View Poll Results: Pronostic Farul-Poli Timisoara

Voters
64. You may not vote on this poll
  • 1

    40 62.50%
  • X

    8 12.50%
  • 2

    16 25.00%
Page 3 of 15 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 298

Thread: Etapa 27: Farul - Poli Timisoara

  1. #43
    senior cristian75poli's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    TIMISOARA
    Posts
    221
    Reputatie
    1
    Castigam acest meci si ne revenim...

    "POLI" - CAMPIONII!!!
    O singura viata...o singura iubire: [COLOR="DarkOrchid"][B]"POLI" TIMISOARA[/B][/COLOR]

  2. #44
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    DE acord cu tine Cristi,acum ar fi ''momentul''

  3. 8th May 2006, 22:24
    Reason
    jigniri

  4. #45
    sport legend b3bito's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    807
    Reputatie
    1
    am vayut k sunt baietii rapidisti care stiu cum s se cumpoarte pe forum...felicitari,si respect lor...dar sunt unii care intre masura...care ne tot fac sclavii...
    Care este unitatea de masura a prostiei? R: un Becal..

  5. #46
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristy
    alt sclav pffff
    daca ar fi jucat fc sclavii din constanta asa si cu steaua nu ar fi zis nimeni nimic, insa cu ei ati jucat la offside, oare de ce ?
    de sclavi ce sunteti evident.
    daca jucam cu voi la offside va bateam si va faceam de tot rasul ba tzarane, titlu nu o sa il luati stii de ce?... pentru ca aveti suporteri de kkt, asa ca tine. La sfarsit cand o sa vezi clasamentul si rapidului ii vor lipsi doua puncte sa stii ca ti le-am luat noi. Ii batem si pe poli si ne apropiem de locul in care ar trebui sa fim. Sa va uitati ca uite asa se formeaza o echipa nu rugandu-va sa piarda unii care sunt peste voi ca valoare

  6. 9th May 2006, 00:40
    Reason
    jigniri

  7. 9th May 2006, 00:42
    Reason
    jigniri

  8. 9th May 2006, 00:44
    Reason
    jigniri

  9. #47
    Best_I_Can B_I_C's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    151
    Reputatie
    1
    Ce meci frumos o sa iasa asta ... Imprevizibil si cu destule goluri. Parca totusi Farul joaca mai bine deci as pune un 1X.

  10. 9th May 2006, 01:19
    Reason
    jigniri

  11. #48
    junior unikt's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Galati
    Posts
    149
    Reputatie
    1
    Cred Ca Farul Poate Obtine Victoria Profitand Si De Faptul Ca Poli Nu Pre Joaca Mai Nimic Eu Zic 2-1 Fortza Otelul

  12. #49
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    1 solist sa moara Hagi de ciuda
    anti Dinamo, anti oier

  13. #50
    says: georgemp's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bucurešti,Cotroceni
    Posts
    2,475
    Reputatie
    1
    Bate Timisoara,asa ar fi normal

  14. #51
    Dr. Kreier
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    NW Pacifica
    Posts
    973
    Reputatie
    1
    faru' in intertoto, gluma buna...ce se va intampla va fi tzefferu' se inscrie pana pe 5 iunie si va accede in uefa, e totushi un inceput...on topic: 3-0
    Dr. Kreier rules his wide open world, don't put up with him 'cause he'll make you feel like a piece of shit!!!

  15. #52
    sport legend
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    410
    Reputatie
    1

    Exclamation

    Fara stimulentele lui Jiji, Farul nu prea mai are motive sa traga!
    O sansa in plus pentru Poli!
    Si cum Hagi nu s-a dovedit a fi un bun antrenor... a disparut si ciuda marinarilor ca nu a mers la Farul!
    pronostik:
    Farul - Poli 0-0 pauza; 0-1 final; inscrie Mansour min. 94'

  16. #53
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by FatFrumos
    1 solist sa moara Hagi de ciuda
    no coment se vede civilizatia estica superioara fata de CULMEA concitadinii lor......dar daca vreti puteti sa castigati yo stiu 5-0 va ajunge!!!????
    https://t.me/pump_upp

  17. #54
    hfsc sucks tuxie's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    localhost.localdomain
    Posts
    2,432
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by manu10
    Farul - Poli 0-0 pauza; 0-1 final; inscrie Mansour min. 94'
    Mai bine zi ca inscrie Popa, ca singurul lucru pe care Mansour l'ar putea rezolva ar fi ceva contra-atacuri pentru Farul, la cat de mult 'ball control' are. A, sa nu uit, daca intra Mansour o sa se plictiseasca faristii de batut loviturile libere acordate la offside.
    Daca e sa dea gol careva de la Poli, as miza mai mult pe Coman la vreo lovitura libera, sau Stanic/Balace/Sarma, care-o fi in ziua lui buna si daca prinde primul 11. Sau poate isi revine Bucur
    In rest.. pute a scor alb.

  18. #55
    sport legend
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    410
    Reputatie
    1

    Talking

    Quote Originally Posted by tuxie
    Mai bine zi ca inscrie Popa, ca singurul lucru pe care Mansour l'ar putea rezolva ar fi ceva contra-atacuri pentru Farul, la cat de mult 'ball control' are. A, sa nu uit, daca intra Mansour o sa se plictiseasca faristii de batut loviturile libere acordate la offside.
    Daca e sa dea gol careva de la Poli, as miza mai mult pe Coman la vreo lovitura libera, sau Stanic/Balace/Sarma, care-o fi in ziua lui buna si daca prinde primul 11. Sau poate isi revine Bucur
    In rest.. pute a scor alb.
    pai si eu ce ziceam!? scor alb 90 de minute, apoi in ultimul min. de prelungiri scapa narodu' de Mansour liber cu Curcanu' si-l executa la coltu scurt!

  19. #56
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    1. Cred ca Timisoara va incerca sa spele din imaginea creata in ultima vreme si va scoate cel putin un egal. Daca pierd si acest meci, se vor compromite definitiv pt. acest campionat, asa ca prevad un meci interesant, pe care nu cred ca Farul il va castiga.

    2. Nu inteleg de ce puneti problema destituirii lui Hagi, dupa acest meci sau cand o fi ea?! Ar trebui lasat sa isi faca treaba macar inclusiv sezonul viitor. Cred ca Poli are nevoie mai mult de jucatori decat de antrenor.

  20. #57
    sport legend steaua-86's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    546
    Reputatie
    1
    Meci de 1x. Nu cred ca exista vreo echipa in div. A in fata careia TM sa aiba mai mult de 50% sanse de castig (cel putin din randul adversarelor ramase pana la sfarsitul campionatului).
    "These are my principles! If you don't like them, I have others" (Groucho Marx)

  21. #58
    hfsc sucks tuxie's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    localhost.localdomain
    Posts
    2,432
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Quittaro
    1. Cred ca Timisoara va incerca sa spele din imaginea creata in ultima vreme si va scoate cel putin un egal. Daca pierd si acest meci, se vor compromite definitiv pt. acest campionat, asa ca prevad un meci interesant, pe care nu cred ca Farul il va castiga.
    Aici vom vedea pe teren ce se va intampla. Cat despre compromiterea definitiva, tin sa te contrazic: deja nu mai au ce compromite, cu toate obiectivele ratate.
    Quote Originally Posted by Quittaro
    2. Nu inteleg de ce puneti problema destituirii lui Hagi, dupa acest meci sau cand o fi ea?! Ar trebui lasat sa isi faca treaba macar inclusiv sezonul viitor. Cred ca Poli are nevoie mai mult de jucatori decat de antrenor.
    Despre Hagi ai dreptate probabil, insa la partea cu jucatorii tin sa te contrazic - jucatorii (anumiti jucatori de fapt) poate au nevoie de ceva cura de electrosocuri sau un replacement de mentalitate. Poate doar 1-2 atacanti care sa si stie ce sa faca cu mingea nu ar strica, la fel ca si un mijlocas de constructie.

  22. #59
    sport legend andrei1921tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    2,014
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by d3d3
    in retur, dupa meciul asta Oli si-a facut bagajele si a plecat...acum va fi partea a 2-a

    2-0
    ce bine ar fi....sa plece Hag i...si sa vina Panduru
    Din ce avem al nostru o brazda nu dam
    Din glia cu mortii cei scumpi din morminte
    Cu pieptul cu dintii noi stim s`aparam
    Hotarele noastre hotarele sfinte

  23. #60
    hfsc sucks tuxie's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    localhost.localdomain
    Posts
    2,432
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 4ndr31
    ce bine ar fi....sa plece Hag i...si sa vina Panduru
    Sa vina Panduru sa faca ... ce?
    Daca ar fi sa plece Hagi, ori e Luce al batran, ori sa aduca un antrenor strain.

  24. #61
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tchibos
    daca jucam cu voi la offside va bateam si va faceam de tot rasul ba tzarane, titlu nu o sa il luati stii de ce?... pentru ca aveti suporteri de kkt, asa ca tine. La sfarsit cand o sa vezi clasamentul si rapidului ii vor lipsi doua puncte sa stii ca ti le-am luat noi. Ii batem si pe poli si ne apropiem de locul in care ar trebui sa fim. Sa va uitati ca uite asa se formeaza o echipa nu rugandu-va sa piarda unii care sunt peste voi ca valoare
    si astea ce sunt domnu moderator ?
    a, acum am vazut, sunteti suporter steaua2 ....

    bate POLI lejer
    Lita Dumitru:"1. Am facut 5 blaturi in cariera, toate cind eram la steaua , nici unul la [B]RAPID[/B]. / 2. N-am vrut sa trec la steaua, m-au luat la armata, m-au dus la Bacau, m-au pus la tirisuri, salturi si culcaturi fara de sfirsit si mi-au spus ca totul se va opri cind voi semna pentru steaua."

  25. #62
    sport legend Emilio's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Grant
    Posts
    1,257
    Reputatie
    1
    Cristy: a fost fair: l-a avertizat si pe userul farulconstanta. Cum care farulconstanta? Acelasi user despre care se plangeau si stiau ca nu pot sa-i dea ban pe ip si intra ala linistit drept lazioroma sau cu alte nume de clone.

    oricum moderatorii au un --- aplica regulamentul pe sarite
    Rapid - iubire fara sfarsit

  26. #63
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,169
    Reputatie
    1

    Emilio :))))) vezii de treaba ta!

    Quote Originally Posted by Emilio
    Cristy: a fost fair: l-a avertizat si pe userul farulconstanta. Cum care farulconstanta? Acelasi user despre care se plangeau si stiau ca nu pot sa-i dea ban pe ip si intra ala linistit drept lazioroma sau cu alte nume de clone.

    oricum moderatorii au un --- aplica regulamentul pe sarite
    Baaaaaaaaa Copil frustrat NU INTELEGI?! intru cu REMOTE DESKTOP CONECTION! Imi Schimb Ip-ul la 30 de secunde cum sda imi dea ban pe Ip!?!?!?!?!?!?!?!? si mi-am terminat banu de 7 zile care e problema?!?! si daca imi iau alt ban iar intru cu remote si tot fak mijto de deastia ca tine hai ca deja imi provoci greata! OFTICATULE !!!
    Libera La LAZIO !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •