View Poll Results: pronostic

Voters
68. You may not vote on this poll
  • 1

    39 57.35%
  • x

    13 19.12%
  • 2

    16 23.53%
Page 17 of 17 FirstFirst ... 7151617
Results 337 to 341 of 341

Thread: Etapa 21: Otelul - Rapid

  1. #337
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    imi pare rau pentru suporterii galateni, insa Hategan a eliminat corect pe cei doi fotbalisti...daca la al doilea jucator intrarea periculoasa a fost din neglijenta, la Brujan, intrarea a fost criminala!!
    Am vazut clar la tv cum si-a proptit pur si simplu gheata pe piciorul lui Pancu....asa ceva nu se face Si mai avea si tupeul nesimtit sa comenteze...
    Este corect ca penaltiul la faza din min. 86 trebuia acordat.....oricum, Hategan are o maniera de arbitraj, destul de idioata si enervanta.....
    Last edited by Aurel.D; 4th March 2008 at 17:51.

  2. #338
    sport legend
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    4,432
    Reputatie
    1
    Nimeni nu s-a plans de eliminari,cum am mai spus raportul de greseli la arbitraj a fost 19-3 in favoarea rapidului!si din cauza acestei maniere de arbitraj jucatorii au acele intrari "criminale"

  3. #339
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    si tot noi suntem chemati la comisii
    anti s.d.r.

  4. #340
    junior andrei-otelul's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    52
    Reputatie
    1
    ce a fost a fost dar un arbitru asa penibil nu am mai vazut la galati de la meciul nostru din uefa cu lokomotiv cand portughezul ala m-a adus cu nervii la pamant............
    stiti ceva de ce sa ne mai chinuim cu totii...SA FACA ECHIPELE DIN BUCURESTI UN CAMPIONAT SEPARAT SI PE NOI ASA ZISII "PROVINCIALI" SA NE LASE SA JUCAM FOTBAL ADEVARAT DIN PLACERE..........M-AM SATURAT PANA PESTE CAP DE MIZERIILE DIN FOTBALUL NOSTRU IN SPECIAL DE MAGARIILE BUCURESTENILOR
    marlanul de bucuresti e cel mai prost animal

  5. #341
    sport legend Dregan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati- Mereu prezent
    Posts
    1,410
    Reputatie
    1
    Bucurestenilor nu le vine sa creada ca pierd campionatul si isi incearca ultimele carti...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •