Page 18 of 28 FirstFirst ... 81617181920 ... LastLast
Results 358 to 378 of 576

Thread: Live or Die - regulament si discutii

  1. #358
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    Ii 5 la 5 asa ca jucam Montpellier, incepem doar de marti ca maine se joaca doar ultimele 4 partide din calificari .
    La Vina del Mar maine sunt cele 4 partide din calificari plus 2 partide din primul tur.
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

  2. #359
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Si la Montpellier e la fel?)

  3. #360
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    Nu inteleg de ce incep astia din Franta doar de marti .
    Au maine cele 4 partide din calificari plus 4 partide de dublu.
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

  4. #361
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sannicola View Post
    Iuli si Eddy au dreptate nu a aparut nici un OOP afisat de mine pentru prima zi decat luni seara.
    Imi pare rau SwedisMafia esti eliminat.
    Am postat luni pe la ora 22:00 programul primei zile si am pus direct Stakhovsky - Matheiu.
    Tu ai ales pe la 22:23 daca te uitai pe OOP observai ca nu era Kukushkin-Mathieu.
    minti de ingheata apele.ar trebui sa iti fie rusine.probabil asa ai fost crescut de parintii tai.demnitatea nu s-a impartit pe la Sibiu.nu aleg jucatorul inainte ca tu sa pui OOP.pe toate site-urile de pariuri,meciul Mathieu- kukuskin a fost anulat,deoarece Mathieu a avut alt adversar.nu as fi ales din prima zi,meciul sau cu starkovshky,deoarece e un meci in care se poate intampla orice.in schimb kukushikin e blana.as putea sa iti dau link-uri in acest sens,insa nu are sa imi pierd vremea cu o persoana mincionoasa si fara demnitate ca tine.

    daca nu esti in stare sa te ocupi de acest concurs,lasa pe altul.serios.ce sens are sa jucam cand tu minti pe rupte.ne vom trezi ca atunci cand va trebui sa aparam puncte,o sa bagi punctele de la tine.nu ar fi prima data cand minti cu nerusinare.
    Last edited by SwedishMafia; 8th February 2013 at 12:19.

  5. #362
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Daca posteaza un OOP oficial, organizatorii unui turneu nu mai au voi dupa sa schimbe tabloul si implicit OOP-ul. In concluzie, cu siguranta nu a existat niciun OOP oficial inainte ca Berdych sa se retraga.

  6. #363
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    si eu am ales Mathieu- kukushikin,din stele?am fost eliminat de mincinos, pentru un meci care nu s-a mai desfasurat.

  7. #364
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Pai daca te-ai uitat ce era afisat pe site-uri de pariuri, e clar ca acolo meciul asta era afisat. Aia schimba greu meciurile cand e vorba de vreo modificare. Cert e ceea ce am scris eu mai sus. Nu a existat niciun OOP oficial cu meciul Mathieu vs Kukushkin ca altfel n-ar fi putut schimba tabloul.

  8. #365
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Iar vorbesti aiurea.Inceteaza.Nu aleg meciurile de pe site-uri de pariuri,ci de pe ce posteaza pe topicul LoD.Partea cu pariurile, demonstreaza ca meciul ala a existat,si ca ulterior a fost modificat.Chiar nu are nicio relevanta ca sunt eliminat din ziua 1,sau din ziua a 7 a,insa sibianul sa nu spuna minciuni cu nesimtire.Daca minte intr-o situatie atat de banal precum un joc pe un site,inseamna ca in alte situatii...ingheata apa.

  9. #366
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Daca vrei sa intelegi, intelegi ca nu a existat un OOP oficial in care Mathieu juca cu Kukushkin, daca nu, ma doar fix undeva Eu doar ti-am zis cum stau treburile ca sa nu te revoltezi degeaba.

  10. #367
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    Bun ii prima si ultima oara cand iti raspund .
    M-am exprimat destul de clar si imi mentin afirmatia 100 % asa ca poti sa ma faci mincinos cat vrei eu stiu ce am postat .
    Ii cuvantul meu impotriva cuvantului tau, ceilalti care au participat au observat ce am postat,cand am postat si daca am modificat ceva.
    P.S. Concursul il voi organiza mai departe daca nu iti convine nu esti obligat sa participi ii chiar simplu.
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

  11. #368
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    S-o luam cronologic, doar din faptele petrecute pe aici.

    Sannicola anunta la 20:32 ca nu s-a afisat tabloul pt a doua zi.

    Edi anunta imediat ca Berdych s-a retras, iar la 20:47 posteaza la draw noul tablou.

    Sannicola ii spune lui Celso la 22:10 ca Troicki nu joaca marti, ci abia miercuri si ca inca asteapta oop. Citez:

    Schimba Celso daca vrei Troicki nu joaca maine.
    Probabil ai luat partidele de pe flashscore aia sunt praf in general, acolo apar 4 partide care se joaca doar miercuri.De aia si astept sa apara order of play.

    Apoi insa, la 13 minute distanta apare postul lui sm cu Mathieu.

    So, oop nu a aparut sigur intre 22:11 si 22:22 cu Mathieu - Kukushkin si apoi cu Mathieu - Stakhovski daca se schimbase tabloul de turneu, pus de Edi cu doua ore inainte.

    Cam asta e concluzia. A voastra care e?
    Last edited by iuli; 8th February 2013 at 13:40.
    .

  12. #369
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    whatever.pacat ca jocul e organizat de-un mincinos.nu am nicio incredere in ce faci la LoD.anul viitor minciunile tale vor inflori.la ce fel de om esti, ma astept sa bagi puncte de aparat de la tine.pentru cat de mincinos esti te bag la ignore,si meciurile mi le iau de pe alte site-uri,ca tu nu esti capabil sa iti recunosti propriile greseli.spor in continuare la minciuni..

  13. #370
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by SwedishMafia View Post
    whatever.pacat ca jocul e organizat de-un mincinos.nu am nicio incredere in ce faci la LoD.anul viitor minciunile tale vor inflori.la ce fel de om esti, ma astept sa bagi puncte de aparat de la tine.pentru cat de mincinos esti te bag la ignore,si meciurile mi le iau de pe alte site-uri,ca tu nu esti capabil sa iti recunosti propriile greseli.spor in continuare la minciuni..

  14. #371
    sport legend jo27's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    3,421
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iuli View Post
    S-o luam cronologic, doar din faptele petrecute pe aici.

    Sannicola anunta la 20:32 ca nu s-a afisat tabloul pt a doua zi.

    Edi anunta imediat ca Berdych s-a retras, iar la 20:47 posteaza la draw noul tablou.

    Sannicola ii spune lui Celso la 22:10 ca Troicki nu joaca marti, ci abia miercuri si ca inca asteapta oop. Citez:

    Schimba Celso daca vrei Troicki nu joaca maine.
    Probabil ai luat partidele de pe flashscore aia sunt praf in general, acolo apar 4 partide care se joaca doar miercuri.De aia si astept sa apara order of play.

    Apoi insa, la 13 minute distanta apare postul lui sm cu Mathieu.

    So, oop nu a aparut sigur intre 22:11 si 22:22 cu Mathieu - Kukushkin si apoi cu Mathieu - Stakhovski daca se schimbase tabloul de turneu, pus de Edi cu doua ore inainte.

    Cam asta e concluzia. A voastra care e?
    E clar. Sannicola trebuie incarcerat in cel mai scurt timp. Cred ca o pedeapsa intre 3 si 7 ani e rezonabila, cu interdictia de a mai posta vreodata pe vreun forum.

    De asemenea, trebuie prezentate scuze publice userului suidismafia si inscaunarea sa ca rege al ols-ului, orice va scrie el va fi litera de lege pe paginile acestui forum.

  15. #372
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    ^

    Mi-e sila de acest om. Se cearta pe toate thread-urile cu toti userii. Si propozitia aia: "lasa pe altineva daca nu poti" a devenit mare pe OLS, pentru ca pe aproape thread-urile cu concursuri o tot vad, inclusiv OLS Draft. wtf?! Apropo, am vorbit cu Lucian ca anul acesta sa il ajut pe sannicola cu cateva turnee cand am timp, in special in vacante. Sunt curios ce o sa spui despre mine atunci. Sunt sigur ca nu o sa iti convina ceva.
    Last edited by Xaviesta; 8th February 2013 at 18:00.

  16. #373
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Dati un edit la regulamentul LoD.Adaugati noul punct in regulament "desi regulamentul are un deadline pentru fiecare zi,daca toata ziuaa te-ai uitat la breaking bad,ai taiat porcul sau ai fost la pescuit.atunci deadline-ul nu se mai aplica,si poti sa te alaturi jocului" si mai adaugati asta "daca ai ales pe cineva care a jucat in calificari,si l-ai pus aiurea,nu e stress.modificam a 2 a zi,si bagam un jucator,pe care n-ai fost stare sa-l identifice inainte de deadline-ul zilei precedente".
    Last edited by SwedishMafia; 25th February 2013 at 20:14.

  17. #374
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    .

  18. #375
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Eu am ratat sezonul asta...

  19. #376
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    Nici vorba mai sunt 28 de turnee de jucat .
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

  20. #377
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Poate voi incerca sa prind top 8

  21. #378
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    Ce sa fie pentru saptamana urmatoare Houston/Casablanca?
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •