Page 2 of 76 FirstFirst 12341252 ... LastLast
Results 22 to 42 of 1592

Thread: Sezonul NBA 2007-2008

  1. #22
    Denver Nugget real23's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    around Bucuresti
    Posts
    753
    Reputatie
    1
    omg ce capac kirilenko in fata lui ellis. abia astept diseara nuggets vs sonics si bulls vs nets.
    "Brian Scalabrine looks like Will Ferrell in Semi-Pro" (Jeff Van Gundy)
    [I][SIZE="1"]Smith asks Chauncey why he only shot six times, and Chauncey tells him, "I read the game. I don't play for stats. I don't play for none of that no more. I play for the win." Smith's reaction: "Damn. Makes sense."[/SIZE][/I]

  2. #23
    springbok Gontel's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    za lend of ciois
    Posts
    4,725
    Reputatie
    1
    double-double pt duncan inca din prima seara. se pare ca este fericit, si-a prelungit contractul si are salariu gras.
    portland - echipa buna, cu jucatori tineri si valorosi. poate ar fi reusit mai mult daca ar fi fost si roy pe felie, insa se vede ca au nevoie de oden in the paint.
    kobe a dat-o bine de tot cu 45 de puncte, chiar mi se pare un pic de fault atunci cand incearca sa recupereze in ultimele secunde.
    utah incepe tare (boozer in mare forma)...warriors vor prinde play-off-ul doar daca il tin balamalele pe davis si nu se accidenteaza. altfel nu au nicio sansa.
    Last edited by Gontel; 31st October 2007 at 20:31.
    [B][FONT="System"]"Rap is what you do, Hip-Hop is what you live" - KRS One[/FONT][/B] [SIZE="4"][/SIZE]

  3. #24
    atheist alien Bronco's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    The Milky Way Galaxy
    Posts
    3,298
    Reputatie
    1
    Bine ca exista sportbit.org, deja se gasesc primele meciuri din NBA gata de descarcat...Pina pe 2 noiembrie am inteles ca e inscriere, dupa aia se accepta numai pe invitatie...
    Maine, precis gasesc si meciul celor de la Nuggets...
    BRONCOS / 1997 / 1998 / 2015 / CHAMPIONS

  4. #25
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    kobe a fost super aseara.....pacat de tot ca nu prea are cu cine juca...plus ca eu l-am vazut schimbat in bine, adica chiar daca a dat 45 de puncet , pe ultimul atac, inainte de a egala, i-a pasat mingea la fisher....

    in noaptea asta, mavs-cleveland....preview la finala de anul asta...NOT.....
    “I weigh 330,000 pounds…I’m the NBA’s best NFL player, and I’ve always been the sexiest 7-footer in the NBA – for 12 years running.”

  5. #26
    sport legend MileHigh's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Denver, CO
    Posts
    697
    Reputatie
    1
    da, finala la dancing with the stars de anul acesta
    "I take my hat off to myself for dealing with all this stuff that's going on out there, and still be able to go out there and play at the highest level. I don't really think the average person can walk in my shoes."

  6. #27
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    ce labareala e ultimul sfert de la denver-seattle
    “I weigh 330,000 pounds…I’m the NBA’s best NFL player, and I’ve always been the sexiest 7-footer in the NBA – for 12 years running.”

  7. #28
    sport legend Nan's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov-Bucuresti
    Posts
    373
    Reputatie
    1
    cate stealuri are iverson ? 20 ?

  8. #29
    sport legend MileHigh's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Denver, CO
    Posts
    697
    Reputatie
    1
    doar 7 +14 assists
    "I take my hat off to myself for dealing with all this stuff that's going on out there, and still be able to go out there and play at the highest level. I don't really think the average person can walk in my shoes."

  9. #30
    #3 Irimus's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Baia Mare
    Posts
    3,917
    Reputatie
    1
    e mai bun ginobili oricum.
    [COLOR="DarkRed"]5[/COLOR]-[COLOR="Blue"]1[/COLOR]

  10. #31
    Grand Pubah KingMJames's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    In mijlocul Universului..
    Posts
    1,177
    Reputatie
    1
    @manai: esti prost...sincer...esti proaspat scos din cuptorul prostiei si esti fierbinte...pleaca! de ce? esti prost...si nu imi place de tine...de ce?FIECARE CU PAREREA LUI! sincer...acum,parerea mea...este ca,deci...fiecare cu parerea lui...dar sincer...tu ai parerea ta si eu pe a mea...care este (fiecare cu parerea lui) ca ESTI PROST !...

    P.S. fiecare cu parerea lui...

    P.P.S. imi dau singur avertisment dc e cazul,raptore...dar E PROST! (fiecare cu parerea lui )

  11. #32
    H8ER phyxius's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,741
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by manai View Post
    Deci Yao e cel mai bun pivot din NBA la ora actuala?Fiecare cu parerea lui.....
    Quote Originally Posted by manai View Post
    Amare nu e mai bun ca el?Fiecare cu parerea lui.....
    Quote Originally Posted by manai View Post
    Ben Wallace de 5 ori jucator defensiv al anului nu e mai bun?Fiecare cu parerea lui....
    Quote Originally Posted by manai View Post
    I-ati vazut pe Krstic si Ilgauskass jucand?sunt pivoti care pot arunca si de la semi distanta chiar foarte bine ceea ce yao nu poate,dar cum am mai spus.....fiecare cu parerea lui.
    bine, dar ce vrei CU ADEVARAT sa zici?
    [SIZE="1"][B]You mustn't be afraid to dream a little bigger, darling.[/B][/SIZE]

  12. #33
    sport legend
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    841
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by KingMJames View Post
    @manai: esti prost...sincer...esti proaspat scos din cuptorul prostiei si esti fierbinte...pleaca! de ce? esti prost...si nu imi place de tine...de ce?FIECARE CU PAREREA LUI! sincer...acum,parerea mea...este ca,deci...fiecare cu parerea lui...dar sincer...tu ai parerea ta si eu pe a mea...care este (fiecare cu parerea lui) ca ESTI PROST !...

    P.S. fiecare cu parerea lui...

    P.P.S. imi dau singur avertisment dc e cazul,raptore...dar E PROST! (fiecare cu parerea lui )
    Bine ca esti tu destept.Credeam ca aici se discuta despre NBA(cu argumente),dar se pare ca m-am inselat.

  13. #34
    sport legend
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    841
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by phyxius View Post
    bine, dar ce vrei CU ADEVARAT sa zici?
    Ce vreau sa zic e ca (dupa parerea mea pe care n-am impus-o nimanui ca adevar absolut) Yao Ming nu e atat de valoros pe cat se sugreaza pe aici, el este mai mult un obiect publicitar care a atras piata asiatica in NBA stiindu-se ca piata asiatica este cea mai cautata la ora actuala in toate sporturile,vezi Real Madrid ,Machester etc.Dar vad ca daca cineva zice ceva care nu e in trend repede e prost,cretin,idiot si alte apelative.
    P.S. In noaptea asta o sa fie Utah vs Houston.Cred ca Yao o sa mature pe jos cu Boozer,nu-i asa?

  14. #35
    Grand Pubah KingMJames's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    In mijlocul Universului..
    Posts
    1,177
    Reputatie
    1
    tu nu ai voie sa ai pareri...ai spus prea mari prostii,cea mai mare fiind sa spui ca ilgauskass si krstic sunt mai buni ca yao.e ca si cum ai spune ca stephen jackson e mai bun decat kobe...in fine...you're this close sa te pun pe ignore...

  15. #36
    manager
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    314
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by manai View Post
    ...Credeam ca aici se discuta despre NBA(cu argumente)...
    Eu am incercat sa-ti spun si argumentele (pt. Shaq, Ben, etc, ca pt. ilgauskass si krstic nu cred ca era nevoie de argumente), dar tu (pana cand ai spus ca e considerat cel mai bun pe motiv de marketing) nu ai adus nici un argument decat parea ta.
    Nu cred ca te ataca nimeni chiar daca spuneai prostii sau iti expuneai parerile subiective (pe care le avem cu totii) daca le argumentai cum ai si cerut de la noi.

  16. #37
    sport legend
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    841
    Reputatie
    1
    toata lumea stie ca ben e zero in ofensiva ,si ce daca? si rodman era la fel(adica nu prea marca ).si ca shaq e batran si de aia nu mai e bun?si asa batran cum e face fata oricarui pivot.tandemul shaq wade e peste yao tmac.
    si despre bigz si krstic nu am zis eu ca sunt marile vedete ale nba-ului dar mi se par mai utili ca yao.
    Si domnului care ma va pune pe ignore:care e problema cu stephen jackson?e vreun coate goale?o fi kobe mai bun ca el dar jackson a fost unul din cei mai buni jucatori pe care i-a avut indiana in ultima vreme si anul asta se va vedea lipsa lui.

  17. #38
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by manai View Post
    o fi kobe mai bun ca el dar jackson a fost unul din cei mai buni jucatori pe care i-a avut indiana in ultima vreme si anul asta se va vedea lipsa lui.
    kobe este cu SIGURANTZA mai bun ca el, ca doar e cel mai bun jucator din lume la ora actuala...numai ca nu are cu cine juca....daca kobe ar fi avut un crew cum avea jordan, era campion in fiecare an....lejer....insa, fiecare cu parerea lui...
    pana una alta, yao a jucat foarte bine cu lakers....chiar si Z a avut un joc foarte bun cu mavs, insa daca te uiti la statisticile din ultimii 3-4 ani, vei vedea clar ca yao domina pozitia de C...
    “I weigh 330,000 pounds…I’m the NBA’s best NFL player, and I’ve always been the sexiest 7-footer in the NBA – for 12 years running.”

  18. #39
    #3 Irimus's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Baia Mare
    Posts
    3,917
    Reputatie
    1
    nu-l puneti pe ignore.pe urma de cine mai radeti?
    [COLOR="DarkRed"]5[/COLOR]-[COLOR="Blue"]1[/COLOR]

  19. #40
    sport legend
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    841
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TheOtherAI View Post
    nu-l puneti pe ignore.pe urma de cine mai radeti?
    de tine?

  20. #41
    sport legend
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    841
    Reputatie
    1
    kobe+shaq=3 campionate
    kobe fara shaq = 0 campionate
    shaq+wade=1 campionat
    wade fara shaq = kobe fara shaq
    hmmm.....ciudat,nu?
    Last edited by manai; 1st November 2007 at 17:14.

  21. #42
    Grand Pubah KingMJames's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    In mijlocul Universului..
    Posts
    1,177
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by manai View Post
    kobe+wade=1 campionat
    poate doar la echipa ta din nba live 07...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •