View Poll Results: Pronostic Farul-Poli Timisoara

Voters
64. You may not vote on this poll
  • 1

    40 62.50%
  • X

    8 12.50%
  • 2

    16 25.00%
Page 4 of 15 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 298

Thread: Etapa 27: Farul - Poli Timisoara

  1. #64
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    felicitari, oricum tot terminat ramai
    Lita Dumitru:"1. Am facut 5 blaturi in cariera, toate cind eram la steaua , nici unul la [B]RAPID[/B]. / 2. N-am vrut sa trec la steaua, m-au luat la armata, m-au dus la Bacau, m-au pus la tirisuri, salturi si culcaturi fara de sfirsit si mi-au spus ca totul se va opri cind voi semna pentru steaua."

  2. #65
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,169
    Reputatie
    1

    Smile Frustrarea asta!

    Quote Originally Posted by Cristy
    felicitari, oricum tot terminat ramai
    Cum zici tu dar tu tot un ofticat ramai! FARU*L! e FARUL! si noi iubim STEAUA pe cand pe voi va iubeste doar giulestiu si nimik mai mult! asta e iti inteleg frustrarea! cer sa ii faci !? atata puteti! STEAUA CAMPIOANA! Farul locu 3 UEFA!
    Libera La LAZIO !

  3. #66
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    bravo, dar tu nu tii cu faru iti zic de acum
    Lita Dumitru:"1. Am facut 5 blaturi in cariera, toate cind eram la steaua , nici unul la [B]RAPID[/B]. / 2. N-am vrut sa trec la steaua, m-au luat la armata, m-au dus la Bacau, m-au pus la tirisuri, salturi si culcaturi fara de sfirsit si mi-au spus ca totul se va opri cind voi semna pentru steaua."

  4. #67
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,169
    Reputatie
    1
    s f
    Last edited by LazioRoma; 9th May 2006 at 20:35.
    Libera La LAZIO !

  5. #68
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,169
    Reputatie
    1

    Crysti lasama baiatule!

    Cum zici tu! eu tin cu FARUL si imi iubesc echipa dar pur si simplu tin si cu STEAUA are ceva!?!? daca tineam cu rapid mai ziceai ceva?>!?!?!?
    Last edited by LazioRoma; 9th May 2006 at 20:34.
    Libera La LAZIO !

  6. #69
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    Doamne Fereste :d
    Lita Dumitru:"1. Am facut 5 blaturi in cariera, toate cind eram la steaua , nici unul la [B]RAPID[/B]. / 2. N-am vrut sa trec la steaua, m-au luat la armata, m-au dus la Bacau, m-au pus la tirisuri, salturi si culcaturi fara de sfirsit si mi-au spus ca totul se va opri cind voi semna pentru steaua."

  7. #70
    sport legend b3bito's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    807
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by FarulConstanta
    Cum zici tu! eu tin cu FARUL si imi iubesc echipa dar pur si simplu tin si cu STEAUA are ceva!?!? daca tineam cu rapid mai ziceai ceva?>!?!?!?

    macara dak tu iubesti.farul nu mai yi k toata lumea in constanta iubese steaua,sau nu ne baga pe toti in aceasi oala...
    Care este unitatea de masura a prostiei? R: un Becal..

  8. 9th May 2006, 21:07

    Reason
    off topic

  9. #71
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Hagi nu trebuie sa plece,stie sa faca din aceasta echipa un nume, are un nume, are caracter, poate sa o duca mai deaüprte. Daca pleaca ,Timisoara nu va iesi din mediocritate.Are nevoiede sprjin si de timp. Acum este momentul.

  10. 9th May 2006, 21:22
    Reason
    off topic

  11. #72
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Aici vorbim de Farul-Timisoara , nu de stelisti sau rapidisti

  12. #73
    sport legend b3bito's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    807
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by FarulConstanta
    Pai.. toti pe care ii stiu din Legio Sud sunt stelisti! ai fost in giulesti!? ai vazut ca a venit Ziar sefu de la steaua!?

    sincer nu am fost...am fost la sala am avut nijte probleme pana la ora 6...

    oricum eu ii cunosc pa majoritate baietiilor din legio sur ...si nu stiu ce sa zic despre ce ai zis tu...k ei ar fii stelistii
    Care este unitatea de masura a prostiei? R: un Becal..

  13. #74
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristy
    si astea ce sunt domnu moderator ?
    a, acum am vazut, sunteti suporter steaua2 ....

    bate POLI lejer

    bati tu campii si nu mai face apel la modratori ca orice om cu capul pe umeri vede ca esti dus rau de acasa de la nebuni de acolo. Imi cer scuze ca te-am facut tzaran ca taranii sunt oameni cu mult bun simt si cred ca si scoala au mai multa decat tine. Eu daca as fi moderator ti-as sterge toate posturile ca degeaba bagi tu font de 240 ca se vede de la o posta ca alea sunt replici normale la reactiile unui ******* ca tine.

  14. #75
    incepator hotul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Legio Sur 'zone'
    Posts
    9
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by FarulConstanta
    Pai.. toti pe care ii stiu din Legio Sud sunt stelisti! ai fost in giulesti!? ai vazut ca a venit Ziar sefu de la steaua!?
    ba cine esit tu ma ? uite io`s din legio sur... si nu fac tin cu steaua , ratza la fel , marian la fel ,tilica.. vb draq... in numele tau... oricum curand in legio sur .. vor fi numai cei 101% farist asa ca ...
    [B][COLOR="Red"][I]Legio Sur Semper Fidelis ![/B][/COLOR][/I]
    [B][COLOR="Blue"][I]Farul E Unico Amore ! [/COLOR][/B][/I]

  15. #76
    incepator hotul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Legio Sur 'zone'
    Posts
    9
    Reputatie
    1
    Le`o da Farul... ca la mama lor acasa.. de nu le da .. 3 - 0 ... sa vedetzi voi
    [B][COLOR="Red"][I]Legio Sur Semper Fidelis ![/B][/COLOR][/I]
    [B][COLOR="Blue"][I]Farul E Unico Amore ! [/COLOR][/B][/I]

  16. #77
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Pana la urma..Farul cred ca va pierde cu Timisoara un 0-1 sau 0-2

  17. #78
    sport legend b3bito's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    807
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Universal
    Aici vorbim de Farul-Timisoara , nu de stelisti sau rapidisti

    bine zis....
    Care este unitatea de masura a prostiei? R: un Becal..

  18. #79
    sport legend b3bito's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    807
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by FarulConstanta
    Pai.. toti pe care ii stiu din Legio Sud sunt stelisti! ai fost in giulesti!? ai vazut ca a venit Ziar sefu de la steaua!?

    off farist cik
    se cheama LEGIO SUR NU sud ESTI ...
    Care este unitatea de masura a prostiei? R: un Becal..

  19. #80
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1

    Aham



    Se vede ca aici sunt multi care nu prea au cunostinte.....

  20. #81
    sport legend b3bito's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    807
    Reputatie
    1
    la ce te referi si la cine?
    Care este unitatea de masura a prostiei? R: un Becal..

  21. #82
    1916-2006 Gigel Sportul's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    De la SNTR pe dreapta.
    Posts
    822
    Reputatie
    1
    Ca de obicei, bat studentii, ca sunt din Timisoara, Iasi sau Bucuresti conteaza mai putin.
    Pentru sederei:
    "Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta." (Nicolae Iorga)
    "Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei." (Sigmund Freud)
    " Violenta este ultimul refugiu al incompetentei." (Isaac Asimov)

  22. #83
    Oltean Cra10veanu's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    3,634
    Reputatie
    1
    cat mai sta Hagi pe banca tehnica a timisoarei, nu cred ca vom mai vedea vre-o victorie pana la sf returului, no offence pt timisoreni

  23. #84
    hfsc sucks tuxie's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    localhost.localdomain
    Posts
    2,432
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by FarulConstanta
    Baaaaaaaaa Copil frustrat NU INTELEGI?! intru cu REMOTE DESKTOP CONECTION! Imi Schimb Ip-ul la 30 de secunde cum sda imi dea ban pe Ip!?!?!?!?!?!?!?!? si mi-am terminat banu de 7 zile care e problema?!?! si daca imi iau alt ban iar intru cu remote si tot fak mijto de deastia ca tine hai ca deja imi provoci greata! OFTICATULE !!!
    Si dovedesti prin asta ce?
    Imi cer scuze ca ti-o spun direct, dar prin metoda asta, dovedesti doar ca esti un idiot fara pic de personalitate, caruia ii place sa impersoneze diverse fictiuni doar de dragul de a crea, sustine si alimenta polemici care nu au un scop bine definit.
    Mai sunt alti "bolovani", printre care sa zicem ca m-as numara si eu, care ar putea foarte bine sa-si schimbe adresa IP nu prin cine stie ce proxy cules de pe google sau de la 'prietenii' cu ochii umflati de la noptile petrecute pe IRC, ci prin metode ortodoxe (nu ca ai sti ce sunt alea), dar care nu apeleaza la astfel de tehnici de 'script kiddie' (nu e compliment). Oamenii normali, care au ceva graunte la mansarda, isi asuma responsabiliatea pentru tot ceea ce spun, chiar daca sunt idiotenii. Aici iti sugerez sa-l iei drept exemplu pe remy, pentru care din acest punct de vedere am tot respectul: in general, indiferent pe cine deranjeaza, posteaza constant de pe acelasi user. Stie ca deranjeaza pe multi, si tocmai asta este farmecul lui, chiar si cei care il critica sau il iau peste picior i-ar simti cumva lipsa de ar fi sa faca si el ca tine, sa se ascunda.
    Cred ca deja ti-am scris mai mult decat va putea pricepe vreodata mintea ta cea bleaga, timorata de faptul ca nu ai personalitatea necesara pentru a iesi in evidenta. Iti sugerez sa-ti faci cateva alte mii de conturi pe acest forum si sa il vizitezi zilnic de pe fiecare din ele, si sa scrii cate o idiotenie de pe fiecare. Cel putin acei oameni care se ocupa de OLS vor avea un beneficiu de pe urma asta. Restul comunitatii probabil te va injura sau ignora in continuare dupa cum e cazul.

    Hai pa, pardon, sictir!

    PS:
    1. habar nu ai cum se cheama serverul care furnizeaza serviciile de Remote Desktop
    2. habar nu ai ce este o adresa IP, o masca de retea, si alte astfel de lucruri
    3. habar nu ai ca nu se poate schimba la 30 de secunde automat o adresa IP pe aceeasi conexiune, in conditiile in care serverul web nu inchide conexiunile la fiecare request
    4. habar nu ai ceea ce esti de fapt, desi pretinzi ca esti mare si tare. In realitate esti un idiot, doar ca nu ai realizat inca lucrul asta. Termina-ti scoala intai.

    Alt PS:
    Daca a ajuns Cry sa-ti dea lectii de comportament... (n-am putut sa ma abtin - nota 10 pt. Cry)
    Last edited by tuxie; 9th May 2006 at 23:15.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •