View Poll Results: Pronostic Otelul-FC National

Voters
64. You may not vote on this poll
  • 1

    46 71.88%
  • X

    9 14.06%
  • 2

    9 14.06%
Page 1 of 16 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 330

Thread: Etapa 27: Otelul - FC National

  1. #1
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1

    Etapa 27: Otelul - FC National

    Duminica, 14.05.2006, Otelul - FC National, (18,00, National TV)
    Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  2. #2
    junior ULTRAS-STEEL's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    din GALATI
    Posts
    117
    Reputatie
    1
    batem cu un 2-0 goluri stan,baltoi
    FORZA OTELUL
    [COLOR="Red"][B]+TRAIASCA ECHIPA OTELUL TRAIASCA GALERIA EI NE STIE O LUME O TARA NE VOM LUPTA CA NISTE LEI NE VOM LUPTA CA NISTE LEI+[/B][/COLOR]
    [B]4 EVER:RED-WHITE-BLUE[/B]

  3. #3
    Oltean Cra10veanu's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    3,634
    Reputatie
    1
    pronostic 1 fara dubii, o astept pe be@ sa-i vad crizele

  4. #4
    SOLO FARUL C-ta Rechinul Ucigas's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    UK , England
    Posts
    1,633
    Reputatie
    1
    Sper sa bata otelul si pt ei dar si pt noi ne-ar ajuta pt lupta in intertoto
    oricum grigoras e meserias dupa victoria de la arges urmeaza o alta victorie
    [SIZE="3"][COLOR="Blue"]CU FARUL PANA LA MOARTE !!![/COLOR][/SIZE]
    [SIZE="3"][COLOR="Lime"]HCM CONSTANTA CAMPIOANA ROMANIEI !!!![/COLOR][/SIZE]

  5. #5
    1964 STEELMAN's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    P II
    Posts
    1,504
    Reputatie
    1
    iar meci acasa?nu am putea sa jucam in cotroceni?

  6. #6
    junior
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    102
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by STEELMAN
    iar meci acasa?nu am putea sa jucam in cotroceni?
    NUNU
    asa mai au sansa si vanzatorii de seminte de la noi sa mai faca un ban si cocsarii sa mai scape de ****ri!!
    si de data asta am incredere in ei ca vor castiga!! 100%sigur ca national e o echipa de nivelul pitestiului........deci de batut

  7. #7
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Ne vom "antrena" pentru finala. Vom avea, presupun, multe rezerve in teren. Doi, cu inima.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  8. #8
    hmdea
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    851
    Reputatie
    1
    cred ca o sa se termine 1x

  9. #9
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    sper sa vedem si noi o victorie categorica acasa asa cum au fost atatea in deplasare .

  10. #10
    Dunarea batrana erreyy's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Galati
    Posts
    120
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cra10veanu
    pronostic 1 fara dubii, o astept pe be@ sa-i vad crizele
    Esti cam pervers mai oltene, la topicul cu FC Arges ziceai ca speri sa bata FC Arges sa nu-i mai vezi pe moldovenii astia din grupa C care si-au luat-o in cap ca sunt ultrasi si au prins tupeu ca au batut pe Dinamo pe aici pe forum, acum ce faci te-ai sucit ca nu prea esti hotarat cu cine tii sau doar iti place sa te bagi si tu in seama pe aici daca in divizia B te-ai plictisit
    Grigoras, cel mai tare din oras!
    Suntem strajeri la poarta Moldovei,
    Nascuti din lacrimi de Dunare,
    Facem otel si construim nave,
    [COLOR="Black"][B]Dumnezeu[/B][/COLOR] de rele sa ne apere!

  11. #11
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SORINULTRA
    sper sa vedem si noi o victorie categorica acasa asa cum au fost atatea in deplasare .
    mie nu mi-ar fi rusine nici cu o victorie la limita.poate se gandesc si ei la finalla cupei si ii prindem mai neatenti.oricum ar cam fi timpul sa castigam si noi acasa.suntem regina deplasarilor in retur,dar acasa...
    nu mai avem scuze daca nu castigam,nu sunt national nici de nivelul sportului sau stelei,si nici nu va arbitra un pui de porumboi

  12. #12
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Este drept ca returul asta Otelul a fost o masina de goluri. Si nu a dat la oricine ci 3 la dinamovisti, chiar in Groapa, iar la reduta argeseana a infipt 5. Ei nu joaca bine acasa noi nu jucam bine in deplasare. E bun si un egal. Amandoua echipele se vor multumi si cu egal. Noi vom fi cu gandul la finala ceea ce nu e tocmai bine pentru ca Rapidul a calcat putin aiurea aseara, iar participarea in UEFA, fie si intertoto o asigura si campionatul, pentru ca noi nu suntem castigatorii cupei. Putem sa si pierdem. In plus, campionatul tine pana in ultima etapa. Mentalitatea ca nu mai ai pentru ce sa lupti e de rahat. Lupti pentru puncte si palmares. Sper intr-un rezultat bun.
    Fac si o previziune - de la vara Grigoras pleaca de la Otelul. O sa vedeti. Ori il cheama Bosanceanu la Marea Neagra ori astia de la Arges se baga pe fir. Oferta e proasta la ora asta.

  13. #13
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Aoleu ! Meci cu Otelul ! Miril , iti recomand sa fii cu ochii pe thredul asta , fiindca presimt ca o sa ai mult de lucru .
    Otelul joaca mai slab acasa , asa ca sper sa ne intoarcem cu punct(e) . Victoria este necesara pentru moralul echipei , inainte de finala Cupei .

  14. #14
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    oricum victorie otelul 3-1.

  15. #15
    trops mblue's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,651
    Reputatie
    1
    bate otelul , nu cred ca bancarii vor forta nota in acest meci

  16. #16
    Emperor Caligula's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Micro21
    Posts
    114
    Reputatie
    1
    Exact la asta ma gandeam si eu. Ma dispera si in acelasi timp ma extaziaza inconstanta Otelului. Victorii dintre cele mai ciudate, in special prin prisma scorului. Pe Otelul chiar nu e bine sa pariezi la casele de paruri, mai ales cand joaca acasa. De data aceasta as pune totusi la bataie juma` de imparatie si fiica nenascuta pt. victoria galatenilor . Victoriile din meciurile ce vor urma nu fac decat sa ne intareasca moralul pt. sezonul urmator. O finala de cupa sau o clasarea in primele 4 sunt iminente. Sportul Studentesc de astazi - Otelul de maine. HAI OTELU!!!!!!!!
    His fourth wife was stabbed to death too, while their infant daughter's head was smashed against a wall.

  17. #17
    100% FAN OTELUL M|tea's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    GALATI, ROMANIA
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    sper sa castigam 3 puncte, indiferent de maniera jocului sau de scor.
    am o parere prea buna despre m.stan incat sa cred ca ar putea sa-l piarda pe grigoras la sfarsitul campionatului.echipa merge bine, sper sa reusim sa-i pastram pe semeghin si pe baltoi si in sezonul viitor. cu lotul actual si cu inca 2-3 piese noi in angrenajul echipei sezonul viitor vom fi sigur in primele 6 echipe.
    on topic: nationalul vine cu gandul la finala cupei, ptr ca asa e romanu...asta e mentalitatea noastra imi e treama de tactica antrenorului italian si de cativa jucatori din parcul cu platani dar sper sa castigam fara prea mari probleme!

    Forza Otelul!
    [B][SIZE="3"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"]100% FAN OTELUL GALATI ![/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]

    [FONT="Georgia"][B][SIZE="2"]Ai fost, esti , si vei fi mereu
    Echipa sufletului meu!
    Eu imi dau viata pt tine
    Tu lupta si castiga pt mine!
    OTELUL![/B][/SIZE][/FONT]

  18. 8th May 2006, 13:19

  19. #18
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Sportul este o echipa in mare forma, acum, dar uite ca le-am luat sase puncte. Cu Otelul am avut dintotdeauna probleme si pot spune ca am si pierdut un titlu, in 1997, cand am pierdut la Galati un meci important, ambele formatii de atunci fiind mai valoroase decat cele de astazi. Nu m-ar deranja un X.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  20. #19
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Adevarul e ca Otelul ne-a cam nasit de ani buni.

  21. #20
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    castiga otelu'

    1-0
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  22. #21
    junior Otzelaru''s Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    La malul marii
    Posts
    85
    Reputatie
    1
    mai sorine dar cum poti sa bagi un asemenea pronostic adica 3-1 pt otelul asa am zis eu la arges dar uite ca a fost 0-5 pronosticul meu....4-0 si nationalul nu prea joaca fotbal sincer mi se pare ca joaca cam prost nu stiu de ce...unele meciuri le face de tot rahatul ma si mir ca are 42 pct oricum otelul trebuie sa castige
    Last edited by Otzelaru'; 8th May 2006 at 16:06.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •