View Poll Results: pronostic

Voters
54. You may not vote on this poll
  • 1

    4 7.41%
  • x

    9 16.67%
  • 2

    41 75.93%
Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 169 to 179 of 179

Thread: Etapa 32: Dacia Mioveni - CFR Cluj

  1. #169
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    PerVersion: vb cu tine,unicul cu,care se poate comunica....indiferent daca luati sau nu titlul,cred ca arpi ar trebui sa-i arate usa la Andone..ce antrenor esti cand pierzi un avans de 13 puncte!?Ca te-au furat arbitrii se poate..asa cum te-au ajutat si in tur...insa ca "psiholog",antrenorul nu poate sa piarda atatea puncte.Aratatul usii nu e valabil doar pt andone,ci si pentru jucatori...incepand cu dorsin,hirschfild,peralta,minteuan,panin,cadu (colectionarul de cartonas ) Asta daca vreti la anul sa va luptati iar pt titlu.

  2. #170
    CSSex Addict. Dennis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Northampton, UK
    Posts
    1,560
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dani3l View Post
    PerVersion: vb cu tine,unicul cu,care se poate comunica....indiferent daca luati sau nu titlul,cred ca arpi ar trebui sa-i arate usa la Andone..ce antrenor esti cand pierzi un avans de 13 puncte!?Ca te-au furat arbitrii se poate..asa cum te-au ajutat si in tur...insa ca "psiholog",antrenorul nu poate sa piarda atatea puncte.Aratatul usii nu e valabil doar pt andone,ci si pentru jucatori...incepand cu dorsin,hirschfild,peralta,minteuan,panin,cadu (colectionarul de cartonas ) Asta daca vreti la anul sa va luptati iar pt titlu.
    De altfel si la noi trebuie aratata usa la cativa jucatori. De antrenor nu sunt sigur, dar totusi cred ca trebuie sa-i lase jiji timp lu' Lacatus ca altfel nici nu se poate face performanta.
    You miss 100 percent of the shots you don’t take.

  3. #171
    sport legend
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    3,653
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by the_dogville View Post
    N-am vazut meciul dar o concluzie pot sa trag : CFR are o echipa de neputinciosi,nonvalori,jucatori umflati cu pompa,un antrenor mediocru... etc.In tur i-au tinut arbitrii in brate la greu iar in retur.....Dinamo(din pacate...) si Rapid.Pai cum vreti,bah,sa luati campionatul daca nu voi nu bateti echipe de Divizia B cum sunt Ceahlaul,Iasi,Mioveni..etc...SUNTETI PENIBILI !!!! Din pacate mai aveti o sansa (mica dar....voinica......)...JENANT!!!
    daca CFR ar fi avut penalty in meciul cu Steaua, sau daca pe Rapid nu au avut aia instructiunile de folosire a brichetelor, Steaua nu ar mai fi fost prima acum. Sa ne bucuram ca numai Bucurestiul are voie sa ia titlul in tara asta ? In 17 ani un singur titlu a iesit din Capitala si aia pentru ca isi vandusera D+S jucatorii.

  4. #172
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Vad ca au furat iara abitrii pe cfr! FOARTE BINE! Nici nu merita mai mult, pentru nivelul lor, fara suparare. Acest loc 2 obtinut in sezonul actual este cu mult o depasire a conditiei cfr-ului, echipa care la anul va fi undeva pe locul 4-5, mai mult ca sigur!

  5. #173
    The One PerVersion's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Madrid
    Posts
    1,571
    Reputatie
    1
    Cand vad ce-i mai roade pe unii grija, mai ca imi vine sa ma bucur ca a picat U.

  6. #174
    sport legend Van Halen's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,175
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by PerVersion View Post
    Cand vad ce-i mai roade pe unii grija, mai ca imi vine sa ma bucur ca a picat U.
    sper sa va bata U cluj
    Stelist de mic copil, reespect si pentru ceilalti care nu se fac de ras in Europa

  7. #175
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BBB View Post
    Vad ca au furat iara abitrii pe cfr! FOARTE BINE! Nici nu merita mai mult, pentru nivelul lor, fara suparare. Acest loc 2 obtinut in sezonul actual este cu mult o depasire a conditiei cfr-ului, echipa care la anul va fi undeva pe locul 4-5, mai mult ca sigur!
    E mai bun locul 4-5 in prima liga decat locul 4-5 in liga 2!!! De la anu o sa fi iar activ vreo 10 ani pe liga 2 si va urma derbyul de la Caracal si Ariesul Turda!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  8. #176
    vraciul spartacus's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,173
    Reputatie
    1
    Asta e tare de tot

    Sursa GSP:http://www.prosport.ro/fotbal-intern...ioveni-2592731

    "CFR Cluj a fost privată de acordarea unui penalty în debutul meciului de la Mioveni. Cristi Balaj, centralul patridei, nu a văzut faza, dar arbitrul de rezervă, Augustus Constantin, a observat că a fost 11 metri pentru clujeni. Numai că acesta n-a putut să-i semnalizeze lui Balaj incidentul. Motivul? Butoanele de la sistemul de avertizare sonoră nu funcționau! "

  9. #177
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    in prima repriza cfr-istii au avut un penalty clar ...la fel de c lar ca al lui Semedo in ghencea ....
    la 1-0 pt clujeni , altfel statea treaba ...

    cfr a fost dezavantajata de arbitraj , in timp ce steaua a marcat dintrun offside imens ... rusine cca !!!
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  10. #178
    sport legend Van Halen's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,175
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Rossi View Post
    in prima repriza cfr-istii au avut un penalty clar ...la fel de c lar ca al lui Semedo in ghencea ....
    la 1-0 pt clujeni , altfel statea treaba ...

    cfr a fost dezavantajata de arbitraj , in timp ce steaua a marcat dintrun offside imens ... rusine cca !!!
    ma da voi nu mai terminati?
    mai iesiti cu o fata la plimbare mai reglati-va frustrarile, ceva, rezolvati problema cu cosurile!!!!!!!!!!!
    ma da si de pasti numai steaua e in capul vostru?
    tulai DOAMNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Stelist de mic copil, reespect si pentru ceilalti care nu se fac de ras in Europa

  11. #179
    alter ego Dogville's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,661
    Reputatie
    1
    Da' de timpitu' de Andone nu spune nimeni nimic? O marioneta,un vopsitor de jucatori (el a recunoscut..),un nesimtit (sta numai cu DINSA-n gura.... de oriunde l-ai filma...).Pai cum sa joci frate cu Minteuan ala...e cel mai prost fotbalist care-a calcat vreodata la Mioveni..... (in loc sa alerge dupa minge si sa scape singur cu portarul se intoarce ca vaca cu spatele la faza.....mai avea sa-si puna tricoul in cap cum facea Blocnotes si era ok....).
    [B]Cu cat cunosc mai mult oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii.[/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •