View Poll Results: Dinamo - Steaua?

Voters
152. You may not vote on this poll
  • 1

    93 61.18%
  • X

    11 7.24%
  • 2

    48 31.58%
Page 5 of 85 FirstFirst ... 345671555 ... LastLast
Results 85 to 105 of 1771

Thread: Etapa 33: Dinamo - Steaua

  1. #85
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mario Di Lazi View Post
    eu vreu să o pun cu Tudor la un control oftalmologic
    poate nu mai vede banii lui jiji și vede penaltyurile
    nici o sansa..erau scriptici...sa-l vezi ce frumos da cu cardu in stanga si in dreapta acum
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  2. #86
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    e bazat
    l-a făcut jiji cu sexul mare

    lasă că poate vede data viitoare penaltyurile am eu grijă de el în vacanța asta
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  3. #87
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jus7M3 View Post
    BAFTA Dinamo .. trecand peste ura si rivalitate sper din tot sufletul sa castigati acest meci cu echipa al carei nume nu merita rostit !!

    p.s. atentie la arbitrii
    dc a ajuns si un oltean inversunat ce uraste DINAMO sa tina cu noi in meciul cu steaua ciobanului atunci e clar ca aia au trecut cu mizeriile de orice limita !
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  4. #88
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    da
    am mai văzut și eu pe forum mesaje ale craiovenilor de încurajare pt Dinamo

    adică nu doar dinamoviștii s-au săturat
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  5. #89
    sport legend dannyreddog's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    everywhere
    Posts
    1,771
    Reputatie
    1
    Iti dai seama ce ravagii au facut "lovelele" ciobanului daca s-a ajuns pana aici...
    Acum toti fanii tuturor echipelor din liga 1 si nu numai vor ca....sa fie oprita din cursa ei spre un titlu nemeritat...
    [COLOR="Green"][SIZE="1"][/SIZE][/COLOR][COLOR="DarkSlateGray"][/COLOR]"Important e sa te lasi de droguri fara bravada...
    Altfel te vom gasi in rigor mortis mulat pe cada." [FONT="Arial Black"][/FONT]

  6. #90
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,169
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Zi oltean si trage apa. Cat de cretin poti sa fi sa sustii echipa care ti-a furat nu stiu cate campionate. Mi-e sila de retarzi ca tine!
    decat ... sa sustina steaua duminica... mai bine se ia la tranta cu dracu ..
    Libera La LAZIO !

  7. #91
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,355
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dannyreddog View Post
    Iti dai seama ce ravagii au facut "lovelele" ciobanului daca s-a ajuns pana aici...
    Acum toti fanii tuturor echipelor din liga 1 si nu numai vor ca....sa fie oprita din cursa ei spre un titlu nemeritat...
    Eu zic ca e invidie si Borcea si Mititelu saliveaza dupa milioanele din Liga.
    Sa nu uitam cum a jucat Craiova pentru Dinamo cand a batut pe National in ultima etapa... olteanu' e antidinamovist, da' cand e vorba de bani se reprofileaza
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  8. #92
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,169
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    dc a ajuns si un oltean inversunat ce uraste DINAMO sa tina cu noi in meciul cu steaua ciobanului atunci e clar ca aia au trecut cu mizeriile de orice limita !
    Au intrecut pana si barierele timpului ... cu blaturile... imi amintesc cu scarba de vremea cand tineam cu Steaua in UEFA.. dar acuma stau si analizez.. si imi dau seama.. ca BORO... a facut ce trebuia... !
    Libera La LAZIO !

  9. #93
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    sevilla asta e aerian rau de tot..nu imi vine sa cred ca exista astfel de...
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  10. #94
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    Sevilică e cu picioarele pe pământ
    văzui eu azi alții mult mai rău
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  11. #95
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    Au intrecut pana si barierele timpului ... cu blaturile... imi amintesc cu scarba de vremea cand tineam cu Steaua in UEFA.. dar acuma stau si analizez.. si imi dau seama.. ca BORO... a facut ce trebuia... !
    vezi ma ca " nu esti un bun roman " cum poti ma sa nu tii cu oastea ciobanului cu alex Tudor cu Nica cu Augustus cu Lucian Dan si cu toti ceilalti mari jucatori ? cum poti sa nu incurajezi butonistii, brichetarii, lovinii , milogii si fatalaii ? cum poti ma hahalero ?
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  12. #96
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,355
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    sevilla asta e aerian rau de tot..nu imi vine sa cred ca exista astfel de...
    Argumente?

    Situatia a fost clara... oltenii se dau mari antidinamovisti, da' la meciul ala pentru Dinamo au jucat.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  13. #97
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mario Di Lazi View Post
    Sevilică e cu picioarele pe pământ
    văzui eu azi alții mult mai rău
    dc sunt altii mult mai...nu inseamna ca asta e cu picioarele pe pamant...
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  14. #98
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,169
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    vezi ma ca " nu esti un bun roman " cum poti ma sa nu tii cu oastea ciobanului cu alex Tudor cu Nica cu Augustus cu Lucian Dan si cu toti ceilalti mari jucatori ? cum poti sa nu incurajezi butonistii, brichetarii, lovinii , milogii si fatalaii ? cum poti ma hahalero ?
    in fine... oricum.. becali ala ..fara butuane... nici o turma de oi nu ar conduce ..
    Libera La LAZIO !

  15. #99
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Argumente?

    .
    POSTARILE TALE sunt mai mult decat un argument

    abia astept sa-i distrugem pe aia pe 4 mai...de la anu o sa sarbatorim 2 date : 10 mai ( le-am distrus peluza ) si 4 mai (le-am distrus un titlu furat, un retur mizerabil )

    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  16. #100
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    uită-te pe Administrativ să vezi ce bagă și scoate Duba ...
    și apoi o să vezi că Sevilică e chiar simpatic
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  17. #101
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    in fine... oricum.. becali ala ..fara butuane... nici o turma de oi nu ar conduce ..
    hahalero care esti tu mai hahalero care esti hahalera
    si cand te gandesti ca eu cu lazio ne certam acum vreo 5 luni pe aici ca avea la echipa favorita si CFR si steaua ..dc pana si olteanu si domnu asta ce tinea cu steaua zic ca vor ca noi sa le rupem capu e CLAR CA S-A INTRECUT ORICE LIMITA A MIZERIEI!!! SI SA NU UITAM CE A ZIS BECALI CA VREA SA CASIGE TOATE MECIURILE DIN OFSAID IAR RICA NEAGA A AFIRMAT CA NU CONTEAZA DC A FOST OFSAID IMPORTANT E CA AU CASTIGAT
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  18. #102
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by sevilla86
    Voua v-au scos toti figurile din cap. Sezonul asta nu reprezentati nimic in campionat... o echipa mediocra, actionari mediocrii, jucatori mediocrii, spectatori submediocrii si tot mai aveti curajul sa va aratati fata?
    decat sa reprezentam mizeria, furtul, lipsa de caracter (ca voi), mai bine asa

    voi ar trebui sa va ascundeti de rusine, fiindca sunteti inferiori pana si unei echipe mediocre. cine ajunge sa se bucure de un meci castigat la masa verde, a ajuns jos de tot, mai jos de atat nu cred ca se mai poate.

    In realitate, sloganul vostru ar trebui sa fie: INFERIORI TUTURORA
    Last edited by cinebelu; 27th April 2008 at 21:25.

  19. #103
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    le-au dat și primele până la urmă pt meciul din Giulești ?
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  20. #104
    sport legend dannyreddog's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    everywhere
    Posts
    1,771
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Eu zic ca e invidie si Borcea si Mititelu saliveaza dupa milioanele din Liga.
    Sa nu uitam cum a jucat Craiova pentru Dinamo cand a batut pe National in ultima etapa... olteanu' e antidinamovist, da' cand e vorba de bani se reprofileaza
    Vorba unui cantec...Shoot your self...
    [COLOR="Green"][SIZE="1"][/SIZE][/COLOR][COLOR="DarkSlateGray"][/COLOR]"Important e sa te lasi de droguri fara bravada...
    Altfel te vom gasi in rigor mortis mulat pe cada." [FONT="Arial Black"][/FONT]

  21. #105
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,169
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    hahalero care esti tu mai hahalero care esti hahalera
    si cand te gandesti ca eu cu lazio ne certam acum vreo 5 luni pe aici ca avea la echipa favorita si CFR si steaua ..dc pana si olteanu si domnu asta ce tinea cu steaua zic ca vor ca noi sa le rupem capu e CLAR CA S-A INTRECUT ORICE LIMITA A MIZERIEI!!! SI SA NU UITAM CE A ZIS BECALI CA VREA SA CASIGE TOATE MECIURILE DIN OFSAID IAR RICA NEAGA A AFIRMAT CA NU CONTEAZA DC A FOST OFSAID IMPORTANT E CA AU CASTIGAT
    In viata mea nu mai pronunt numele Steaua... e prea murdar pt secolul asta !
    Libera La LAZIO !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •