Page 32 of 82 FirstFirst ... 22303132333442 ... LastLast
Results 652 to 672 of 1721

Thread: Aparitii TV

  1. #652
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Suuper...nu stiu despre ce e vorba, dar ma uit si eu la inregistrare...chiar m-ati facut curioasa...insa maine, ca azi abia am ajuns acasa, in Iasi...pai cum sa nu stie de forum? Ce, nu le-au placut bannerul si galeria?

  2. #653
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mikeyy View Post
    Emisiunea a fost foarte interesanta. Mi-a placut mult.
    In ceea ce ii priveste pe invitati...mi-a placut cum au vorbit baietii (Robert si Marius). Se exprima frumos, clar..si vorbesc cu calm, relaxat.

    Mi-au placut si intrebarile Alinei...unele l-au pus in dificultate pe Pascu...in special cea cu cartea de vizita...l-a blocat putin (dar a avut dreptate). De asemenea ador modul fin in care Alina trimite sageti spre federatie...ft bine!!!

    La faza cu forumul...s-a observat ca stiau si ei. Bine...Robert si Marius stiu de forum...dar nu eram sigur de Pascu..dar la cum a mustacit..sigur stie si el despre ce e vorba.
    Alina incepe sa creasca in valoare ! A invatat sa puna intrebari pertinente si da , incomode . A evoluat mult si asta e imbucurator .Si a inceput sa cunoasca si fata de dincolo de zambete si medalii a gimnasticii .
    Ca o soacra ce sunt laud rar dar de data asta chiar merita laudele !

  3. 28th November 2009, 01:33

  4. #654
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Multumesc frumos Mihai pentru inregistrare. Ma bucur ca ai inregistrat si ne-ai dat-o si noua, celor car enu am vazut-o in direct
    Last edited by Tess_AN; 28th November 2009 at 12:21.

  5. #655
    sport legend cineva_cineva's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    1,957
    Reputatie
    1
    Si eu multumesc, Mihai, nu am mai avut rabdare pana saptamana viitoare si am inceput si eu sa downloadez!

  6. #656
    senior simonad's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Milan - Italy
    Posts
    218
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mikeyy View Post
    A inceput emisiunea pe TVR3.
    Alina puncteaza ft bine..imi place ca e neutra! Intrebarile sunt ft ok.

    Imi pare rau de vestea cu Popescu Cosmin...ca s-a retras...nu am stiut.
    Poftim??????????? Cum s-a retras, ca la Londra vorbisem cu el de 2010? Of, cred ca este satul de sacrificii si poate a avut influenta si vreo persoana apropriata...Pacat, imi pare rau...

  7. #657
    Radu :] Gimnastique's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    208
    Reputatie
    1
    Acum, pe TVR2 : "Invingatorii" - cu Nadia Comaneci.

    Nu stiu sigur de cand a inceput, eu am dat accidental de el. Vizionare placuta !

    P.S.: Scuze daca a mai fost postat inainte, trebuie sa ajung undeva si nu ma pot uita peste paginile topic-ului.

  8. #658
    sport legend cineva_cineva's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    1,957
    Reputatie
    1
    Multumesc mult, mult de tot! Superba emisiune. Frumos cadou din partea TVR-ului petru 1 decembrie. Chiar daca am mai vazut imaginile astea de atatea ori, totusi a fost o placere sa le revad. Multimim TVR si multumim, Nadia! O sa vedeti si cei care nu ati vazut azi emisiunea. Sper ca maine sa o pot urca pe vreun site.
    Edit: aveti aici emisiunea: http://www.megaupload.com/?d=5US5EFZV
    Last edited by cineva_cineva; 2nd December 2009 at 00:14.

  9. #659
    Radu :] Gimnastique's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    208
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cineva_cineva View Post
    Multumesc mult, mult de tot! Superba emisiune. Frumos cadou din partea TVR-ului petru 1 decembrie. Chiar daca am mai vazut imaginile astea de atatea ori, totusi a fost o placere sa le revad. Multimim TVR si multumim, Nadia! O sa vedeti si cei care nu ati vazut azi emisiunea. Sper ca maine sa o pot urca pe vreun site.
    Edit: aveti aici emisiunea: http://www.megaupload.com/?d=5US5EFZV
    Suuper!! Multumim mult De-abia astept sa revad emisiunea!

  10. #660
    sport legend anna.09's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,501
    Reputatie
    1
    Nadia la Antena1.
    Despre papusa Nadia.

  11. #661
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by anna.09 View Post
    Nadia la Antena1.
    Despre papusa Nadia.
    Da s, si langa ea am avut placerea sa o revad pe Liliana Plisca, antrenoarea de la CSS2 Bucuresti . Femeia asta arata senzational ! Nici gand sa imbatraneasca !
    Vestea buna este ca din vanzarile de la papusa profitul se va duce catre cluburi .

  12. #662
    sport legend
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,229
    Reputatie
    1
    Acum, Marius Urzica pe telesport!!!

    P.S. Acum e pauza publicitara dar emisiunea continua pana la 17,30. Poate cineva sa inregistreze?

    Pana acum a vorbit de problemele de sanatate ale unor gimnasti (ex Robert Stanescu - care probabil se va opera la coloana vertebrala) de retragerea prematura a unora (Cosmin Popescu) de ideea de echipa si de faptul ca, deocamdata, nu se pune problema sa fie considerat antrenor principal
    Nicusor Pascu la felicitat pe Marius prin telefeon, din Elvetia
    Realizatorii emisiunii au insistat sa afle cine va lua deciziile la lot daca nu exista un coordonator iar Marius a continuat sa sustina ca deciziile vor fi luate impreuna de toti antrenorii pt ca "sa nu se sparga oalele in capul unuia singur"
    Au intervenit in emisiune, prin telefon, Razvan Mazilu si Adrian Stoica (care a si fost un pic ironizat vizavi de lipsa contracandidatilor de la sefia FRG)
    Last edited by cata10; 19th December 2009 at 17:28.

  13. #663
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Interesant...multumim, Cata

  14. #664
    sport legend
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,229
    Reputatie
    1
    Pentru cine vrea sa vada/revada filmul Campioana (România-Canada, 1990, dramă, 94 minute) - Vineri (25 decembrie), TV Neptun, ora 10.00

    Iata o scurta prezentare a filmului:
    " La 10 ani, Corina visează să fie admisă la celebra școală de gimnastică de la Deva. Mai întâi respinsă, Corina reușește, prin antrenament și sacrificii, să treacă testul de admitere, la fel ca prietena sa cea mai bună, Maria. Dar adevărata luptă de-abia acum începe: sa ajungă cele mai bune din lume. Corinei nu-i lipsesc curajul și voința și vrea să-i demonstreze celei mai bune antrenoare din țară, Lili Oprescu, că are stofă de campioană. De la bârna din sala de antrenament până la podiumul competiției internaționale, drumul e lung și presărat cu dificultăți."

  15. #665
    DecanDeVârsta Tracoromana's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    in vestul tarii
    Posts
    8,222
    Reputatie
    1
    ACUM reluare CM la Digi.

    E finala la aparate, n-am vazut ex lui Dragulescu dar am vazut premierea.

    Ma bucur ca pot sa vad si eu finalele pe aparate. Eu am fost in Franta pe perioada CM Londra si am tot vrut sa cumpar un ziar de sport sa vad rezultatele de la CM fiindca nu aveam nicio informatie. Am auzit la TV numele lui Doufurnet si l-am spus vanzatorului de ziare, dar habar n-avea despre asta. Nimic despre gimnastica in ziarele franceze. Mi-a spus vanzatorul ca daca vreau stiri despre fotbal sau in cel mai rau caz despre baschet poate sa m-ajute. Nu vroiam.
    Last edited by Tracoromana; 25th December 2009 at 11:35.
    "Cand simt nevoia de maretie, la Yagudin ma intorc."

  16. #666
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Am fost si eu bucuroasa sa revad prima zi a finalelor pe aparate...ma intreb daca maine o sa fie a doua zi, ca pe aia chiar nu am vazut-o...oricum, a inceput sa imi placa Digi sport din ce in ce mai mult
    Despre ziarele franceze...ce pacat, Flavia Eu chiar nu mai stiu, cat timp am fost in Franta nu am citit niciunul de sport

  17. #667
    DecanDeVârsta Tracoromana's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    in vestul tarii
    Posts
    8,222
    Reputatie
    1
    @Cris, duminica 27 Dec. la ora 10,00 continua finalele pe aparate la Digi sport.

    Vreau neaparat sa vad sariturile lui Dragulescu si Koczi. Si nu in ultimul rand solul si barna cu Ana.
    Last edited by Tracoromana; 26th December 2009 at 11:37.
    "Cand simt nevoia de maretie, la Yagudin ma intorc."

  18. #668
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Super!!! Multumesc frumos

  19. #669
    sport legend lory's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    502
    Reputatie
    1
    A fost un reportaj pe Realitatea acum, nu am vazut de la inceput, ziceau ca Marius Urzica va face echipa la lotul de gimnastica cu Marian Dragulescu, care, se pare, va fi si antrenor secund.

  20. #670
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lory View Post
    A fost un reportaj pe Realitatea acum, nu am vazut de la inceput, ziceau ca Marius Urzica va face echipa la lotul de gimnastica cu Marian Dragulescu, care, se pare, va fi si antrenor secund.
    ?!?
    Sigur asta ziceau?
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  21. #671
    sport legend lory's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    502
    Reputatie
    1
    la 18:30 sunt iar stiri sportive;poate mai arata

  22. #672
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    la ce ora exact au fost sa caut cu re-run de la pbx
    ?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •