View Poll Results: A fost blat?

Voters
160. You may not vote on this poll
  • Da

    75 46.88%
  • Nu

    85 53.13%
Page 4 of 15 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 298

Thread: Etapa 27: Rapid - Gloria

  1. #64
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by STEAUA-MANIA
    LUIS GARCIA e vb de secundu lui rapid..stii tu,ala mai inchis la culoare(Asta ca sa-l diferentiezi de restu secunzilor) si fara dinti in gura
    aaaaa credeam ca Ionut Rada , pai coloratul ala care e secundul lui Razvan e un individ pe seama caruia nici nu prea merita sa stai la comentarii

  2. #65
    regele clopot raja_bell's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    "marea timisoara"
    Posts
    1,057
    Reputatie
    1
    hai sa fim un pic realisti! rapid nu are nevoie de nici o smecherie cu gloria! bineinteles ca ar pune-o de un blat, dar acum nu e cazul! pai gloria e o echipa de parliti! cu un arbitraj corect si fara ghinionul ratarii multor ocazii, steaua i-ar fi dat cel putin 5 goluri la bistrita! diferenta de valoare este neta in favoarea giulestenilor! iar gloria va veni fara vreo cativa titulari. meci fara istoric si meci care nici nu va influenta istoria campionatului! steaua va castiga ultimele 5 meciuri si va iesi campioana! restul nu mai conteaza ...
    claudio zambon, patronul echipei poli timisoara:
    "Cer daune materiale și să-și schimbe numele. Apoi cu banii de la ei facem echipă, cumpărăm loc și ne întoarcem la Timișoara"

    ce a urmat? TAS i-a dat dreptate lui zambon! ce urmeaza? ora h ...

  3. #66
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    pfff cate jigniri, moderatorii dorm.
    Felicitari Rada, si nu e prima oara cand le spui pe fata.
    apropo, ce mai sar unii sa-si apere stapanu

    de la 3 in sus, in campionatu asta nu ne-a batut nimeni acasa, echipe de shampion lig steaua sau dinamo si voi ziceti ca facem blat cu bistrita ca nu am putea sa-i batem pe teren ?

    culmea astia care acuza, au satelitii in prima divizie pfff
    Last edited by desdemona; 9th May 2006 at 22:09. Reason: Steaua
    Lita Dumitru:"1. Am facut 5 blaturi in cariera, toate cind eram la steaua , nici unul la [B]RAPID[/B]. / 2. N-am vrut sa trec la steaua, m-au luat la armata, m-au dus la Bacau, m-au pus la tirisuri, salturi si culcaturi fara de sfirsit si mi-au spus ca totul se va opri cind voi semna pentru steaua."

  4. #67
    sport legend Emilio's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Grant
    Posts
    1,257
    Reputatie
    1
    Cata frustrare printre stelisti!!!

    Sa ziceti mersi ca Rada a fost baiat gigea si nu v-a dat adresa unei fabrici de cioburi de pe langa Lia Manoliu ca se rarea pe urma po****tia tarii.
    Rapid - iubire fara sfarsit

  5. #68
    incepator
    Join Date
    May 2006
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    blat anuntat , fara discutie...e bine ca a fost suspendat memelusul..pacat ca nu au fost inca curatitati aceste buboaie padureanua, bistrita...n-au avut niciodata ce sa caute in divizia A...n-a adus niciodata ceva bun bistrita..padureanu nu a construit nimic, un politruc cu 4 clase, un nemernic care suge si fura de zeci de ani...mi-e scarba de genul asta de oameni
    nu merita pierdut timpul cu vizionarea la tv a meciului...

  6. #69
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    dap mai avem 4 meciuri, deci 4 blaturi si suntem campioni.
    pfff hotii striga hotii
    Lita Dumitru:"1. Am facut 5 blaturi in cariera, toate cind eram la steaua , nici unul la [B]RAPID[/B]. / 2. N-am vrut sa trec la steaua, m-au luat la armata, m-au dus la Bacau, m-au pus la tirisuri, salturi si culcaturi fara de sfirsit si mi-au spus ca totul se va opri cind voi semna pentru steaua."

  7. #70
    regele clopot raja_bell's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    "marea timisoara"
    Posts
    1,057
    Reputatie
    1
    ex-cry:
    ce mai sar oitele sa-si apere stapanu...
    echipe de shampion lig shtOAIA ...
    nu ma consider expert, dar parca regulamentul interzice folosirea cuvintelor "boldate" mai sus!

    inchei tot cu un citat ex-cry:
    pfff cate jigniri, moderatorii dorm.

    asa ca: TREZIREA!!!!
    claudio zambon, patronul echipei poli timisoara:
    "Cer daune materiale și să-și schimbe numele. Apoi cu banii de la ei facem echipă, cumpărăm loc și ne întoarcem la Timișoara"

    ce a urmat? TAS i-a dat dreptate lui zambon! ce urmeaza? ora h ...

  8. 9th May 2006, 20:42

    Reason
    jigniri, avertisment

  9. #71
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by arruabarrena
    ex-cry:


    nu ma consider expert, dar parca regulamentul interzice folosirea cuvintelor "boldate" mai sus!

    inchei tot cu un citat ex-cry:


    asa ca: TREZIREA!!!!

    @1mecipean : pe alea de dinainte nu le vezi ?
    hai asteapta sa vina ziua cand te duci la meci
    Lita Dumitru:"1. Am facut 5 blaturi in cariera, toate cind eram la steaua , nici unul la [B]RAPID[/B]. / 2. N-am vrut sa trec la steaua, m-au luat la armata, m-au dus la Bacau, m-au pus la tirisuri, salturi si culcaturi fara de sfirsit si mi-au spus ca totul se va opri cind voi semna pentru steaua."

  10. #72
    regele clopot raja_bell's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    "marea timisoara"
    Posts
    1,057
    Reputatie
    1
    uite, chiar acum ma duc la meci!
    da' nu spun care!
    hint: incearca livescore.com! ai 2 incercari sa ghicesti! daca reusesti, ai de la mine cadou un fular cu o echipa la alegere! iar daca nu, trebuie sa scrii in semnatura ta "hai steaua" (in culorile rosu si albastru si fara nici o alta precizare ) timp de o saptamana! ce zici, e bine?
    claudio zambon, patronul echipei poli timisoara:
    "Cer daune materiale și să-și schimbe numele. Apoi cu banii de la ei facem echipă, cumpărăm loc și ne întoarcem la Timișoara"

    ce a urmat? TAS i-a dat dreptate lui zambon! ce urmeaza? ora h ...

  11. #73
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    a inceput noul campionat si joaca steaua la Timisoara si eu nu stiam ?
    Lita Dumitru:"1. Am facut 5 blaturi in cariera, toate cind eram la steaua , nici unul la [B]RAPID[/B]. / 2. N-am vrut sa trec la steaua, m-au luat la armata, m-au dus la Bacau, m-au pus la tirisuri, salturi si culcaturi fara de sfirsit si mi-au spus ca totul se va opri cind voi semna pentru steaua."

  12. #74
    regele clopot raja_bell's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    "marea timisoara"
    Posts
    1,057
    Reputatie
    1

    esti extrem de naiv!
    dar nu e nimic! imi place sa educ!

    hint: citeste intre ghilimele!

    ps: faza cu fularul ramane valabila!
    claudio zambon, patronul echipei poli timisoara:
    "Cer daune materiale și să-și schimbe numele. Apoi cu banii de la ei facem echipă, cumpărăm loc și ne întoarcem la Timișoara"

    ce a urmat? TAS i-a dat dreptate lui zambon! ce urmeaza? ora h ...

  13. #75
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Maui sa fie ....si de meciul cu Gloria ce ziceti? Eu zic 2-2

  14. #76
    sport legend Emilio's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Grant
    Posts
    1,257
    Reputatie
    1
    [QUOTE=arruabarrena imi place sa educ!

    :[/QUOTE]

    ai gresit threadul, daca vrei sa educi pe cineva, mergi la sectiunea de suporter Steaua ca ai materie prima acolo cat cuprinde
    Rapid - iubire fara sfarsit

  15. #77
    regele clopot raja_bell's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    "marea timisoara"
    Posts
    1,057
    Reputatie
    1
    pai normal! acolo nu lipseste "materia"!
    aici e cam pustiu!!

    claudio zambon, patronul echipei poli timisoara:
    "Cer daune materiale și să-și schimbe numele. Apoi cu banii de la ei facem echipă, cumpărăm loc și ne întoarcem la Timișoara"

    ce a urmat? TAS i-a dat dreptate lui zambon! ce urmeaza? ora h ...

  16. #78
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Este bine ca este liniste,nu ''aud'' nimic fanatic..cu atat mai bie, ma si saturasem sa ii tot aud pe unii cu ..pana la moarte., sau peste orice .... samd..

  17. #79
    sport legend Emilio's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Grant
    Posts
    1,257
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by arruabarrena
    pai normal! acolo nu lipseste "materia"!
    aici e cam pustiu!!

    joc de cuvinte pentru gradinita... aaa, m-am prins, ziceai ca esti educator.... se explica ...
    Rapid - iubire fara sfarsit

  18. #80
    LadyOfTheRings desdemona's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    PiecesOfYou
    Posts
    8,134
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristy
    pfff cate jigniri, moderatorii dorm.
    Hai sa te mai scutesc ultima data de avertisment pt partea de mesaj care lipseste din ceea ce tocmai citez.

    Intrebare:


    Unde sunt jignirile? Sau iar scrii din ce visezi noaptea? Da link! Si, "pliz", nu pareri de-ale tale, izvorate din hotararea de a fi mai "catolic decat papa". Vreau sa vad jignirile pe fatza, incalcarile regulamentului - de genul celor pe care mi le reclami pe PM dar nu se regasesc pe nicaieri! Mai pe intelesul tau, ai putea incerca sa-mi dai exemple de greseli din gama "shtoia", "oite" (dar nu din mesajele tale, ca de alea e plin tot forumul!), "rrapid", "ciori" etc...

    Cf. http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=1516
    in special
    1.10 Fara nume scrise special gresit pentru a jigni:nu este voie sa se stilceasca voit numele echipelor adverse (exemple: dinamu, stiaua, shtoia, ****** etc), numele jucatorilor sau userilor de pe forum. Nu este voie sa se foloseasca apelative ca "potai", "javre", "oite", "aurolaci", "ciori", "bragadiristi", "franari" etc.

    Observ ca in ultimul timp ti-ai facut un adevarat scop in viata pe OLS in a jigni (da, citesti bine) si de a face offtopic pe tema "neatentiei" moderatorilor. Si nu numai tu. Aveti, n-aveti exemple... v-ati gasit subiecte de discutie zilnic. Mai bine v-ati canaliza energia spre mesaje mai serioase si mai "la subiect".

    Reclamatiile se fac pe Administrativ, ti-am mai zis, nu pe threaduri - in postari offtopic si ingropate printre alte zeci de mesaje - unde poate nu le vede nici dracu. Va rog sa reclamati ACOLO userii sau moderatorii care va intuneca zilele.
    Ca sa nu mai zic ca NICI UN REPORT BAD POST nu ai dat, desi sari in sus zilnic ca sunt jigniri, de nu se mai deosebeste un mesaj serios de unul cu injurii pe OLS. Ti-am mai explicat - sesizeaza administratorii si moderatorii prin Report Bad Post. Nu ar trebui sa-ti ia prea mult timp, e cu siguranta mai eficient decat sa pierzi vremea scriind mesaje care iti vor fi sterse!

    P.S. Scriu acest mesaj direct pe thread pentru a fi citit si de altii care se regasesc in descrierea mea. Plus ca m-am saturat sa explic in PM-uri de atatea ori si sa nu se prinda nimic.
    Last edited by desdemona; 9th May 2006 at 22:34.
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  19. #81
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Etapa trecuta am fost lider de etapa la "Pronosticuri" singurul meci pierdut a fost ala in care contributia principala a fost a lui Serea. In schimb ma laud cu x-ul de la Rapid - Farul pt. meciul de vineri pronosticul e 1 solist.

    Quote Originally Posted by STEAUA-MANIA
    LUIS GARCIA e vb de secundu lui rapid..stii tu,ala mai inchis la culoare(Asta ca sa-l diferentiezi de restu secunzilor) si fara dinti in gura
    Ala care sperie copii cand apare la TV.
    Last edited by starsteel; 9th May 2006 at 22:47.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  20. #82
    1916-2006 Gigel Sportul's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    De la SNTR pe dreapta.
    Posts
    822
    Reputatie
    1
    Sa fie blat? sa nu fie blat? That's the question.
    Pentru sederei:
    "Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta." (Nicolae Iorga)
    "Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei." (Sigmund Freud)
    " Violenta este ultimul refugiu al incompetentei." (Isaac Asimov)

  21. #83
    Red-White-Blue WOLF_ULTRAS's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Peluza: '''SUD'''
    Posts
    1,692
    Reputatie
    1
    sabau joaca ???? daca intra in teren o sa fie un X
    [SIZE="3"][B]ULTRAS SPIRIT SUPPORT YOUR LOCAL TEAM
    [/B][/SIZE]:hall:

  22. #84
    sport legend Emilio's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Grant
    Posts
    1,257
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by desdemona
    Hai sa te mai scutesc ultima data de avertisment pt partea de mesaj care lipseste din ceea ce tocmai citez.

    Intrebare:


    Unde sunt jignirile? Sau iar scrii din ce visezi noaptea? Da link! Si, "pliz", nu pareri de-ale tale, izvorate din hotararea de a fi mai "catolic decat papa". Vreau sa vad jignirile pe fatza, incalcarile regulamentului - de genul celor pe care mi le reclami pe PM dar nu se regasesc pe nicaieri! Mai pe intelesul tau, ai putea incerca sa-mi dai exemple de greseli din gama "shtoia", "oite" (dar nu din mesajele tale, ca de alea e plin tot forumul!), "rrapid", "ciori" etc...

    Cf. http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=1516
    in special



    Observ ca in ultimul timp ti-ai facut un adevarat scop in viata pe OLS in a jigni (da, citesti bine) si de a face offtopic pe tema "neatentiei" moderatorilor. Si nu numai tu. Aveti, n-aveti exemple... v-ati gasit subiecte de discutie zilnic. Mai bine v-ati canaliza energia spre mesaje mai serioase si mai "la subiect".

    Reclamatiile se fac pe Administrativ, ti-am mai zis, nu pe threaduri - in postari offtopic si ingropate printre alte zeci de mesaje - unde poate nu le vede nici dracu. Va rog sa reclamati ACOLO userii sau moderatorii care va intuneca zilele.
    Ca sa nu mai zic ca NICI UN REPORT BAD POST nu ai dat, desi sari in sus zilnic ca sunt jigniri, de nu se mai deosebeste un mesaj serios de unul cu injurii pe OLS. Ti-am mai explicat - sesizeaza administratorii si moderatorii prin Report Bad Post. Nu ar trebui sa-ti ia prea mult timp, e cu siguranta mai eficient decat sa pierzi vremea scriind mesaje care iti vor fi sterse!

    P.S. Scriu acest mesaj direct pe thread pentru a fi citit si de altii care se regasesc in descrierea mea. Plus ca m-am saturat sa explic in PM-uri de atatea ori si sa nu se prinda nimic.
    Desdemona,

    ti-am scris si pe pm (si nu mi-ai raspuns), ti-am dat link-uri, am dat bad post de 1000 de ori pana m-a durut mana, am scris si pe admin fara niciun fel de actiune sau raspuns

    hai mai bine las-o balta

    dar pt ca sunt fair, repet pt ultima data caci m-am plictisit deja:

    pt rasism repetat:

    Steaua Mania
    Alpopa
    Paul
    Starsteel
    Mirung

    pentru jigniri repetate:

    Paul

    vrei linkuri - mergi pe threadul cu Steaua - Boro (unele din ele le-ai sters tu), mergi pe threadul cu MM Stoica, mergi pe threadurile Rapid - Steaua, mergi pe suporter Steaua si, in general 1 mesaj din 3 de-al acestor forumisti si sigur gasesti. Numai sa vrei.

    Adevarul este ca nu funtioneaza forumul, regulamentul nu-l respectati si va selectati victimele. Tot timpul Cristy, Angelina si Ursul Carpatin. Pe altii nu-i vedeti.
    Rapid - iubire fara sfarsit

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •