View Poll Results: pronostic

Voters
40. You may not vote on this poll
  • 1

    12 30.00%
  • x

    1 2.50%
  • 2

    27 67.50%
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 43 to 63 of 89

Thread: Etapa 31: Gloria Buzau - Otelul Galati

  1. #43
    sport legend acmilan_nutu's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    585
    Reputatie
    1
    @mihai nu ne atacam intre noi....dar daca tot esti fan otelul ai tot dreptul din lume sa fii subiectiv...nu faci cine stie gest de maretie daca spui ca otelu va pierde la buzau!!Ce fel de suporter esti tu?! In fine....2 solist!!Buzau in B!!
    [COLOR="Red"] [SIZE="6"][SIZE="5"][FONT="Fixedsys"]Siamo forti , siamo fieri , siamo tutti rossoneri !!![/FONT][/SIZE] [/SIZE] [/COLOR][COLOR="Red"][/COLOR]

  2. #44
    anti'OI alexuuBZ's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Buzau
    Posts
    875
    Reputatie
    1
    ...Ooo Daaa!
    [SIZE="3"][COLOR="Purple"]Respect Bunica[/COLOR][/SIZE]
    [B]convorbire intre 2 fete : - fata cum poti sa asculti si minimale si manele in acelasi timp ? - lasa ma fata, sunt si eu o mini-manelista ![/B]

  3. #45
    sport legend
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    4,432
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by acmilan_nutu View Post
    @mihai nu ne atacam intre noi....dar daca tot esti fan otelul ai tot dreptul din lume sa fii subiectiv...nu faci cine stie gest de maretie daca spui ca otelu va pierde la buzau!!Ce fel de suporter esti tu?! In fine....2 solist!!Buzau in B!!
    Asa cum tu exagerezi ca vom castiga poate la nu stiu ce scor,asa si eu exagerez in directia opusa,ai inteles acum?
    Cand nu te astepti la multe de la un meci nu te mai dezamageste atat de tare o infrangere.

  4. #46
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,137
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by best_lazialul View Post
    de abia astept momentul in care vom scapa matematic de retrogradare si toti vor plange p-aici..
    momentul ala n-o sa soseasca...ceahlaul va ia fata iar voi va duceti in b

  5. #47
    sport legend acmilan_nutu's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    585
    Reputatie
    1
    @mihai da-mi voie sa-ti zic ca aceasta modalitate psihologica de a gandi un meci este cea mai usoara.Felicitari ai ales cea mai usoara forma de a-ti sustine echipa.S-au dus pe apa sambetei si sentimente si trairi , gandim . analizam , suntem cateodata prea obiectivi si vedem mereu partea goala a paharului!!Macar daca ai asemenea convingeri numai posta aici....tinele pt tine si daca castiga otelu ai sa zici ca te-ai inselat doar in sinea ta.In fine fiecare cu parerea sa!!!
    @pt baiatu din buzau, pentru singurul baiat cu internet din buzau,pentru singurul baiat din buzau cu internet ce scrie pe un forum.......Cand ai inceput cu ooooooo....mi-am dat siama din start:Ai inceput sa fredonezi o manea....te-am ghicit nebunule.....!!!
    [COLOR="Red"] [SIZE="6"][SIZE="5"][FONT="Fixedsys"]Siamo forti , siamo fieri , siamo tutti rossoneri !!![/FONT][/SIZE] [/SIZE] [/COLOR][COLOR="Red"][/COLOR]

  6. #48
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    hai buzaul , hai baietzii , poate ne faceti o surpriza si retrogradeaza ceferitza chiar anul asta!
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  7. #49
    anti'OI alexuuBZ's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Buzau
    Posts
    875
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by acmilan_nutu View Post
    @mihai da-mi voie sa-ti zic ca aceasta modalitate psihologica de a gandi un meci este cea mai usoara.Felicitari ai ales cea mai usoara forma de a-ti sustine echipa.S-au dus pe apa sambetei si sentimente si trairi , gandim . analizam , suntem cateodata prea obiectivi si vedem mereu partea goala a paharului!!Macar daca ai asemenea convingeri numai posta aici....tinele pt tine si daca castiga otelu ai sa zici ca te-ai inselat doar in sinea ta.In fine fiecare cu parerea sa!!!
    @pt baiatu din buzau, pentru singurul baiat cu internet din buzau,pentru singurul baiat din buzau cu internet ce scrie pe un forum.......Cand ai inceput cu ooooooo....mi-am dat siama din start:Ai inceput sa fredonezi o manea....te-am ghicit nebunule.....!!!
    dupa avatarul tau..n-as mai zice ca esti cocalar ooOOo viatzaa meaaa!
    Last edited by alexuuBZ; 22nd April 2008 at 18:07.
    [SIZE="3"][COLOR="Purple"]Respect Bunica[/COLOR][/SIZE]
    [B]convorbire intre 2 fete : - fata cum poti sa asculti si minimale si manele in acelasi timp ? - lasa ma fata, sunt si eu o mini-manelista ![/B]

  8. #50
    sport legend
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    4,432
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by acmilan_nutu View Post
    @mihai da-mi voie sa-ti zic ca aceasta modalitate psihologica de a gandi un meci este cea mai usoara.Felicitari ai ales cea mai usoara forma de a-ti sustine echipa.S-au dus pe apa sambetei si sentimente si trairi , gandim . analizam , suntem cateodata prea obiectivi si vedem mereu partea goala a paharului!!Macar daca ai asemenea convingeri numai posta aici....tinele pt tine si daca castiga otelu ai sa zici ca te-ai inselat doar in sinea ta.In fine fiecare cu parerea sa!!!
    Serios?mah dar ne mai plictisesti mult?tu chiar nu stii nimic despre mine,iar cat despre tine nu-mi pasa cum esti sau ce tampenii mai scoti,bravo tie ca esti fan "exemplar" al Otelului,dar te rog nu-mi mai scrie.

  9. #51
    sport legend dannyreddog's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    everywhere
    Posts
    1,771
    Reputatie
    1
    Mda...cu aceste viitoare 3 puncte Gloria Buzau va ramane si anul viitor in liga lu' Mitica,nu stiu daca pe merit poate erau alte echipe indreptatite la actuala pozitie a buzoienilor si acum acestea vor juca incepand din sezonul viitor la matineu...
    In ceea ce priveste echipa lui Grigoras nu se vor omori cu firea pt cele 3 puncte puse in joc si nu le vor face viata grea gazdelor...
    [COLOR="Green"][SIZE="1"][/SIZE][/COLOR][COLOR="DarkSlateGray"][/COLOR]"Important e sa te lasi de droguri fara bravada...
    Altfel te vom gasi in rigor mortis mulat pe cada." [FONT="Arial Black"][/FONT]

  10. #52
    rosalbalbastru fl0o's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Galati, Romania
    Posts
    6,501
    Reputatie
    1
    2.. trebuie sa salvam acum ce mai putem
    [FONT="Georgia"]bautura si meci[/font]

  11. #53
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,137
    Reputatie
    1
    uuups...vesti proaste pt buzau...se pare ca mamica are nevoie de puncte in ultima etapa, asa ca se anunta nori negri ...maine incepe furtuna

  12. #54
    anti'OI alexuuBZ's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Buzau
    Posts
    875
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    uuups...vesti proaste pt buzau...se pare ca mamica are nevoie de puncte in ultima etapa, asa ca se anunta nori negri ...maine incepe furtuna
    ce bine-mi pare! oricum ..si daca erau pe primu loc la dif de 10 pcte de CFR..tot batea steaua ma! stai calm ! crezi ca le dadea meciu lu gloria a??
    [SIZE="3"][COLOR="Purple"]Respect Bunica[/COLOR][/SIZE]
    [B]convorbire intre 2 fete : - fata cum poti sa asculti si minimale si manele in acelasi timp ? - lasa ma fata, sunt si eu o mini-manelista ![/B]

  13. #55
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    Situatie cacacioasa pentru noi.Szekely nu joaca,Jelev sanse mici(a avut grija ****rea de mirela),Deac incert,Giurgiu nu se stie(iar alte 3 solutii de fundas dreapta is accidentati)...Sper ca tinerii sa joace cu multa ambitie si sa scoata macar un egal.
    [B]Mandru locuitor al Orasului de la Dunare, Galatz[/B]

  14. #56
    anti'OI alexuuBZ's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Buzau
    Posts
    875
    Reputatie
    1
    @bada ! pai in cazul asta..e grav eu stiam doar de sekely..ca nu mai joaca tot returul..dar vad ca e grav la voi :|
    [SIZE="3"][COLOR="Purple"]Respect Bunica[/COLOR][/SIZE]
    [B]convorbire intre 2 fete : - fata cum poti sa asculti si minimale si manele in acelasi timp ? - lasa ma fata, sunt si eu o mini-manelista ![/B]

  15. #57
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,137
    Reputatie
    1
    aveti exemplul din seara asta...si cu rezervele se poate face treaba

  16. #58
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    Pe Jelev l-a rupt ratzoi,la faza aia,desi am zis ca nu mai poate continua jocul,balaj n-a dat nici fault.Oricum,nu e nimic sigur nici la el nici la Deac si nici la Giurgiu.Certitudini is Szekely,Brujan,Sarghi si Gado care lipsesc pana la sfarsit.Semeghin si Kim nu i-am pus pentru ca sunt trimisi de conducere la echipa a doua dar formula de joc e departe de cea cu care am inceput sezonul.
    Absolut!Se poate face treaba si cu rezervele mai ales ca sunt cativa tineri dornici de afirmare.Mi-e frica de cuplul Nogo Costin pentru ca Nogo joaca slab in deplasare si bine acasa.Ce-o fi o fi.Indiferent de rezultat se vor gasi destepti sa spuna ca a fost blat.
    [B]Mandru locuitor al Orasului de la Dunare, Galatz[/B]

  17. #59
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,137
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alexuuBZ View Post
    ce bine-mi pare! oricum ..si daca erau pe primu loc la dif de 10 pcte de CFR..tot batea steaua ma! stai calm ! crezi ca le dadea meciu lu gloria a??
    evident...au nevoie de voi si la anul

  18. #60
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alexuuBZ View Post
    crezi ca le dadea meciu lu gloria a??
    Evident . Insa dupa ce s-a intamplat in seara asta, aveti viata grea. Sefii vostri de la capitala au nevoie de puncte. Va cam duce-ti...

  19. #61
    sport legend best_lazialul's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    momentul ala n-o sa soseasca...ceahlaul va ia fata iar voi va duceti in b
    vise...

  20. #62
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by best_lazialul View Post
    vise...

    Da frumoase vise aveti ! Oricum vorbim maine, dupa ce va administreaza Otelul infrangerea.:ras-plans:

  21. #63
    Mereu Otelul STEEL's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    hai buzaul , hai baietzii , poate ne faceti o surpriza si retrogradeaza ceferitza chiar anul asta!
    vezi sa nu retrogradeze mumata cu guritza in jos pe la galatenii....
    [B][COLOR="White"]..............................................................................[/COLOR][/B][FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Red"]FORZA [COLOR="Silver"]OTELUL [COLOR="Blue"]GALATI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •