View Poll Results: pronostic

Voters
44. You may not vote on this poll
  • 1

    20 45.45%
  • x

    4 9.09%
  • 2

    20 45.45%
Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 190 to 194 of 194

Thread: Etapa a 34-a: FC “U” CRAIOVA – FC CEAHLAUL P. NEAMT

  1. #190
    anti'OI alexuuBZ's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Buzau
    Posts
    875
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SteelBoyA View Post
    Ba parazitule ai ajuns sa infectezi toate topicurile cu aberatiile tale provenite din visele umede de acum o saptamana.Da gata ajunge o data ca m-am saturat de aceleasi prostii pe care le debitezi . mergi dracu la baie o data si fa-ti o **** cu gandul la marele investitor si la marile performante virtuale ale Ceahlaului . Frate da tu chiar nu stii cand sa te opresti? Esti atat de penibil incat nu stiu cum dracu de nu clacheza serverul cand postezi tu.
    Obisnuieste-te dracu cu gandul ca o sa te duci dimineata la stadionul de pe camp si gata .

    Abia astept sa vad ce fel o sa o furati la anu de la Chiajna si de la Modelu =)))
    lasa-l ma ca e si el mic..
    [SIZE="3"][COLOR="Purple"]Respect Bunica[/COLOR][/SIZE]
    [B]convorbire intre 2 fete : - fata cum poti sa asculti si minimale si manele in acelasi timp ? - lasa ma fata, sunt si eu o mini-manelista ![/B]

  2. #191
    senior PIETREANU's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Piatra Neamt
    Posts
    233
    Reputatie
    1
    "SteelGirlA "vezi ca te-ai decalit ,nu ai pic de educatie iar de cultura ce sa mai zic, iate de mana cu Bunica !
    Eu cred ca forumul nui creat pentru a insulta pe ceilalti !
    Last edited by PIETREANU; 13th May 2008 at 17:20.

  3. #192
    Galatean Mandru SteelBoyA's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    East Side
    Posts
    260
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by PIETREANU View Post
    "SteelGirlA "vezi ca te-ai decalit ,nu ai pic de educatie iar de cultura ce sa mai zic, iate de mana cu Bunica !
    Eu cred ca forumul nui creat pentru a insulta pe ceilalti !
    Bai panarama de om te invit oficial sa ma cauti in pantaloni sa vezi cat de girly sunt. pana una alta ia de invata dracului gramatica si nu mai abera aici. Daca imi mai zici ca esti si cult ... ma prapadesc de ras =)) acum fugi si stai de paza sa nu iti fure cineva scaunele de pe mandria ta de stadion si lasa postatul pe forumuri...nu e pentru tine intelege. app cati ani ziceai ca ai ca sa stiu daca ma complic sau nu?

    [COLOR="Red"][SIZE="6"]
    FELICITARI CFR!!!![/SIZE][/COLOR]

  4. #193
    senior PIETREANU's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Piatra Neamt
    Posts
    233
    Reputatie
    1
    Nici nu erai in proiect cand mergeam eu la meciuri.
    Nu pierd timpul sa conversez si sa constat ca nu ai nici pantaloni.
    Am prieteni galateni chiar foarte , dar tu nu ai nici cele mai elementare conostiinte de educatie, se vede treaba ca alta activitate nu ai decat sa jignesti pe la spate aici pe forum, pe oricare care nu este de acord cu tine
    Halal !

  5. #194
    Galatean Mandru SteelBoyA's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    East Side
    Posts
    260
    Reputatie
    1
    Esti o veritabila caterinca genetica ce mai....nu iti dau mai mult de 10 ani.(esti mult prea infantil pentru 11)

    [COLOR="Red"][SIZE="6"]
    FELICITARI CFR!!!![/SIZE][/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •