View Poll Results: pronostic

Voters
53. You may not vote on this poll
  • 1

    37 69.81%
  • x

    6 11.32%
  • 2

    10 18.87%
Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 149

Thread: Etapa a 34-a: FC OTELUL GALATI – FC POLI IASI

  1. #43
    sport legend Blu3 Lion's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    924
    Reputatie
    1
    Am ales la pariuri un singur meci din Liga 1 si am crezut ca cel mai sigur meci este asta...din pacate am pierdut doar pe voi pacatosilor
    [FONT="Comic Sans MS"][B][SIZE="4"]Mereu alaturi de Stiinta![/SIZE][/B][/FONT]

  2. #44
    sport legend crissis's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    3,646
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Ce Ieseni retardati , trag pentru rivali lor de la Vaslui:-t:-t

    ce te astepti de la coco. Iasiul era in vacanta si pentru ei nu mai conta rezultatul. Cred ca decizia frf a cazut foarte prost pentru galateni.
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][/SIZE][B] FORZA POLI IASI [/B][/COLOR]

  3. #45
    sport legend codrind's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    IAªI
    Posts
    1,257
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Ce Ieseni retardati , trag pentru rivali lor de la Vaslui:-t:-t
    OLTENEEEEE .... meri cu Domnul !!

    Eu unul am vrut sã pierdem acest meci, dar alþii au fost PE LÂNGÃ!!
    ªi uite aici:

    Ionuþ Popa accidentat grav la Galaþi

    http://www.prosport.ro/fotbal-intern...galati-2620437

    Cicã oþelarii vor pierde la masa verde, ºi chiar dacã se revine asupra deciziei celeilalte!!
    Tacerea e moartea. Cine-ti cere sa taci, iti cere prea mult. - Tahar Djaout

  4. #46
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Blu3 Lion View Post
    Am ales la pariuri un singur meci din Liga 1 si am crezut ca cel mai sigur meci este asta...din pacate am pierdut doar pe voi pacatosilor

    Am luat asa: Rapid 2.20, Dinamo 1.40, Urziceni 2.10, Gloria 1.80, Craiova 4.50 + Otelul 1.40

    :|
    .

  5. #47
    sport legend
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    4,432
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by crissis View Post
    ce te astepti de la coco. Iasiul era in vacanta si pentru ei nu mai conta rezultatul. Cred ca decizia frf a cazut foarte prost pentru galateni.
    Iasiul in vacanta?tie asa ti s-a parut?astia si-au dat sufletul pe teren pt un rezultat bun,ca sa-si scoata banii de la porumboul,care s-a ocupat de toate sa fie sigur ca se califica.
    15 ocazii mari si 2 goluri anulate.......

  6. #48
    ''''''''''''''' GeKuRA's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,071
    Reputatie
    1
    naspa de Otelul ... meritau sa intre in Intertoto... Vasluiul nu a aratat ca au fata de Europa ... pentru asta trebuiau sa bata acasa pe Rapid ... o echipa de Europa ... asa... si-au luat-o.

    noi am avut si noroc... Otelul ghinion... asta e.

    ne mai vedem ... pacat ca suporterii si-au dat in petec ...
    [SIZE=4].............[COLOR=Blue]............[/COLOR][/SIZE][FONT=Century Gothic]...............[/FONT]

  7. #49
    sport legend
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    4,432
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by codrind View Post
    OLTENEEEEE .... meri cu Domnul !!

    Eu unul am vrut sã pierdem acest meci, dar alþii au fost PE LÂNGÃ!!
    ªi uite aici:

    Ionuþ Popa accidentat grav la Galaþi

    http://www.prosport.ro/fotbal-intern...galati-2620437

    Cicã oþelarii vor pierde la masa verde, ºi chiar dacã se revine asupra deciziei celeilalte!!
    A fost o punga de seminte,saracutul de popa....
    Dar oricum nu conteaza rezultatul atata timp cat se va face dreptate si vom lua pctul inapoi de la meciul cu vaslui.

  8. #50
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Nu cred ca a patit vreo ceva Popa, se inchina acolo pe gazon probabil pentru rezultatul obtinut...

  9. #51
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,040
    Reputatie
    1
    Singurul scor nul din ultima etapa ... ambele echipe erau in vacanta ?

    Otelarilor , Rapid va ajuta dar nu va califica ei in toto ... ma asteptam la cel putin 3 goluri la voi
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #52
    sport legend
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    4,432
    Reputatie
    1
    Vacanta?s-a jucat pe viata si pe moarte,nu vb aiurea daca nu stii, 15 ocazii mari si 2 goluri anulate,iar jucatorii erau cazuti la pamant dupa meci...
    porumboul a cheltuit ceva bani pt locul 7,ma intreb ce prima aveau promisa iesenii de si-au dat asa sufletul,si au tras atata de timp(au avut si portarul in zi de gratie),iar la sf radeau ca niste nesimtiti unii spre tribune.

  11. #53
    manager
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    340
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Ce Ieseni retardati , trag pentru rivali lor de la Vaslui:-t:-t
    Au tras pt un loc mai sus in clasament mai mult bani din drepturile tv si cum poli nu sta bine cu bani cred ca e de inteles.Bravo politehnica iasi

  12. #54
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    hai lasati frustrarea la o parte.nu ati marcat macar un gol,ce pretentii aveti ? aia au jucat cum trebuiau sa joace , otelul e de vina pentru scorul asta.

  13. #55
    manager
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    340
    Reputatie
    1
    Decat sa faca otelul ca anul trecut mai bine asa probabil vaslui nici nu va trece de intertoto.Castigi finala intertoto iar apoi te scoate o ragalie de echipa din bulgaria decat sa se imparta punctajul la 7 mai bine 6 si asa sunt prea multe .

  14. #56
    sport legend
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    4,432
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by pif View Post
    Au tras pt un loc mai sus in clasament mai mult bani din drepturile tv si cum poli nu sta bine cu bani cred ca e de inteles.Bravo politehnica iasi
    Au tras mai mult pt banii lui porumboiu...

    hai lasati frustrarea la o parte.nu ati marcat macar un gol,ce pretentii aveti ? aia au jucat cum trebuiau sa joace , otelul e de vina pentru scorul asta.
    Ai vazut meciul?

    Azi parca am revazut meciul cu lokomotiv.....

  15. #57
    senior Bergero's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    152
    Reputatie
    1
    Pentru fiecare loc superior in clasament se dau din drepturile de televizare 150 000 Euro. Asta a fost miza pentru ieseni! Felicitari pentru daruire si profesionalism!!
    Iar daca Otelul n-a putut sa bata inseamna ca nu merita in Intertoto! Punct!
    [size=3][color=blue][b]Poli Iasi - o iubire alb-albastra![/b][/color][/size]

  16. #58
    sport legend Blu3 Lion's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    924
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iuli View Post
    Am luat asa: Rapid 2.20, Dinamo 1.40, Urziceni 2.10, Gloria 1.80, Craiova 4.50 + Otelul 1.40

    :|
    deci nu sunt cel mai ghinionist de aziam pierdut eu si cota de 1.15 pe Celticasa ca nu ma mai consum asa mult la cota de 1,50(la stanleybet).
    [FONT="Comic Sans MS"][B][SIZE="4"]Mereu alaturi de Stiinta![/SIZE][/B][/FONT]

  17. #59
    sport legend
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    4,432
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bergero View Post
    Pentru fiecare loc superior in clasament se dau din drepturile de televizare 150 000 Euro. Asta a fost miza pentru ieseni! Felicitari pentru daruire si profesionalism!!
    Iar daca Otelul n-a putut sa bata inseamna ca nu merita in Intertoto! Punct!
    Stiu f bine cum se da,bineinteles ca suma aia e pe 3 ani.
    Daca noi nu meritam intertoto merita vasluiul care a castigat la masa verde?ti se pare ca o alta echipa ar merita intertoto in afara de Otelul?pt ca nu v-am batut pe voi nu meritam?dar vasluiul v-a batut?de ce esti *******?crezi ca jucatorilor li se rupea ca ati avea 50 -100 de mii de euro pe sezon in plus la club?ei au jucat pt cei 10-20 de mii de euro de jucator promisi de porumboul.V-am dominat de la un capat la altul ca si cum ati fi fost o echipa de B si am avut mult ghinion,un 3,4-0 ar fi fost un scor corect.

  18. #60
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tip of the Mount Cook
    Posts
    3,544
    Reputatie
    0

    Cool

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Singurul scor nul din ultima etapa ... ambele echipe erau in vacanta ?

    Otelarilor , Rapid va ajuta dar nu va califica ei in toto ... ma asteptam la cel putin 3 goluri la voi
    Probabil de la Paris nu s-au vazut alea 2 goluri anulate de Prostgustus...., arbitru de casa al lui behecali...
    Pacat maestre, nu te stiam cu ochelari pe laterale

  19. #61
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tip of the Mount Cook
    Posts
    3,544
    Reputatie
    0

    Cool

    Quote Originally Posted by GeKuRA View Post
    naspa de Otelul ... meritau sa intre in Intertoto... Vasluiul nu a aratat ca au fata de Europa ... pentru asta trebuiau sa bata acasa pe Rapid ... o echipa de Europa ... asa... si-au luat-o.

    noi am avut si noroc... Otelul ghinion... asta e.

    ne mai vedem ... pacat ca suporterii si-au dat in petec ...
    Mah, ar trebui sa pupati fluierul lui Prostgustus mai ceva ca pe moastele Sfintei Paraschieva....

  20. #62
    sport legend codrind's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    IAªI
    Posts
    1,257
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by serv_ag View Post
    Mah, ar trebui sa pupati fluierul lui Prostgustus mai ceva ca pe moastele Sfintei Paraschieva....
    Dacã ai ºi ARGUMENTE (ARGUMÉNT- Raþionament, dovadã adusã în sprijinul unei afirmaþii) - te cred...

    Dar dacã IGNORANÞA bãnãþeanã e de vinã...

    Meciul acesta NU A AVUT nici o mizã pentru POLITEHNICA IAªI, poate alþii (ºtiuletoiu ºi târfele lui) au avut!!

    Aºa cã ...
    Tacerea e moartea. Cine-ti cere sa taci, iti cere prea mult. - Tahar Djaout

  21. #63
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tip of the Mount Cook
    Posts
    3,544
    Reputatie
    0

    Cool

    Quote Originally Posted by codrind View Post
    Dacã ai ºi ARGUMENTE (ARGUMÉNT- Raþionament, dovadã adusã în sprijinul unei afirmaþii) - te cred...

    Dar dacã IGNORANÞA bãnãþeanã e de vinã...:mda:

    Meciul acesta NU A AVUT nici o mizã pentru POLITEHNICA IAªI, poate alþii (ºtiuletoiu ºi târfele lui) au avut!!

    Aºa cã ...
    .. ai vazut meciul? sau numai ai ascultat la radio?
    Hai sa-ti reamintesc: 2 goluri anulate pentru Otelul..... mai gindeste-te...
    Despre jigniri, numai asta-ti raspund: sint ardelean 100%.... Tu mai stii cum s-a infiintat regatul Moldovei? parca era pe acolo un ardelean care a trecut calare peste un parau si i s-a parut interesant sa infiinteze o tara.... Ce nota ai avut la istorie?

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •