View Poll Results: pronostic

Voters
54. You may not vote on this poll
  • 1

    4 7.41%
  • x

    9 16.67%
  • 2

    41 75.93%
Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 179

Thread: Etapa 32: Dacia Mioveni - CFR Cluj

  1. #64
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Hai cu egalu'!!! Mioveniul o sa joace pe bune, mai ales dupa meciul de Cupa in care Muresan i-a numit "Steluta". Dupa meciul ala Netoiu facea spume
    clujenii prin ****san si-au facut singuri viata grea. daca individul ala slaninos nu intra in marea neagra a declaratiilor ligii I, cfr era campioana demult. dar au ales sa supere multa lume deageaba si sa-si puna piedici singuri...
    sunt clujean si voiam sa castige titlul cfr, dar dupa sutele de declaratii ale individului si a altora, m-am dat inapoi.
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  2. #65
    The One PerVersion's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Madrid
    Posts
    1,571
    Reputatie
    1
    Ce vorbesti ma? Te pomeni ca jucau asa mai moale cu noi daca nu ii faceam "steluta".

  3. #66
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Nu e voie sa ne dea penalty in minutul 1! Iar meciul e fragmentat aiurea si asa nu merge jocul! Chiar daca castigam campionatul e jucat!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  4. #67
    :) innuendo's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Buzau
    Posts
    2,861
    Reputatie
    1
    hai mioveni
    My only opponent is myself !

    ex-tRipLe aXeL

  5. #68
    sport legend Lloyd Banks's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    812
    Reputatie
    1
    Nu se poate asa ceva.....e INCREDIBIL.M-am uitat la meciul hotilor si n-am vazut faza din minutul 1 (a CFR-ului)decat acum cand a inceput a2a repriza....daca nici ala nu e penalty(a semanat mult cu faultul la semedo din fieful lovinilor) ...nu stiu ce sa mai zic .CFR-istilor v-au furat stelistii anul asta cum nici pe vremea impuscatului nu se intampla....in schimb bine ca n-a fost offside la primul gol al lovinilor.E strigator la cer ce face steaua si nimeni nu face nimic.Pacat de Ando,sincer imi pare rau de el,nu merita ce i-a facut ciobanul

  6. #69
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mariomax View Post
    clujenii prin ****san si-au facut singuri viata grea. daca individul ala slaninos nu intra in marea neagra a declaratiilor ligii I, cfr era campioana demult. dar au ales sa supere multa lume deageaba si sa-si puna piedici singuri...
    sunt clujean si voiam sa castige titlul cfr, dar dupa sutele de declaratii ale individului si a altora, m-am dat inapoi.
    Sigur nu esti numai "pensionar" la Gherla ? Clujean sigur nu esti !
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

  7. #70
    sport legend ensic's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj
    Posts
    1,971
    Reputatie
    1
    Nu inteleg de ce nu-l baga pe Culio!

  8. #71
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lloyd Banks View Post
    Nu se poate asa ceva.....e INCREDIBIL.M-am uitat la meciul hotilor si n-am vazut faza din minutul 1 (a CFR-ului)decat acum cand a inceput a2a repriza....daca nici ala nu e penalty(a semanat mult cu faultul la semedo din fieful lovinilor) ...nu stiu ce sa mai zic .CFR-istilor v-au furat stelistii anul asta cum nici pe vremea impuscatului nu se intampla....in schimb bine ca n-a fost offside la primul gol al lovinilor.E strigator la cer ce face steaua si nimeni nu face nimic.Pacat de Ando,sincer imi pare rau de el,nu merita ce i-a facut ciobanul
    vorbesti prostii, dar e normal, ca altceva nu stii. interesant cum chiar suporterii unei echipe patate ca nici o alta fac lobby anti-hotie...
    bine, motivul e altul, cel al frustrarii.
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  9. #72
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tRipLe aXeL View Post
    hai mioveni
    ...in B !
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

  10. #73
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ferko View Post
    Sigur nu esti numai "pensionar" la Gherla ? Clujean sigur nu esti !
    ferko drago, veziti de triaba.
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  11. #74
    junior
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    oare?:)
    Posts
    64
    Reputatie
    1
    baga CFR un gol pana la sfarsit...mai este timp
    [FONT="Arial Black"][COLOR="DarkRed"][B]IUBESC RAPIDUL MAI MULT DECAT URASC ORICE ALTA ECHIPA:dance:[/B][/COLOR][/FONT]

  12. #75
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mariomax View Post
    ferko drago, veziti de triaba.
    Pe romaneste te rog, ca eu nu intelege la tine.
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

  13. #76
    sport legend ensic's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj
    Posts
    1,971
    Reputatie
    1
    Hai Culio!!!

  14. #77
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by clujeanca_rapid View Post
    baga CFR un gol pana la sfarsit...mai este timp
    poa sa bage si 5. tot una e.
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  15. #78
    sport legend Lloyd Banks's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    812
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mariomax View Post
    vorbesti prostii, dar e normal, ca altceva nu stii. interesant cum chiar suporterii unei echipe patate ca nici o alta fac lobby anti-hotie...
    bine, motivul e altul, cel al frustrarii.
    Bai omule eu iti zic lucruri concrete gen golul clar din offside al stelei si penalty-ul neacordat CFR-ului si asta numai etapa asta!!!Tu vb asa sa te afli in treaba.Stii de ce imi este cel mai tare GREATA de tine si alti stelisti,nu ca furati(asta etapa de etapa) ci ca nu vreti sa recunoasteti parca sunteti orbi si pe deasupra va mai si bucurati cand furati...pai ce fel de oameni sunt astia ???zii tu...acum m-am cenzurat si nu ti-am vb urat desi as putea sa te fac tampit,asa ca astept un raspuns CONCRET nu fabulatii fecaliene.

  16. #79
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    a fost un gol din offside la fel cum au mai fost si vor mai fi. dar nu nustiuce hotie, deci ma bucura, normal, victoria echipei. lasand la o parte gresala arbitrului, Steaua a meritat victoria, si spun, chiar daca acel gol nu era validat, Steaua tot marca, a fost doar o chestiune de timp.
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  17. #80
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Mioveniul trage de timp pentru un 0-0 care ii retrogradeaza
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  18. #81
    sport legend Lloyd Banks's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    812
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mariomax View Post
    a fost un gol din offside la fel cum au mai fost si vor mai fi. dar nu nustiuce hotie, deci ma bucura, normal, victoria echipei. lasand la o parte gresala arbitrului, Steaua a meritat victoria, si spun, chiar daca acel gol nu era validat, Steaua tot marca, a fost doar o chestiune de timp.
    Ok. Ai dreptate se poate intampla,dar e cam mare coincidenta cand etapa de etapa la meciurile stelei se intampla ceva de genul asta(decizii majore in favoarea stelei).Hai ca nu vreau sa ma mai cert cu tine,ca vad ca esti fan Barca

  19. #82
    sport legend ensic's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj
    Posts
    1,971
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Mioveniul trage de timp pentru un 0-0 care ii retrogradeaza
    Cat altruism din partea lor ...

  20. #83
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    S-a uitat cineva la meciul asta de la inceput? S-a anuntat la statia stadionului scorul de la Craiova - Steaua ?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  21. #84
    Tha Man TZEFERU's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Canada
    Posts
    1,475
    Reputatie
    1
    Na bine ma o intrat Fabiani incep faulturile
    Numai stratul de incultura te poate ajuta sa te consideri original.
    Avem foarte mult de desoperit. Dar si mai mult de creat.(Vasile Ghica)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •