View Poll Results: Pronostic

Voters
64. You may not vote on this poll
  • 1

    36 56.25%
  • X

    7 10.94%
  • 2

    21 32.81%
Page 5 of 63 FirstFirst ... 345671555 ... LastLast
Results 85 to 105 of 1306

Thread: Etapa 20: Poli AEK - Steaua

  1. #85
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    regie
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Mai timisoreni voi cu ce meciuri va mandriti atat? poli e o echipa de duzina, iar STEAUA e cea mai buna din Romania! ce va intereseaza pe voi asa mult jocul Stelei??? cu ce va incalzeste pe voi ca nu joaca STEAUA bine? oricum o sa castige! uitati-va mai bine la echipa voastra=mediocra . In afara publicului nu aveti nimic...

  2. #86
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Cipriane_29 tu ce ai patit mah? cine are treaba cu Steaua mah?
    Voi dinamovistii , stelistii si rapidistii nu vedeti ca numai de scandaluri pe la TV va ocupati? numai porcarii se scriu despre voi ..... luati toti jucatorii de valoare de peste tot din tara si ii distrugeti mah....o fi Steaua echipa cu cel mai bun palmares dar o sa rameti si voi si ceilalti cu satisfactia ca invingeti echipe de pluton , mediocre cum le spui tu...ca in Europa sunteti toti varza....ai face bine sa taci si tu si sa-ti vezi de treaba ta...spune-ti parerea de spre Steaua....foarte bine , lasa tu pe timisoreni si pe Poli , si pe Aek si pe conducatorii nostrii stelisti...bine? Conducatorii si antrenori stelisti sunt peste tot prin tara ca voi ati preferat sa va reprezinte oierii barbutistii. Vedeti-va de ograda voastra si daca ne bateti sa o faceti corect , si sa fie un spectacol frumos in tribune.... pricepusi acuma cam ce vor Timisorenii? sa ne lasati in pace din toate punctele de vedere....fotbalistic economic etc....si noi vom fi bucurosi sa va lasam si noi....
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  3. #87
    junior birkof's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Timisoara
    Posts
    140
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ciprian_29
    Mai timisoreni voi cu ce meciuri va mandriti atat? poli e o echipa de duzina, iar STEAUA e cea mai buna din Romania! ce va intereseaza pe voi asa mult jocul Stelei??? cu ce va incalzeste pe voi ca nu joaca STEAUA bine? oricum o sa castige! uitati-va mai bine la echipa voastra=mediocra . In afara publicului nu aveti nimic...
    Macar noi avem teren

  4. #88
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1


    Bine ai venit pe forum birkof....
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  5. #89
    Stelist alx_ro's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    340
    Reputatie
    1
    Intr-adevar, Poli are are cea mai frumoasa galerie din provincie. Dar, sa nu uitam ca nu galeria joaca pe teren. Si chiar daca are un aport destul de mare la moralul jucatorilor, s-ar putea sa mai fie nevoie de inca 2-3 galerii ca sa bata Poli pe Steaua. Oricum, sper la un meci frumos si mai ales... pe teren. Sa bata echipa mai buna ( a se intelege STEAUA )!
    [FONT=Comic Sans MS]Poti sa spui orice. Cu conditia sa nu spui mai putin decat ai vrut si mai mult decat trebuie. [/FONT]

  6. #90
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    Din scrisele stelishtilor rezulta ca e o diferentza enorma intre echipa voastra shi a noastra. Hai sa fim serioshi. E un campionat echilibrat ca valoare a participantelor. Nu zic ca Steaua nu are un lot mai bun, dar diferentza nu e atat de mare pe cat se crede. Nici macar in clasament (sunt 10 puncte acum, vor fi 7 vineri)!
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  7. #91
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by viole(n)t
    Nici macar in clasament (sunt 10 puncte acum, vor fi 7 vineri)!
    De ce 7 ??? ai vreo informatie ca Steaua nu se va prezenta la meci si cistigati la masa verde ? sau cum ? ca altfel nu aveti nici o sansa ... incearca sa realizezi...
    Free Sevilla!!!!

  8. #92
    junior birkof's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Timisoara
    Posts
    140
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by viole(n)t
    Din scrisele stelishtilor rezulta ca e o diferentza enorma intre echipa voastra shi a noastra. Hai sa fim serioshi. E un campionat echilibrat ca valoare a participantelor. Nu zic ca Steaua nu are un lot mai bun, dar diferentza nu e atat de mare pe cat se crede. Nici macar in clasament (sunt 10 puncte acum, vor fi 7 vineri)!
    Daca numarul de galerii este conditia ce mai trebuia indeplinita inseamna ca o sa castigam. Asa ca va urez bafta.

  9. #93
    Forza Noi!!! Sabin's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Europe
    Posts
    350
    Reputatie
    1
    Nu intzeleg deloc superioritatea asta a stelistilor, mai ales dupa un meci acasa in care au castigat cu emotzii in fatza unei echipe aflate la retrogradare. Aloooo, Poli a batut in deplasare, ceea ce Steaua reuseste o data la jumatate de an. Dar nu-i nimic, credetzi-va si voi invingatori de la vestiare ca vetzi avea numai de castigat...
    [COLOR=Red]FORZA DINAMO!![/COLOR]

  10. #94
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    iulian, din 89-90 incoace, steaua a cashtigat doar de 2 ori la Timisoara (3-0 in 91/92 shi 3-1 anul trecut). In rest Poli a batut de 4 ori (4-2 in 89/90, 3-2 in 90/91, 2-1 in 95/96 shi 1-0 in 96/97). De 2 ori a fost egal (1-1 in 92/93 shi 2-2 in 93/94).
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  11. #95
    asa ceva... cocomic's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,516
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alx_ro
    Intr-adevar, Poli are are cea mai frumoasa galerie din provincie.
    invidia iti incetoseaza ochii... Poli are cea mai frumoasa galerie din tara, du din 'provincie' cum va place voua sa spuneti... ma rog, poate asta ai vrut sa spui, dar nu ti-a iesit bine... pe de alta parte, pentru noi, voi sunteti provincia noastra... asta e, voi cu oameni de cantitate, noi cu cei de calitate

    WEST SIDE
    [B]I NOBILI EREDITANO I TITOLI... I [COLOR=Red]ROSSO[/COLOR]NERI LI CONQUISTANO !

    Exista un lucru pe lumea asta stiut de toti interistii: e mult mai bine sa fii [color=red]MILANIST[/color]!
    [/B]

  12. #96
    "Tata Mare" cuzmy's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Arad
    Posts
    215
    Reputatie
    1
    Pe ros-albastrii ii roade invidia ca vezi doamne sunt si altii primii si nu ei. Ce e corect e corect, Poli are cea mai numeroasa galerie si cea mai sportiva. In schimb, ei, numai obscenitati scandeaza! Cultura de bazar! ...pai cum sa fie altfel, cand au fost asupriti sute de ani????
    1 solist
    Last edited by JJ; 6th April 2004 at 15:25.
    100% polist!!!
    jos cenzura!

  13. #97
    manager
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    304
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sabin
    Aloooo, Poli a batut in deplasare, ceea ce Steaua reuseste o data la jumatate de an. Dar nu-i nimic, credetzi-va si voi invingatori de la vestiare ca vetzi avea numai de castigat...

    "Aloooooo"...Poli a batut in deplasare o echipa...deja retrogradata ...
    De vazut insa ce vor face vajnicii dinamovisti cu Oradea

    Sanatate si virtute!

  14. #98
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Dansan
    "Aloooooo"...Poli a batut in deplasare o echipa...deja retrogradata ...
    De vazut insa ce vor face vajnicii dinamovisti cu Oradea

    Sanatate si virtute!

    Uite eu ma incumet sa spun Oradea-Dinamo 2-3. Si dau si un scenariu: e eliminat un jucator de la Dinamo, deschide scorul Oradea, face Dinamo 3-1 si 3-2 in final. Ce spui de asta? Ca va fi blat din moment ce stiu scorul si desfasuratorul meciului?
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  15. #99
    manager
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    304
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Utilizator
    Uite eu ma incumet sa spun Oradea-Dinamo 2-3. Si dau si un scenariu: e eliminat un jucator de la Dinamo, deschide scorul Oradea, face Dinamo 3-1 si 3-2 in final. Ce spui de asta? Ca va fi blat din moment ce stiu scorul si desfasuratorul meciului?


    Nu... ...As spune ca ai dreptate...oricum Dinamo are una dintre cele mai slabe aparari din divizie...

    Cinste si virtute!

  16. #100
    junior fanfotbal's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    135
    Reputatie
    1
    Am fost optimist cand am spus ca va fi un meci de 1X2. Cred ca mai degraba va fi 1.
    steaua nu mai e ce era in tur.
    [COLOR=Purple]HAI RAPID!!![/COLOR][COLOR=RoyalBlue]HAI GLORIA!!![/COLOR]

  17. #101
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    vajnicii dinamovistii au batut deja la Oradea. Ce imi place mie cand discuta oameni despre fotbal desi nu au nici cea mai mica idee despre ce se intampla.

  18. #102
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    ieppy nu fi ...rau
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  19. #103
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    incerc inter, dar nu vezi ca nu ma lasa astia.

  20. #104
    senior calu's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    U.S.A.
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    incearca si prin alte locuri Ieppy ca nu mai da omu de tine cu zilele!

  21. #105
    Stelist alx_ro's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    340
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fanfotbal
    Am fost optimist cand am spus ca va fi un meci de 1X2. Cred ca mai degraba va fi 1.
    steaua nu mai e ce era in tur.
    Va fi un meci de 1...+1... te las pe tine fanule sa vezi de cat e.
    Cat despre Steaua... e mai ceva ca in tur...
    HAI STEAUA!
    [FONT=Comic Sans MS]Poti sa spui orice. Cu conditia sa nu spui mai putin decat ai vrut si mai mult decat trebuie. [/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •