View Poll Results: pronostic

Voters
32. You may not vote on this poll
  • 1

    11 34.38%
  • x

    4 12.50%
  • 2

    17 53.13%
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 95

Thread: Etapa 31: Ceahlaul Piatra Neamt - Universitatea Cluj

  1. #22
    anti'OI alexuuBZ's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Buzau
    Posts
    875
    Reputatie
    1
    sper la un 2! "U" trebuie sa isi faca baremul! hai baieti! un 2 pt NOI
    [SIZE="3"][COLOR="Purple"]Respect Bunica[/COLOR][/SIZE]
    [B]convorbire intre 2 fete : - fata cum poti sa asculti si minimale si manele in acelasi timp ? - lasa ma fata, sunt si eu o mini-manelista ![/B]

  2. #23
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by U Cluj 1919 View Post
    Luam Ceahlaul si mioveniul si la anul lasam pe altii sa bage Bistrita si Buzau
    Misto chestia asta !

  3. #24
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by U Cluj 1919 View Post
    Am revenit cu vesti
    ce vesti is astea? zvonuri ieftine si bla blauri

  4. #25
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BBB View Post
    ce vesti is astea? zvonuri ieftine si bla blauri
    Dragotoiu: „Asteptam negocierile“

    Mihai Dragotoiu, reprezentantul Impact, a precizat ieri ca firma pe care o reprezinta in actionariatul Universitatii Cluj va prelua pachetul majoritar de actiuni, in ciuda datoriilor mari pe care le are clubul: „Am realizat un audit, datoriile sint aproape duble (n.r., 5 milioane RON) fata de cele anuntate initial (n.r., 2,6 milioane RON). Ne mentinem dorinta pe care am anuntat-o si in trecut: preluarea clubului Universitatea Cluj. Asteptam acum sa ne asezam la negocieri cu primaria. Probabil va fi o sedinta in zilele care urmeaza“, a precizat Dragotoiu. Acesta a spus ca a prezentat conducerii un plan de administrare a fondurilor pina la terminarea campionatului, pentru a evita situatii neplacute precum intirzierea achitarii unor restante financiare spre Martin Tudor: „Incepem sa ne intram in atributii. Am inaintat o propunere de administrare a fondurilor pina la incheierea campionatului, pentru a fi siguri de platile pe care trebuie sa le faca acest club. Nu dorim sa ne mai intilnim cu situatii de genul restantelor spre Martin Tudor. Noi am achitat vineri acea plata (n.r., 60.000 de euro) spre portar si incet-incet vom incerca sa scapam de toate datoriile“, a promis reprezentantul Impact.
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  5. #26
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by U Cluj 1919 View Post
    Dragotoiu: „Asteptam negocierile“

    Mihai Dragotoiu, reprezentantul Impact, a precizat ieri ca firma pe care o reprezinta in actionariatul Universitatii Cluj va prelua pachetul majoritar de actiuni, in ciuda datoriilor mari pe care le are clubul: „Am realizat un audit, datoriile sint aproape duble (n.r., 5 milioane RON) fata de cele anuntate initial (n.r., 2,6 milioane RON). Ne mentinem dorinta pe care am anuntat-o si in trecut: preluarea clubului Universitatea Cluj. Asteptam acum sa ne asezam la negocieri cu primaria. Probabil va fi o sedinta in zilele care urmeaza“, a precizat Dragotoiu. Acesta a spus ca a prezentat conducerii un plan de administrare a fondurilor pina la terminarea campionatului, pentru a evita situatii neplacute precum intirzierea achitarii unor restante financiare spre Martin Tudor: „Incepem sa ne intram in atributii. Am inaintat o propunere de administrare a fondurilor pina la incheierea campionatului, pentru a fi siguri de platile pe care trebuie sa le faca acest club. Nu dorim sa ne mai intilnim cu situatii de genul restantelor spre Martin Tudor. Noi am achitat vineri acea plata (n.r., 60.000 de euro) spre portar si incet-incet vom incerca sa scapam de toate datoriile“, a promis reprezentantul Impact.
    Si tu te bucuri ca echipa va fi preluata de o societate care are o mica obligatie fata de primarie, si interese? Crezi ca tine mult situatia? Pac pac obtin terenurile si contractele dupa care in 2-3 ani pleaca de la echipa si isi baga ceva in ea. Probabil au acolo ceva "contract" unde se angajeaza sa dea si ei un 3-4 milioane euro la U pe an, timp de 2-3 ani si pa. Mai mult nu te astepta de la IMPACT

  6. #27
    sport legend dannyreddog's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    everywhere
    Posts
    1,771
    Reputatie
    1
    Sper ca "U" sa castige cu blatistii lui pinalty doar asa ca sa-i bage in B pe acestia si scapam de un cancer...
    [COLOR="Green"][SIZE="1"][/SIZE][/COLOR][COLOR="DarkSlateGray"][/COLOR]"Important e sa te lasi de droguri fara bravada...
    Altfel te vom gasi in rigor mortis mulat pe cada." [FONT="Arial Black"][/FONT]

  7. #28
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BBB View Post
    Si tu te bucuri ca echipa va fi preluata de o societate care are o mica obligatie fata de primarie, si interese? Crezi ca tine mult situatia? Pac pac obtin terenurile si contractele dupa care in 2-3 ani pleaca de la echipa si isi baga ceva in ea. Probabil au acolo ceva "contract" unde se angajeaza sa dea si ei un 3-4 milioane euro la U pe an, timp de 2-3 ani si pa. Mai mult nu te astepta de la IMPACT
    Ma crezi ce vrei..., vorbim noi mai incolo...
    Si ma rog tu cine crezi ca ne-ar cumpara in situatia in care ne aflam????
    Si daca nu ne cumpara unul dintre actionarii actuali se face licitatie publica unde oricine da mai mult ia "U" Cluj asa ca mai bine astia decat un apropiat al celor din deal sau al ciobanului care doreste de mai mult timp sa puna mana pe noi prin presedintele png cluj.
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  8. #29
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dannyreddog View Post
    Sper ca "U" sa castige cu blatistii lui pinalty doar asa ca sa-i bage in B pe acestia si scapam de un cancer...
    trebe sa ne facem baremul
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  9. #30
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dannyreddog View Post
    Sper ca "U" sa castige cu blatistii lui pinalty doar asa ca sa-i bage in B pe acestia si scapam de un cancer...

    Tre' sa recunosc: pentru prima oara sunt de acord 100 la 100 cu un dinamovist!

  10. #31
    sport legend dannyreddog's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    everywhere
    Posts
    1,771
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danny del corco View Post
    Tre' sa recunosc: pentru prima oara sunt de acord 100 la 100 cu un dinamovist!
    Uite vezi? dinamovistii nu-s chiar asa de rai...
    [COLOR="Green"][SIZE="1"][/SIZE][/COLOR][COLOR="DarkSlateGray"][/COLOR]"Important e sa te lasi de droguri fara bravada...
    Altfel te vom gasi in rigor mortis mulat pe cada." [FONT="Arial Black"][/FONT]

  11. #32
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1
    Corect ! E si ei oameni, nu ?

  12. #33
    springbok Gontel's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    za lend of ciois
    Posts
    4,725
    Reputatie
    1
    U nu prea mai are pt ce juca in afara de barem, asa ca uistii nu se vor omori cu firea. deci bate ceahlaul.
    [B][FONT="System"]"Rap is what you do, Hip-Hop is what you live" - KRS One[/FONT][/B] [SIZE="4"][/SIZE]

  13. #34
    sport legend ensic's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj
    Posts
    1,971
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gontel View Post
    U nu prea mai are pt ce juca in afara de barem, asa ca uistii nu se vor omori cu firea. deci bate ceahlaul.
    Tu confunzi "U" cu stelutele!

  14. #35
    springbok Gontel's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    za lend of ciois
    Posts
    4,725
    Reputatie
    1
    mda, am vazut ce fel joaca si cum isi dau viata pe teren pt sepcile rosii alde blocnotes, gigel coman, sorin radoi, etc... pe cordos nu il mai intereseaza meciul si il lasa pe bicfalvi sa faca ce vrea in prelungiri, iar goga abia asteapta sa plece.
    [B][FONT="System"]"Rap is what you do, Hip-Hop is what you live" - KRS One[/FONT][/B] [SIZE="4"][/SIZE]

  15. #36
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Am pariat 2 solist pe meciu asta, cota 5.8 ce prosti is ASTRA SPORT BETS. Dau cota 5.8 pentru un meci 100% sigur castigat de U

  16. #37
    incepator
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    @BBB
    nush ce sa zic. sper din s"U"flet sa batem azi, da tare mi-e frica. lajos la centru, ceahlau nevoie disperata de victorie dupa 2 meciuri castigate mai mult decat dubios, noi fara cel putin 3 titulari (Goga, Silvasan, Boudarene)...cam greu

  17. #38
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Don Cicio View Post
    @BBB
    nush ce sa zic. sper din s"U"flet sa batem azi, da tare mi-e frica. lajos la centru, ceahlau nevoie disperata de victorie dupa 2 meciuri castigate mai mult decat dubios, noi fara cel putin 3 titulari (Goga, Silvasan, Boudarene)...cam greu
    Ceahlaul, alaturi de UTA si Buzau, este cea mai slaba echipa din Liga I. Asa ca miramash sa ne bata ei daca se joaca pe bune! Eu inca sper sa murim cu ei de gat

  18. #39
    sport legend KpaC's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Piatra-Neamt
    Posts
    534
    Reputatie
    1
    mai bine muriti voi singuri decat cu ceahlaul de gat . bate azi ceahlau oricum .. pacat de vremea asta care ne aduce ghinion

  19. #40
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by KpaC View Post
    mai bine muriti voi singuri decat cu ceahlaul de gat . bate azi ceahlau oricum .. pacat de vremea asta care ne aduce ghinion
    Va dam _|_
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  20. #41
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by KpaC View Post
    mai bine muriti voi singuri decat cu ceahlaul de gat . bate azi ceahlau oricum .. pacat de vremea asta care ne aduce ghinion
    pfff, cata siguranta cred ca te uiti la fotbal de prea putina vreme ca sa intelegi ca va batem la orice ora daca se joaca pe bune

  21. #42
    sport legend KpaC's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Piatra-Neamt
    Posts
    534
    Reputatie
    1
    trebuia sa veniti la meci daca tot sunteti asa mari suporteri si sa ne dati ce vreti voi .. nu sa stai acasa

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •