View Poll Results: pronostic

Voters
39. You may not vote on this poll
  • 1

    23 58.97%
  • x

    5 12.82%
  • 2

    11 28.21%
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 78 of 78

Thread: Etapa a 33-a: Rapid - UTA

  1. #64
    junior Keluba07's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    87
    Reputatie
    1
    daca chiar as fi beat, as avea macar o scuza. in cazul tau... noroc ca nu doarea prostia

  2. 3rd May 2008, 13:40
    Reason
    n-are rost sa-mi pierd timplul cu toate kelubele...

  3. #65
    sport legend
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,362
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mariomax View Post
    multumim rapidule, te-ai facut inca o data [a cata oara?] de ras.
    taher...taher...taher.
    Ma dar de ce nu comentezi pe topicul oierilor/comunistilor etc. ?

  4. #66
    parerea mea tu26dor's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    iasi/piatra neamt
    Posts
    4,278
    Reputatie
    1
    acum am aflat... si-a luat-o rapidul aseara? de la uta? pacat ca aradenii s-au trezit prea tarziu ... cred ca rapid a luat deja vacanta... hi hi

  5. #67
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Keluba07 View Post
    v-ati furat-o in A direct din B...
    Va mai vindeti echipa in rate?????
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  6. #68
    sport legend adi_sampon's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Arad
    Posts
    1,526
    Reputatie
    1
    deci sunt din Arad dar nu am crezut in nici un fel ca Uta poate scoate macar un egal la RAPID ( campioana morala)
    jocul prestat de aradeni era destul de slab de obicei dar aseara au jucat exemplar si va zic ca Rapid este cea mai cretina formatie din Liga 1
    deci oameni mai prosti ca aia de la Rapid nu cred ca exista ( exceptand fanii )
    campanii de achiziti de kkt ,jucatori paraleli cu fotbalul ( chiar si Coman a jucat penal aseara ) ,staff tehnic cu Rada antrenor ca ala zici ca a venit din coma alcolica ,Zotta Cretin pe fata tot se kk el cu bricheta etc si nu poa sa bata pe U cluj si Uta etc etc Jucatori sunt paraleli rau de tot adica Buga ala tot se kk ca nu e titular si el freaca non-stop ,mijlocasi aai sunt praf rau i-ar atacul in afara de Boya care si ala mai prinde si el o zi cu soare ca in rest nu e mare lucru .Acum sincer nu ma mira rezultatul ,chiar ma bucur ca Uta i-a batut ca prea increzuti se cred si oricum sunt jalnici rau .
    Rapid dute in divizia B in locul lu Uta .
    Aux Armes, aux Armes Nous sommes les marseillais Et nous allons gagner Allez l'OM, allez l'OM

    Olympique Marseille

  7. #69
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by adi_sampon View Post
    Rapid dute in divizia B in locul lu Uta .
    Printre cateva lucruri adevarate, ai spus si multe tampenii (nici nu ma mira de vreme ce ai printre formatiile favorite si echipa ciobanului). Oricum, am si eu un sfat pentru tine: mai du-te si tu pe la scoala.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  8. #70
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by adi_sampon View Post
    deci sunt din Arad........
    Rapid dute in divizia B in locul lu Uta .
    stelist din arad........
    https://t.me/pump_upp

  9. #71
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    tocmai tu lovere sa fii inselat?

    un privitor neutru n-ar fi stiut aseara ce echipa retrogradeaza sau care trage la podiumvai de echipa voastra... si vroiati sa luati campionatul
    si eu credeam ca numai cu engleza si franceza nu esti prieten... am mai gasit o limba pe care o cunosti mai putin decat ungurii care vin la noi in tara.


    Quote Originally Posted by adi_sampon View Post
    deci sunt din Arad dar nu am crezut in nici un fel ca Uta poate scoate macar un egal la RAPID ( campioana morala)
    jocul prestat de aradeni era destul de slab de obicei dar aseara au jucat exemplar si va zic ca Rapid este cea mai cretina formatie din Liga 1
    deci oameni mai prosti ca aia de la Rapid nu cred ca exista ( exceptand fanii )
    campanii de achiziti de kkt ,jucatori paraleli cu fotbalul ( chiar si Coman a jucat penal aseara ) ,staff tehnic cu Rada antrenor ca ala zici ca a venit din coma alcolica ,Zotta Cretin pe fata tot se kk el cu bricheta etc si nu poa sa bata pe U cluj si Uta etc etc Jucatori sunt paraleli rau de tot adica Buga ala tot se kk ca nu e titular si el freaca non-stop ,mijlocasi aai sunt praf rau i-ar atacul in afara de Boya care si ala mai prinde si el o zi cu soare ca in rest nu e mare lucru .Acum sincer nu ma mira rezultatul ,chiar ma bucur ca Uta i-a batut ca prea increzuti se cred si oricum sunt jalnici rau .
    Rapid dute in divizia B in locul lu Uta .
    se pare ca sistemul educational chiar este la pamant. uitati`va la cele doua mesaje de mai sus

  10. #72
    sport legend dannyreddog's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    everywhere
    Posts
    1,771
    Reputatie
    1
    cica jucatorii Rapidului ar fi pariat pe propriul meci ca o sa piarda...ramane deocamdata la stadiul de zvon...
    daca e adevarat...moralitatea acestui campionat va fi egala cu zero...
    [COLOR="Green"][SIZE="1"][/SIZE][/COLOR][COLOR="DarkSlateGray"][/COLOR]"Important e sa te lasi de droguri fara bravada...
    Altfel te vom gasi in rigor mortis mulat pe cada." [FONT="Arial Black"][/FONT]

  11. #73
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Los-Angeles-Ca
    Posts
    1,306
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dannyreddog View Post
    cica jucatorii Rapidului ar fi pariat pe propriul meci ca o sa piarda...ramane deocamdata la stadiul de zvon...
    daca e adevarat...moralitatea acestui campionat va fi egala cu zero...
    Asta este vrajeala de totalsport fm ,gabi safta a tot dat-o cu casele de pariuri in emisiunea lui.
    Rapidul trece prin perioada proasta,nu cred k este vre-o combinatie cu casele de pariuri.

  12. #74
    sport legend adi_sampon's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Arad
    Posts
    1,526
    Reputatie
    1
    Lover eu nu cred ca sistemul educational este la pamant ,poate este dar nu fac parte din el sa zic asa
    Daca cretinii aia de la Rapid au pariat pe propiul meci ce mai vrei de la echipa si ei se cred campioni morali .Mai lasati-ma cu echhipe ca RAPID CARE SUNT DEPARTE DE TOT ,AU FACUT SI EI UN TUR BUN CU mIOVENI SI CU MAI SITU EU CE ECHIPE DE DUZINA ,DUPA SE PLANG CA LE-A LUAT sTEAUA 3 PCT SI NU MAI POT LUA TITLUL DAR EI PIERD CU uTA ,u CLUJ ,bUZAU ,ASA CA MAI INCET CU DECLARATII DE CAMPIONI MORALI
    Nu te acuz acum am vazut ca ai Ole Ole multumim rapidule deci nu ma astept la mai mult de la un fan rapidist
    Aux Armes, aux Armes Nous sommes les marseillais Et nous allons gagner Allez l'OM, allez l'OM

    Olympique Marseille

  13. #75
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,877
    Reputatie
    0
    este rusinos ce se intampla la rapid...
    mai intai a fost faza cu banderola, cand nimeni nu o dorea...
    apoi meciuri vandute gen cel de la CFR si umilinte precum meciurile de acasa cu U Cluj, cu UTA...
    sa vedem ce face totusi taher sezonul urmator...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  14. #76
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    sampon, mai bine te speli pe dinti inainte sa postezi pe acest thread si nu uita sfatul meu :dute la scoala (ca sa vorbesc o romana conforma regulilor tale gramaticale).
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  15. #77
    ARADEAN KillinG FieldS's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Arad
    Posts
    583
    Reputatie
    1
    chiAR DACA UTA echipa mea de suflet, merge in B incep sa cred ca Ionutz Chirila va face treaba buna....am informatii din interiorul clubului ca VACANTA pt jucatori sa terminat.... Cu I Chirila Nu le merge cu FOFILATU si MImatul fotbalului..... cat despre Rapid..ce poti sa mai spui...pierde cu atatea echipe acasa si tot campioana morala sa se numeasca.... ? eu nu cred
    Forzzza UTA

  16. #78
    CLONATOR SEF aaxi's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,004
    Reputatie
    1
    :ras-plans::ras-plans::ras-plans::ras-plans::ras-plans::ras-plans:

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •