View Poll Results: Dinamo - Steaua?

Voters
152. You may not vote on this poll
  • 1

    93 61.18%
  • X

    11 7.24%
  • 2

    48 31.58%
Page 3 of 85 FirstFirst 123451353 ... LastLast
Results 43 to 63 of 1771

Thread: Etapa 33: Dinamo - Steaua

  1. #43
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by serv_ag View Post
    Io zic sa fii mai circumspect si, de ce nu, prudent: coboriti in groapa (si in clasament, evident). Indiferent de cine va fi arbitru, scandalul o sa fie imens...

    Am vazut ca la Craiova idolul vostru - FEKALI - a jucat poker la doua/trei capete: a "amortit" niste fundasi, a "corectat" vederea la arbitrii (centru si una din tuse) si a trimis "coloana a V-a" sa arunce cu obiecte in teren (pentru orice eventualitate...). Evident ca astea le-a gindit la o partida de table cu mititelul...

    Nu cred ca poate sa aplice aceeasi "reteta" si in groapa si sa cistigati un meci fara aranjamente nu puteti (vezi chinul cu Pandurii).... Florin Bratu o sa va umple sacii "europeni" din 2 motive: pentru ca e fost rapidist si pentru ca e actual dinamovist!
    daca specimenul de mai sus ar fi vorbit serios si nu s-ar prosti in scris, ar necesita internare de urgenta...
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  2. #44
    sport legend dannyreddog's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    everywhere
    Posts
    1,771
    Reputatie
    1
    Bate Dinamo...1 solist...
    [COLOR="Green"][SIZE="1"][/SIZE][/COLOR][COLOR="DarkSlateGray"][/COLOR]"Important e sa te lasi de droguri fara bravada...
    Altfel te vom gasi in rigor mortis mulat pe cada." [FONT="Arial Black"][/FONT]

  3. #45
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by leodacin View Post
    nu accept decat victorie pt DINAMO
    Eu accept si un egal...voi fi acolo,sa va dam....

  4. #46
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Dani3l View Post
    Eu accept si un egal...voi fi acolo,sa va dam....
    nici astazi nu te poti abtine ? de data asta o sa o luati si la propriu si la figurat

  5. #47
    Odd interaction eventHorizon's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,566
    Reputatie
    1
    II batem usor pe astia . Sunt vai de capu lor si apoi ei oricum sunt obisnuiti sa stea capra, deci n-au nicio problema daca se umilesc singuri in groapa
    He may be cast in bronze, but he′s still capable of producing truly golden moments...

  6. #48
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    dacin,las mai iesene..ca asa,aveti si voi ocazia sa veniti la meciurile lui dinamo,mai saltati media de 3.000-4000 de spectatori!

  7. #49
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    remember : aia - DINAMO 2-4 cam asa se sta capra in viziunea ta ?

  8. #50
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Dani3l View Post
    dacin,las mai iesene..ca asa,aveti si voi ocazia sa veniti la meciurile lui dinamo,mai saltati media de 3.000-4000 de spectatori!
    problema asta cu iesenii , se trage de la bautura ?

  9. #51
    sport legend dannyreddog's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    everywhere
    Posts
    1,771
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by eventHorizon View Post
    II batem usor pe astia . Sunt vai de capu lor si apoi ei oricum sunt obisnuiti sa stea capra, deci n-au nicio problema daca se umilesc singuri in groapa
    Tu te auzi ce spui?...o sa va batem si o sa va scoatem toate figurile din cap....
    O sa plangeti de ciuda la sfarsitul meciului...
    [COLOR="Green"][SIZE="1"][/SIZE][/COLOR][COLOR="DarkSlateGray"][/COLOR]"Important e sa te lasi de droguri fara bravada...
    Altfel te vom gasi in rigor mortis mulat pe cada." [FONT="Arial Black"][/FONT]

  10. #52
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    dacine,voi,astia...super-oamenii,arienii web-ului adica moderatorii,nu se aplica regulamentul si pentru voi?!Alo,delaparis,sanctiune pt consecutive?!Nu asa scrie in regulament? Da mai,dacine,imi aduc aminte,la inaugurarea nocturnii pe "stadionul" ala...v-am dat 4-2!

  11. #53
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by serv_ag View Post
    Io zic sa fii mai circumspect si, de ce nu, prudent: coboriti in groapa (si in clasament, evident). Indiferent de cine va fi arbitru, scandalul o sa fie imens...
    Fantezii...
    Se va face scandal si pentru un out semnalizat gresit de pe la centrul terenului. S-a facut scandal si cu corpodean si ce daca? Dinamovistii au luat campionatul si gata... i-a deranjat scandalul? N-o sa ne deranjeze nici pe noi.

    Quote Originally Posted by dannyreddog View Post
    Tu te auzi ce spui?...o sa va batem si o sa va scoatem toate figurile din cap....
    O sa plangeti de ciuda la sfarsitul meciului...
    Voua v-au scos toti figurile din cap. Sezonul asta nu reprezentati nimic in campionat... o echipa mediocra, actionari mediocrii, jucatori mediocrii, spectatori submediocrii si tot mai aveti curajul sa va aratati fata?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  12. #54
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    sevilla bine ca aveti voi curaj dupa ce ati DOBORAT TOATE RECORDURILE la Mizerii,Butoane,jucatori adversi cumparati....

    ce zici facem un sondaj ?
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  13. #55
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    sevilla bine ca aveti voi curaj dupa ce ati DOBORAT TOATE RECORDURILE la Mizerii,Butoane,jucatori adversi cumparati....
    Asa pot sa spun si eu de voi pentru sezonul trecut sau despre CFR in tur. Dovezi concrete ai? Sau te bazezi pe surse de incredere?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  14. #56
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,169
    Reputatie
    1
    daca se joaca pe bune.. bate dinamo ... daca nu .. steaua e campioana !
    Libera La LAZIO !

  15. 27th April 2008, 14:17

  16. #57
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Peste Carpati
    Posts
    62
    Reputatie
    0
    1 solist....in Stefan cel mare va fi executie in masa.

  17. #58
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by jjmihai View Post
    cine e dinamo?? o echipa de pluton.. o sa-i spulberam
    uite ce linie de clasament au acasa.. 16 6 5 5 26 : 21 23
    In deplasare Dinamo e pe primul loc, dar acasa e pe 13 e sub Buzau
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  18. #59
    Odd interaction eventHorizon's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,566
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by jjmihai View Post
    cine e dinamo?? o echipa de pluton.. o sa-i spulberam
    uite ce linie de clasament au acasa.. 16 6 5 5 26 : 21 23
    wow ce amatori! echipa de pluton nu gluma
    He may be cast in bronze, but he′s still capable of producing truly golden moments...

  19. #60
    CSSex Addict. Dennis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Northampton, UK
    Posts
    1,560
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    daca se joaca pe bune.. bate dinamo ... daca nu .. steaua e campioana !
    As always..

    Nu ma intereseaza campionatul cat ma intereseaza victoria in meciul asta sa fie 2/2

    Scor 1-2.
    You miss 100 percent of the shots you don’t take.

  20. #61
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Oaia Dolly View Post
    Nu stiu ce sa spun despre mizerie....unii mai rautaciosi ca mine ar putea insinua ca unele echipe care si sacrifica mandria si se lasa violate de niste noi veniti gen cfr cluj doar pt o satisfactie platonica si meschina ar merita mai mult acest titlu.Cat despre suporteri si mizerie voi aduce aminte doar de pungile de urina si anumite flegme, in plus curatenia din giulesti e legendara.
    Eu vorbeam despre mizeria morala -asta mie mi se pare mult mai grava-care se identifica deseori cu istoria clubului vostru, de la abuzurile <<epocii de aur>> si pana la abuzurile noului Valentin, care este Gigi Becali.
    Last edited by Tyler Durden; 27th April 2008 at 15:11.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  21. #62
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Dinamo trebuie sa se scoata in fata suporterilor si sa castige ... dar nu de pinde numai de jucatori , depinde si de brigada de arbitrii ...
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  22. #63
    shepherd hater Oaia Dolly's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Iasi,Copou
    Posts
    1,262
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Eu vorbeam despre mizeria morala -asta mie mi se pare mult mai grava-care se identifica deseori cu istoria clubului vostru, de la abuzurile <<epocii de aur>> si pana la abuzurile noului Valentin, care este Gigi Becali.
    Nu l jigni pe valentin. Abuzurile ciobanului sunt doar la nivel de gargara dar multi au interesul sa l ia in serios, ca sa si scuze neajunsurile.
    VINDE PLEACA MORI!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •