Page 11 of 28 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 211 to 231 of 571

Thread: Intalnirea noastra - a forumistilor

  1. #211
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Eu sunt de acord cu ceea ce ai spus Ioana...doar ca ma gandesc ca numele de pe forum ar merge mai bine pe spate, iar in fata textul de incurajare
    www.fangymnastics.com

  2. #212
    sport legend
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,229
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ioanavol View Post
    mai e o chestie....daca va fi canicula mai ales ne vor treb 2 tricouri ce facem, imprimam 2 tricouri?
    Sau chiar trei: pt vineri, sambata si duminica!?

  3. #213
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ioanavol View Post
    mai e o chestie....daca va fi canicula mai ales ne vor treb 2 tricouri ce facem, imprimam 2 tricouri?
    Pai doar un tricou si il luam doar duminica la finalele pe aparat..asta e parerea mea
    www.fangymnastics.com

  4. #214
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Offf...
    si eu cred ca e mai ok sa ne facem individual tricourile...poate sunt persoane care nu vor, apoi depinde foarte mult de marimi...

    apoi, eu zic ca e ok cum vreti voi sa fie, dar asta inseamna ca cineva sa faca o macheta in photoshop sau corel daca nu, sa zicem ca poza e poza (aici trebuie sa fim foarte atenti, s afie rezolutie buna, sa nu se vada cu patratee, ca iese aiurea)...apoi, pentru fiecare lucru separat, se plateste in plus, am impresia...adica daca ai poza+nume intr-un fisier, cred ca e ok ti-l imprima, dar daca ai nume pe fata, poza pe spate, platesti duble...eu asa cred. Sper s aajung saptamana viitoare sa intreb, ca saptamana asta am uitat si sa scot pensiile alor mei.

    Oricum, in principiu avem culoarea: alba (de fapt, nu avem nicio culoare, ca albul nu-i culoare)
    apoi, ce putem pune pe el?
    1. poza in spate (eu as fi propus in fata poza, ca sa o vada fetele)
    2. avatar (asta inseamna doar ID, nu?) tot in spate, in conditiile astea????
    3. eventual, un slogan (dar cred ca va fi iarasi plus la pret)

    Pai, Tess, eu as zice macar de o degustare, la vin, nu trebuie musai sa il si bem. Ce, pensionarii nu pot sa dea de baut??? Iaca na!!! Daca nu, dati-mi voi idei, ce va doreste inimioara

  5. #215
    sport legend cineva_cineva's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    1,957
    Reputatie
    1
    Ce frumos discutati voi aici! Si eu nu mai pot de ciuda... Cand vad ce planuri frumoase faceti voi aici, nu mai am stare, nu mai am nici chef sa invat, dar... asta e... Nu am ce face. Facultatea e facultate, sesiune - stresiune. Dar ma bucur ca faceti planuri asa frumoase si ca o s ava bucurati acolo si ma mai bucur ca stiu sigur ca voi avea cel putin un informator - pe Cris aici, local, care o sa imi povesteasca in amanunt cum a fost.Inplus, o sa astept informatii aici, pe forum de la fiecare din voi, si desigur, mai ales, poze!!!!!!!!!!! Mult succes la pregatiri!!!!!!!!

  6. #216
    DecanDeVārsta Tracoromana's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    in vestul tarii
    Posts
    8,224
    Reputatie
    1
    Aproape ca m-ati convins sa vin si eu. Dar sunt cam batrana. Si n-aveti voi nr. ala de tricou. Mai vad eu.
    "Cand simt nevoia de maretie, la Yagudin ma intorc."

  7. #217
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Flavia daca te hotarasti sa vii si tu, noi te primim cu drag si ne-ar face placere
    www.fangymnastics.com

  8. #218
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Flavia, la partea cu batranetea...hmmm...se pare ca suntem destui pensionari pe aici. Noroc cu Tess, ca mai salveaza media de varsta
    Iar cu tricourile, fac chinezii de toate...daca au fost in stare s afaca Water Cube, pot sa faca si un numar suplimentar la tricouri

  9. #219
    DecanDeVārsta Tracoromana's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    in vestul tarii
    Posts
    8,224
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by crisloregym View Post
    .... la partea cu batranetea...hmmm...se pare ca suntem destui pensionari pe aici. Noroc cu Tess, ca mai salveaza media de varsta
    Eu sunt pensionara la propriu.... Daca vin, aduc si un pic de palinca.
    "Cand simt nevoia de maretie, la Yagudin ma intorc."

  10. #220
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1

    Hai Flaviaaa!!

    ar fi super daca ai veni si tu...cu sau fara tricou!!
    si eu ma-mbat repede, o sa va distrati de minune daca incerc eu palinca

  11. #221
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tracoromana View Post
    Aproape ca m-ati convins sa vin si eu. Dar sunt cam batrana. Si n-aveti voi nr. ala de tricou. Mai vad eu.
    Referitor la tricou, spune-mi ce vrei scris pe el si iti aduc eu unul ca o sa-ti fie larg. Stiu ce vorbesc. Ca orice copil cuminte!

    Flavia am auzit ca Brancusi ar fi zis (sau poate altcineva): "suntem tineri si simtim ca traim atata vreme cat ne pastram sufletul de copil". Cui ii pasa de firele albe din par sau de ridurile de pe fata? Eu ma consider de 3 ani. Tie iti dau 6 luni in plus, treaca de la mine - sa fiu generoasa inca un an. Nu mai mult. Pai cu un avatar ca al tau intri clar in categoria copiilor (bautori de bere irlandeza, de lui St. Patrick ) si nu a pensionarilor.

    Si iti dai seama ce spectacol va fi dupa ce bea Ioana?!?
    Last edited by Tess_AN; 22nd May 2008 at 21:18.

  12. #222
    DecanDeVārsta Tracoromana's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    in vestul tarii
    Posts
    8,224
    Reputatie
    1
    Oh, sunteti tare dragute. Ma predau, gata! Deci, e vorba de 27-29 iunie? Si fii linistita Tess, cu tricoul ma descurc.
    "Cand simt nevoia de maretie, la Yagudin ma intorc."

  13. #223
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tracoromana View Post
    Oh, sunteti tare dragute. Ma predau, gata! Deci, e vorba de 27-29 iunie? Si fii linistita Tess, cu tricoul ma descurc.
    Ma bucur! Asta e victoria Ioanei! Vrei nu vrei Ioana va trebui sa gusti palinca

  14. #224
    DecanDeVārsta Tracoromana's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    in vestul tarii
    Posts
    8,224
    Reputatie
    1
    De Bihor. (palinca)
    "Cand simt nevoia de maretie, la Yagudin ma intorc."

  15. #225
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    laudabila initiativa voastra

    din cate am citit evenimentul are loc la Ploiesti, avem aici pe forum un baiat din ploiesti care v-ar putea ajuta daca doriti cu mai multe inf. despre cazare etc

    daca vreti ii spun sa intre aici ca sa va raspunda la intrebariiiiii
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  16. #226
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    hehe, ce nu fac eu ca sa veniti

    ma bucur ff mult ca te-ai hotarat sa vii, Flavia

    @resita: multumesc mult, daca ar putea sa ne recomande niste hoteluri ar fi super noi oscilam intre forum, turist si phoenix (la central am auzit ca ar sta oficialii si prahova plazza e f scump).

  17. #227
    DecanDeVārsta Tracoromana's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    in vestul tarii
    Posts
    8,224
    Reputatie
    1
    Eventual, sa fie in zona salii de sport Olimpia. Parca asa ii zice, nu?
    "Cand simt nevoia de maretie, la Yagudin ma intorc."

  18. #228
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    i-am lasat un PM, sper sa va ajute cu sfaturi
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  19. #229
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    ce am aflat eu pana acum este ca Forum (cel mai indepartat dintre ele, dar care e si cel mai ieftin si are un site super, plus un nume predestinat noua) este la vreo 20min de mers pe jos...ceea ce nu mi se pare deloc mult. Acest hotel e pe str. Gh Doja. http://www.hotelforum.ro/
    Celelalte doua, presupun, sunt la vreo 10 min distanta.
    Pt toate hotelurile va puteti uita si aici: http://www.ploiesti.ro/hoteluri.php

    Am inteles ca taxiurile sunt f ieftine si le gasim peste tot (am si nr de tel daca e nevoie), iar mijl de transport in comun , iar, sunt destule.

    sala Olimpia si centrul sunt, iar, f aproape.

    daca mai aveti detalii sau pareri, va rog sa le puneti aici, ar fi frumos daca ne-am hotari pana la sf saptamanii.

  20. #230
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Ma bucur Flavia ca te-ai hotarat sa vii
    @Resita: multumim
    www.fangymnastics.com

  21. #231
    republican
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ploiesti
    Posts
    4,332
    Reputatie
    1
    Sala Olimpia din Ploiesti este in zona de Vest, langa stadionul de fotbal "Astra"....
    in centrul orasului se afla hotelurile Turist, Prahova, Central.... din centru se poate ajunge lejer la Sala cu mijloacele de transport in comun....
    app ce concurs de gimnastica e la sala acum??.....pt ca stiu sigur ca zilele astea se joaca meciuri din finala de basket dintre Asesoft si U Cluj...

    ps: poate vin si eu la gimnastica
    Last edited by Gabri3l; 23rd May 2008 at 01:40.
    [b][color="navy"]Good Girls Go to Heaven!
    Bad Girls Go... Everywhere![/color][/b]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •