View Poll Results: Pronostic Poli Timisoara-Otelul Galati

Voters
81. You may not vote on this poll
  • 1

    22 27.16%
  • X

    14 17.28%
  • 2

    45 55.56%
Page 4 of 29 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 606

Thread: Etapa 28: Poli Timisoara - Otelul Galati

  1. #64
    Galatean Mandru SteelBoyA's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    East Side
    Posts
    260
    Reputatie
    1
    La cat avem de mers de la galati la timisoara...sper sa obtinem un rezultat bun..pentru noi si pentru echipa...desi pot spune ca imi pare rau pentru rezultatele lui poli din ultimul timp....ar fi meritat mai mult...mai ales pentru faptul ca sunt Anti-Bucuresti...si desi au si ei sclavii lor au luat masuri in privinta asta

    [COLOR="Red"][SIZE="6"]
    FELICITARI CFR!!!![/SIZE][/COLOR]

  2. #65
    Banned Jar-Gon's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Galati
    Posts
    214
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by lolo_grupa_c
    ....lasand meciu la o parte 2 secunde....io cred ca ar trebui sa invatam ceva de la galeria timisoarei!!!!cu toate ca in afara de otelul nu mai am treaba cu nici o echipa,astept sa vad reactia galeriei din timisoara,dupa aceste ultime etape dezastruoase.......se va ridica la nivelul stiut???
    apropo de ce ai spus trebuie remarcat ca la timisoara nu numai galeria canta ci si restul publicului cum era si la noi inainte

  3. #66
    Otelar tutye's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Galati-peluza nord
    Posts
    286
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by steaua-86
    Ati intrat in vrie cu Torje asta... A dat baiatul un gol si l-ati facut sufletul echipei... Mai are ani de zile in care sa confirme, l-ati luat pe sus cum a prins o minge norocoasa si o sa se aleaga praful de el. In lipsa de echipa valoroasa cautati tineret-sperante. Daca are ceva valoare si nu a fost doar un foc de paie, pleaca el intr-un an doi la o echipa serioasa (de aici sau de afara). Confundati 'jucatul cu sufletul' al unui mare jucator profesionist (vezi Dorinel) cu entuziasmul unui pusti. Dar na, voi stiti mai bine. Si la inceputul returului visati la campionat, si acum la Torje - Ronaldinho din Carpati.

    Tu vezi-ti de Banel jardel Bufonul...si de Steaua ta......fa-ti un topic si vorbeste de unul singur....anonimule....vezi-ti de pajistea ta si de ciobanul tau..Vrei sa-ti zic ce esti???..forza Otelul!!!!
    Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul!

  4. #67
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Eu sincer tin cu Timisoara in acest meci,nu ca este Hagi antrenor ci fiindca au o echipa puternica,dar care nu se regaseste.Sper intr-un 2-1

  5. #68
    sport legend
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    410
    Reputatie
    1

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by Universal
    Eu sincer tin cu Timisoara in acest meci,nu ca este Hagi antrenor ci fiindca au o echipa puternica,dar care nu se regaseste.Sper intr-un 2-1
    parca ziceai ca vrei sa vezi Poli in divizia B!!??

  6. #69
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Nu este adevarat ,nu am spus niciodata cest lucru,numai daca pierde echipa. O sustin. Acum nici gand retrogradare. La anul vom vedea cum va misca.Eu sincer nu vreau si nu doresc.Si te rog nu-mi rastalmaci cuvintele.Citeste cu atentie.

  7. #70
    sport legend
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    619
    Reputatie
    1
    In mod normal va castiga Gl f clar 0-2

  8. #71
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Eu sper sa-si revina Timisoara si sa mai respire un pic. Hagi merita aceasta echipa.

  9. #72
    sport legend andrei1921tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    2,014
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tutye
    Tu vezi-ti de Banel jardel Bufonul...si de Steaua ta......fa-ti un topic si vorbeste de unul singur....anonimule....vezi-ti de pajistea ta si de ciobanul tau..Vrei sa-ti zic ce esti???..forza Otelul!!!!
    Asha da atitudine.Sunteti mult peste sclavii din c-ta.aia sunt toti stelisti si il mai si huiduie pe Hagi.cat desre Torje nu ma intereseaza parerea unui ....!Ma mir k nu te-ai luat de palmares k voi numai asta stiti sa spuneti.
    E clar si oficial k CVUCS nu va fi prezenta in peluza.E un gest normal dupa atitudinea echipei din ultimele luni.Noi ne-am facut datoria dar ei nu.Am cantat si pe ploaie,am cantat pana in ultimul minut si la infrangeri si la egaluri,dar ei nu pun suflet in ceea ce fac.Trebuie sa le aratam cumva k nu suntem deacord cu atitudinea lor.
    Din ce avem al nostru o brazda nu dam
    Din glia cu mortii cei scumpi din morminte
    Cu pieptul cu dintii noi stim s`aparam
    Hotarele noastre hotarele sfinte

  10. #73
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Iar sclavi...deja mi s-a luat de aceasta atitudine pur comunista.

  11. #74
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    .....imi place atitudinea galeriei lu' timisoara!!!!!!!bravo fratilor!!asa se intampla cand e vorba de jucatori si de suporteri....sa se stie un lucru clar:jucatorii vin si pleaca.....SUPORTERII RAMAN!!!!!!!!!!!!asadar este de inteles acest protest........

    ......oricum 2 solist!!!!!!!!la cum joaca otelul in deplasare.....5-0 la pitesti,3-0 la javre,4-0 la bacau,3-0 la mineri,1-0 la cluj.etc,etc.....FORZZA OTELUL.....TRAIASCA GRUPA "C"!!!!!!!!!!!!!
    Last edited by apparte; 16th May 2006 at 23:45.

  12. #75
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    vrei sa spui, acum va fi un 2-0 in Timisoara?

  13. #76
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    .....poate.....nu se stie.....!!!eu ma bucur si cu 1-0.....

  14. #77
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    eu cu 2-1 pt Timisoara...

  15. #78
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    .....parerea ta nene....!!!!

  16. #79
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    un singur lucru e sigur:meciul va fi greu pt ambele echipe,nu vom mai avea excursie ca la mioveni si bacau

    am gasit asta pe un forum al otelului

    Quote Originally Posted by SteelBoyA
    am inteles ca plecam cu autocare mari...
    Ba tu esti de belea rau ce dracu faci ma aci??De ce nu le zici ca merg si fete cu noi da tot afara din casa asta frate discuti privat ....hai ca ne suparam

    Quote Originally Posted by 4ndr31
    Poli e pe cale sa "realizeze" si ea un 007.oricum sper sa vad un meci bun pt tanarul Torje.Poate el sa fie sufletul viitoarei Poli.El joaca cu sufletul si se vede.O diferenta clara de atitudine intre el si ceilalti.E singurul castig din acest retur la Poli.In continuare mizez pe o schimbare la nivel tehnic.
    Cat despre meciu cu moldovenii nu pot sa spun decat cuvintele lui Hagi:"poli e nimic."(asta e mentalitatea de invingator cu care se lauda la inceput).Avem nevoie de PANDI!!!!!!!!!! pronostic1)X2
    Ai dreptate cu Torje ...desi are 16 ani din cate am inteles de multe ori arata o experienta multa mai vasta pt varsta lui
    Si sa te informez ca nu joci cu toti moldovenii ci numai cu mandria lor adik cu galatenii Si apropo ai ceva impotriva lor a moldovenilor??

    Quote Originally Posted by steaua-86
    Ati intrat in vrie cu Torje asta... A dat baiatul un gol si l-ati facut sufletul echipei... Mai are ani de zile in care sa confirme, l-ati luat pe sus cum a prins o minge norocoasa si o sa se aleaga praful de el. In lipsa de echipa valoroasa cautati tineret-sperante. Daca are ceva valoare si nu a fost doar un foc de paie, pleaca el intr-un an doi la o echipa serioasa (de aici sau de afara). Confundati 'jucatul cu sufletul' al unui mare jucator profesionist (vezi Dorinel) cu entuziasmul unui pusti. Dar na, voi stiti mai bine. Si la inceputul returului visati la campionat, si acum la Torje - Ronaldinho din Carpati.
    Eu in locul tau nu comentam...serios...tinand cont de ce se intampla si la voi...iati luat pe Ochirosii si Tudose de la noi de la Galati care erau veritabile talente si sperante si acu au ajuns niste necunoscuti....Cel putin Torje este lansat si promovat prin talentul sau dar voi ce ati facut cu ei??Iti spun ca Ochirosii oricand il poate suplini pe amaratul ala de Bostina care tot de la noi a venit...si Tudose la fel poate suplini pe oricare din apararea voastra care jumate e de la GAlati...deci nu esti tu in masura sa comentezi...uitate in curtea ta

    Quote Originally Posted by 4ndr31
    Asha da atitudine.Sunteti mult peste sclavii din c-ta.aia sunt toti stelisti si il mai si huiduie pe Hagi.cat desre Torje nu ma intereseaza parerea unui ....!Ma mir k nu te-ai luat de palmares k voi numai asta stiti sa spuneti.
    E clar si oficial k CVUCS nu va fi prezenta in peluza.E un gest normal dupa atitudinea echipei din ultimele luni.Noi ne-am facut datoria dar ei nu.Am cantat si pe ploaie,am cantat pana in ultimul minut si la infrangeri si la egaluri,dar ei nu pun suflet in ceea ce fac.Trebuie sa le aratam cumva k nu suntem deacord cu atitudinea lor.
    Nu au fost nu sunt si nu vor fi ca noi acei marinari...ei sunt o rusine.Eu unul nu ii suport pacat ca la un moment dat ii simpatizam dar au facut multe chestii prin care au ridicat nasul prea sus mult prea sus si ....ANTICONSTATENI!!!(ma refer la suporteri bineinteles) FORZA S.B!!!
    Attached Images Attached Images
    Last edited by apparte; 16th May 2006 at 23:47. Reason: consecutive,data viitoare avertisment

  17. #80
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    nu cred ca POLI nu va fi sustinuta acasa
    sunt sigur ca daca echipa joaca bine se va canta, si din Tribuna 2 si din Peluza Sud. CVUCS va fi in peluza, probabil cu mesaje la adresa echipei, si daca POLI bate nu va putea nimeni sa-i opreasca pe cei care vor canta si striga. Chiar daca protestul va fi organizat de toate gruparile din CVUCS

  18. #81
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Va fi f f f sustinuta , si sper sa invinga!

  19. #82
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    noi nu mai speram sa invinga decat pe dinamo si sa-i vedem ca joaca fotbal!

  20. #83
    Red-White-Blue WOLF_ULTRAS's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Peluza: '''SUD'''
    Posts
    1,692
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bada_otelul
    am gasit asta pe un forum al otelului
    furaciosule
    se stie ca luam puncte de la timisoara FORZA OTELUL
    [SIZE="3"][B]ULTRAS SPIRIT SUPPORT YOUR LOCAL TEAM
    [/B][/SIZE]:hall:

  21. #84
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    va urez succes, sa castige il mai bun

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •