View Poll Results: Pronostic

Voters
72. You may not vote on this poll
  • 1

    35 48.61%
  • x

    12 16.67%
  • 2

    25 34.72%
Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 176

Thread: Etapa 30: Poli Timisoara - Dinamo

  1. #64
    sport legend andrei1921tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    2,014
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip_81
    Apropo, daca va ploua veti pleca iar la scorul de 0-2 ?
    Oricum, un lucru e clar...veti veni cu speranta (pentru a cata oara ?) si veti pleca dezamagiti (pentru a cata oara ?).
    Chiar am auzit k o sa ploua iar.
    Totusi nu mai avem atata speranta ca pana acum...si s-ar putea sa plecam bucurosi acasa dupa mult timp.
    Mai vb dupa meci...numa bine
    Last edited by andrei1921tm; 5th June 2006 at 21:34.
    Din ce avem al nostru o brazda nu dam
    Din glia cu mortii cei scumpi din morminte
    Cu pieptul cu dintii noi stim s`aparam
    Hotarele noastre hotarele sfinte

  2. #65
    junior Celtic's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    138
    Reputatie
    1
    Cred ca timisorenii merita sa aiba si ei o bucurie pe final de sezon ca prea au fost amarati in ultimul timp.
    Dar si cainii merita saracii ca ei au fost in pragul sinuciderii anul asta

    Mai bine sa fie egal sa nu se supere nimeni si la sfarsit sa se imbratiseze ca niste vechi prieteni

    Arbitreaza burloiu sau porcodean?
    imnul corsicanilor discriminati etnic: hai rapidu cika-laka-ciki-cea

  3. #66
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    Sa te imbratisezi TU cu cainii!!!!!

    Anti Bucuresti!

  4. #67
    sport legend alex_6tm's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    360
    Reputatie
    1
    Sa fac ceva pe cineva...iar ne arbitreaza corpodean..deci se stie cine va castiga...Forza Viola
    [B][COLOR="DarkOrchid"]Astazi noi cantam,
    Si incurajam,
    Politehnica,
    Tu esti viata mea.
    Ale ale ale ale ale ale ale ale...[/COLOR][/B]

  5. #68
    junior
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    100
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 4ndr31
    Eu zic k pe langa meciu de pe teren o sa se mai joace unu pe langa stadion.craiova(k is ca si acasa) si dinamu(din nou in deplasare).Oricum merita niste catelushi castrati sau mai rau dupa ce sa intamplat in meciu cu dinamu 2.Au aratat din nou k sunt numai niste javre.
    Mai Andrei, daca vrei sa vezi catelusi castrati, du-te si castreaza-i tu, nu mai invoca aiurea Craiova care e "ca si acasa la Timisoara". Daca tu esti oltean stabilit in Timisoara si mai cunosti vreo 10, nu inseamna ca suntem toti!!! CAPISCI?!? Daca nu esti oltean stabilit in Timisoara, sa stii ca, ocazional, mai spui prostii!
    Numa bine!

    FORZA POLI! Sper intr-o victorie dar nu prea vad cum...
    psssss, psssss, ciki, ciki, muahhh, ntzz, aaaaaaahh!

  6. #69
    sport legend
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    357
    Reputatie
    1
    nu-mi vine sa cred....l-au delegat pe corpodean la centru.astia chiar nu mai au pic de rusine?!?!?!

  7. #70
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    Corpodean era singurul disponibil cica...

    Oricum, nu se vand bilete, interesul e mic, se estimeaza maxim 15000 de spectatori. Cred ca nici daca lasa intrarea libera nu se umple stadionul. Nici nu cred ca ar fi multi interesanti sa vina sa vada cum dinamo joaca fotbal iar Poli o freaca la rece din nou...

  8. #71
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Celtic
    merita saracii ca ei au fost in pragul sinuciderii anul asta

    Vorbesti de stelistii tai, Mirela Radoi si Sangeras Iacob? Aia care-si faceau harakiri si sepuku?

  9. #72
    incepator
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by elphax
    Corpodean era singurul disponibil cica...

    Oricum, nu se vand bilete, interesul e mic, se estimeaza maxim 15000 de spectatori. Cred ca nici daca lasa intrarea libera nu se umple stadionul. Nici nu cred ca ar fi multi interesanti sa vina sa vada cum dinamo joaca fotbal iar Poli o freaca la rece din nou...
    Haide mai ca se aduna vreo 30000 ... promit ... Doirentzi&CherniVit pentru astazi ... fugi

  10. #73
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Este cel mai lipsit de interes meci Poli Tim.- Dinamo din ultimii ani!
    Mi-ar placea sa vad un joc frumos, macar acum in ultima etapa, mai ales ca ambele echipe au dezamagit returul asta!
    Si mai terminati cu ura si prostiile!

  11. #74
    real champs Pepsi-Cola's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Alba-Iulia
    Posts
    790
    Reputatie
    1
    Bate Poli Timisoara ....cu 2-0
    [B]D Generation[/B] [SIZE="4"][COLOR="SeaGreen"][B]X[/B][/COLOR][/SIZE]

  12. #75
    hfsc sucks tuxie's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    localhost.localdomain
    Posts
    2,432
    Reputatie
    1
    Uite ca o s-o iau si eu razna cu citate din presa, am 2 nelamuriri:

    1. declaratia lui M. Iancu vis-a-vis de delegarea lui Corpodean:
    Quote Originally Posted by Marian Iancu

    E puţin zis că sīnt supărat. Am luat foc de-a dreptul, dar calitatea mea nu-mi permite să fiu vocea tribunei sau să mă cobor la nivelul altor conducători care jignesc şi ameninţă. Orice s-ar spune, Corpodean nu e omul potrivit să conducă meciul cu Dinamo şi noi nu vom putea răspunde de eventualele incidente care se vor isca dacă nu va fluiera corect. Timişoara e un oraş liniştit, are nişte limite, sperăm să nu fie depăşite
    Hmm.. strategie de atras suporterii la meci, sau pune la cale ceva? Din cate stiu eu, Porc(odean)ul se linseaza inainte de Craciun(escu?), nu in miezul verii

    2. chestia pe care tocmai am vazut-o pe gay-ul sporturilor dot ro, si care nu e detaliata
    Quote Originally Posted by GSP
    Caramarin principal şi Gigel Coman secund la meciul cu Dinamo!
    "Am luat această măsură pentru a-i responsabiliza pe jucători", şi-a justificat decizia patronul lui Poli Timişoara, Marian Iancu
    A luat-o razna Jabba? Daca vor fi Cara si Coman pe banca, joaca Jackie si Roti?
    Stie cineva mai multe?

  13. #76
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    da, si Mansour antrenor cu portarii, Marian Iancu extrema stanga si Alin Stoica preparator fizic... ...

  14. #77
    manager boosaw's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    263
    Reputatie
    1
    Sper ca Poli sa le scoata din cap cateilor Uefa Cup ... Scor 3-1
    [I][B][SIZE="5"]HAI JIUL !!![/SIZE][/B][/I]

  15. #78
    The Hurricane gheorghe's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Viola City
    Posts
    578
    Reputatie
    1
    Batem cu 3-1. Ne vom face baionete si VOM RAZBUNA CRAIOVA! Oricum, catei care vor veni la Timisoara nu vor mai beneficia de tratamentul uman pe care il rezervam pana acum Se va lasa cu MACEL daca ei vor depasi anumite limite
    [B]"Orice arbitru ar trebui sa faca minim cinci ani de inchisoare dupa ce isi incheie cariera. Stie el de ce!" [/B]- Antonio Matarrese

  16. #79
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Cu parere de rau ptr Timisoara, daca scoateti egal in meciu cu cainii e bun
    Am si pus pronostic 2 cu parere de rau repet

  17. #80
    Purple Blood Marius DG's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    411
    Reputatie
    1

    Poli nu mai straluceste !

    [FONT="Verdana"][COLOR="Indigo"]Stiu ca titlul meu nu este de laudat !

    Dar inainte de a mi pune polisti mei in cap vreau sa fac specificarea ca desi parerea mea despre cum merge echipa acum nu este una buna,inca sint si voi ramine fan indiferent de care sint rezultatele!

    Acum inainte de meciul cu Dinamo desi speram ca vom fi in forma mult mai buna nu cred ca vom face fata lui Dinamo ,desi nici ei nu sint intr-o forma excelenta au o motivatie mult mai mare ca a noastra !noi avem o farmitura de mindrie care nu va fi deajuns,a spus cineva pe forum aici ca Iancu ar trebui sa isi ceara macar jumatate de bani inapoi ( murdari sau curati)iar chestia cu antrenorul care vine ( nu inteleg dece nu poate fi lasat rotariu ...-sau poate nu vrea el !) iar chestia cu figurile de vedete asta e o chestie de management nu stiu ce fel de clauze au jucatorii dar stimularea lor ar trebui in concordanta cu performantele /....ia
    Last edited by Marius DG; 6th June 2006 at 15:27.
    [B][I][COLOR="Indigo"][COLOR="Purple"][SIZE="6"][SIZE="3"]POLI 4 LIFE[/SIZE][/SIZE][/COLOR]|[/COLOR][/I][/B]
    Change your thoughts, and you change your world." -Norman Vincent Peale (1898-1993)
    Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something. Plato (429-347 BC)

  18. #81
    Purple Blood Marius DG's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    411
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ayrton
    da, si Mansour antrenor cu portarii, Marian Iancu extrema stanga si Alin Stoica preparator fizic... ...

    hai lasa mai moale cu sarcasmele ...citi antrenori a schimbat dinamo...sa nu aruncam cu pietre ..ca nu se merita ,mizeria din fotbalul romanesc afecteaza toata suflarea fotbalului nu numai al unor cluburi,daca voi ajungeti in UEFA,chiar credeti ca aveti sansa sa mergeti undeva /...inafara de cumparaturi peste hotare!
    [B][I][COLOR="Indigo"][COLOR="Purple"][SIZE="6"][SIZE="3"]POLI 4 LIFE[/SIZE][/SIZE][/COLOR]|[/COLOR][/I][/B]
    Change your thoughts, and you change your world." -Norman Vincent Peale (1898-1993)
    Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something. Plato (429-347 BC)

  19. #82
    sport legend
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by gheorghe
    Batem cu 3-1. Ne vom face baionete si VOM RAZBUNA CRAIOVA! Oricum, catei care vor veni la Timisoara nu vor mai beneficia de tratamentul uman pe care il rezervam pana acum Se va lasa cu MACEL daca ei vor depasi anumite limite
    Baioneto, vezi ca tocmai ai depasit tu niste limite cu postul tau de mardeias!Auzi la el ''vom razbuna Craiova'',''macel'' Vezi sa nu-ti inghiti baioneta

  20. #83
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    Da, si ei se autointituleaza fruncea. Dar de cand si pana cand partii dorsale ii spuneti frunce ? Sunt multi pe acolo care inca nu s-au dat jos din pom, si la fel de multi care inca isi mai duc traiul prin pesteri...dar ei ne spun povesti si basme cu fruncea. ha.
    Porumboiu: [B]"A fost blat! O mizerie, o ruşine!"[/B]
    [B]Huţan contactat de Steaua![/B]
    Ganea acuză: [B]"Portarul jalon, fundaşii raci!"[/B]
    [B]Stelistii au urinat pe statuia lui Stefan cel Mare[/B]

  21. #84
    The Hurricane gheorghe's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Viola City
    Posts
    578
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip_81
    Da, si ei se autointituleaza fruncea. Dar de cand si pana cand partii dorsale ii spuneti frunce ? Sunt multi pe acolo care inca nu s-au dat jos din pom, si la fel de multi care inca isi mai duc traiul prin pesteri...dar ei ne spun povesti si basme cu fruncea. ha.
    gaina, taci din gura, nu friza penibilul Cand se juca fotbal la Timisoara, stramosii tai inca nu evoluasera de la stadiul de cercopitec Apropo, cum poti sa scrii cu 4 degete?(daca intelegi ce vreau sa spun, dar ma indoiesc!)
    [B]"Orice arbitru ar trebui sa faca minim cinci ani de inchisoare dupa ce isi incheie cariera. Stie el de ce!" [/B]- Antonio Matarrese

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •