View Poll Results: Pronostic Dinamo-FC Vaslui

Voters
64. You may not vote on this poll
  • 1

    30 46.88%
  • X

    20 31.25%
  • 2

    14 21.88%
Page 12 of 14 FirstFirst ... 21011121314 LastLast
Results 232 to 252 of 282

Thread: Etapa 27: Dinamo - FC Vaslui

  1. #232
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by FarulConstanta
    In momentu asta suntem la 4 puncte de patrupezi .. si daca vom bate la bistrita avem reale sanse sa prindem locul3

    se lupta steaua2 pentru titlu ?
    Lita Dumitru:"1. Am facut 5 blaturi in cariera, toate cind eram la steaua , nici unul la [B]RAPID[/B]. / 2. N-am vrut sa trec la steaua, m-au luat la armata, m-au dus la Bacau, m-au pus la tirisuri, salturi si culcaturi fara de sfirsit si mi-au spus ca totul se va opri cind voi semna pentru steaua."

  2. #233
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    YeAH! Batem ! Luam campionatul,abia astept sa vad trofeu,nici nu stiti cat de fericiti sunt stelistii ca au un adversar mai putin , cu atat mai bine pt noi,cu atat mai putini , si cu atat mai putin stres,sunt sigur ca Steaua se va redresa si
    va lua campionatul,cu atat mai bine Hai Romania,hai Steaua!

  3. #234
    sport legend saphicus's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    571
    Reputatie
    1

    Angry Afara cu derbedeii de pe Forum !!

    Acest FORUM este maculat in asa hal de un derbedeu precum DIODUDE
    fara sa i se fi aplicat BAN PERMANENT pentru limbajul mai mult decat OBSCEN, ORDINAR, SI ABJECT, INDIFERENT CINE ESTE ACEASTA CREATURA CE-SI ZICE "OM" SI PROBABIL CA ARE PRETENTIE CA E SI "CIVILIZAT" SI INDIFERENT PE CARE MERIDIAN SAU PARALELA ISI DUCE NEFERICITA EXISTENTA MORALA !
    Moderatori, ce parere aveti ? Mai sustineti CANTITATEA in defavoarea CALITATII ? Daca nu veti face curatenie generala pentru a starpi toti nemernicii care raspandesc in eter injuraturi abjecte , ca la usa cortului si care se nimeresc a fi citite de persoane civilizate ( in cazul de fata am dat adresa FORUMULUI unui coleg lector univ. pasionat de fotbal, spre a se documenta si a se inscrie ca nou User pe acest Forum, insa mai tarziu m-a sunat si mi-a spus ca a ramas consternat ce a citit pe threadul FC Vaslui - Dinamo, considerand o neseriozitate din partea mea ca postez aici !! Fara comentarii ). RUSINE !!!

  4. #235
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by saphicus
    Acest FORUM este maculat in asa hal de un derbedeu precum DIODUDE
    fara sa i se fi aplicat BAN PERMANENT pentru limbajul mai mult decat OBSCEN, ORDINAR, SI ABJECT, INDIFERENT CINE ESTE ACEASTA CREATURA CE-SI ZICE "OM" SI PROBABIL CA ARE PRETENTIE CA E SI "CIVILIZAT" SI INDIFERENT PE CARE MERIDIAN SAU PARALELA ISI DUCE NEFERICITA EXISTENTA MORALA !
    Moderatori, ce parere aveti ? Mai sustineti CANTITATEA in defavoarea CALITATII ? Daca nu veti face curatenie generala pentru a starpi toti nemernicii care raspandesc in eter injuraturi abjecte , ca la usa cortului si care se nimeresc a fi citite de persoane civilizate ( in cazul de fata am dat adresa FORUMULUI unui coleg lector univ. pasionat de fotbal, spre a se documenta si a se inscrie ca nou User pe acest Forum, insa mai tarziu m-a sunat si mi-a spus ca a ramas consternat ce a citit pe threadul FC Vaslui - Dinamo, considerand o neseriozitate din partea mea ca postez aici !! Fara comentarii ). RUSINE !!!
    Imi place de tine ca te agiti, dar nu esti echidistant. Cand eu avertizez de mii de ori ca sunt injurat, jignit, si nu numai eu, majoritatea Dinamovistilor, Rapidistilor, si altii, de catre unii stelisti ordinari, care repeta golaniile pe site, tu si altii de ce nu sariti, doar pt. ca acele persoane sunt cu Steaua, echipa ta preferata ?
    Tie ti-ar place sa fii injurat doar pt. ca ai pareri, majoritatea documentate si la obiect ?
    Hai sa te vad cum ii acuzi de asta si pe stelistii care fac murdariile astea, dar sunt tolerati aici !
    Voi vreti sa spuna chiar toti ca e un site stelist, in care se accepta golaniile fanaticilor stelisti, dar altii care doar critica pe stelisti, sunt penalizati ? In cazul asta ai avut dreptate, dar de ce nu vezi de cateva luni ce acuz eu aici ?
    Poti fi echidistant ?
    Chiar acum, pe un thread, s-a scris de catre userul Rechinul Ucigas (ce nume penal !):
    esti obsedat rau ma omule tu meriti o bataie pe cinste !!!!!! du-te dreacu de damblagiu !!!!!!!!!

    Si asta nu-i nimic, altii au patit-o si mai rau.
    De ce nu se iau masuri, asa cum se iau pt. golanul MEME, tot stelist care o face pe "smardoiul", ca si unii de pe aici, carora li se umfla taratza in ei.
    Last edited by remy; 14th May 2006 at 05:31.

  5. #236
    junior
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    58
    Reputatie
    1
    a fost blat ma...inca un blat al Vasluiului..blaturi blaturi si iar blaturi..pana si cu steaua o sa faca blat in ultima etapa...aa si sa nu uitam ca si arbitrii au fost blatuiti de porumboiu...criminalul fotbalului romanesc...noroc ca am primit 7 penalty-uri..asa am inscris si noi 2 goluri..oricum frumos "blatul"...frustratilor nu ? .
    Ultras pentru culori nu pentru jucatori !

  6. #237
    junior fcvs's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Vaslui
    Posts
    90
    Reputatie
    1
    e clar... A FOST BLAT (din nou!!!)

  7. #238
    suporter Gabriel28's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    1,551
    Reputatie
    1
    hai national, hai sportu, hai steaua, hai faru

  8. #239
    Banned Ursu carpatin's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,301
    Reputatie
    0
    Sunt de acord că a fost blat! Eu l-am văzut! Azi īl mānc!
    Bravo Vaslui!

  9. 14th May 2006, 08:03

  10. #240
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Felicitari Vaslui sper sa nu depindem de ultima etapa ca nu se stie cu voi.
    Despre Dinamo no coment dar tinand cont ca astazi e ziua lor sa le uram, La multi ani!
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  11. #241
    incepator
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    bravo Vaslui, se dovedeste inca o datya ca dinamo fara blast sau arbitri, este echipa de retrogradare.Dinamo a batut anul asta acasa doar in blatul cu bistrita, in deplasare mai cu un albitru la Jiul etc, asta e dinamu
    rusine dinamovisti

  12. #242
    Banned Ursu carpatin's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,301
    Reputatie
    0
    Mă, ce fain ar fi de tine steaoţel, să fie un egal īntre echipele tale, iar rezultatul să nu fie bun nici unei echipe, adică una pierde campionatul alta pică.... Ioi ce rău sunt. Vasluiul nu cred că pică, prea joacă bine. Dar aialaltă clar nu ia campionatul!

  13. #243
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by remy
    Imi place de tine ca te agiti, dar nu esti echidistant. Cand eu avertizez de mii de ori ca sunt injurat, jignit, si nu numai eu, majoritatea Dinamovistilor, Rapidistilor, si altii, de catre unii stelisti ordinari, care repeta golaniile pe site, tu si altii de ce nu sariti, doar pt. ca acele persoane sunt cu Steaua, echipa ta preferata ?
    Tie ti-ar place sa fii injurat doar pt. ca ai pareri, majoritatea documentate si la obiect ?
    Hai sa te vad cum ii acuzi de asta si pe stelistii care fac murdariile astea, dar sunt tolerati aici !
    Voi vreti sa spuna chiar toti ca e un site stelist, in care se accepta golaniile fanaticilor stelisti, dar altii care doar critica pe stelisti, sunt penalizati ? In cazul asta ai avut dreptate, dar de ce nu vezi de cateva luni ce acuz eu aici ?
    Poti fi echidistant ?
    Chiar acum, pe un thread, s-a scris de catre userul Rechinul Ucigas (ce nume penal !):
    Si asta nu-i nimic, altii au patit-o si mai rau.
    De ce nu se iau masuri, asa cum se iau pt. golanul MEME, tot stelist care o face pe "smardoiul", ca si unii de pe aici, carora li se umfla taratza in ei.
    du-te ma la teatru si la biblioteca si lasa-ne pe noi astia mai din popor sa mai si injuram pe stadioane si cateodata si pe net ... asa ca huoooooooooo mars afara!

  14. #244
    sport legend
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    410
    Reputatie
    1

    Talking

    la cum joaca dinamo in ultima perioada... nu mai aduna nici un punct pana la final!
    noroc ca poli joaca si mai prost, poate reusiti sa castigati la tm

  15. #245
    junior
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    99
    Reputatie
    1

    Thumbs up

    Pacat, mare pacat ca Dinamo a pierdut. Se vede ca le lipseste Crezul de invingator. Acest lucru il dau jucatorilor conducerea echipei. Acolo trebuie umblat. La actionari si antrenori. Jucatorii sunt destui de buni, dar daca conducerea nu le inspira increderea in victorie, dandu-le siguranta in propiul potential, Dinamo nu va mai realiza nimic. Pacat, caci era un final de campionat foarte frumos cu patru pretendente la titlu. Nu vreau sa va adorm, dar si la Steaua este acelasi lucru. Daca ai incredere in jucatori, si vrei sa le insufli mentalitatea de invingatori nu alergi cu bani dupa diverse echipe ca sa castigi campionatul, cand propriile succese sunt suficiente pentru a lua titlul!...

  16. #246
    sport legend noir_desir's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Iași/Мoscova
    Posts
    3,603
    Reputatie
    1
    Felicitari Vasluiului pt victorie si bafta pentru finalul de campionat, mai putin pt meciul cu Iasiul

  17. #247
    manager
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vaslui
    Posts
    339
    Reputatie
    1
    Vreau sa-i aud pe toti cei care spuneau de blat la meciul asta.
    Exprimati-va!

  18. #248
    junior cipri_cj's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    75
    Reputatie
    1
    Bravo Vasui...atzi facut unmeci mare shi nu doar din prisma rezultatului....meritztatzi sa ramanetzi in A
    [COLOR=Purple]FORTZA CFR CLUJ !!!!!![/COLOR]

  19. #249
    junior
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    139
    Reputatie
    1
    cred ca valentin badea ar putea fi chemat la nationala de piti

  20. #250
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    Felicitari Vasluiului pentru victorie. Nu vreau sa minimizez performanta, dar nici nu era prea greu de obtinut in actuala situatie de la Dinamo.
    Porumboiu: [B]"A fost blat! O mizerie, o ruşine!"[/B]
    [B]Huţan contactat de Steaua![/B]
    Ganea acuză: [B]"Portarul jalon, fundaşii raci!"[/B]
    [B]Stelistii au urinat pe statuia lui Stefan cel Mare[/B]

  21. #251
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by hagi2006
    in cotetz ))))))))) i-au pus moldovenii la respect
    nici nu-ti inchipui ce bine ai nimerit-o:
    1.dinamo-OTELUL 0-3
    2.dinamo-poli iasi 1-1
    3.dinamo-fc vaslui 1-2
    cei 3 pasi esentiali facuti de dinamo in lupta pt evitarea ..... titlului,probabil si a cupelor europene(doar daca nu se inscriu in intertoto)

  22. #252
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    DINAMO NU VA TERMINA PE UN LOC DE INTERTOTO , pentru ca

    1. va obtine fix 0 puncte din ultimele 3 meciuri
    2. UNA DINTRE Farul , Clujul , Sportul , Rapid ( daca nu ia cupa ) , Steaua ( sper sa nu fie cazul ) va termina pe 3 ( sau 4 daca Rapid nu ia nici un trofeu )

    Bv vaslui , meritati sa jucati in Divizia A

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •