View Poll Results: Pronostic Dinamo-FC Vaslui

Voters
64. You may not vote on this poll
  • 1

    30 46.88%
  • X

    20 31.25%
  • 2

    14 21.88%
Page 5 of 14 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 282

Thread: Etapa 27: Dinamo - FC Vaslui

  1. #85
    RED DOG george-dinamo's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Universal
    NU mai...eu nu sunt fanatic, doar stiu cu ce fel de aptron aveti de-a face,si imi pare sincer rau ,fiindca meriati mult ami mult(a veti jucatori destui de buni) Eu sper sincer intr-un joc drept, acesta ar duce un rezultat spre 2-2 ssau 1-1 mai mult nu pot echipele.Imi cer scuze daca am zis ceva mai anormal, dar nu era intentia.Insa sa aperam ca Vaslkui av avea o echipa mai buna sezonul viitor
    faza cu joc drept si previziunile tale fantastice....ai ghicit si revenirea lui boro, sau a forestei in 2000? banuiesc ca esti unul din cei care castiga bani frumosiu la pariuri daca stii tu toate cum se intampla. ia o pauza man si nu mai fa valuri ca iti vine apa peste gura si e de rau dupa aia.
    [SIZE=4][COLOR=Red]DINAMO per SEMPRE[/SIZE][/COLOR]

  2. #86
    sport legend
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Universal
    Porumboiu, cum cine? El este seful echipei,el parca incearca sa o finanteze,nu?
    Sa stii ca Porumboiu chiar finanteaza echipa,nu doar ''incearca'' Si sa stii ca fara el Vs nu ar fi nici in div c.

  3. #87
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    George,da,este adevrat ,chiar ma pariat si am pus un 1x pt M'Brough, la 2-0 pt Steaua credeam ca gata ,s-a terminat, dar apoi m-am inselat...

  4. #88
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Meci de 1 clar; dar nici Vasluiul nu este de lepadat si ei au moral bun;
    Dar Dinamo prin stilul ei actual de joc sincer mi se pare asa o degringolada, imi da impresia ca joaca la nimereala.
    Asta e parerea mea, sper sa nu fiu in eroare

  5. #89
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Un egal si Dinamo s.-a ars definitiv

  6. #90
    Alb-Rosu 4ever APercele79's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Calea Mosilor, Bucuresti
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    ziceti voi meci usor, dar eu nu vad asa lucrurile
    vaslui a scapat de retrogradare, deci acum chiar ca joaca degajati, si au doar de castigat (de pierdut ce sa mai piarda, ca se pare ca vor ramane in A)
    mihaescu, rednic, badea si mihalcea toti au boala pe actuala conducere a lui dinamo; deci si-ar da si viata sa le-o dea la bot lu BBNC...deci chiar ca e echipa periculoasa vasluiul...eu zic ca dinamo tot bate (daca are ceva orgoliu in ea, si vede ca s-a apropiat de titlu chit ca joaca super parnaie), dar meci usor cum tot ziceti voi... sincer nu cred
    [SIZE="4"][B][COLOR="Red"]Hai Dinamo Bucuresti
    Lupta DACA ne iubesti....[/COLOR][/B][/SIZE]

  7. #91
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    eu zic ca face egal 2-2 si mai are doar 3 meciuri in comparatie cu Steau care ami are 5

  8. #92
    Alb-Rosu 4ever APercele79's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Calea Mosilor, Bucuresti
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    daca dinamo nu ia 3 puncte cu vaslui (mai ales acum ca sa intors si PCH)..se fac de cacao rau pentru a nu stiu citea oara
    [SIZE="4"][B][COLOR="Red"]Hai Dinamo Bucuresti
    Lupta DACA ne iubesti....[/COLOR][/B][/SIZE]

  9. #93
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    castigam fara stralucire
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  10. #94
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,381
    Reputatie
    0
    In ciuda situatiei penibile de la dinamo (in special atitudinea cravatashilor de la loja) eu zic 1 solist.
    Daca iese altcumva, nu-i bai...oricum se vor bucura dinamovistii duminica seara pe la 10 :d Macar atat de implinirea a 58 de ani de la infintzare !
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  11. #95
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    Daca Dinamo nu bate azi, isi ia adio de la titlu !
    Dar nu cred ca va pierde, pt. ca au inceput sa se antreneze mai bine, cu toate ca nu prea au avut antrenori anul asta !
    MAI BINE JUCAU FARA ANTRENOR, PT. CA ERA TOTUNA.
    CE NENOROCIRE A FACUT BECALIOTUL GIOVANNI DIN CLUBUL ASTA !

  12. #96
    parerea mea tu26dor's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    iasi/piatra neamt
    Posts
    4,278
    Reputatie
    1
    dinamo este echipa care poate inca sa se faca de ras! de ce nu ar merge la fel de prost ca si pana acum ... dac a vasluiul are nevoie de puncte , merita unul si de la dinamo... hai sa fim seriosi... doar dinamo nu are pretentia la titlu nu? cu un 1-1 astazi s-ar putea resemna din timp...

  13. #97
    junior
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    139
    Reputatie
    1
    cu acest meci speram sa demonstram ca vasluiu' joaca orice meci pe teren si nu in culise

  14. #98
    galben-verde Lauryca's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Galati/Vaslui
    Posts
    1,278
    Reputatie
    1
    Hai cu X...cota 4 si ceva!!! Dar daca e sa pierd ma multumesc cu 2!!!!
    Last edited by Lauryca; 13th May 2006 at 19:37.

  15. #99
    junior
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    99
    Reputatie
    1

    Thumbs up

    Ar fi bine sa bata Dinamo, sa fie un final de campionat mai incins, dar totul depinde de jucatori. Ei vor face totul? Pentru Vaslui un punct e foarte mare! Vor da totul in acest meci. Totul depinde de modul cum se va juca Daca Vasluiul vine sa se apere doar, va castiga Dinamo, daca vor ataca, atunci poate vor scoate un egal, dar foarte greu pentru moldoveni....

  16. #100
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Din pacate,florin marin si rednic m-au "lucrat" ! Rednic l-a pus pe Sfarlea mijlocas central in loc de mijlocas stanga, iar Marin nu-l utilizeaza pe Mihut in banda dreapta!
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  17. #101
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Iata ca Vasluiul a revenit serios in hora retrogradarii. Aici se pare ca sunt 3 candidate pt. un loc Pandurii(21), Vasluiul(22) si Jiul(24).
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  18. #102
    galben-verde Lauryca's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Galati/Vaslui
    Posts
    1,278
    Reputatie
    1
    Stai ca nu s-a terminat meciul; mai sunt 55 de min de jucat si Vasluiul ataca....la cum joaca, Dinamo nu merita sa conduca.

  19. #103
    galben-verde Lauryca's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Galati/Vaslui
    Posts
    1,278
    Reputatie
    1
    Yes!!! 1-1 Hai cu golul doi!!!

  20. #104
    anti prostie alsign's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    447
    Reputatie
    1
    bineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Vaslui !!!!! fostu' vostru "taran" Mihalcea joaca bine Hai Dinamo cu Intertoto ..... ne bazam pe voi
    Duckadam , Iovan , Bumbescu , Belodedici , Barbulescu , T. Stoica , Boloni , Balint , Majearu , Lacatus , Piturca , Stangaciu , Weissenbacher , Balan , Pistol , M. Radu .
    [B][COLOR=Blue]Sevilla 1986 - moment de referinta in fotbalul romanesc si international[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Red]Nimic pentru noi, totul pentru Romania![/COLOR][/B]

  21. #105
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Stati , ca vor mai fi goluri , nu va grabiti . Poate se aseamana cu Dinamo-Sportul .

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •