Page 276 of 326 FirstFirst ... 176226266274275276277278286 ... LastLast
Results 5,776 to 5,796 of 6846

Thread: Discutii off-topic

  1. #5776
    pisicareasa:P MitzGym's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,766
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gimnastique View Post
    Mitz, imi pare rau pentru contestatie . Oricum, ai luat o nota mare la matematica si daca media de admitere e de peste 9 [si sunt sigur, dat fiind ca vrei sa-ti pui Viteazu], atunci este foarte bine. Nu mai conteaza ce nota ai luat la romana, sau ce puteai sa faci, pentru ca media de admitere e oricum buna . Te-ai mai gandit si la alte licee decat cele 3? Si tu cate optiuni iti pui? Eu mi-am facut 21, dar habar n-am daca sunt multe/putine.
    Eu am tot vreo 21,urmatoarele licee dupa cele pe care le-am zis sunt,in ordinea preferintelor:spiru haret,cantemir,monnet(sau cum se scrie),caragiale si nu mai stiu care mai sunt dupa astea.Tot legat de optiuni,tu ce ti-ai pus prima optiune?eu mi-am pus sava mate-info
    numele meu complet:Mitzilin Printzesuk Dragutzik Scumpik Frumusik Hannah Montana

  2. #5777
    Radu :] Gimnastique's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    208
    Reputatie
    1
    Aa, eu mi-am pus prima optiune Iulia Hasdeu, filologie bilingv engleza [am dat testul de bilingv], apoi a doua optiune este tot Hasdeu, filologie normal; urmeaza Gh. Sincai, Cantemir, Spiru, Basarab, Creanga.. cam astea sunt in mare parte, ce urmeaza dupa ele nu sunt asa importante. Eu cred ca ai sanse sa intri la Sava, sunt 90% sigur ca mediile vor scadea mult anul asta .

  3. #5778
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Multa bafta la admitere! Sa intrati acolo unde va doriti si sa urmati profilul care va place cel mai mult!
    Felicitari inca o data!!!

    [sa-mi tineti si mie pumnii vineri ]

    Bafta Alex pentru mate!
    www.fangymnastics.com

  4. #5779
    pisicareasa:P MitzGym's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,766
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gimnastique View Post
    Aa, eu mi-am pus prima optiune Iulia Hasdeu, filologie bilingv engleza [am dat testul de bilingv], apoi a doua optiune este tot Hasdeu, filologie normal; urmeaza Gh. Sincai, Cantemir, Spiru, Basarab, Creanga.. cam astea sunt in mare parte, ce urmeaza dupa ele nu sunt asa importante. Eu cred ca ai sanse sa intri la Sava, sunt 90% sigur ca mediile vor scadea mult anul asta .
    Eu merg la real,pt ca imi trebuie matematica(in special geometria),plus ca nu-mi place latina si nicil iteratura(in special unde-ti zice sa inventezi ceva,ca doar compunerille pe baza unui text literar au inceput sa-mi placa)
    numele meu complet:Mitzilin Printzesuk Dragutzik Scumpik Frumusik Hannah Montana

  5. #5780
    Radu :] Gimnastique's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    208
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MitzGym View Post
    Eu merg la real,pt ca imi trebuie matematica(in special geometria),plus ca nu-mi place latina si nicil iteratura(in special unde-ti zice sa inventezi ceva,ca doar compunerille pe baza unui text literar au inceput sa-mi placa)
    La mine e exact invers, nu-mi place matematica . Eu ma duc la uman pentru ca vreau sa fac facultatea de Drept, si stiu ca la admiterea la facultate se da gramatica si economie/istorie (nu sunt sigur care din ele) si desi in liceu nu se mai face gramatica teoretic, la unele licee, pe profil uman, se face la un moment dat (putin, ce-i drept). Eh, oricum, mai avem mult pana la facultate, abia suntem boboci .

    Edit: Mihai, o sa-mi tin pumnii stransi vineri !

  6. #5781
    sport legend dracsor's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,602
    Reputatie
    1
    Mihai, vineri e cea mai norocoasa zi din saptamana! O sa fie floare la ureche. Ce titlu are lucrarea? Ca Ama-chan m-a rupt cu medicamentele ei.

  7. #5782
    pisicareasa:P MitzGym's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,766
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mikeyy View Post
    Multa bafta la admitere! Sa intrati acolo unde va doriti si sa urmati profilul care va place cel mai mult!
    Felicitari inca o data!!!

    [sa-mi tineti si mie pumnii vineri ]
    In special mie pt nota de la romana...adica pe majoritatea-i ajuta romana,pe mine m-a tras in jos.Stiu ca pe mine ma ajuta romana doar pt te invata sa scrii si sa vb corect,dar mi-e ciuda ca am luat doar atat.Dar ce ai vineri?Aaa,si mult mult succes,alexa!
    numele meu complet:Mitzilin Printzesuk Dragutzik Scumpik Frumusik Hannah Montana

  8. #5783
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Ia sa vedem daca de daca asta stie Mihai sa spuna titlul.....
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  9. #5784
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Eu sunt cu economia
    @Mitz: am prezentarea la disertatie.
    www.fangymnastics.com

  10. #5785
    sport legend dracsor's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,602
    Reputatie
    1
    Economie? Floare la ureche.. Am facut eu introduceri si incheieri la Mg Calitatii.. Deci.. ce titlu? Ca chiar sunt curioasa.

  11. #5786
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Ti-am trimis acum un PM cu titlul
    www.fangymnastics.com

  12. #5787
    sport legend dracsor's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,602
    Reputatie
    1
    Eu caut voluntari care sa dea in locul meu atestatul de inspector resurse umane. Care stie Codul Muncii?

  13. #5788
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Mihai - succes la sustinere!
    Alex - bafta la mate!
    Alina - ceva mai putin nu ai putut sa iti alegi?
    Mitz si Radu - sper ca sansa sa va "repartizeze" unde doriti si vacanta placuta!

  14. #5789
    sport legend cineva_cineva's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    1,957
    Reputatie
    1
    Mihai, si tu cu disertatia? Eu joi predau lucrarea... M-am saturat, cum ii spuneam si Alinei, pana peste cap, e de 1000 de ori mai greu ca la licenta, acolo faceam de placere, aici nu-mi place si nu mi se pare deloc interesant... dar asta e. Tu scap repejor, eu am abia la finalul lui iulie.

    Alina, ma barfesti, nu? Bravo tie! Oricum, trebuie sa va spun tuturor ca fara Alina la masterul asta nu stiu ce ma faceam... De la inceput pana la sfarsit, am zapacit-o de cap cu masterul meu Ha, ha!

  15. #5790
    sport legend dracsor's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,602
    Reputatie
    1
    http://floridecires7.blogspot.com/20...grediente.html - pentru cei care au dat si mai au de da examene

  16. #5791
    sport legend Andraf's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    924
    Reputatie
    1
    Azi e ziua sfintilor Petru si Pavel! La multi ani forumistilor, antrenorilor si gimnastilor care poarta numele Petru, Petre, Petruta, Paul, Paula sau Pavel...
    La multi ani, Paula Tudorache!!! Sa fii sanatoasa, la fel de gratioasa si foarte norocoasa.
    http://www.youtube.com/watch?v=6G4B98wA82w

  17. #5792
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Mitz, Radu si sora Catalinei, succes la admitere!!!
    Alex, mare succes si noroc la BAC!!!!
    Mihai, super succes vineri, sunt convinsa ca o sa fie bine

    La mine vineri incepe distractia...pana luni, se anunta o saptamana viitoare deosebit de palpitanta, maine aflam raspunsul daca vom avea cinci nopti de "dormit" la birou sau ne intoarcem linistiti acasa

    La Multi Ani tuturor celor cu Petru si Pavel (eu azi am uitat ca e fix ziua sefului meu si a unui coleg plecat momentan la Bucuresti) - sunt cu adevarat incurabila, ce pot sa spun mai mult?

  18. #5793
    pisicareasa:P MitzGym's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,766
    Reputatie
    1
    s-a afisat ierarhia pe toate judetele
    eu sunt pe 3330(aproximativ)
    am cautat si la gimnastele nascute in 96,am gasit la larisa,tzuky,mariuta,si gigi
    numele meu complet:Mitzilin Printzesuk Dragutzik Scumpik Frumusik Hannah Montana

  19. #5794
    DecanDeVārsta Tracoromana's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    in vestul tarii
    Posts
    8,222
    Reputatie
    1
    s-a desemnat gazda olimpiadei de iarna din 2018, in Coreea de Sud

    http://x6d.xanga.com/564f9af57923327...w221185258.jpg
    "Cand simt nevoia de maretie, la Yagudin ma intorc."

  20. #5795
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    La multi ani Mary (busumary)!
    Mai vino pe la noi (era sa zic mai vino seara pe la noi - vorba cintecului ) Povesteste-ne ce mai face Angy. Sper ca e sanatoasa si bine.
    De ziua ta - cele mai calde urari de sanatate si fericire!
    Florile si pupaturile cind ne intilnim.

  21. #5796
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    La multi ani pentru Mary si din partea mea!Chiar,ce mai face Angi?

    Pe voi nu va deranjeaza mingile din jur?Eu sunt nervoasa de-a dreptul.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •