Page 20 of 20 FirstFirst ... 10181920
Results 400 to 409 of 409

Thread: Off-season...trades,rumors si wish-lists

  1. #400
    sport legend
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    866
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Okafor View Post
    Din cate stiu negocieaza Charlotte Bobcats cu Hornets sa il transfere pe Paul la bobcats si sa se duca D.J Augustin la Hornets dar nu prea s-au inteles intre ei si o sa negocieze iarasi. Apropo are cineva echipament NBA ???


    asta e o prostie,la cat e de iubit CP3 nici pe kobe nu l-ar da ,daramite pe dj augustin

    daca ar fi cerut el trade,ceea ce nu cred,e altceva...oricum nu se baga ei la tratative cu bobcats


    Quote Originally Posted by Bogeyman View Post

    si da, eu am echipament NBA cu 76ers...mi l-am cumparat deja deoarece 76ers negociaza cu baligoasa jibou sa ma transfere dar nu s-au prea inteles intre ei dar o sa mai negocieze. Dar antrenorul meu nu vrea sa ma dea nici macar la schimb pt ca badea gheorghe s-a accidentat si o sa plantez mai multe rosii decat el

  2. #401
    h8rz gonna h8 Zabriskie's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Haterville
    Posts
    4,246
    Reputatie
    1
    Mai devreme sau mai tarziu Paul o sa plece, hornets nu prea mai au bani si chiar daca vor incerca sa il tina cat mai mult nu au cum sa ii ofere o echipa buna pt a-l tine fericit.
    Last edited by Zabriskie; 15th June 2009 at 19:24.

  3. #402
    JABBAri Parker Bogeyman's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Londra
    Posts
    1,982
    Reputatie
    1
    ^^^ da dar, la bobcats?...pentru DJ Augustin? )

    hai, daca zicea Felton + Wallace poate as fi crezut
    We wont be out-tanked!!!

  4. #403
    #3 Irimus's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Baia Mare
    Posts
    3,917
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Okafor View Post
    Din cate stiu negocieaza Charlotte Bobcats cu Hornets sa il transfere pe Paul la bobcats si sa se duca D.J Augustin la Hornets dar nu prea s-au inteles intre ei si o sa negocieze iarasi. Apropo are cineva echipament NBA ???
    auleo....asta de unde a mai aparut? cp3 > tot lotul lui bobcats+3 first picks
    [COLOR="DarkRed"]5[/COLOR]-[COLOR="Blue"]1[/COLOR]

  5. #404
    sport legend obye's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    B-Town
    Posts
    1,508
    Reputatie
    1
    Am vazut ce a facut CP3 in playoffs - CRAPPED HIS PANTS!
    Oricum e CP3 = Felton-Wallace AND DJ
    But will never work out.

    Interesant e ca Hawks au zis ca il dau pe Josh Smith pentr cine e gata sa dea 6 mil.
    http://www.prosportsdaily.com/commen...ks-247170.html
    What about that ? OKC ar trebuii sa arunce cu banii in el ca pe lautari , si sunt si alte echipe care ar trebii sa fie interesate !
    "The idea is not to block every shot. The idea is to make your opponent believe that you might block every shot."

  6. #405
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Okafor View Post
    Shaq nu va ajunge la Cavs fiindca antrenoru de la PHX Porter nu vrea sa il dea nici macar la schimb fiindca Stoudemire este accidentat si shaq va juca mai mult decat el. Din cate stiu negocieaza Charlotte Bobcats cu Hornets sa il transfere pe Paul la bobcats si sa se duca D.J Augustin la Hornets dar nu prea s-au inteles intre ei si o sa negocieze iarasi. Apropo are cineva echipament NBA ???
    2 lucruri ma bucura citind postul tau:

    ca apar fani nba de 8-10 ani in ro

    ca s-a inventat calatoria in timp (la tine inca e porter coach la suns), ca poate asa ma intorc in timp si ma anunt sa nu mai bag toti banii la caritas ci sa cumpar actiuni la google in schimb.
    Now this, my friend, is gonna be fun

  7. #406
    JABBAri Parker Bogeyman's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Londra
    Posts
    1,982
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by obye View Post
    Am vazut ce a facut CP3 in playoffs - CRAPPED HIS PANTS!
    Oricum e CP3 = Felton-Wallace AND DJ
    But will never work out.

    Interesant e ca Hawks au zis ca il dau pe Josh Smith pentr cine e gata sa dea 6 mil.
    http://www.prosportsdaily.com/commen...ks-247170.html
    What about that ? OKC ar trebuii sa arunce cu banii in el ca pe lautari , si sunt si alte echipe care ar trebii sa fie interesate !
    nu cred ca OKC l-ar vrea pe Smith
    a aratat in Atlanta ca poate fi daunator vestiarului si nu s-ar potrivi intr-o echipa tanara precum Thunder
    Smith e perfect intr-o echipa unde ar fi 3rd option sau mai jos on and off the court. Adica niste veterani care sa-l tina sub control si macar un superstar care sa-i dea peste nas cand exagereaza
    We wont be out-tanked!!!

  8. #407
    sport legend obye's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    B-Town
    Posts
    1,508
    Reputatie
    1
    dar ar putea sa fie piesa care sa domine in frontcourt!
    Gandestete : J-Smoove cu Krisic si off the bench Green cu Thabeet ( Green poate juca si SF si ar lua si din minutele lui KD) cu Green 6th man - WOW !
    unde Smith defensiv si Krisic ofensiv - green ofensiv si thabeet defensiv , thabeet si smith swell shot blockers !
    (gandindu-ma ca il dau pe Collison pentru cele 6 mil) (collison are contract de 6.1mil)
    OKC mai il are si pe D.J. White si S.Ibaka (doi Prospect players buni)
    __________________________________________________ ___________
    Ce zici ? parca mai interesant acum ... chiar o sa fie un FRONCOURT de temut !
    "The idea is not to block every shot. The idea is to make your opponent believe that you might block every shot."

  9. #408
    JABBAri Parker Bogeyman's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Londra
    Posts
    1,982
    Reputatie
    1
    ^^^ ce naiba e asa greu sa-ti dai seama ca e vorba de vestiar???

    J-Smoove o sa se creada cel mai tare din parcare si o sa strice tot
    We wont be out-tanked!!!

  10. #409
    sport legend obye's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    B-Town
    Posts
    1,508
    Reputatie
    1
    problemele din vestiar sunt problema antrenorilor ... daca stii cum sa explici ce si cum si sa te impui , nu apar probleme de genu !
    "The idea is not to block every shot. The idea is to make your opponent believe that you might block every shot."

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •