View Poll Results: Pronostic FC Vaslui - Poli Iasi

Voters
51. You may not vote on this poll
  • 1

    19 37.25%
  • X

    7 13.73%
  • 2

    25 49.02%
Page 14 of 14 FirstFirst ... 4121314
Results 274 to 276 of 276

Thread: Etapa 28: FC Vaslui - Poli Iasi

  1. #274
    sport legend codrind's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    IAȘI
    Posts
    1,257
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Universal
    corect.Doar sunt mentalitati moldovenesti,deci trebuia sa se intample
    Dar tu de care mentalitate eşti??
    Că văd că eşti un conglomerat de echipe, eşti cu.... "sufletul" în mai multe luntre!!

    Tacerea e moartea. Cine-ti cere sa taci, iti cere prea mult. - Tahar Djaout

  2. #275
    sport legend poliis's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    pe unde apuc
    Posts
    522
    Reputatie
    1
    el e cu mentalitate universala

  3. #276
    junior Q.'s Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    IASI
    Posts
    104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Laurycă

    Chiar nu stiu la ce meci te-ai uitat tu..Daca ai fost in galeria ieseana nu stiu cum poti sa critici arbitrajul pentru ca nu puteai sa vezi nici o faza la poarta de langa galeria vasluiana..nu aveai cum sa vezi pt ca distanta e prea mare. Si vorbesti asa degeaba. Chiar as vrea sa difuzeze National TV meciul in reluare, poate o sa vedeti si voi, cei din galeria ieseana care acuzati, arbitrajul lui Deaconu pe care culmea tot publicul vasluian l-a contestat (in frunte cu mine). Am avut atatea lovituri libere pt ca tot atatea faulturi ati facut (mai ales pe saracul Croitoru l-ati "rupt" bine). Asa ca nu am pretentii de la cei care au stat in galeria ieseana sa aprecieze corect arbitrajul si jocul, pentru simplul fapt ca pozitia din stadion nu le-a permis si au mai avut si alte indeletniciri in timpul meciului.
    Nici eu nu am pretentii de la oricare vasluian chiar nu conteaza care sa fie obiectiv atata timp cat sunteti ce sunteti si v-a mai obisnuit si porumbelul in cativa ani de B cu atatea arbitraje scandaloase ca ati ajuns sa vi se para normale. Un arbitraj bun e ala in care primiti aiurea penalty si jucati in superioritate numerica si evident castigati (desi stiu eu un meci la Roman acum 2 sezoane in care a treia conditie tot nu s-a indeplinit si porumbelul a avut nesimtirea CA SI ACUM sa se ia de arbitrul slugarnic culmea tot lui. Sa va fie RUSINE! ) In rest se contesta arbitrajul...asta e marca porumboiu de acuma. Sa mai spun ca am meciul inregistrat acasa iar live m-am distrat beton la ce frustrare auzeam in jurul meu de la oficiala aia de sub barne?
    Last edited by Q.; 23rd May 2006 at 22:22.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •