View Poll Results: pronostic

Voters
53. You may not vote on this poll
  • 1

    37 69.81%
  • x

    6 11.32%
  • 2

    10 18.87%
Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 149

Thread: Etapa a 34-a: FC OTELUL GALATI – FC POLI IASI

  1. #22
    Galatean Mandru SteelBoyA's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    East Side
    Posts
    260
    Reputatie
    1
    frate am primit mesaj pe tel si am zis ca e o gluma proasta da vad ca e adevarat...e incredibil ce se intampla in "fotbalul" din romania.daca un taran coclit poate sa invarta un meci la 10 etape de la disputare si sa modifice clasamentul e clar...kkt eu nu as mai baga echipa pe teren la meciul cu iasiul.
    Maine poate aflam ca un stelist a luat bataie de la un dinamovist si dinamo pierde meciul de duminica la masa verde...de fapt ...totul e posibil cu infectii astia...mai fura lumea ,da asa pe fata nu am vazut niciunde...noi suntem prosti ca le inghitim toate rahaturile astea

    [COLOR="Red"][SIZE="6"]
    FELICITARI CFR!!!![/SIZE][/COLOR]

  2. #23
    senior
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    158
    Reputatie
    1
    eu am spus de ceva vreme...locul acestui circar pe nume porumboiu e acolo unde numele lui sugereaza : pe camp.

  3. #24
    Galatean Mandru SteelBoyA's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    East Side
    Posts
    260
    Reputatie
    1
    Nu pe camp , la puscarie alaturi de ceilalti comunisti de la federatie , acolo ii e locul. eu m-am saturat sa ma imbolnavesc de nervi de fiecare data cand isi bat joc toti analfabetii de noi cu legi de kkt si cu rezolutii aberante date de comisii.
    Anul asta a fost cel mai infect campionat din cate au fost pana acum dupa 89.
    Iar noi , privim , admiram , ne enervam , nu facem nimic concret... iar pe ei ii doare in ****de noi.

    [COLOR="Red"][SIZE="6"]
    FELICITARI CFR!!!![/SIZE][/COLOR]

  4. #25
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    niste nesimtiti.otelul chiar merita intertoto,in comparatie cu vasluiul.
    ultimul meci al lui szekeli la otelul

  5. #26
    senior
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    158
    Reputatie
    1
    lasa ca o sa incerc sa adun mai multa lume...de la steaua, dinamo , rapid de peste tot...suporterii trebuie sa se uneasca pentru a stopa blaturile din fotbal....pana la urma e doar un sport...dar acest sport isi pierde farmecul daca nu se joaca corect....pe mine personal ma avantajeaza astfel de meciuri(am castigat ceva banutzi de pe urma meciului sheahlaului - poli) insa sincer vreau un campionat curat iar suporterii sa se mai linisteasca si sa vina la meci pentru a sustine echipa favorita si fie ca cel mai bun sa castige....promit ca o sa incerc sa fac ceva...insa sper sa am si o motivatie : sa mai fie si buzaul in liga 1

  6. #27
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by laziobz View Post
    ...suporterii trebuie sa se uneasca pentru a stopa blaturile din fotbal.......insa sper sa am si o motivatie : sa mai fie si buzaul in liga 1
    de acord la prima remarca...la a doua nu .....bate otelu'
    https://t.me/pump_upp

  7. #28
    sport legend
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    4,432
    Reputatie
    1
    Am schimbat sistemul ca sa fim condusi tot de comunisti,ce drq sa mai faci?o noua revolutie?Cum sa scapam de fosilele astea care ne trag zeci de ani inapoi?

  8. #29
    sport legend codrind's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    IAªI
    Posts
    1,257
    Reputatie
    1
    ºtiuletoiu ºi ai lui
    TÂRFELE CAMPIONATULUI


    Rapid le-o trage la þãrani
    iar

    Oþelul câºtigã!
    Tacerea e moartea. Cine-ti cere sa taci, iti cere prea mult. - Tahar Djaout

  9. 6th May 2008, 21:03

  10. #30
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by maur85 View Post
    daca e asa va fi teapa ca si vatca
    sunt curios ce fel de arbitraj va fi.
    Numai ca teapa asta e de 3 ori mai mare decat teapa cu Vatca

  11. #31
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Mai baieti voi in ce tara traiti? Eu chiar asteptam clipa cand porumboiu sa ne faca vreo chestie din asta.Ciudat e modul in care reactioneaza presa.Se multumesc sa dea stirea, doua declaratii si cam atat.M-as bucura daca vasluienii i-ar trage vreo doua injuraturi taranului ce le face orasul de rusine.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  12. 6th May 2008, 21:39

  13. #32
    Suporter mateiasi's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Galati
    Posts
    485
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by maur85 View Post
    oricum asta e decizia finala.nici dracu' nu o mai schimba...
    Avem mai multe cai de apel, inclusiv la Tribunalul Sportiv de la Lausanne (Rapidul nu avea nici o sansa de castig, de aceea nu au mers mai departe; noi, insa, avem sanse foarte mari). Cred ca Marius Stan nu se va da batut: fiind in campanie electorala, are nevoie de o victorie, pentru a-si crea o imagine de luptator impotriva 'sistemului ticalosit'. Vom vedea...

  14. 6th May 2008, 22:13

  15. #33
    Suporter mateiasi's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Galati
    Posts
    485
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by maur85 View Post
    aia nu iau decizii de capul lor.cand fac ceva de genul asta sunt acoperiti chiar daca moral noi avem dreptate.is unsi cu toate alifiile,nu-s prosti.la magarii is asi.
    mai tii minte cazul ochirosii?
    Nu cunosc nimic despre acel caz, nu pot formula o opinie. In cazul de fata, insa, nu au nici o acoperire - incalca un principiu fundamental de drept (nici o hotarare nu se poate aplica retroactiv), deci avem sanse mari de castig. Nu-i mai crede asa destepti, ca nu sunt. Au doar tupeu cat casa, si manipuleaza instantele interne. In fata instantelor europene, insa, siretlicurile lor de doi bani nu fac nici cat o ceapa degerata.

  16. #34
    curajos tataleone's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Bate Otelul, iar Rapidul ii bate pe vasluieni, stati linistiti

  17. #35
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Sa speram tataleone... Vedem maine

  18. #36
    sport legend Dregan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati- Mereu prezent
    Posts
    1,410
    Reputatie
    1
    Chestiunea e foarte simpla... La Lausanne ni se va da dreptate dar ei au incercat altceva! Astazi jucatorii nostri vor fi demoralizati, iar Porumboiu se bazeaza pe asta. Daca noi nu castigam azi nu mai conteaza decizia de la Lausanne

  19. #37
    sport legend acmilan_nutu's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    585
    Reputatie
    1
    Ce campionat de kkt avem!!
    [COLOR="Red"] [SIZE="6"][SIZE="5"][FONT="Fixedsys"]Siamo forti , siamo fieri , siamo tutti rossoneri !!![/FONT][/SIZE] [/SIZE] [/COLOR][COLOR="Red"][/COLOR]

  20. #38
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,169
    Reputatie
    1
    Pe jula as paria ca marchaeaza un gol.. si sincer.. e peste Marica... ar fii bun la EURO ! cred ca ar trebuii lasate un pic Interesele.. si sa se mai uita si la astia mai saraci.. si sa le dea o sansa piturca sa isi faca si ei o cariera frumoasa ! 1 GOl Jula! si 1 Cristea !
    Libera La LAZIO !

  21. #39
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    0-0 la pauza, dar vasluiul deja a pierdut aks cu rapidul ( e 0-3) si otelul trebuie sa inscrie
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  22. #40
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Niste idioti...Au ratat 7000 de ocazii (
    .

  23. #41
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Ce Ieseni retardati , trag pentru rivali lor de la Vaslui:-t:-t

  24. #42
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    nu-mi vine sa cred k otelul nu a inscris pe teren propriu...
    pacat !
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •