View Poll Results: Pronostic

Voters
52. You may not vote on this poll
  • 1

    25 48.08%
  • X

    17 32.69%
  • 2

    10 19.23%
Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 148 to 160 of 160

Thread: Etapa 17: Steaua - Rapid

  1. #148
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Si a castigat bineinteles Dinamo. Eu nu consider ca Rapidul a castigat ceva in acest meci, poate doar avantajul in meciurile directe cu Steaua. De urmarit etapa viitoare.
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  2. #149
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    de la 3-1 la 3-3 chiar nimic nu a cistigat?
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  3. #150
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Am pierdut doua puncte in lupta pentru titlu. Daca Dinamo va bate etapa viitoare, se distanteaza la 5 puncte si de noi, si de voi. Daca era 4-3 pt. noi, era altceva.
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  4. #151
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    15
    Reputatie
    1
    Steaua a avut fara drept de apel o superioritate in prima repriza si daca starea terenului era mai buna,daca nu se accidentau niste oameni de baza si psihicul era mai bun poate ca altul era rezultatul,s-a vazut totusi ca Tudor nu are reflexele lui Hamutovski si se stie ca a mai gafat si la alte meciuri,nu are o constanta in jocuri,Mitica a fost o umbra a celui din tur,iar lui Radoi nu i se poate imputa nimic terenul este catastrofal,oricum Rapidul sa nu se imbete cu apa rece ca parca vad ca suferi o noua infringere de la echipe mai putin cotate, dar repet rezultatul este echitabil ...una peste alta ,o concluzie care se desprinde din acest derby, este ca atita timp cit vom reusi sa tinem aici jucatorii de valoare si sa nu-i mai vindem pe sume derizorii(vreau,nu vreau, aici fratii becalii au o vina majora,chiar daca sint stelist, incerc sa-mi imaginez ce echipa ar fi avut Dinamo cu atitia jucatori vinduti numai in ultima perioada,pe degeaba numai ca sa-si umfle ei buzunarele),cit se va investi in centrele de copii si juniori,in baza sportiva si implicit in motivatiile financiare mai substantiale acordate jucatorilor care merita si se daruiesc pt culorile clubului la care activeaza avem sanse mari de a intra din nou ,dupa mult timp in Europa,in fotbalul de calitate si de mare performanta.

  5. #152
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by chibitu
    ..Mitica a fost o umbra a celui din tur...
    Adica te asteptai sa va ajute Mitica? Bine ca i-au luat comisiile!

    Si terenul a fost tot al vostru.
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  6. #153
    junior
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    84
    Reputatie
    1
    golul anulat a fost corect
    Forzza Steaua

  7. #154
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Rapidisti , exultati , ati trecut de la agonie ( si ce agonie !!!!!!!!!!????????) la extaz !
    Asta este !
    Felicitari echipei Rapid , si chiar suporterilor rapidisti ( n-au facut mari stricaciuni - cca 70 de scaune e rezonabil ) , coregrafia lor a fost frumoasa , si chiar daca stelistii au fost de aproape cinci ori mai multi au avut "voce" !
    Meciul a fost f frumos !
    Urmeaza marele derby !
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  8. #155
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    chibitu: "oricum Rapidul sa nu se imbete cu apa rece ca parca vad ca suferi o noua infringere de la echipe mai putin cotate,"

    Este valabil si pentru Steaua !In ciuda jocului bun din prima repriza sa nu uitam ca totusi a fost la un pas de 3-4 ....

  9. 23rd March 2004, 08:02

  10. #156
    sport legend Drakoness's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    390
    Reputatie
    1
    Al 2lea meci ca frumusete din returul asta(dupa poli -apulum). Spectacolul a fost favorizat de gafele apararilor. Campionatul nu e jucat inca. Penibil copos,becali si stoica.

  11. #157
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    15
    Reputatie
    1

    Red face

    Quote Originally Posted by JJ
    Adica te asteptai sa va ajute Mitica? Bine ca i-au luat comisiile!

    Si terenul a fost tot al vostru.
    JJ Ococea am spus eu ceva de mitica?? Se vede ca IQ-ul tau este cit cerebelul tuturor rapidistilor luati la un loc,nu zic ca persoana in cauza nu a facut niste mici maruntisuri dar de aici pina la a influenta rezultatul unui joc este cale lunga,asta este..va aduceti antrenori si jucatori tot din ograda vecinelor pt ca ai vostrii nu au "putirinta" ,de ce naiba nu-l puneti pe eternul antrenor secund rada principal ?? Poate ajungeti mai repede in B si scapa lumea de tigani

  12. #158
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    15
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    chibitu: "oricum Rapidul sa nu se imbete cu apa rece ca parca vad ca suferi o noua infringere de la echipe mai putin cotate,"

    Este valabil si pentru Steaua !In ciuda jocului bun din prima repriza sa nu uitam ca totusi a fost la un pas de 3-4 ....
    Este adevarat ce spui, dar ma repet ,daca tot lotul de jucatori ai Stelei era valid eu zic ca victoria nu avea cum sa ne scape,ati avut un noroc chior cu golul 2 iinscris in prelungirile primei reprize ,dar asta e fotbalul, sau frumusetea lui ...sa cistige campionatul cal mai bun

  13. #159
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Chibitule tata, citeste mesajul #151 din acest thread. Vei vedea spre uimirea ta ca de acolo am luat citatul cu pricina.

    PS. Iti multumesc pt. referintele la inteligenta mea, daca masuram cerebelul in ml, inseamna ca am un IQ destul de mare, nu-i asa?
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  14. #160
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    JJ , esti rautacios...cred ca omul a vrut sa scrie Mutica, dar no daca a iesit a iesit.....ce sa faci
    Prea va contrati aiurea, avem nevoie in campionatul nostru de cat mai multe meciuri ca acesta. Din partea mea trebuia sa se termine 5-5, era mai bine.

    P.S:Te agheti de rezultatul meritat al rapidului si nu ai mai trecut pe la extern sa discutam despre Milan - Depo
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •