View Poll Results: pronostic

Voters
31. You may not vote on this poll
  • 1

    21 67.74%
  • x

    1 3.23%
  • 2

    9 29.03%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 46

Thread: Etapa a 34-a: FC POLI 1921 STIINTA TIM. – FC FARUL

  1. #22
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    va fi ultimul meci pt. multi jucatorii din actuala echipa a lui poli la acest club asa ca X

    este meci de vacanta

  2. #23
    The Hurricane gheorghe's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Viola City
    Posts
    578
    Reputatie
    1
    Sa speram ca dupa acest meci cei care mimeaza fotbalul si/sau il joaca doar in varful picioarelor vor disparea din lotul lui POLI. Daca se va merge pe actuala osatura a echipei vom face doar figuratie in Cupa UEFA si...zau! chiar noi, suporterii nu dorim o asemenea rusine.

    POLI are nevoie de transferuri ADEVARATE, nu de jucatori de Liga a 2-a din Portugalia sau Argentina. Daca investitorii domnului Iancu doresc cu adevarat sa faca performanta la TIMISOARA, atunci chiar trebuie sa bage minim 6 milioane de euro in transferuri productive. Dar daca noi o sa alimentam in continuare cu jucatori valorosi echipa Barbugiului Mistic ar trebui sa ne punem intrebari despre dorinta de rezultate a Domnului Iancu.

    Meciul cu Farul? Epilog la un campionat per ansamblu reusit! Calificarea in Cupa UEFA este o performanta, tinand cont de martoagele care au imbracat in acest sezon tricoul ALB-Violet!

    ...voi fi pe stadion totusi! Cine vine la o berica dupa?
    [B]"Orice arbitru ar trebui sa faca minim cinci ani de inchisoare dupa ce isi incheie cariera. Stie el de ce!" [/B]- Antonio Matarrese

  3. #24
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    meci fara nici o miza,poate iesi ceva frumos,o victorie a lui Poli la 2 goluri diferenta
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  4. #25
    sport legend edd's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,085
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by gheorghe View Post
    POLI are nevoie de transferuri ADEVARATE, nu de jucatori de Liga a 2-a din Portugalia sau Argentina. Daca investitorii domnului Iancu doresc cu adevarat sa faca performanta la TIMISOARA, atunci chiar trebuie sa bage minim 6 milioane de euro in transferuri productive. Dar daca noi o sa alimentam in continuare cu jucatori valorosi echipa Barbugiului Mistic ar trebui sa ne punem intrebari despre dorinta de rezultate a Domnului Iancu.
    Decat sa aduca romani de la sdr,care fac pe ei cand e vorba despre un meci mai important,prefer straini din orice liga,daca Dusan ii doreste Totusi Milhazes a fost cel mai bun jucator a lui Poli in acest retur,sper sa fie tinut si din vara,iar Martinez,mie personal,chiar imi place si s-a descurcat binisor la cate sanse i s-au dat. Deci sper sa fie pastrati amandoi

    Quote Originally Posted by gheorghe View Post
    Meciul cu Farul? Epilog la un campionat per ansamblu reusit! Calificarea in Cupa UEFA este o performanta, tinand cont de martoagele care au imbracat in acest sezon tricoul ALB-Violet!

    ...voi fi pe stadion totusi! Cine vine la o berica dupa?
    Si eu sper sa castigam cu farul si sa nu se desparta jucatorii(unii pt totdeauna ) de noi printr-o infrangere. Pe stadion normal ca o sa fim,ca trebuie sarbatorita calificarea in UEFA,insa nu cred ca vom fi prea multi.

  5. #26
    sport legend
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    410
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    meci la care nici nu o sa ma uit, dupa ce ambele echipe au dat meciurile etapa trecuta lui otelul si ceahlaul...
    probabil bate timisoara...
    nici n-ai cum, nu se televizeaza
    meci fara miza
    1 solist, desi ne putem astepta la orice

  6. #27
    Fighter Kooler's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    7,872
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by laurdog View Post
    4-0 pt gazde. scurt si la obiect
    Cu tot respectu dar, ai inebunit? In meciuri de vacanta nu se oboseste nicio echipa sa dea 4 goluri... cel putin egal scoate Farul.
    Real Madrid --- AC Milan --- Chelsea --- Farul Constanta--- Rafael Nadal --- Simona Halep --- Fernando Alonso --- Kimi Räikkönen --- Ronnie O'Sullivan --- John Cena

  7. #28
    senior
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    158
    Reputatie
    1
    foarte interesant meciul....televiziunile se bat sa transmita meciul lu'poli...presedintele celor de la poli a anuntza ca echipa va fi premiata de CJT indiferent de rezultat...suporterii timisoreni sunt in extaz dupa ce echipa lor favorita a pierdut istoricul meci din "kosovo"....peste 30000 de spectatori asteapta cu sufletul la gura ultima reprezentatie a echipei care face istorie in lumea fotbalului : echipa care a fost premiata la infrangere. prostituatta de serviciu a lu'pinalti se va intalnii cu liderii galeriei pentru a le multumii pentru tacerea de care au dat dovada dupa meciul cu shehlaul....

  8. #29
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alexuuBZ View Post
    cum? chiar tu nu stii?
    nu 1 solist
    https://t.me/pump_upp

  9. #30
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,169
    Reputatie
    1
    Meci lipsit de Importanta ! 1x2
    Libera La LAZIO !

  10. #31
    sport legend edd's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,085
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by laziobz View Post
    foarte interesant meciul....televiziunile se bat sa transmita meciul lu'poli...presedintele celor de la poli a anuntza ca echipa va fi premiata de CJT indiferent de rezultat...suporterii timisoreni sunt in extaz dupa ce echipa lor favorita a pierdut istoricul meci din "kosovo"....peste 30000 de spectatori asteapta cu sufletul la gura ultima reprezentatie a echipei care face istorie in lumea fotbalului : echipa care a fost premiata la infrangere. prostituatta de serviciu a lu'pinalti se va intalnii cu liderii galeriei pentru a le multumii pentru tacerea de care au dat dovada dupa meciul cu shehlaul....
    cineva are nevoie de medicamente

  11. #32
    anti'OI alexuuBZ's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Buzau
    Posts
    875
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by edd View Post
    cineva are nevoie de medicamente
    vadim cu siguranta!
    [SIZE="3"][COLOR="Purple"]Respect Bunica[/COLOR][/SIZE]
    [B]convorbire intre 2 fete : - fata cum poti sa asculti si minimale si manele in acelasi timp ? - lasa ma fata, sunt si eu o mini-manelista ![/B]

  12. #33
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,169
    Reputatie
    1
    Dino EZE la Farul va dau LIVE acest transer a semnat pe 4 ani .. si inca 3 jucatori.. 1 de la Varzim.. si inca 2 de la o echipa de Prima liga din portugalia !
    Libera La LAZIO !

  13. 7th May 2008, 06:26
    Reason
    Vorbe la nervi, desi........

  14. #34
    senior
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    158
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ferdininho View Post
    Ce pana mea tot vrei..DE CAND P*** M** ARE BUZAUL FATZA DE LIGA I. Aveti un gunoi de echipa, defapt nici asta nu-i a voastra, corect era steaua sau Becali si-a tras un gunoi de echipa la Buzau..asa ii corect.Ma bucur enorm ca toti buzoienii se vor trezi sezonul viitor la 11:00 sa-si vada panarama de echipa la matineu asta pt cei care nu-si permit luxul de as urmari favoritii in Ghencea.

    Cu riscul de a lua inca o sanctiune dar citesc aberatiile tale de cateva zile si nu mai suport.CHIAR CREZI CA DACA SUPORTERII PUNEAU PRESIUNE NU SE JUCA CORECT, ESTE BINE CUM A IESIT. DA MA BUCUR CA V-AM DAT-O LA M** IN MECIUL CU CEAHLAUL....MAI AI CEVA DE COMENTAT?
    in conditiile in care respect acest forum consider ca nu are rost sa fiu vulgar...spre deosebire de tine reusesc sa-mi stapanesc nervii...am o singura recomandare pentru timisoreni de genul tau(sunt convins ca sunt putini) : mergeti cu prostituatta de serviciu a lu'pinalti si defilati prin europa nu mai mult de doua meciuri...atat puteti si nu meriatati mai mult....in ceea ce priveste "aberatiile" mele, am un singur comentariu : este doar inceputul unui sir mai lung de replici la tot ce face prostituatta de pe centura fotbalului romanesc.

  15. #35
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tip of the Mount Cook
    Posts
    3,544
    Reputatie
    0

    Cool

    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    meci la care nici nu o sa ma uit, dupa ce ambele echipe au dat meciurile etapa trecuta lui otelul si ceahlaul...
    probabil bate timisoara...
    Puah, ce nostalgic esti.... ai grija ca deprimarea nu face bine la ten....

  16. #36
    drucker oenolog 2stupiddogs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Timisoara-Banat
    Posts
    6,796
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by laziobz View Post
    in conditiile in care respect acest forum consider ca nu are rost sa fiu vulgar...spre deosebire de tine reusesc sa-mi stapanesc nervii...am o singura recomandare pentru timisoreni de genul tau(sunt convins ca sunt putini) : mergeti cu prostituatta de serviciu a lu'pinalti si defilati prin europa nu mai mult de doua meciuri...atat puteti si nu meriatati mai mult....in ceea ce priveste "aberatiile" mele, am un singur comentariu : este doar inceputul unui sir mai lung de replici la tot ce face prostituatta de pe centura fotbalului romanesc.
    Pe langa faptul ca esti cum esti....mai dai si dovada de lipsa de fair-play.Daca tipul a sters mesajul,tu trebuia sa pastrezi acel quote ?!
    Acu' sa-ti spun parerea mea despre "prostitutia" aceea de care tot pomenesti,eu zic sa-ti casti ochii IN PRIMUL RAND,la echipa ta si la orasul vostru cu suporteri aserviti si abia apoi sa te uiti la cusururile altora!
    Ca si o incheiere,ce cauti (si monopolizezi!) thd-ul acesta ??? Ce legatura au deviatiile tale cu thd-ul meciului Poli Timisoara-Farul Constanta ?
    Last edited by 2stupiddogs; 7th May 2008 at 08:38.
    ac recas [B][COLOR="DarkOrchid"]NU e POLI![/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkOrchid"]POLI[/COLOR][/B] joacã pe [B]"ªtiinþa"[/B]!

  17. #37
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    batem la 2 diferenta
    https://t.me/pump_upp

  18. #38
    anti'OI alexuuBZ's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Buzau
    Posts
    875
    Reputatie
    1
    fernadinho..te credeam drq mai "baiat de baiat" ! deja m-am lamurit!
    [SIZE="3"][COLOR="Purple"]Respect Bunica[/COLOR][/SIZE]
    [B]convorbire intre 2 fete : - fata cum poti sa asculti si minimale si manele in acelasi timp ? - lasa ma fata, sunt si eu o mini-manelista ![/B]

  19. #39
    Banned
    Join Date
    May 2005
    Location
    Free Willy!
    Posts
    2,210
    Reputatie
    0
    hai calm, baietii

  20. #40
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,877
    Reputatie
    0
    1-0 la pauza...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  21. #41
    sport legend
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    410
    Reputatie
    1

    Wink

    bravo poli !4-1
    echipa cu cel mai bun atac, 57 de goluri

  22. #42
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,877
    Reputatie
    0
    4-1...ma asteptam totusi la o replica mai buna a farului, care si-a batut joc de ultimele 2 meciuri...
    asta e, bine k ne-am salvat totusi si sper k Poli sa faca o figura frumoasa in UEFA...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •