View Poll Results: Pronostic

Voters
72. You may not vote on this poll
  • 1

    27 37.50%
  • x

    17 23.61%
  • 2

    28 38.89%
Page 4 of 15 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 303

Thread: Etapa 29: FC Rapid - Sportul

  1. #64
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    ..sa ne asteptam la surprize????ar fi frumos ......meci de 1 sau x

  2. #65
    1916-2006 Gigel Sportul's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    De la SNTR pe dreapta.
    Posts
    822
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ursu carpatin
    Gigel, că s-o dat sau este, asta-i altă problemă, chestia e că nu joacă! Cāt depre transferuri...mai bine-ar juca fotbal, că prea dau din gură jucătorii care au marcat ceva goluri!
    Mai ursule, ca sa dai un verdict ar trebui sa cunosti cat de cat acel jucator. Spre deosebire de pensionabilii vostri, care s-au dat la o parte in ultimele doua etape, ai nostri chiar au jucat. Mai accidentati, mai speriati de miza meciului, dar au jucat atat cat au putut. Ca au mai si pierdut cand nu trebuia, este o alta problema.

    Si Mazilu are o ruptura musculara destul de urata, cred ca nu va mai juca in acest sezon, sau esti atat de "necrofag" incat sa refuzi dreptul unui jucator de a se mai si accidenta? Din pacate, Ionut este foarte accidentat, ce nu se intelege din asta? Ce vreti? sa dea coltul ca sa va convingeti ca este inapt de joc? Ai practicat vreun sport? Stii ce este aceea o ruptura musculara? Nu cred, daca aceasta minune ar fi avut loc nu iti mai dadeai cu parerea in mod gratuit. Sau vrei acum sa acoperi blatul vostru cu un meci nereusit al nostru? Sper ca peste opt zile sa ma bucur de inca o victorie, chiar si fara Mazilu pe teren.
    Pentru sederei:
    "Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta." (Nicolae Iorga)
    "Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei." (Sigmund Freud)
    " Violenta este ultimul refugiu al incompetentei." (Isaac Asimov)

  3. #66
    manager Steeltown Boy's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Galati
    Posts
    267
    Reputatie
    1
    Daca meciul Sportului cu Steaua chiar a fost pe bune, atunci Sportu-mi pare in scadere serioasa de forma, deci bate Rapid. Daca n-a fost pe bune, io zic ca bate tot Rapidu (lipseste Mazilu iar Rapid e tare-n aparare).
    Daca CFR-Rapid a fost pe bune, e un semn evident de crestere de forma, adica bate Rapid. Daca nu a fost pe bune, inseamna ca Rapidu va bate toti adversarii pana la ultima etapa.
    "An eye for an eye makes a blind world" - Ghandi

  4. #67
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Rapid bate, sunt in forma..

  5. #68
    Banned Ursu carpatin's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,301
    Reputatie
    0
    Măcar la 2 goluri bate Rapid! E diferenţă mare....

  6. #69
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Sa vredem...1x nu foarte sigur..s-ar putea sa vedem campioana dupa aceasta etapa

  7. #70
    Banned maciu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    309
    Reputatie
    0
    va fi un meci greu...dar pana la urma cred ca castiga rapid....dar nu in felul in care au facut`o cei de la steaua....adik patronul stelei....(spunandu`le ca vrea cativa jucatori de la sportul si chiar a dat nume,chiar inaite de meci)...va fi un meci corect si rapid va castiga.....

  8. #71
    Banned maciu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    309
    Reputatie
    0
    nu are cum sa piarda...e pe teren propriu....rapid aici e invincibila....cu suporterii aproape de jucatorii,nimeni nu le face fata

  9. #72
    Otelar tutye's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Galati-peluza nord
    Posts
    286
    Reputatie
    1
    Eu sper sa bata rapid si Steaua sa faca egal......si sa ia rapidul campionatul sau oricine in afara de stelistii aia spurcati pe care nu-i suport deloc...si pe ala care spune ca" sa nu se supere Hagi, dar trebuie sa stie ca eu sunt cel mai iubit dintre romani...nu el" asta la Nasu a zis......si cik daca e depunctata Steaua e revolutie in Romania....Eu om mai penibl ca asta nu am mai vazut.....Asa conducator...Asa echipa...
    Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul!

  10. #73
    Anti-frustrati superchumbo's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    255.255.255.0
    Posts
    1,355
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tutye
    ......si cik daca e depunctata Steaua e revolutie in Romania....Eu om mai penibl ca asta nu am mai vazut.....Asa conducator...Asa echipa...

    eu frustrati ca tine am mai vazut. de exemplu remy. te-a trezit prea tarziu.
    Omnia ad opinionen suspensa sunt

  11. #74
    shepherd hater Oaia Dolly's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Iasi,Copou
    Posts
    1,262
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by superchumbo
    eu frustrati ca tine am mai vazut. de exemplu remy. te-a trezit prea tarziu.
    Si tot din galati..... sa fie vorba de o clona?Uite asa cresc vanzarile de xanax.
    VINDE PLEACA MORI!

  12. #75
    ex-hip Hipgnosis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,909
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tutye
    Eu sper sa bata rapid si Steaua sa faca egal......si sa ia rapidul campionatul sau oricine in afara de stelistii aia spurcati pe care nu-i suport deloc...
    Sunt multe chestii pe care nici eu nu le suport. Dar cand intru aici las frustrarile acasa. Probabil ca mie - spre deosebire de tine- imi este si mai usor. La mine frustrarile se numara pe degetul de la o mana, pe cand la tine probabil ca ating suma de transfer a lui Ronaldinho.
    get a life clone
    Ce lume mica. putin mese

  13. #76
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1
    va bate rapidu cred ca sau terminat bateriile pt sportul
    HAI JIUL PETROSANI!

  14. #77
    sport legend andrei1921tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    2,014
    Reputatie
    1
    Eu zic k o sa bata rapidul dar degeaba...nu o sa castige titlul.dar totusi e bine k dinamo nu prinde uefa...nici dak bate la timisoara(nu k ar putea).
    Din ce avem al nostru o brazda nu dam
    Din glia cu mortii cei scumpi din morminte
    Cu pieptul cu dintii noi stim s`aparam
    Hotarele noastre hotarele sfinte

  15. #78
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul
    meciul asta are o istorie simpla:
    Bate Rapid , si titlul se joaca pana in ultima secunda.
    foarte simpla

    Rapid si steaua castiga cate 3 puncte ...si in ultima etapa steaua mananca bataie la Vaslui !!!!

    si steaua ia ************
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  16. #79
    Anti-frustrati superchumbo's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    255.255.255.0
    Posts
    1,355
    Reputatie
    1
    frustrari de locul 4.....................bla bla bla
    Omnia ad opinionen suspensa sunt

  17. #80
    ex-hip Hipgnosis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,909
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by superchumbo
    frustrari de locul 4.....................bla bla bla
    frustrari provinciale
    Ce lume mica. putin mese

  18. #81
    sport legend
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 4ndr31
    Eu zic k o sa bata rapidul dar degeaba...nu o sa castige titlul.dar totusi e bine k dinamo nu prinde uefa...nici dak bate la timisoara(nu k ar putea).
    Satisfactia ta cea mai mare este ca nu joaca Dinamo in uefa? Dar la obositii aia ai tai de la Tm nu te uiti? Ei in ce cupa joaca? Poate joaca in cupa REGELUI(stii tu care).

  19. #82
    suporter Gabriel28's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    1,551
    Reputatie
    1
    E un meci foarte echilibrat, ambele echipe joaca pe atac, si ambele sunt in forma. Cred ca o sa vedem multe goluri in meciul asta.....3-3 scor final.

  20. #83
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Scorul garantez va fi n la n-1(2) nu il supara Siman pe Copos. Adversarele campioanei promit ca se bat pe viata si pe moarte pana si Jiul viseaza. Dinspre adversarele Rapidului nimic, cu toate ca meciurile sunt mai grele. teoretic!
    P.S. Asa e ca maine sperati la depunctare? Mari ridicoli sunteti!
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  21. #84
    sport legend andrei1921tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    2,014
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by chinezu
    Satisfactia ta cea mai mare este ca nu joaca Dinamo in uefa? Dar la obositii aia ai tai de la Tm nu te uiti? Ei in ce cupa joaca? Poate joaca in cupa REGELUI(stii tu care).
    ba da mah recunosc k sustin o echipa de impiedicati...dar poate a fost din cauza imparatului...si mai avem o sansa.
    Din ce avem al nostru o brazda nu dam
    Din glia cu mortii cei scumpi din morminte
    Cu pieptul cu dintii noi stim s`aparam
    Hotarele noastre hotarele sfinte

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •