Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 64 to 84 of 112

Thread: Haideti la stadion

  1. #64
    sport legend dorryn's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Basarabi
    Posts
    597
    Reputatie
    1
    pai si merita nesimtitii aia un stadion plin ? sa fim sinceri acum..cine sa plateasca biletul sa vada niste capre?nici moca nu ar veni.Oricine ar vrea sa avem un stadion plin la meciuri dar e vina lor si a conducerii ca in loc sa vina mai multi spectatori jucam etapa de etapa cu mai putini...si in viitorul apropiat e greu..sa mai umplem stadionul
    =-avem sangele alb si inima albastra-=
    ANTI bosanceanu !

  2. #65
    manager
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    324
    Reputatie
    1
    . Acum nu trebuie acuzata lumea ca nu vine la stadion pentru ca e o bataie de joc , dar si cand jucam bine nu prea se inghesuiau la stadion.

  3. #66
    sport legend ULTRAS_TAVY's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    In peluza SUD
    Posts
    372
    Reputatie
    1
    Sa vedem la meciul cu ceahlaul cati sunt...cred ca mai mult de 1000 nu o sa fim....eu oricum voi fi prezent shi dak ar juca in C...mandru de culori nu de jucatori...au dreptate Aria..... respect Faristilor c o sa vina vineri la meci
    LIBERTATE PTR ULTRASI
    A.C. A.B.

  4. #67
    senior
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    172
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dorryn View Post
    pai si merita nesimtitii aia un stadion plin ? sa fim sinceri acum..cine sa plateasca biletul sa vada niste capre?nici moca nu ar veni.Oricine ar vrea sa avem un stadion plin la meciuri dar e vina lor si a conducerii ca in loc sa vina mai multi spectatori jucam etapa de etapa cu mai putini...si in viitorul apropiat e greu..sa mai umplem stadionul

    Fiti atenti ce a scris acest forumist, si veti intelege totul... Eu, personal, sunt de acord cu el

  5. #68
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1

    Unhappy

    In vremuri trecute,chiar si inainte de 89, pe cand juca in B, Farul aduna un stadion plin cam 75-80%. Celor mai multe echipe vizitatoare li se inmuiau genunchii inca de la intrarea pe gazon. Atata lume adunata la un loc, si asta pe un stadion, la un simplu meci de B, depasea de cele mai multe ori numarul total de locuitori ai oraselor de unde veneau acestia.
    Alte vremuri. Acum s-a ajuns ca la Urziceni, de exemplu, sa fte mai multi spectatori decat la noi. Simplu de explicat: la Urziceni nu te goneste nimeni de la stadion, ba inca se incearca din rasputeri sa se joace fotbal !
    Credeti ca va mai veni cineva sa asiste incontinuu la un spectacol de marionete al unei formatii supusa de cele mai multe ori intereselor comducerii, in detrimentul ideii de competitie, de fair play, de respect fata de suporteri si culorile clubului?
    Atata timp cat nu se va petrece ceva real, in sens pozitiv, la Farul spectatorii vor ocoli din ce in ce mai mult si mai des stadionul.
    HAI FARUL !!!

  6. #69
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ULTRAS_TAVY View Post
    Sa vedem la meciul cu ceahlaul cati sunt...cred ca mai mult de 1000 nu o sa fim....eu oricum voi fi prezent shi dak ar juca in C...mandru de culori nu de jucatori...au dreptate Aria..... respect Faristilor c o sa vina vineri la meci
    Total de acord cu ceea ce ai scris !

  7. #70
    sports fan NY_giants05's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Constanta
    Posts
    563
    Reputatie
    1
    nu am reusit sa ajung la stadion si nici telesport nu prind insa cred k la acest meci a fost aceeasi poveste ca in meciul cu unirea...
    pierdem acasa si de la ceahlaul....si asta din cauza jucatorilor ..
    [I] [SIZE="2"]"Exista doua lucruri infinite : universul si prostia omeneasca"[/SIZE] [/I]

  8. #71
    manager
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    324
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by NY_giants05 View Post
    nu am reusit sa ajung la stadion si nici telesport nu prind insa cred k la acest meci a fost aceeasi poveste ca in meciul cu unirea...
    pierdem acasa si de la ceahlaul....si asta din cauza jucatorilor ..

    100% ai dreptate , niste mizerii asta sunt acesti ,,jucatori" .

  9. #72
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    cati ati fost la meci?

  10. #73
    sport legend adi_cta's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    575
    Reputatie
    1
    Nu era prea multa lume pe stadion, parca au stiut rezultatul de dinainte.

  11. #74
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    1000 e mult spus, dar la asa rezultate ma mir ca inca mai sunt care merg la stadion

    Sa vina Farul 2, CA NE-AM SATURAT DE VOI !!!

  12. #75
    senior
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    172
    Reputatie
    1
    Trebuia sa nu vina nimeni... De ce naiba au venit aia 1000?? Stadionul gol e cea mai mare pedeapsa pentru niste conducatori-blatisti si jucatori-capre

    P.S Imi place ca la noi `pedeapsa` e altfel decat in anumite `zone` care la televizor sunt considerate civilizate dar de fapt sunt niste salbatici cum rar intalnesti

  13. #76
    sport legend dorryn's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Basarabi
    Posts
    597
    Reputatie
    1
    nu cred ca e o pedeapsa pt ei daca n-ar mai veni nimeni la stadion.din contra,cred ca asta isi doresc
    =-avem sangele alb si inima albastra-=
    ANTI bosanceanu !

  14. #77
    manager
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    324
    Reputatie
    1
    Ii doare undeva de spectatori , ca vin , ca nu vin tot aia e pentru ei . Pentru multi dintre jucatori nesimtirea e cuvantul care-i caracterizeaza

  15. #78
    sport legend rechinul farist's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    594
    Reputatie
    1
    tin minte ca acu` vreo 10-15 ani, ma lua taica-miu si ma ducea la meci la Farul, si mergeam cu vreo o ora inaninte ca sa prindem loc, pe vremea aia nu erau scaune, era o bancheta de lemn.... si mergeam mai devreme ca era alta atmosfera atunci, la orice meci indiferent cu cine juca!!!
    acum ce sa mai zic! la meciul cu Ceahlaul am intrat pe la si 20.05 si am gasit un loc destul de bune
    cine e de vina pentru toata treaba asta: conducerea, jucatorii sau noi suporterii?
    de ex. taica-miu n-a mai venit la stadion de vreo 2 ani? pentru ce?

  16. #79
    Констанца kerosene's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    TheOldestLivingCityInRO
    Posts
    5,130
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dorryn View Post
    nu cred ca e o pedeapsa pt ei daca n-ar mai veni nimeni la stadion.din contra,cred ca asta isi doresc
    Pai cred ca asta vor ca daca venim le stricam recolta de musetel de la peluza

  17. #80
    sport legend pff's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    c-ta
    Posts
    443
    Reputatie
    1
    mai putina lume in tribuna .. mai putini care`i ironizeaza si`i huiduie

  18. #81
    Romān*AllTime* Quartz@nu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    City of Peas
    Posts
    961
    Reputatie
    1
    o rusine ...bosanceanu " nu se mai satura " :la meciul cu Ceahlaul s-au "luat bani " si la femeile care doreau sa intre la meci ! RUSINE ! DUPA CE CA NU AVEM CE VEDEA LA farul MAI AU SI PRETENTII .....DE AICI REZULTA CEI 200 DE spectatori din tribuna !

  19. #82
    senior
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Constanta
    Posts
    178
    Reputatie
    1
    Mi se pare ceva de respect si de bun simt sa iti platesti biletul, chiar daca esti femeie sau barbat, chiar daca echipa joaca sau nu. In plus nu ne putem plange, avem cele mai ieftine bilete din div.A. La Arad un bilet costa 300 de mii de lei, iar in "B" la Ploiesti, biletul costa 100 de mii (ma refeream la peluze).
    [B][COLOR="Blue"]A[/COLOR][/B][COLOR="Black"]utenticitate[/COLOR]
    [B][COLOR="Blue"]R[/COLOR][/B][COLOR="Black"]eprezentatie[/COLOR]
    [B][COLOR="Blue"]I[/COLOR][/B][COLOR="Black"]maginatie[/COLOR]
    [B][COLOR="Blue"]A[/COLOR][/B][COLOR="Black"]titudine[/COLOR]
    [B][COLOR="Blue"]ULTRA`[/COLOR][/B]

  20. #83
    sport legend rechinul farist's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    594
    Reputatie
    1
    eu mai vin si la meciul cu National, iar daca si pe asta il pierdem atunci.........
    nu stiu cand o sa mai calc pe la stadion....... va spun sincer....... dupa 4 ani din care n-am pierdut nici un meci de=acasa al Faului, cred ca or sa planga jucatorii dupa mine , sau or sa=i doara in p..a!!!

  21. #84
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    cred ca acum e momentul sa revenim la stadion ca sa sustinem echipa.. poate data asta vor fi si mai multe persoane la tribuna B

    on topic: Haideti la stadion si Forza Farul !!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •