View Poll Results: Pronostic FC Arges - Dinamo

Voters
44. You may not vote on this poll
  • 1

    17 38.64%
  • X

    17 38.64%
  • 2

    10 22.73%
Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 148 to 158 of 158

Thread: Etapa 28: FC Arges - Dinamo

  1. #148
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1

  2. #149
    Safinette pinky's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Langa Brain
    Posts
    241
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by boosaw
    In afara de Fl Petre toti sunt varza, castigati pe "merit" toate meciuurile.....Iar suporterii ce sa mai zic....de multa civilizatie dati dovada peste tot unde mergeti.... Nu mai am de zis decat un cuvant drag voua.... Marsh....
    Nah, ca ti-ai dat in petec! Mai usor cu limbajul de Jilava
    Ca si stii tu ca Florentin Petre e cel mai bun om din echipa, ai si vazut tu multe meciuri de-ale lui Dinamo si acuma, domnul expert, iti dai verdictul... da' asa-i de fain sa vorbesti ca sa te afli in treaba! Poate ar trebui sa-ti vezi tu de echipa ta si sa nu-ti mai dai cu parerea despre jucatorii "care nu sunt varza" de la Dinamo, ca te faci de rasu' lumii prin cat de multe stii.

    Iar despre suporterii lui Dinamo, atata iti spun, cat sa intelegi si tu... nu ei sunt cei care canta imnul shtoiei la meciurile cu rivalele oilor!

    Noroc cu arbitrajul asta infect, ca altfel chiar mi-e greu sa-mi imaginez cu ce v-ati mai putea lua de Dinamo. Serios, atata frustrare...
    Life sucks...and then you die

  3. #150
    manager boosaw's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    263
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by pinky
    Nah, ca ti-ai dat in petec! Mai usor cu limbajul de Jilava
    Ca si stii tu ca Florentin Petre e cel mai bun om din echipa, ai si vazut tu multe meciuri de-ale lui Dinamo si acuma, domnul expert, iti dai verdictul... da' asa-i de fain sa vorbesti ca sa te afli in treaba! Poate ar trebui sa-ti vezi tu de echipa ta si sa nu-ti mai dai cu parerea despre jucatorii "care nu sunt varza" de la Dinamo, ca te faci de rasu' lumii prin cat de multe stii.

    Iar despre suporterii lui Dinamo, atata iti spun, cat sa intelegi si tu... nu ei sunt cei care canta imnul shtoiei la meciurile cu rivalele oilor!

    Noroc cu arbitrajul asta infect, ca altfel chiar mi-e greu sa-mi imaginez cu ce v-ati mai putea lua de Dinamo. Serios, atata frustrare...
    SI EU CE AM ZIS BAIETE? CA IN AFARA DE FL PETRE TOTI SUNT VARZA.... FL PETRE ESTE SINGURUL CARE PUNE SUFLET LA DINAMO... IN REST....

    SI LEGAT DE ALBITRAJ AR TREBUI MACAR VOI SA NU LE COMENTATI, PENTRU CA O TARA INTREAGA STIE CE ALBITRAJE ARE DINAMO
    [I][B][SIZE="5"]HAI JIUL !!![/SIZE][/B][/I]

  4. #151
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1
    ce vrei mai clar de atat mai fata?

    deci uita-te si tu .... prepe ii ia prim-planul lui ropotan.... acesta il loveste peste glezna piciorului stang ...

    inca ceva... cum iti explici tu ca prepelitia a iesit imediat dupa teren avand ditamai glezna... era ajutat sa mearga... pt k nu putea pasi pe piciorul stang....

    dar nush ce ma contrazic eu cu tine.... cand in afara de penibilii astia de la gsp ... toti au spus penalty clar..... pana si dinamovistii au recunoscut... orikum rezultatul ramane... nu se schimba... dar balaj si intreaga sa brigada merita o suspendare....
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

  5. #152
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    Haioshi catzeii, cica ei recunosc ca a fost penalty, da' "n-a influentzat jocu"

    Deshi eu unul n-am vazut sa le refuze shi catzeilor vreun penalty... Tipic borcist.
    haiosi sunt spurcatii , tot ei se vaita de arbitraje , ei care sunt ajutati in 9 din 10 partide ... tipic ceausist

    aurolacii ar trebui sa se uite in curtea lor mai intai

    ceauseii au mai castigat un campionat cu ajutorul blaturilor si cu ajutorul arbitrilor

    8 blaturi + 15 meciuri cu arbitraj pro-steaua = 23
    Last edited by Rossi; 21st May 2006 at 19:48.
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  6. #153
    junior philips's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    126
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BIANCO-ROSSI
    haiosi sunt spurcatii , tot ei se vaita de arbitraje , ei care sunt ajutati in 9 din 10 partide ... tipic ceausist

    aurolacii ar trebui sa se uite in curtea lor mai intai

    ceauseii au mai castigat un campionat cu ajutorul blaturilor si cu ajutorul arbitrilor

    8 blaturi + 15 meciuri cu arbitraj pro-steaua = 23
    esti tare frate....bucura-te ca nu ati picat in B cu bugetul vostru de 10 milioane..........anu asta chiar ati meritat campionatu numa ca s-au bagat arbitrii si i l-au dat stelei

    esti patetic

  7. #154
    Safinette pinky's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Langa Brain
    Posts
    241
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by boosaw
    IN AFARA DE FL PETRE TOTI SUNT VARZA....
    Repet, vorbesti ca sa te afli-n treaba! Ma gandesc ca poate poti mai mult de atat.
    Life sucks...and then you die

  8. #155
    manager boosaw's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    263
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by pinky
    Repet, vorbesti ca sa te afli-n treaba! Ma gandesc ca poate poti mai mult de atat.
    BINE MA, GATA, AVETI ECHIPA DE CL NUMAI CA NU V-AU AJUTAT DESTUL ALBITRII ANUL ASTA SA AJUNGETI ACOLO...
    REFERITOR LA FL PETRE, INTRADEVAR ESTE SINGURUL DINAMOVIST ADEVARAT PE CARE IL MAI AVEATI... TOTI SUPORTERII INDIFERENT DE ECHIPA CU CARE TIN SI-AR DORII SA VADA UN JUCATOR SUFERIND ATAT DUPA UN MECI CUM A SUFERIT FL PETRE DUPA DINAMO-VASLUI
    [I][B][SIZE="5"]HAI JIUL !!![/SIZE][/B][/I]

  9. #156
    Safinette pinky's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Langa Brain
    Posts
    241
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by boosaw
    BINE MA, GATA, AVETI ECHIPA DE CL NUMAI CA NU V-AU AJUTAT DESTUL ALBITRII ANUL ASTA SA AJUNGETI ACOLO...
    Asta e, daca nu ne-au ajutat arbitrii, mai asteptam, poate la anul isi revin. De fapt, noi nici nu tinem cu Dinamo, doar ne plac arbitrii care gresesc in avantajul uneia din echipe, fluierasii sunt centrul existentei noastre
    Din nou, n-ai nici o treaba!
    Life sucks...and then you die

  10. #157
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1
    ion marin a spus k se putea acorda penalty pt FC Arges la faza din minutul 84.... declaratia a fost facuta la Recursul Etapei....

    be@: ACUM AI VZ RELUAREA...??? Sa nu`mi spui k nu e unghiul bun .... e limpede k lumina zilei k i-a luat piciorul stang lui prepe.... si s-a vazut clar k ropotan nu a atins mingea ..... BALAJ UN CIANE ORDINAR IMPREUNA CU INTREAGA SA BRIGADA!
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

  11. #158
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Felicitari Dinamo Bucuresti, speram ca sezonul viitor sa fiti competitivi si sa intrati in lupta cu Rapid si Steaua pt titlu.
    Este important sa fii fair-play

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •