View Poll Results: pronostic

Voters
48. You may not vote on this poll
  • 1

    20 41.67%
  • x

    14 29.17%
  • 2

    14 29.17%
Page 3 of 26 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 535

Thread: Etapa a 29-a: CFR Cluj - Rapid

  1. #43
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    27
    Reputatie
    0
    steaua va castiga cu mine multe titluri de acum incolo

  2. #44
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Los-Angeles-Ca
    Posts
    1,306
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dennis View Post
    Ai dovezi ca am facut blaturi? La "afacerea bricheta" rapidishtii trebuia sa-l gaseasca pe cel responsabil.... tot ati spus ca stiti cine e, ca in cateva zile il gasiti, si nu l-a mai gasit nimeni...
    Deci eu iti spun foarte sincer, daca s-ar face o ancheta si s-ar gasi Steaua vinovata de blaturi si prostii de-astea, pe mine nu m-ar deranja sa fie echipa retrogradata in C. Oricine isi doreste curatenie in Liga 1. Problema e ca in Romania sunt mult prea multe suspiciuni; dupa fiecare greseala automat e blat, arbitrii sau te miri ce alte prostii. Pana nu se deschide o ancheta sau ceva serios sa-i dea jos pe cei care chiar fac blaturi, degeaba tot bateti voi din gura ca bateti degeaba fratilor si o stiti...


    on topic: x2, scor 1-2.
    JIJI bricheta face blaturi k Steaua sa i-a campionatul ,in epoca de aur ,la ordinul lui VALETIN CEAUSESCU toata lumea trebuia sa piarda k Steaua sa iasa pe primul loc,deci dupa 18 ani nimik nu s-a schimbat in Romania.
    As vrea k RAPIDUL sa le dea meciul celor de la CFR.
    Steaua mai are cu Timisoara shi Dinamo shi nu stiu daca va lua mai mult de 1 punct din astea 2 meciuri....
    Last edited by Telespan; 13th April 2008 at 04:19.

  3. #45
    Vw Phaeton grande's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Luxembourg
    Posts
    14,054
    Reputatie
    1
    Dupa rezultatul de ieri de la Tim ,putem sa si pierdem astazi !

  4. #46
    sport legend
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,362
    Reputatie
    1
    Da ramanem la 2 pct in fata lor, insa daca se impune Urziceni ne iau fata .. Eu sincer prefer sa invingem, mai sper la locul 2..

  5. #47
    Abuzez. zebe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9,825
    Reputatie
    1
    Un meci in care una dintre echipe, Rapid sau CFR, se relanseaza si isi revine la forma din tur. Nu cred ca o sa se termine egal, ori bate CFR ori Rapid.
    Totusi pronostic CFR - Rapid 2-1
    Am zis!

  6. #48
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    476
    Reputatie
    0
    cred ca o sa fie un meci interesant,mizez pe un egal.

  7. #49
    sport legend ensic's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj
    Posts
    1,971
    Reputatie
    1
    Un egal nu ar ajuta pe niciuna dintre echipe, sper sa-si dea naibii una dintre echipe autogol daca e egal in ultimul minut!

  8. #50
    sport legend packman_gb's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti, Giulesti
    Posts
    934
    Reputatie
    1
    Baietii, stati linistiti ca am stiu din surse sigure din conducerea Rapidului, ca meciul de diseara va fi castigat de CFR, ca, chiar daca am bate la CFR, nu prea as crede ca CFR ar mai pierde 3 sau 2 meciuri si noi am bate tot, mai bine sa ia CFR titlul ca Steaua ar pe unde sa se impiedice destul, si daca intra in turul III in Champions League, in felul in care joaca ii bate si BATE Borisov akuma .
    Asa ca sigur CFR va castiga.
    [COLOR="Green"]Always L.O.V.E. nr. 4!!! CheeseHead ForEver!!![/COLOR]

    [COLOR="DarkRed"]"Ma-ndoiesc, deci cuget...Cuget, deci exist...Exist, deci sunt RAPIDIST!!![/COLOR]

  9. #51
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Cine mai are chef sa mearga la pariuri s-o faca..fara pancu si coman in 11-le de start!
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  10. #52
    sport legend packman_gb's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti, Giulesti
    Posts
    934
    Reputatie
    1
    Jucati 1, CFR, va bate lejer.
    [COLOR="Green"]Always L.O.V.E. nr. 4!!! CheeseHead ForEver!!![/COLOR]

    [COLOR="DarkRed"]"Ma-ndoiesc, deci cuget...Cuget, deci exist...Exist, deci sunt RAPIDIST!!![/COLOR]

  11. #53
    Tha Man TZEFERU's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Canada
    Posts
    1,475
    Reputatie
    1
    Nu stiu in ce masura mai exista "surse sigure", deobicei se declara asa pentru adormirea adversarilor, ma indoiesc ca meciul nu se va transa pe teren desi se intilnesc doua echipe obosite si psihic dupa atitea "minuni" ale fotbalul romanesc (sau dimboviteano-berbecalian). Sper ca CFR sa isi joace sansa pina la capat, vom vedea pe teren ce va fi. Tusierul cu pricina va fi delegat in zona departe de tribune linga constructie..."prietenii stiu de ceee" ....
    O victorie a CFR-ului poate crea emotii negative lu Berbecali si meciul lor cu U de miine va capata tente usor dramatice....
    Numai stratul de incultura te poate ajuta sa te consideri original.
    Avem foarte mult de desoperit. Dar si mai mult de creat.(Vasile Ghica)

  12. #54
    BRASOVean giovanni BV's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Pe Litoral
    Posts
    798
    Reputatie
    1
    FRF a decis , daca CFR - Rapid se termina cu pronosticul :

    1 = atunci Steaua trebuie sa bata U Cluj , sau

    X = atunci Steaua trebuie sa dea cel putin un punct lui U Cluj , sau

    2 = Same as above ( X )

    Vom vedea predictiile daca sant adevarate !!!

  13. #55
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TZEFERU View Post
    O victorie a CFR-ului poate crea emotii negative lu Berbecali si meciul lor cu U de miine va capata tente usor dramatice....
    stai linistit ca nu face nimic U pe Ghencea. n-am inteles de ce tente dramatice. probabil voi jucati in ceva drama, CFR-ul e cam in coma...iar Miuesan cauta cred la greu ajutoare "peste tot".
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  14. #56
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by giovanni BV View Post
    FRF a decis , daca CFR - Rapid se termina cu pronosticul :

    1 = atunci Steaua trebuie sa bata U Cluj , sau

    X = atunci Steaua trebuie sa dea cel putin un punct lui U Cluj , sau

    2 = Same as above ( X )

    Vom vedea predictiile daca sant adevarate !!!
    bai baiatule, tu ai fi bun de redactor la revista Conspiratia. stai pe curu tau si vezi-ti de bv.
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  15. #57
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Los-Angeles-Ca
    Posts
    1,306
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mariomax View Post
    bai baiatule, tu ai fi bun de redactor la revista Conspiratia. stai pe curu tau si vezi-ti de bv.
    Pe la tine prin GHERLA nu vin informatiile despre blaturile lui steaua din fotbal?

  16. #58
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Telespan View Post
    Pe la tine prin GHERLA nu vin informatiile despre blaturile lui steaua din fotbal?
    ba da, de la specimene ca si cel de mai sus. am inteles ca unele meciuri ale Stelei au cam mirosit, am vazut si eu unele lucruri ca nu-s orb, dar de la asta pana la a suspecta sau chiar infiera orice meci al Stelei ca fiind blat, e cale lunga. iar randurile scrise de specimen despre meciul Steaua U sunt de tot rasu', adica no noima.
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  17. #59
    junior
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    149
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mariomax View Post
    ba da, de la specimene ca si cel de mai sus. am inteles ca unele meciuri ale Stelei au cam mirosit, am vazut si eu unele lucruri ca nu-s orb, dar de la asta pana la a suspecta sau chiar infiera orice meci al Stelei ca fiind blat, e cale lunga. iar randurile scrise de specimen despre meciul Steaua U sunt de tot rasu', adica no noima.
    Cred ca ar fi bine ca Rapidu`sa cedeze!

  18. #60
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    476
    Reputatie
    0
    nu cred ca se pune problema ca rapid sa cedeze meciul cfr-ului,mizez pe un egal.

  19. #61
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by giovanni BV View Post
    FRF a decis , daca CFR - Rapid se termina cu pronosticul :

    1 = atunci Steaua trebuie sa bata U Cluj , sau

    X = atunci Steaua trebuie sa dea cel putin un punct lui U Cluj , sau

    2 = Same as above ( X )

    Vom vedea predictiile daca sant adevarate !!!
    daca Steaua ar avea 10 puncte avans, tot ar incerca sa bata pe U Cluj ca sa ajute Buzaul. Micul tau scenariu e paralel cu realitatea, e absurd...

    Ca s-o dam pe on-topic, CFR vine dupa doua meciuri fara victorie. Pana la meciul cu Pandurii, nu mai pierduse puncte acasa din etapa a 9-a de la meciul cu Dinamo. Au avut 8 meciuri consecutive castigate acasa. Si-au ales prost momentul sa inceapa sa piarda si acasa acum ca vine Rapid.

    In mod normal CFR nu are cum sa castige.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  20. #62
    sport legend packman_gb's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti, Giulesti
    Posts
    934
    Reputatie
    1
    Stati toti linistiti si toti stelistii infatuati, ca Rapid va ceda meciul, asta stiu sigur din surse din conducerea clubului, Rapid, va pierde asa ca stelistii sa nu se astepte ca noi sa punem probleme, pt ca deja se stie 1solist.
    [COLOR="Green"]Always L.O.V.E. nr. 4!!! CheeseHead ForEver!!![/COLOR]

    [COLOR="DarkRed"]"Ma-ndoiesc, deci cuget...Cuget, deci exist...Exist, deci sunt RAPIDIST!!![/COLOR]

  21. #63
    junior
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    149
    Reputatie
    1
    Bate CFR sigur!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •