View Poll Results: pronostic

Voters
48. You may not vote on this poll
  • 1

    28 58.33%
  • x

    8 16.67%
  • 2

    12 25.00%
Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 162

Thread: Etapa 32: Rapid - Dinamo

  1. #85
    sport legend
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,362
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dennis View Post
    si daca va batem in groapa etapa viitoare ce mai ziceti?
    Nu stiu ce cauta o*** pe topicul asta ?
    Last edited by Aurel.D; 26th April 2008 at 16:09. Reason: apelativ

  2. #86
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Cristian, Denis e chiar un tip ok.Asa cum tu poti posta pe topicul Craiova-Steaua de exemplu, asa are si el dreptul sa posteze.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  3. #87
    sport legend
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,362
    Reputatie
    1
    Uite pe tine te las sa imi zici Cristi ca vorbesti frumos )). Da, are dreptul insa nu este bine primit de noi si dinamovisti aici . Aia cu brichetele au voie doar la ei sa comenteze .

  4. #88
    UTA the Best! adymax's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Chicago
    Posts
    119
    Reputatie
    1
    La cum au jucat echipe pana acum e normal sa bata Rapid chiar la 2 diferenta.

  5. #89
    CSSex Addict. Dennis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Northampton, UK
    Posts
    1,560
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristian Rapid View Post
    Nu stiu ce cauta oierii pe topicul asta ?
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Cristian, Denis e chiar un tip ok.Asa cum tu poti posta pe topicul Craiova-Steaua de exemplu, asa are si el dreptul sa posteze.
    Quote Originally Posted by Cristian Rapid View Post
    Uite pe tine te las sa imi zici Cristi ca vorbesti frumos )). Da, are dreptul insa nu este bine primit de noi si dinamovisti aici . Aia cu brichetele au voie doar la ei sa comenteze .
    In primul rand, chiar m-ai jignit cand m-ai facut oier pentru ca intre mine si becali e o diferenta de la cer la pamant. Doar ca tin cu Steaua nu inseamna ca simpatizez conducerea.

    Si in al doilea rand nu am fost de acord cu decizia in cazul bricheta dar daca banii sunt mai presus decat fotbalul eu nu am ce face...

    ps: ms Tyler
    You miss 100 percent of the shots you don’t take.

  6. #90
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    ce mai conteaza ... un X acolo e perfect pt ambele formatii ...

    e important sa nu avem suspendati si accidentati in partida cu steaua
    daca Rapidul a fost oprit la masa verde sa castige campionatul ... macar atunci sa-l castige CFR-ul
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  7. #91
    sport legend
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,362
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dennis View Post
    In primul rand, chiar m-ai jignit cand m-ai facut oier pentru ca intre mine si becali e o diferenta de la cer la pamant. Doar ca tin cu Steaua nu inseamna ca simpatizez conducerea.

    Si in al doilea rand nu am fost de acord cu decizia in cazul bricheta dar daca banii sunt mai presus decat fotbalul eu nu am ce face...

    ps: ms Tyler
    Uite un stelist corect. Imi cer scuze pt afirmatiile la adresa ta, ma mir ca mai sunt si stelisti corecti. Poate ca tu esti singurul stelist adevarat care l-am vazut pe vreun forum.

  8. #92
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dennis View Post
    In primul rand, chiar m-ai jignit cand m-ai facut oier pentru ca intre mine si becali e o diferenta de la cer la pamant. Doar ca tin cu Steaua nu inseamna ca simpatizez conducerea.

    Si in al doilea rand nu am fost de acord cu decizia in cazul bricheta dar daca banii sunt mai presus decat fotbalul eu nu am ce face...

    ps: ms Tyler
    Ce bine ar fi sa fiti toti asa
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  9. #93
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Relativ la meci ....cred ca se va termina egal. ..acum ma duk la abator ...sa pregatesc venirea o*** )))))))))))))))
    Last edited by Aurel.D; 26th April 2008 at 16:10. Reason: apelativ
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  10. #94
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by adymax View Post
    La cum au jucat echipe pana acum e normal sa bata Rapid chiar la 2 diferenta.
    din pacate ai mare dreptate...avem multe gravide in echipa...desi aceleasi gravide rupeau tot anul trecut..da na..dc nu au stapan...
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  11. #95
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by adymax View Post
    La cum au jucat echipe pana acum e normal sa bata Rapid chiar la 2 diferenta.
    noi jucam mai bine in deplasare, deci........
    poate "gravidele" noastre, vorba lui vlad.........nasc un meci frumos
    Asa si?

  12. #96
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by laurdog View Post
    noi jucam mai bine in deplasare, deci........
    poate "gravidele" noastre, vorba lui vlad.........nasc un meci frumos
    lasa sa nasca cu aia
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  13. #97
    sport legend Lloyd Banks's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    812
    Reputatie
    1
    Sincer ,nu conteaza prea mult acest meci(desi logic sper ca Dinamo sa scoata macar un egal),mult mai important e meciul urmator unde lovinii trebuie striviti ...ce mi-ar placea sa-l vad pe oier plangand...

  14. #98
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lloyd Banks View Post
    Sincer ,nu conteaza prea mult acest meci
    singurul meci care mai conteaza e cel cu steaua ... nu trebuie sa-l lasam pe cioban sa fure campionatul
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  15. #99
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    In viata mea nu am trait cu atat lipsa de emotie apropierea acestui meci. Ma duc la meci mai mult din simtul datoriei decat cu sentimentul ca ma duc la un meci important. Sper macar sa fie un meci frumos si fara accidentari, cartonase etc.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  16. #100
    sport legend packman_gb's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti, Giulesti
    Posts
    934
    Reputatie
    1
    Adevarat, nu prea conteaza, dar orgoliile sunt mari, si cam prevad un macel .
    [COLOR="Green"]Always L.O.V.E. nr. 4!!! CheeseHead ForEver!!![/COLOR]

    [COLOR="DarkRed"]"Ma-ndoiesc, deci cuget...Cuget, deci exist...Exist, deci sunt RAPIDIST!!![/COLOR]

  17. #101
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    sper sa nu se accidenteze dinamovistii, si se subintelege, nici jucatorii Rapidului

  18. #102
    CSSex Addict. Dennis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Northampton, UK
    Posts
    1,560
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristian Rapid View Post
    Uite un stelist corect. Imi cer scuze pt afirmatiile la adresa ta, ma mir ca mai sunt si stelisti corecti. Poate ca tu esti singurul stelist adevarat care l-am vazut pe vreun forum.
    mai sunt si altii, dar din pacate multa lume compara suporterii cu conducerea ceea ce e gresit. credema, majoritatea stelistilor isi doresc o cupa Uefa intr-un campionat jucat pe teren, decat CL intr-un campionat furat. Nu pot spune ca nu meritam macar locul doi, dar sa fim cinstiti, nici CFR-ul nu e usa de biserica.

    ps: scuzat
    You miss 100 percent of the shots you don’t take.

  19. #103
    sport legend packman_gb's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti, Giulesti
    Posts
    934
    Reputatie
    1
    In sfarsit un suporter Stelist, adevarat care recunoaste, sunteti extrem de rari.
    [COLOR="Green"]Always L.O.V.E. nr. 4!!! CheeseHead ForEver!!![/COLOR]

    [COLOR="DarkRed"]"Ma-ndoiesc, deci cuget...Cuget, deci exist...Exist, deci sunt RAPIDIST!!![/COLOR]

  20. #104
    sport legend packman_gb's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti, Giulesti
    Posts
    934
    Reputatie
    1
    Nici CFR, nu merita singura care ar merita ar fi Urziceni.
    [COLOR="Green"]Always L.O.V.E. nr. 4!!! CheeseHead ForEver!!![/COLOR]

    [COLOR="DarkRed"]"Ma-ndoiesc, deci cuget...Cuget, deci exist...Exist, deci sunt RAPIDIST!!![/COLOR]

  21. #105
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dennis View Post
    mai sunt si altii, dar din pacate multa lume compara suporterii cu conducerea ceea ce e gresit. credema, majoritatea stelistilor isi doresc o cupa Uefa intr-un campionat jucat pe teren, decat CL intr-un campionat furat. Nu pot spune ca nu meritam macar locul doi, dar sa fim cinstiti, nici CFR-ul nu e usa de biserica.

    ps: scuzat
    I`m fuckin` shocked !
    are you high ?
    cred ca esti unic, cel putin dintre stelistii pe care i`am intalnit, fie pe viu fie pe forum...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •