respectiva.... de Rapid itzi pasa tie acuma doar asa de doru lelii, sa ai un motiv sa te legi de noi(asteptam atacuri din partea oltenilor ca pe ei ii priveste direct).....dar nu-i nimic eu tot te astept sa dai berea aia...
    Ce nu intelegi tu e de ce ii uram atat pe Dinamo.....o sa-ti explic doar la un pahar de bere sau vin ...alegi tu.

    P.S Nu esti tu baiat rau...ai un singur defect(din pct meu de vedere) esti Dinamovist.:p
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  4. #46
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    auzi, tu nu ai treaba? defectul meu nu e ca sunt dinamovist, de fapt am mai multe defecte dar nu am chef sa stam de vorba despre asta. Daca tu spui ca iti place ca stati capra atunci e OK. Putin ma pasioneaza ce aveti cu noi. Complexe si invidie cred ca sunt 2 motive. Berea o dau, sa speram chiar la meci daca bate Dinamo, daca nu tu ai de dat bere. Suporterii lui Poli? care sunt aia ca din cate stiu eu sunt suporterii rapidului si stelei. Correct me if I'm wrong.

  5. #47
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Mai ce grijuliu esti tu sa-mi termin treaba
    Nu stiu de unde ai dedus tu ca stam capra dar no asta e....fiecare are dreptul la o opinie...
    Invidie....nici intr-un caz.....de complex putem discuta....dar mai bine hai sa o lasam moarta....
    P.S roaga-te sa bata Rapid pe Poli ca daca nu o sa-ti auzi numai chestii de bine
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  6. #48
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    cum sa bata mah Rapid? Stand capra nu poti bate pe nimeni. Asa ca nu vad ce se poate intampla. Eu nu mai stau mult dar o sa fiu maine pe aici ca sa vad ce va mai incordati pe aici.

  7. #49
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    cum sa bata mah Rapid? Stand capra nu poti bate pe nimeni. Asa ca nu vad ce se poate intampla. Eu nu mai stau mult dar o sa fiu maine pe aici ca sa vad ce va mai incordati pe aici.
    Nu are rost sa ne cauti pe aici ne gasesti la Timisoara in vulcanul alb-violet...
    sa incep sa-ti cant deja ceva.....
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  8. #50
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by IlMILAN
    Nu are rost sa ne cauti pe aici ne gasesti la Timisoara in vulcanul alb-albastru...
    sa incep sa-ti cant deja ceva.....
    adevarat graiesti alb-albastule
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  9. #51
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Parca aici era vb. de Rapid - Poli! Nu stiu de ce acuza lumea ca ar fi blat! Anul trecut era vorba de titlu si Rapid a luat bataie de la Poli... anul asta nu mai e aceeasi miza! Oricum e un sezon pierdut, asa ca...

  10. #52
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    rasheed ... pregatim poli-dinamo .... scuze :p
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  11. #53
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by inter
    adevarat graiesti alb-albastule
    A naibii e pielea pe tine....Inter...
    Am gresit , si ai si observat....uffffffff rapid ai fost a durat 30 s
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  12. #54
    manager alt.core's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Timisoara - Banat
    Posts
    338
    Reputatie
    1
    ieppy, tu te straduiesti mult sa scoti tripurile astea sau iti vin natural?
    ugtm

  13. #55
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by grobari
    ieppy, tu te straduiesti mult sa scoti tripurile astea sau iti vin natural?
    cred ca din instinct
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  14. #56
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by IlMILAN
    A naibii e pielea pe tine....Inter...
    Am gresit , si ai si observat....uffffffff rapid ai fost a durat 30 s
    deh, ce sa spun... net-ul asta e de vina , stiam eu ca esti de-al nostru
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  15. #57
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by inter
    deh, ce sa spun... net-ul asta e de vina , stiam eu ca esti de-al nostru
    Cred ca inca mai am obsesia Deportivo nici vorba de altceva
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  16. #58
    sport legend FcPoliFan's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    535
    Reputatie
    1
    Este uluitor ce chestii interesante se graiesc aici. Recunosc ca imi place la nebunie sa vad mostrele de ineficenta mentala din partea ambelor parti (in general vorbind) fiindca daca este ceva mai rau decat politica, pai atunci e fotbalul.
    Nu cred ca o sa castigam cu Rapid, dar singurul lucru care conteaza e Dinamo. Ma tem insa enorm sa nu se repete in vre-un fel evenimentul de anul trecut, sau chiar cel cu Steaua (ma refer la eliminare, nu la dezastrul ce a urmat), fiindca nu prea am chef sa retraiesc momente depresive precum acelea si apoi sa mai indur nemiloasele cicaleli ale prietenilor mai putin sufletisti.
    Ma dezamageste decizia lui Panduru de a nu deplasa garnitura intai si doar printr-o victorie cu Dinamo si-ar putea rascumpara greseala. Precum spun ca a gresit si cu Farul, cand a preferat un joc moale si "odihnitor" in loc sa incerce sa transeze o partida accesibila.
    www.cronicavioleta.ro

  17. #59
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    Putin ma pasioneaza ce aveti cu noi. Complexe si invidie cred ca sunt 2 motive.
    Daca astea ar fi motivele urii noastre fatza de "caini" atunci dushmanii noshtri de moarte ar fi Steaua, pentru ca, orice s-ar spune, palmaresul lor e superior voua. Deci shi "complexele shi invidia" ar fi pe masura...

    Quote Originally Posted by ieppy
    Suporterii lui Poli? care sunt aia ca din cate stiu eu sunt suporterii rapidului si stelei. Correct me if I'm wrong.
    I've just corrected you (because you were wrong):

    Suporterii lui Poli? care sunt aia ca din cate stiu eu sunt suporterii lui poli si numai ai lui poli.
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  18. #60
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    ieppy, mai stii cand a mers dinamo la Craiova cu juniorii si a luat-o 3-1? Ce repede se uita unele lucruri...
    Cred ca la ieppy e defect profesional treaba cu blaturile. Doar pt ca dinamo le face, acum le vede peste tot. Remember Ceahlaul-dinamo, my dear ieppy.
    Last edited by Sergio; 14th May 2004 at 22:54.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  19. #61
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    dear draga timisoreni. Nu stiu de ce va tot dati in spectacol pe aici. E clar ca sunteti sclavii stelei(uups). Luati 8- aplaudati, jucati cu rezervele cu Rapid- va bucurati, ce sa spun, cel mai important meci al vostru e cu Dinamo. De ce? Sa fie vorba de complex? Maybe, maybe not! Ce e clar este ca voi nu mai ganditi cand e vorba de Dinamo si poate din cauza asta o tot dati cu eutanasieri sau macelarit. Stati cuminti ca aceleasi declaratii le-ti dat si cu Steaua si parca a iesit cam negru. Dar nu va speriati, Dinamo nu da opt daca stati capra ca de obicei ca nu vrem sa va umilim. Daca nu stati, atunci va dam cate intra si va asigur ca o sa intre mai multe decat o sa dati voi. Asa ca va doresc distractie placuta in micul tort pe care il pregatiti in meciul cu Rapid. Sa va fie de bine!

  20. #62
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Ai umplut 3 pagini cu ineptiile tale, ar fi cazul sa te potolesti. Nu mai fi paranoic si hai sa vorbim despre meci, nu supozitii de-ale tale. Sper sa nu fi tu oracolul din Balcesti, ca prea le stii pe toate. Si inca ceva: blat e cand se stie dinainte rezultatul. De unde stii ca nu-i batem, cu rezerve cu tot. A zis cineva ca mergem sa ne predam? Panduru spunea azi ca-i odihneste doar pe Buia si Stancu+Voicu (suspendat)= 3 in total. Mai vorbim dupa daca a fost blat sau nu. Sweet dreams...
    Last edited by Sergio; 15th May 2004 at 00:15.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  21. #63
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    6
    Reputatie
    1
    Oamenii sunt invidiosi.Ce sa zica si ieppy la cat de complexat e el,nu noi.
    De ce spun ca e complexat?
    Te uiti la televizor,in ziare,pe forumuri si vezi cat de mult e apreciata galeria si spectatorii lui Poli.
    In Bucuresti sunt 2 echipe Dinamo si Steaua care se bat ptr titlu da.Bine.In Bucuresti sunt 2.000.000 si ceva de oameni.Ar trebui sa va fie rusine ca suporteri al unor echipe care pot castiga maine poimaine titlu ptr ca nu jucati cu stadioanlele pline.Stadionul lui Dinamo nu stiu daca are 20.000 de locuri si nu sunteti in stare sa-l umpleti meci de meci.RUSINE .La fel si ptr Steaua.Aveti ceva comun,doar sunteti din Bucuresti.

    La Rapid un egal daca am scoate ar fi bine.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •