View Poll Results: pronostic

Voters
108. You may not vote on this poll
  • 1

    14 12.96%
  • x

    15 13.89%
  • 2

    79 73.15%
Page 5 of 45 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 925

Thread: Etapa a 34-a: FM “U” CLUJ – CFR 1907 CLUJ

  1. #85
    milanista tafu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    808
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ensic View Post
    E cu dedicatie pentru cei care se incadreaza in descrierea "filozofiei ieftine"!
    vai de capul tau

    dai un search pe google (ambele forme sunt acceptate)

    te am prins cu mata in sac a 2 oara ...a 3 dai o bere
    [SIZE="4"][COLOR="Black"]i've got a [/COLOR][COLOR="Red"]devil in me [/COLOR][/SIZE]

  2. #86
    sport legend ensic's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj
    Posts
    1,971
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by U Cluj 1919 View Post
    Io il cunosc pe Goga si mai Bine ar merge la Dinamo sau Timisoara decat la Cfr sau Steaua
    Acum depinde ce vrea si Goga, voi il presati sa nu vina la noi dar cel mai probabil el se gandeste la interesul lui.
    Din cate mi-au zis cei care il cunosc personal e un tip care nu se consuma prea mult in viata privata si i se cam rupe de rivalitatile dintre cluburi.

  3. #87
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ensic View Post
    Acum depinde ce vrea si Goga, voi il presati sa nu vina la noi dar cel mai probabil el se gandeste la interesul lui.
    Din cate mi-au zis cei care il cunosc personal e un tip care nu se consuma prea mult in viata privata si i se cam rupe de rivalitatile dintre cluburi.
    Avem oferte din rusia si germania pt el asa ca......
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  4. #88
    sport legend ensic's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj
    Posts
    1,971
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tafu View Post
    2 ...a 3 dai o bere
    Ceaiuri si cafele ma, ca voi ati baut bere tot campionatul si acum la mahmureala ati ajuns sa va consolati cu speranta ca da de moare capra vecinului!

  5. #89
    sport legend ensic's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj
    Posts
    1,971
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by U Cluj 1919 View Post
    Avem oferte din rusia si germania pt el asa ca......
    Da, stiu ca are oferte din afara dar eu ma refeream la posibilitatea de a juca in CL! Vad ca multi jucatori pun ca si conditie principala la transfer detaliul asta.

  6. #90
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ensic View Post
    Da, stiu ca are oferte din afara dar eu ma refeream la posibilitatea de a juca in CL! Vad ca multi jucatori pun ca si conditie principala la transfer detaliul asta.
    STAI CA NU II SIGUR
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  7. 5th May 2008, 11:57

  8. #91
    sport legend ensic's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj
    Posts
    1,971
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by jjmihai View Post
    u cluj nu a pierdut niciodata 3 meciuri consecutive acasa .. pierdea 2 meciuri.. facea 1 egal.. .. sper sa nu se schimbe istoria
    Acuma vi la laudat la "U" dupa ce jijica, maestrul tau in stereotipuri, a zis ca clujenii sunt toti ungurii si antiromani? Pleaca mai Iuda de aici ca nu iti ducem lipsa!

  9. #92
    sport legend ensic's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj
    Posts
    1,971
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by U Cluj 1919 View Post
    STAI CA NU II SIGUR
    Nu-i sigur dar ii probabil si chiar daca s-ar intampla accidentul un meci de descalificare tot jucam!

  10. #93
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  11. #94
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,877
    Reputatie
    0
    sa fim seriosi...2 solist...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  12. #95
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    de unde atata ura intre U si CFR ... nu mai puneti botul la declaratiile instigatoare ale ciobanului fecaliot ...

    vreti sa castige blatistii ? hotii hotilor ? terminati cu prostiile ...

    Clujul merita sa aiba un trofeu in palmares
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  13. #96
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Acuma vreau sa vad cati din tribuna au curajul sa strige cfr
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  14. #97
    sport legend ensic's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj
    Posts
    1,971
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by U Cluj 1919 View Post
    Acuma vreau sa vad cati din tribuna au curajul s strige cfr
    Eu nu m-as bucura de macel in locul tau. Voi depindeti de banii publici pana una alta si exact de oprobiu general duceti lipsa acum!
    Eu zic ca meciul asta riscati sa jucati cartea existentei voastre daca vor fi violente urate, nu in teren ci in tribune!
    Last edited by ensic; 5th May 2008 at 12:34.

  15. #98
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ensic View Post
    Eu nu m-as bucura de macel in locul tau. Voi depindeti de banii publici pana una alta si exact de oprobiu general duceti lipsa acum!
    Eu zic ca meciul asta riscati sa jucati cartea existentei voastre daca vor fi violente urate, nu in teren ci in tribune!
    ???????? NOI VOM EXISTA TOT TIMPUL
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  16. #99
    sport legend ensic's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj
    Posts
    1,971
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by U Cluj 1919 View Post
    ???????? NOI VOM EXISTA TOT TIMPUL
    Ma, normal ca o sa existati dar eu ma refer la sprijin financiar. Nici un politician nu-si risca scaunul si cariera pentru voi. Astia sunt toti precum bate vantul!
    Daca nici putinii bani de pana acum nu au fost suficienti pentru a va mentine pe linia de plutire imagineaza-ti cum o sa fie fara ei!

    Sti bine ca presa va scoate vinovati pe voi si daca sunteti victime in batai de strada pentru ca aveti deja eticheta pusa. Daca o sa fie macel va desfinteaza presa si nici sponsorii nu o se inghesuie sa isi asocieze marcile cu vandalismul!

    Chiar daca nu suna deloc romantic fara bani fotbalul profesionist nu exista! Jucatorii nu or sa joace la infinit cu salarile neplatite iar cerintele tehnice pentru liga I si II cresc de la an la an! Clubul "U" are nevoie de stare de normalitate si sustinere civilizata daca e sa vina vreodata si la voi un investitor serios!
    Last edited by ensic; 5th May 2008 at 12:54.

  17. #100
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ensic View Post
    Ma, normal ca o sa existati dar eu ma refer la sprijin financiar. Nici un politician nu-si risca scaunul si cariera pentru voi. Astia sunt toti precum bate vantul!
    Daca nici putinii bani de pana acum nu au fost suficienti pentru a va mentine pe linia de plutire imagineaza-ti cum o sa fie fara ei!

    Sti bine ca presa va scoate vinovati pe voi si daca sunteti victime in batai de strada pentru ca aveti deja eticheta pusa. Daca o sa fie macel va desfinteaza presa si nici sponsorii nu o se inghesuie sa isi asocieze marcile cu vandalismul!

    Chiar daca nu suna deloc romantic fara bani fotbalul profesionist nu exista! Jucatorii nu or sa joace la infinit cu salarile neplatite iar cerintele tehnice pentru liga I si II cresc de la an la an! Clubul "U" are nevoie de stare de normalitate si sustinere civilizata daca e sa vina vreodata si la voi un investitor serios!
    Ma omule noi suntem pe ultimul loc si avem la meciuri o galerie mai frumoasa decat a voastra vorba lui Trica. Voi daca ati fii fost in locul nostru era gol stadionul.
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  18. #101
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Ati uitat cand eram in B si Unirea Dej fostul vostru saltelit primea vreo 5 jucatori de la echipa mare la meciul cu noi, sau cand muresan se lauda ca el cumpara toata galeria noastra sau cand jucatorii vostri au fost la meciul nostru din B cu uta si sau ridicat in picioare si au aplaudat golul marcat de uta prin care noi am facut egal. Bineinteles ca dupa meci au primit rasplata in fata la Hotel Sport. A venit timpul razbunarii
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  19. #102
    sport legend ensic's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj
    Posts
    1,971
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by U Cluj 1919 View Post
    Ma omule noi suntem pe ultimul loc si avem la meciuri o galerie mai frumoasa decat a voastra vorba lui Trica. Voi daca ati fii fost in locul nostru era gol stadionul.
    Bine ma, felicitari! Galeria joaca la voi sau jucatorii? Eu m-am saturat sa vad pe "U" traind doar din amintiri si frustrari. Voi chiar nu aveti de gand sa mai castigati nici macar o cupa sau un titlu? Voi sunteti club de fotbal sau doar galerie si gasca de street fighting? In stilul asta nici nu mai merita sa aveti jucatori, va intalniti doar galeria si cantati, eventual mai bateti pe cate unu si traiasca traditia!
    Refuz sa cred ca ati ajuns asa rau incat nici macar nu va mai doriti rezultate!

    Quote Originally Posted by U Cluj 1919 View Post
    Ati uitat cand eram in B si Unirea Dej fostul vostru saltelit primea vreo 5 jucatori de la echipa mare la meciul cu noi, sau cand muresan se lauda ca el cumpara toata galeria noastra sau cand jucatorii vostri au fost la meciul nostru din B cu uta si sau ridicat in picioare si au aplaudat golul marcat de uta prin care noi am facut egal. Bineinteles ca dupa meci au primit rasplata in fata la Hotel Sport. A venit timpul razbunarii.
    Si asta e motiv de lauda ca galeria voastra i-a batut pe jucatorii nostrii? Oriunde si oricine intreg la minte pe planeta asta condamna asemenea acte reprobabile!
    Last edited by ensic; 5th May 2008 at 13:17.

  20. #103
    Abuzez. zebe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9,825
    Reputatie
    1
    o singura intrebare...mai bine steaua decat CFR? Mi se pare ca uistii nu prea vor sa castige, numa' sa incurce pe CFR si sa-i ajute pe stelisti
    Am zis!

  21. #104
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Spionam si am dat de asta http://www.cfronline.ro/forum/viewth...7578#post_7578

    Stweward-ul ala e batut in cap. Trebuia sa ne amendeze pe toti pentru M*** lui Steaua.

    Sincer, nu vreau sa ma trag pe fese, dar imi e frica sa merg la meciul cu U. Un var de al meu, s-a trezit cu niste zgarieturi valuri pe masina doar ca avea fanionul cu CFR la oglinda. Sunt curios cati U-isti au patit asta...
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  22. #105
    sport legend ensic's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj
    Posts
    1,971
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by U Cluj 1919 View Post
    Spionam si am dat de asta http://www.cfronline.ro/forum/viewth...7578#post_7578

    Stweward-ul ala e batut in cap. Trebuia sa ne amendeze pe toti pentru M*** lui Steaua.

    Sincer, nu vreau sa ma trag pe fese, dar imi e frica sa merg la meciul cu U. Un var de al meu, s-a trezit cu niste zgarieturi valuri pe masina doar ca avea fanionul cu CFR la oglinda. Sunt curios cati U-isti au patit asta...
    Zi si ce scrie mai departe, ii e frica de nevasta-sa ca merge acasa cu masina zgariata si el!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •