View Poll Results: pronostic

Voters
61. You may not vote on this poll
  • 1

    27 44.26%
  • x

    10 16.39%
  • 2

    24 39.34%
Page 13 of 13 FirstFirst ... 3111213
Results 253 to 256 of 256

Thread: Etapa 11: Universitatea Craiova - "U" Cluj

  1. #253
    manager optifight's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    295
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by paul30 View Post
    Uite ca te-ai inselat
    Uite ca nu mam inselat ,U cluj e pe ultimul loc si nu mi s-a parut sa puna probleme serioase Stintei.Nu sunt rautacios din fire dar U cluj merita retrogradarea ,poate in B le vine mintea la cap si se pregatesc mai bine .La echipa aceia e nevoie de investitii mari ,dar atata timp cat consiliul local face legea acolo asta este .Comunisti au fost comunisti sunt inca . Parerea mea.

  2. #254
    sport legend papaletto2000's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    carei / satu mare
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    trecand peste discursul tau ieftin eu zic sincer sa te bucuri ca te mai baga cineva in seama...chiar dc face misto de tine ca de la anu iar bagati gratare la matineu si nu mai aveti ce cauta pe sectiunile astea ale forumului
    Ai tu o idee fixa cu retrogradarea! O obsesie chiar. Hai ca nu mai e mult pina jucam cu catzelushii, si vedem dupa ce mai spui, dupa ce va bate stiintza, echip a asta pe care o crezi tu de liga a II. Ca la cum jucati, chiar n/am nici o emotie legata de meciul direct.

  3. #255
    CLUJEAN
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Cluj - Napoca
    Posts
    233
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by gtibi View Post
    2 - 2
    Tot egal e!
    [COLOR="Blue"][B]Fair-play! [/B][/COLOR]

  4. #256
    Hingher
    Join Date
    May 2003
    Posts
    88
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    trecand peste discursul tau ieftin eu zic sincer sa te bucuri ca te mai baga cineva in seama...chiar dc face misto de tine ca de la anu iar bagati gratare la matineu si nu mai aveti ce cauta pe sectiunile astea ale forumului
    Bai pisoi,

    ca sa stii si tu, ca fapt divers, noi si cand am fost in B, eram pe stadion mai multi decat erati voi la meciurile cu steaua sau rapid.

    Si daca tot tii mortis sa te faci de ras, ia zi, daca dinamo ar juca in B, crezi ca ar vreun spectator in tribune? Eu ma indoiesc. Ia zi tu, dar sincer....
    ______________________________________________________
    2 chestii am in sange, dragostea pt Craiova si ura pt dinamo

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •