View Poll Results: Pronostic

Voters
52. You may not vote on this poll
  • 1

    25 48.08%
  • X

    17 32.69%
  • 2

    10 19.23%
Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 160

Thread: Etapa 17: Steaua - Rapid

  1. #22
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    38
    Reputatie
    1
    0-2
    Nico
    Sabin

  2. #23
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Pentru meciul programat duminica ora 20.00, Steaua - Rapid, preturile biletelor sunt urmatoarele:

    - Tribuna 0 : 200.000 de lei
    - Tribuna I : 120.000 de lei
    - Tribuna a II-a : 80.000 de lei
    - Peluza I : 30.000 de lei

    Maine SteauaFC.com va anunta programul caselor de bilete.
    Free Sevilla!!!!

  3. #24
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    PASAREA malai viseaza....

    2 - 0

    Dinita
    Dica

    Free Sevilla!!!!

  4. #25
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Eu merg pe un egal. Steaua a jucat mai bine la Brasov decat a facut-o Rapidul acasa cu Oradea. Cred totusi ca Rapidul va beneficia de cel putin o faza decisiva controversata judecata in favoare. Spun asta din doua motive. Primul motiv ar fi ca Giovanni va apela la orice metoda sa nu piarda, si dupa ce s-a intamplat ieri la Adunarea Generala de la federatie, se pare ca si poate. Iar al doi-lea motiv ar fi faptul ca in tur a fost clar dezavantajat de arbitraj la golul care ar fi putut sa-i aduca victoria.
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  5. #26
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,906
    Reputatie
    0
    Red Heat, pai ce, numai voi sa dati gol din offside?
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  6. #27
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Asta e. Am recunoscut ca golul lui Niculescu a fost din offside. Insa nu cred ca arbitrul a gresit intentionat
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  7. #28
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by calu
    nu stiu ce faceti cu Rapid dar cu Dinamo nu va vad la mai mult de un X,ceea ce nu va convine deloc nu?God Bless!
    Calu-le mananci ovaz! Cu Dinamo un rezultat de egalitate ar fi aproape perfect (avand in vedere ca am cashtigat in tur, deci la egalitate de puncte la final luam titlul!). Mai ales ca nu cred ca Dinamo va reushi sa cashtige in Grant. Dar pana atunci mai e........
    Revenind la meciul cu Rapidul eu cred k vishinii nici nu vor mishca in front. Pana la ora meciului Steaua ishi va pune la punct micile inexactitatzi din aparare shi nu va mai permite adversarilor sa intre in careu shi sa cersheasca penaltiuri...(vezi meciul cu Brashovu'). Daca apararea e beton n-avem cum sa nu cashtigam; un singur contraatac ne trebuie. Va urez succes vishiniilor, dar sincer nu cred.......
    ex-alpopa

  8. #29
    sport legend
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    958
    Reputatie
    1
    toti stim ca acest campionat este destul de slab.singura echipa care arata ceva fotbal este Steaua, prima etapa a demonstrat-o.Steaua a verticalizat,un argument decisiv in favoarea cistigarii unui titlu care este nesemnificativ pe linga ce isi doreste Steaua, am spus Steaua caci nu trebuie sa confundam o echipa cu istorie si imagine in Europa cu ambitiile unui candidat la parlamentul Romaniei, Gigi Becali.Steaua joaca un sistem modern de citiva ani si trebuie sa pricepeti odata ca nimeni nu poate sa-i stea in cale,nici Dinamo decimata, nici Rapid cu un lot subtirel.Steaua s-a incalzit cu F.C. Brasov pentru Rapid si pronosticurile voastre, n-au suport real.I-am vazut pe dinamovisti facind declaratii entuziasmante la adresa Rapidului,sunt premature si n-au suport real.atmosfera in Ghencea la meciul cu Rapid va fi incendiara si va asigur ca Rapid va pleca in ritm de marfar.

  9. #30
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    38
    Reputatie
    1
    Marfarul va va bate !

  10. #31
    sport legend
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    958
    Reputatie
    1
    C.F.R.-UL este in greva domnule BE_REAL!! CAUTA SA ARGUMENTEZI STIMABILE replicile de genul acesta sunt I.Q redus.

  11. #32
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    38
    Reputatie
    1
    Vrei argumente !? hahahahaha
    Paai hai sa ti le spun : in tur ati avut doua ocazii si ati dat un gol din intamplare ,fara arbitrii erati acum fara vreo cinci puncte,gol vala bil Bratu in tur ,l-a anulat pe motiv de ofsside ,iar duminica cred ca fara ajutorul arbitrilor nu aveti nici o sansa sper sa nu arbitreze Salomir sau Balaj !
    Avem atac si mijloc peste voi ,poate doar apararea este mai slaba ca a voastra poate din cauza neomogenitatii !,in rest sincer nu vad cum ar pierde Rapidul in ghencea !La noi macar e CFR ul in greva dar la voi armata e in arest ! hahahaha suporterito esti buna ?


    de sefa de galerie ca si asa nu aveti un lider sau mai bine lasa sa nu te duci dupa Mustata !

  12. #33
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Be_Real nu te contrazic. O sa te contrazica meciul de duminica. Asha ca ai rabdare shi nu-tzi mai consuma energia anapoda inainte de meci. CALMEAZA-TE! Ce vrei de la noi?! Sa-tzi spunem ca suntetzi mai buni?! Putem sa-tzi spunem, dar conteaza?! Conteaza doar ce va fi duminica.
    ex-alpopa

  13. #34
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    38
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    Be_Real nu te contrazic. O sa te contrazica meciul de duminica. Asha ca ai rabdare shi nu-tzi mai consuma energia anapoda inainte de meci. CALMEAZA-TE! Ce vrei de la noi?! Sa-tzi spunem ca suntetzi mai buni?! Putem sa-tzi spunem, dar conteaza?! Conteaza doar ce va fi duminica.
    stai linistit popica ! nu vreau sa -mi spui tu ca suntem mai buni ! asta se va decide duminica ,eu cred ca voi aveti prima sansa dar daca esti sigur de victoria steloaiei pune 5-6000 de euroi la wett ! daca arbitreaza Salomir aveti sanse de peste 90% ,altfel eu zic ca aveti 55% sanse sa castigati cu vreo cinci procente peste noi va ajuta mocirla in care sunteti obisnuiti sa jucati ! ne vedem duminica dintr-o peluza in alta ! hai pa ca plec acasa !

  14. #35
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    15
    Reputatie
    1
    Va fi un meci dificil pt ambele echipe ,sper ca lupta sa se decida pe teren si nu in alta parte,speram ca influenta persoanei non grata in Ghencea, ioan becali sa nu se faca simtita deloc si sa pilpiie si eventual sa se si stinga ca la meciul de pomina din giulesti din cupele europene , cred ca va aduceti aminte,nu?
    Last edited by ieppy; 16th March 2004 at 17:54.

  15. #36
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Transferul de putere s-a făcut la timp pentru ca FRF să dezgroape cazul celor patru internaţionali din Ghencea . Aceştia ar putea fi chemaţi īn această săptămīnă la Federaţie şi suspendaţi frumuşel măcar două etape. Pentru cei care īncă nu ştiu, īn următoarele două runde Steaua īntīlneşte pe Rapid şi pe Dinamo
    Free Sevilla!!!!

  16. #37
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Va fi o lupta la sange dupa schimbarile de fortze la nivel federal. Cred ca va fi egal…
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  17. #38
    senior calu's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    U.S.A.
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    alpopa...nu e perfect egal...primul criteriu e golaverajul de cind exista sportul asta,e adevarat ca si noi putem calca gresit ca si voi de altfel...dar,ce e neplacut oarecum e ca meciurile astea tari au fost inghesuite la inceput..ca un ps...ce face giovanni e regretabil si o magarie!

  18. #39
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Pentru be_real : eu nu merg la peluza, merg la tribuna
    nu se merita sa pun bani la pariuri pentru ca este o cota prea mica; cred k e chiar sub 2
    Pentru chibitu : cre' ca prin minutu' 60 totzi rapidishtii o sa se roage sa se stinga lumina sau sa le ramana echipa in 6 oameni de camp.........
    Pentru calu : la noi in campionat intaietate au rezultatele directe, insa doar la final; clasamentele provizorii se alcatuiesc dupa regula golaverajului (motiv pentru care Dinamo a fost declarata campioana de toamna)
    ex-alpopa

  19. #40
    Forza Noi!!! Sabin's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Europe
    Posts
    350
    Reputatie
    1
    Va fi un meci obosit pentru ca pe teren va fi Steaua, pentru care spectacolul e ceva necunoscut... Probabil ca va fi 0-0, pentru ca e greu de crezut ca Steaua va marca gol unei echipe care nu-i chiar varza, la fel cum e greu ca Rapidul sa dea gol unei aparari betonate.
    [COLOR=Red]FORZA DINAMO!![/COLOR]

  20. #41
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by be_real
    Vrei argumente !? hahahahaha
    Paai hai sa ti le spun : in tur ati avut doua ocazii si ati dat un gol din intamplare ,fara arbitrii erati acum fara vreo cinci puncte,gol vala bil Bratu in tur ,l-a anulat pe motiv de ofsside ,iar duminica cred ca fara ajutorul arbitrilor nu aveti nici o sansa sper sa nu arbitreze Salomir sau Balaj !
    Avem atac si mijloc peste voi ,poate doar apararea este mai slaba ca a voastra poate din cauza neomogenitatii !,in rest sincer nu vad cum ar pierde Rapidul in ghencea !La noi macar e CFR ul in greva dar la voi armata e in arest ! hahahaha suporterito esti buna ?


    de sefa de galerie ca si asa nu aveti un lider sau mai bine lasa sa nu te duci dupa Mustata !
    bei realule ,

    mijloc mai bun ca la Steaua ?
    pai tu nici nu stii cine joaca la mijlocul rapidului !
    atac ?
    stai pe aproape !
    poate apararea ?
    m-ai spart !

    credeam ca te pricepi ... :p
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  21. #42
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    38
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mariusmadmax
    bei realule ,

    mijloc mai bun ca la Steaua ?
    pai tu nici nu stii cine joaca la mijlocul rapidului !
    atac ?
    stai pe aproape !
    poate apararea ?
    m-ai spart !

    credeam ca te pricepi ... :p
    Vorbim dupa meci !..........eu unul cred in echipa mea ,nu ati aratat nimic nici in tur nici in primul meci ! asa ca dami voie sa fiu optimist !
    ce mijloc aveti ? E Haliuta mai bun ca Ziyati !? sau Dinita mai bun ca Sabin ! niciodata am zis poate in aparare sunteti peste dar nu uita ca s-ar putea sa nu joace nici Rachita .......asa ca vorbim luni !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •