View Poll Results: Pronostic Poli Timisoara-Otelul Galati

Voters
81. You may not vote on this poll
  • 1

    22 27.16%
  • X

    14 17.28%
  • 2

    45 55.56%
Page 5 of 29 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 606

Thread: Etapa 28: Poli Timisoara - Otelul Galati

  1. #85
    sport legend FcPoliFan's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    535
    Reputatie
    1
    Odata s'odata se mai termina si cu nereusitele. Deobicei, tocmai atunci cand te astepti mai putin.

    In functie de cati tineri va baga Hagi in echipa, vom vedea ce se poate obtine. Cu d'alde Ov. Petre care freaca menta la mijloc, Canu care de foarte multa vreme nu mai e in forma, au Olah care penduleaza aiurea pe flanc, n-ai ce face. Sperantele stau in d'alde Torje, Bucur, Izvoranu, Stanic, Emeghara, McKain....si orice alt jucator tanar promovat de Hagi, fie el Daminuta sau Rivis.
    www.cronicavioleta.ro

  2. #86
    Galatean Mandru SteelBoyA's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    East Side
    Posts
    260
    Reputatie
    1
    ALO STELISTII LA EI PE FORUM...eu nu inteleg de ce il intereseaza asa de tare pe asta meciul nostru....da in fine...oricum vreau sa vad echipa in forma maxima si sa joace cum stiu ei mai bine...
    Forza Otelul
    S.B. Forever!

    [COLOR="Red"][SIZE="6"]
    FELICITARI CFR!!!![/SIZE][/COLOR]

  3. #87
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    pana mea, oare din ce cauza vedetele devin loseri? si de ce tot la noi ?

  4. #88
    junior Otzelaru''s Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    La malul marii
    Posts
    85
    Reputatie
    1
    chiar nu va fi nici o surpriza faptul ca otelul va castiga cu 3 sau 4 la 0
    deja m-am obisnuit cu aceste victorii in deplasare si sunt sigur ca ia 6 pct in astea 2 meciuri

  5. #89
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    sper ca otelul sa continue rezultatele bune de in deplasare. 0-2 . grupa 'c' niste oameni de onoare ce nu tradeaza niciodata .

  6. #90
    sport legend
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    410
    Reputatie
    1

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by Universal
    Nu este adevarat ,nu am spus niciodata cest lucru,numai daca pierde echipa. O sustin. Acum nici gand retrogradare. La anul vom vedea cum va misca.Eu sincer nu vreau si nu doresc.Si te rog nu-mi rastalmaci cuvintele.Citeste cu atentie.
    scuze, se pare ca te-am confundat cu alt suporter stelist de pe celalat topic ( farul-timisoara parca) care zicea ca vrea sa vada Poli in B etc...
    mea culpa

  7. #91
    sport legend
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    410
    Reputatie
    1

    Smile

    felicitari suporterilor Otelului care folosesc acest forum pentru fair play-ul de care dati dovada!
    ma refer la limbaj si felul cum sustineti propia echipa fara sa va jigniti adversarii asa cum, din pacate, fac suporterii altor echipe, pe care nici nu merita sa le mai nominalizez!

    HAI POLI

  8. #92
    senior geilon's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    154
    Reputatie
    1
    suntem foarte increzatori pentru un rezultat bun, dupa cum arata si pollul de sus
    Nu puteti rani pe nimeni cu tastatura! Nu va puteti creea o imagine mai buna in forma virtuala, chiar si pentru simplul fapt ca aceasta imagine este una falsa; singurul loc de manifestare al fenomenului ultras este stadionul. (ROMANIANULTRAS)

  9. #93
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    nu avem nimik cu timisoara chiar respect galeria lui poli

  10. #94
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SteelBoy
    Nu au fost nu sunt si nu vor fi ca noi acei marinari...ei sunt o rusine.
    FRATE,mai cucerit......FORZA GALATZ(normal dupa acest meci sunteti prietenii mei),imi place cum ganditi oameni buni.....
    https://t.me/pump_upp

  11. #95
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Sa nu va speriati fratilor timisoreni, ca mai sunt si uscaturi, exemple sunt aia care zic la echipa favorita Steaua & Otelul.
    Astia vor trebui sa aleaga ori una ori alta.
    Haide Poli Timisoara... FORZA OTELUL

  12. #96
    junior
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    102
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by manu10
    felicitari suporterilor Otelului care folosesc acest forum pentru fair play-ul de care dati dovada!
    ma refer la limbaj si felul cum sustineti propia echipa fara sa va jigniti adversarii asa cum, din pacate, fac suporterii altor echipe, pe care nici nu merita sa le mai nominalizez!

    HAI POLI
    Noi jignim cand suntem jigniti de unii suporteri care ziua sunt pe ogoare si cand e sarbatoare pe stadioane iar de cand a mai aparut si calculatoarele mai sunt si ultrasi la tastatura(exemple ar fi multe dar ma opresc sa enumar doar pe cei din vs si jiu care sunt jalnici rau) .Stim sa respectam pers care merita respect si ne respecta,dar voi sunteti un exemplu pt noi demn de urmat in ceea ce priveste modul de sustinere a echipei si de promovare a fenomenului ultras pe care unii nu il inteleg cumsecade .Respect TIMISOARA!! FORZA OTELUL!! FORZA S.B!! Pt meciul asta mizez un 2 curat dar tinand cont ca ne lipseste golgeterul STAN nici un x nu ar fi de ici-colo

  13. #97
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ZEROSASE
    FRATE,mai cucerit......FORZA GALATZ(normal dupa acest meci sunteti prietenii mei),imi place cum ganditi oameni buni.....
    pai datorita voua gandim asa.ati castigat respectul nostru si al intregii tari.daca e o galerie respectata la galati cu siguranta a voastra e.iar daca va supara careva cu un scor de 3,4-0 va asigur ca e doar optimismul firesc dupa returul asta excelent.
    eu inca mai sper sa aiba sanse dinamo la cupele europene pana in ultima etapa ca sa ii scoateti voi sa moara de ciuda si mai tare
    cat despre meci,greu in ciuda formei celor 2 echipe,dar indiferent de rezultat,respectul va ramane

  14. #98
    sport legend
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    410
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cristianGL
    Sa nu va speriati fratilor timisoreni, ca mai sunt si uscaturi, exemple sunt aia care zic la echipa favorita Steaua & Otelul.
    Astia vor trebui sa aleaga ori una ori alta.
    Haide Poli Timisoara... FORZA OTELUL
    nema problema, le dam ignor
    sau dupa caz

    sper sa vad un meci frumos si multe goluri!

  15. #99
    junior
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    102
    Reputatie
    1
    "Schimbarea denumirii campionatului din Divizia A īn Liga I, din Divizia B īn Liga a II-a şi aşa mai departe, este īncă o mostră de "profesionalism" a conducerii fotbalului romānesc. Nu este o problemă numele īn sine, ci cum s-a ajuns la el. Ani de zile nimănui de la FRF nu i-a trecut prin gānd să īnregistreze marca "Divizia A" pentru a nu avea o surpriză. Surpriză care, iată, s-a produs pānă la urmă
    Culmea fotbalului ivizia A se numeste azi PREMIER LEAGUE!!O luam pe urma englezilor cine stie poate peste cativa ani jucatori ca Ballack,Drogba Terry s.a vor veni si la Galati,Bucuresti,Timisoara sau Vaslui

  16. #100
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    sustineti echipa locala si nu va tradati tovarasii , faceti un grup unit, si fiecare echipa din tara asta v a avea o peluza respectata

  17. #101
    Banned Jar-Gon's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Galati
    Posts
    214
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by SteelBoy
    Noi jignim cand suntem jigniti de unii suporteri care ziua sunt pe ogoare si cand e sarbatoare pe stadioane iar de cand a mai aparut si calculatoarele mai sunt si ultrasi la tastatura(exemple ar fi multe dar ma opresc sa enumar doar pe cei din vs si jiu care sunt jalnici rau) .Stim sa respectam pers care merita respect si ne respecta,dar voi sunteti un exemplu pt noi demn de urmat in ceea ce priveste modul de sustinere a echipei si de promovare a fenomenului ultras pe care unii nu il inteleg cumsecade .Respect TIMISOARA!! FORZA OTELUL!! FORZA S.B!! Pt meciul asta mizez un 2 curat dar tinand cont ca ne lipseste golgeterul STAN nici un x nu ar fi de ici-colo
    ai dreptate dar nu uita de antipaticul ala de la fc arges nu stiu cum il cheama
    hai otelul

  18. #102
    Red-White-Blue WOLF_ULTRAS's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Peluza: '''SUD'''
    Posts
    1,692
    Reputatie
    1
    FORZA OTELUL o sa fie un meci frumos cu multe goluri
    [SIZE="3"][B]ULTRAS SPIRIT SUPPORT YOUR LOCAL TEAM
    [/B][/SIZE]:hall:

  19. #103
    Mereu Otelul STEEL's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Mizez si de aceasta data pe o victorie galateana desi nu va fi un meci usor,avand in vedere forma deosebita in care se afla Otelul mai ales in deplasari.Pronostic 2-1 sau 3-1 pt. Otelul.Forza Otelul-Forza-Galati !!!

  20. #104
    sport legend
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    410
    Reputatie
    1

    Exclamation

    iar a intrat Iancu la bulau
    abia asteapta jucatorii o scuza ca asta ca sa-si justifice prestatia slaba

  21. #105
    Galatean Mandru SteelBoyA's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    East Side
    Posts
    260
    Reputatie
    1
    Uite asa se comporta niste suporteri adevarati se respecta reciproc si isi incurajeaza echipa!!!Respect Timisoara...FORZA OTELUL S.B. Forever!!!

    [COLOR="Red"][SIZE="6"]
    FELICITARI CFR!!!![/SIZE][/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •