View Poll Results: Pronostic

Voters
84. You may not vote on this poll
  • 1

    60 71.43%
  • x

    12 14.29%
  • 2

    12 14.29%
Page 20 of 20 FirstFirst ... 10181920
Results 400 to 406 of 406

Thread: Etapa 29: Steaua - Jiul

  1. #400
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1
    [QUOTE=chinezu]
    Quote Originally Posted by rhadoo
    ?cu tot cu echipa aia a ta de ***** fc vaslui sa ne lasati sa vb civilizat
    Lampasule,daca ceea ce ai debitat mai sus consideri ca e civilizat,atunci nu mai ai scapare Dar poate asta inseamna la voi in vale ''civilizat''.Inapoi in sut!
    MARSH LA PRASHIT!
    HAI JIUL PETROSANI!

  2. #401
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by r3my
    marsh
    Atata poate un om de 30 de ani ? Se vede ca traiti in creierul muntilor. Va supara adevarul ? V-ati ridicat fustita de 2 ori, indiferent ca-ti place tie au ba, mai, tarnacop.

    Quote Originally Posted by rhadoo
    nu stiu voi ce o sa faceti la anu daca il leaga pe copos,se termina cascavalu si pa si la gara
    HAI JIUL PETROSANI!
    ce treaba am eu cu copos ? Nu esti in stare nici macar sa citesti (asta dupa ce ai probleme si cu scrisul). ?
    Porumboiu: [B]"A fost blat! O mizerie, o ruşine!"[/B]
    [B]Huţan contactat de Steaua![/B]
    Ganea acuză: [B]"Portarul jalon, fundaşii raci!"[/B]
    [B]Stelistii au urinat pe statuia lui Stefan cel Mare[/B]

  3. #402
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Incetati!

  4. #403
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Los-Angeles-Ca
    Posts
    1,306
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by boosaw
    Mama ce replica inteligenta ti-a iesit... Ti-ai pus mult iq-ul la contributie?... De ce sa ma deranjeze rezultatul daca e bun pt Jiul? Pe tine te-a deranjat cel mai cinstit meci din istoria diviziei A? (cfr-rapid)

    Daca luam miercuri bataie asta e... Ce crezi ne voim bate ca unii dintre voi cu jandarmii? dar ma intreb ce vei face tu daca steaua pierde cu vaslui iar voi pierdeti campionatul la Jiul... Aaa am uitat, pe voi nu va intereseaza campionatul.

    Si ca sa-ti raspund la ultima remarca din postul tau... Tu esti cumva o cioara cu cuibul sub podul vostru celebru? Esti inteligent asa ca fa tu legatura intre atacul tau "miner cu blana" si raspunsul meu.

    p.s ...A nu se generaliza... Spre deosebire de altii nu ii bag pe toti in aceeasi oala...
    Aveam pretentie de la tine,cum faci lumea cioara?
    Chiar daca el a glumit cu tine, tu trebuie sa tii la glume......

  5. #404
    Banned r3my's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Petrosani
    Posts
    535
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip_81
    Atata poate un om de 30 de ani ? Se vede ca traiti in creierul muntilor. Va supara adevarul ? V-ati ridicat fustita de 2 ori, indiferent ca-ti place tie au ba, mai, tarnacop.
    mey, sapă, mey... ai 25 ani... cred ca ar fi timpul sa faci ceva cu neuronul ala al tau singur si mic si bolnav. Incearca niste exercitii de gandire... daca nu te doare...

  6. #405
    avansat unik's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    sectorul D
    Posts
    130
    Reputatie
    1
    as vrea sa va intreb si pe voi ... ce crede-ti ca vrea sa spuna Becali cand afirma ca ..."Vasluiul nu trebuie sa joace cu rautate"?

  7. 7th June 2006, 12:23

    Reason
    offtopic , avert #5

  8. #406
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by unik
    as vrea sa va intreb si pe voi ... ce crede-ti ca vrea sa spuna Becali cand afirma ca ..."Vasluiul nu trebuie sa joace cu rautate"?
    Ce vrea sa spuna ?! Instigare la blat, asa cum a facut si sezonul trecut, fara ca cineva sa ia vreo masura. Acum mai apare prin presa si pe sticla si ne povestete noua cum o sa fie numai steaua campiona daca ajunge el la conducerea tarii (slava Domnului ca nu se va intampla asa ceva). Este un personaj periculos, iar cel mai bun remediu impotriva lui este o camasa de forta si un calus in gura.
    Porumboiu: [B]"A fost blat! O mizerie, o ruşine!"[/B]
    [B]Huţan contactat de Steaua![/B]
    Ganea acuză: [B]"Portarul jalon, fundaşii raci!"[/B]
    [B]Stelistii au urinat pe statuia lui Stefan cel Mare[/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •