View Poll Results: Pronostic FC National - Pandurii

Voters
25. You may not vote on this poll
  • 1

    13 52.00%
  • X

    4 16.00%
  • 2

    8 32.00%
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 64 to 84 of 88

Thread: Etapa 28: FC National - Pandurii Tg. Jiu

  1. #64
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Asa cum am zis inainte, Pandurii au o sansa daca Vaslui pierde..nu a fost asa cum am zis, ..am gresit.
    Pandurii retrogradeaza pana la urma .Asta este viata.

  2. #65
    hfsc sucks tuxie's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    localhost.localdomain
    Posts
    2,432
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by WOLF_ULTRAS
    pacat mai bine pandurii in A decat VS
    Aici te contrazic. Condescu il pupa de zor in c*r pe Becali, in timp ce Porumboiu face si drege de capul lui. De furat oricum fura mai toti, cand li se iveste ocazia, asa ca mai bine sa traga fiecare pentru el, cum e si normal, decat sa traga 3 pt. Steaua, 2 pt. Dinamo, si restul sa o frece ca fraierii, ca nu prea au ce face.

  3. #66
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Mai fratilor daca marca Pandurii si intorcea scorul la faza aia din ultimele minute ce am fi sarit cu totii: blat, blat, blat, rusine, etc. Adevarul e ca Pandurii e totusi o echipa care de-a lungul intregului campionat nu a facut nimic deosebit si merita sa cada.
    Asta e, succes in continuare!

    Quote Originally Posted by r3my
    prea stransa nu mai e lupta... noi dupa ce batem maine pe Bacau, am iesit din calculele retrogradarii, iar Vaslui-ul mai au nevoie de un punct....
    Ambele salvari matematice vin dupa partide contra Bacaului. Jiul datorita golaverajului. Oricum Pandurii nu cred ca vor mai obtine nici macar o victorie.
    Last edited by starsteel; 21st May 2006 at 12:02.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  4. 21st May 2006, 11:59
    Reason
    consecutive

  5. #67
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by radutheodor
    Si mai am o tema de casa pentru tine, Remy:

    Sapunaru, nepotu lui Becali, a batut de unul singur pe Pandurii. In felul acesta, a netezit salvarea de la retrogradare a echipelor Jiul si Vaslui, ca acestea sa poata da punctele Stelei in ultimele doua etape. Nu e asa ca e pe bune?
    Nu Sapunaru e nepotul lui becali , ci Hristu Chiacu . Faza a fost in felul urmator : cica oierul din Pipera ar fi motivat Nationalul sa bata pe Pandurii si sa-i retrogradeze , astfel incat in ultima etapa Vasluiul sa fie salvata si sa stea cuminte in fata taietorilor de vene .


    “Sper ca Rednic, Porumboiu, Simota şi Şunda să înţeleagă că noi încercăm să facem la Naţional o treabă curată. Eu unul m-am simţit umilit de tot ceea ce s-a întâmplat şi mă gândesc să mă retrag din fotbal. De fapt, mulţi dintre cei care conduc astăzi fotbalul, chiar şi domnul Dumitru Dragomir, ar trebui să se retragă şi să punem bazele unui fotbal curat. Reamintesc că numele meu nu este Gino Iorgulescu şi că Naţionalul nu mai face jocuri de culise. Am decis împreună cu jucătorii ca banii pe care i-am primit ca stimulent de la Simota, 30.000 de dolari şi încă atât de la Porumboiu, care ni i-a promis dacă vom câştiga, să îi donăm celor care dorm sub cerul liber. Mă bucur că băieţii au putut să înţeleagă că trebuie să se bucure numai de banii munciţi”. -Costi Iacov

  6. #68
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by radutheodor
    Si mai am o tema de casa pentru tine, Remy:

    Sapunaru, nepotu lui Becali, a batut de unul singur pe Pandurii. In felul acesta, a netezit salvarea de la retrogradare a echipelor Jiul si Vaslui, ca acestea sa poata da punctele Stelei in ultimele doua etape. Nu e asa ca e pe bune?
    Stai jos. Ai nota 2. Ne vom vedea la toamna. Pana atunci poate iti faci si temele de casa. De Hristu Chiacu ai auzit ?

    Bine ca scapam de Pandurii. Incep sa pice satelitii pe capete.
    Porumboiu: [B]"A fost blat! O mizerie, o ruşine!"[/B]
    [B]Huţan contactat de Steaua![/B]
    Ganea acuză: [B]"Portarul jalon, fundaşii raci!"[/B]
    [B]Stelistii au urinat pe statuia lui Stefan cel Mare[/B]

  7. #69
    k r a p u l a x
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    4,011
    Reputatie
    1
    habar nu aveti. toti jucatorii de la progresul, ba chiar si suporterii suntem nepotii lui becali. pe be@ o tradeaza chiar numele- bec@li, nu asa?
    ce s-a simtit intrarea lui griffiths, totusi (asta e nepot dintr-o relatie extraconjugala pricinuita de participarea unui membru al clanului becali la un congres al oierilor, in australia). mi se pare ca el a scos cornerul de la primul gol, iar penalty-ul sigur el l-a facut. uite ca nu mai stiu de ce s-a dat free kick-ul din care s-a dat golul 3.

  8. #70
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    Pacat ca a retrogadat o echipa frumoasa cu un stadion decent ,cu superteri platitori de bilet nu a fost meci sa fie mai putin de 6000 de spectatorii si cel mai ieftin bilet 100000 la peluze si exista in divizia a o echipa ca fc national care face jocurile specatatori 0

  9. #71
    k r a p u l a x
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    4,011
    Reputatie
    1
    pacat ca a ramas nationalul in a, intr-adevar. mare pacat! o echipa cu numai 60 de ani de istorie, dintre care vreo 30 si ceva in a, care a dat atatia jucatori mari futbolului romanesc. rusine!

  10. #72
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by robi_remus
    Pacat ca a retrogadat o echipa frumoasa cu un stadion decent ,cu superteri platitori de bilet nu a fost meci sa fie mai putin de 6000 de spectatorii si cel mai ieftin bilet 100000 la peluze si exista in divizia a o echipa ca fc national care face jocurile specatatori 0
    Oftica mare , nu-i asa ? O echipa ca Pandurii n-are ce cauta in A. Asa ca ... LA REVEDERE , sunteti veriga slaba .
    Oricum , nu mai plange . Lasa , ca-ti ramane cealalta echipa in A.

  11. #73
    incepator radutheodor's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    La malul marii
    Posts
    44
    Reputatie
    1
    @cip_81
    dap, nota 2 pentru mine, stau jos.

    Intelegeti voi ce am vrut sa spun, scenariul a fost acelasi, Pandurii sa nu mai aiba sanse in ultimele doua etape. Mai exact, Jiul si Vasluiul sa fie deja scapate.
    Sunt intelepti si cei tineri, si cei frumosi numai ca mai rar.

  12. #74
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Tot soiul de intelepti pe aici. Ba ca a fost penalty la noi ;a ultima faza, ba ca Sapunaru e nepotul lui unchi-su, ba ca nu meritam. Voi nu aveti de lucru?
    Remy, la faza aia la care pe tine te roade de penalty (defapt stim noi ce ai tu - meciul de peste 2 saptamani) ala a tras in Marcu de la 1,5 m catre fata lui, Marcu fiind la pamant. Era prea aproape de el ca sa se dea penalty.
    Ma lasati cu Pandurii? Ai sunt jucatori? 2 sau 3 merita sa joace in A si atat. Echipa asta e o ambitie a unui cretin cum e Condescu. Si mai sunt si altele. O sa se cearna.

  13. #75
    manager boosaw's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    263
    Reputatie
    1
    Jiul A Castigat Iar Pandurii Pentru A Ramane In A Au Nevoie De 2 Victorii In Care Sa Inscrie Cu 7 Goluri Mai Mult Decat Are Jiul Acum... Pacat, As Fi Vrut Sa Ramana Si Pandurii In A
    [I][B][SIZE="5"]HAI JIUL !!![/SIZE][/B][/I]

  14. #76
    Oltean Cra10veanu's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    3,634
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by be@
    Oftica mare , nu-i asa ? O echipa ca Pandurii n-are ce cauta in A. Asa ca ... LA REVEDERE , sunteti veriga slaba .
    Oricum , nu mai plange . Lasa , ca-ti ramane cealalta echipa in A.
    la fel o sa-ti zic si tie la anul cand pica Iasul
    lasa pandurii mergeti, sinteti prea mici si asa, vin taticii de la craiova sa va razbune

  15. #77
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Pandurii in B anul acesta sezonul viitor nu se stie...poate iasi ,poate Ceahlalul..Oradea Jiul..sa vedem

  16. #78
    Oltean Cra10veanu's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    3,634
    Reputatie
    1
    cine face mai putine blaturi ala pica

  17. #79
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    nu mai trebuie sa existe asa ceva. Nu este normal.Este ca o boala.

  18. #80
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    M-a bucurat evolutia jucatorilor tineri, Sapunaru, excelent, Herea, foarte bun, Ninu, foarte tenace si prompt, Marcu exact la cei 19 ani ai lui. HAI PROGRESUL!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  19. #81
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Sapunaru pleaca la Dinamo sezonul urmator

  20. #82
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Aoleu , vrajitoare-o Omida. Bine ca mi-ai zis .
    Vezi ca este in ProSportul de astazi un articol cu Sapunaru , unde zice ca nu se gandeste sa plece in alta parte .

  21. #83
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    asa zicea si Danciulescu, Mara, Codrea, asa zice si mazilu ...ori Nicuale...si nu ,nu sunt omida,poti sa jignesti pe altcineva.

  22. #84
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Sapunaru mai are treaba pe la FC National , si daca va pleca , o va face in strainatate .

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •