Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 106 to 116 of 116

Thread: Predictii iuli

  1. #106
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    nu gabi dar pe Hafnarfjordur eram prea sigur...

  2. #107
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    betul 24

    Valur-Hafnarfjordur 0-2

  3. #108
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    betul 25

    Karlovic-Ginepri si Almagro-Rochus

  4. #109
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    ieri am pierdut 25 de euro cu acel dublu bet, insa e bine ca am recuperat cu

    Mypa-Kups pe care am pus 100 de euro....

    nu am mai scris aici nimic...nu voi mai scrie o perioada, sau voi veni mai rar...

    insa voi reveni la Roland Gaross

    cei care au idul meu stiu ca am pus acest meci...bagheera sau celso stiu...nu mai caut acum prin poze ce am pus

  5. 23rd May 2006, 12:42
    Reason
    consecutive

  6. #110
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gabi94
    Dubnica v Ruzomberok 2 1.65
    Subscriu si eu la pronosticul lui Gabi....

    Bun meci de jucat, cum a zis si gabi, cu 3 etape inainte de final au 5 puncte avans si se afla intr-o forma excelenta castigand ultimele 6 meciuri din campionat.

    Pt Dubnica s-a incheiat campionatul, s-au salvat de la retrogradare. Pe propriul teren sunt f slabi, au 4-4-8 linie de clasament, doar Puchov, ultimul loc mergand mai prost....

    Este o sansa unica pt Ruzomberok, asta dupa ce au castigat si cupa Slovaciei, avand o sansa buna acum, cu 2 victorii in ultimele 3 etape fiind campioni.
    .

  7. #111
    Banned Shumu's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Ploiesti
    Posts
    483
    Reputatie
    0
    il vrem pe iuli inapoi. dadea predictii bune. iuli, cand te intorci?

  8. #112
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    dupa o pauza de vreo saptamana in care nu am avut acces la net si nici nu m-am avantat asa mult la pariuri, mai mult am bagat la astra...

    revin cu forte noi si sper sa am bilant bun la roland garros....

    ciao
    .

  9. #113
    Banned
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    69
    Reputatie
    0
    bine ai revenit iuli astept predictiile. cat ai lipsit a fost mare agitatie pe forum si sa sti ca a crescut concurenta la predictii. iti prevad o revenire in forta si astpt niste bilete bune

  10. #114
    Banned
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    69
    Reputatie
    0
    hai iuli nu mai dai predictii?

  11. #115
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    pt ce ??

    pt cine ??

    de ce ??

    pierd timpul degeaba...desi mi-au mai zis inca 3 baieti sa mai dau....chiar nu are rost...pierd timpul degeaba....

    mai dau dak e doar la predictii acolo la concurs...in rest multa bafta tuturor....

    felicit moderatorul pe nume relansat pt marirea nr de posturi pana la 300 in ziua de duminica
    .

  12. #116
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Bang...am revenit si aici...dar vreau sa zic ceva...sa nu dati in mine...sunt la inceput...lol

    Pt inceput voi scrie cate ceva despre meciurile pe care le voi juca azi...

    Incepem cu viitoarea campioana a Romaniei...Dinamo(-3.5)-Hibernians, in tur meciul s-a incheiat 4-0, amatorii de la Hibernians nefacand fata unei echipe Dinamo, care vrea multe lucruri de la noul sezon...Handicapul este de 3.5 goluri, un 4-0 ca in tur fiind de ajuns...Hibernians dupa ce ca au o echipa slaba, le mai lipsesc si 2 jucatori importanti: Pulis, fundasul central, care se insoara maine si Cohen, cel mai bun jucator maltez al ultimilor 2 sezoane.
    Pt acest meci antrenorul maltez va deplasa doar 16 jucatori, Caruana, Pearson si Spiteri lipsind si ei din cauza ca nu sunt pregatiti...fizic.
    Dinamo, in schimb va juca cu cel mai bun 11, in vederea pregatirii meciului de duminica cu National. Se va dori spectacol, se asteapta un stadion destul de plin...Dinamo va oferi spectacol in fata unei echipe, Hibernians care nu are nici un fel de motivatie.
    Dinamo -3.5 1.81 5/10


    Cate ceva si despre 2 echipe scandinave...Valur-Brondby...in tur 3-1 pt danezi, Brondby a avut 3-0 la pauza iar apoi au incetinit motoarele, primind un gol pe final de meci. Brondby este clar echipa mai buna, in Islanda existand doar o echipa, Hanfardjordur, care face legea an de an. Antrenorul danezilor a declarat ca va juca cu cea mai buna echipa, mai precis cu echipa din primele 3 meciuri din acest inceput de sezon. Brondby este o echipa ofensiva, care nu stie sa se apere, un fel de Dinamo si cred ca vor ataca si in acest meci. Diferenta de valoare este clara iar AH -1 pe Brondby mi se pare destul de bun.
    Brondby -1 1.87 5/10


    O foarte buna oferta zic eu...2.11 la under 3.5, mi se pare ca este o cota de luat in seama...in meciul tur s-a terminat 1-0, cu un gol pe final de meci, inscris de Trica. A fost un meci destul de echilibrat atunci, si in acest meci cred ca va fi la fel, Dinamo este o echipa solida in aparare dar nu o vad sa marcheze...Lui CSKA ii lipsesc cativa jucatori importanti, iar o victorie cu 1-0 sau 2-0 va fi de ajuns.
    CSKA-Dinamo Tirana under 3.5 2.11 5/10


    Young Boys-Mika Astarak...Young boys este una dintre echipele bune din Elvetia, mereu este in partea superioara a clasamentului. In meciul tur elvetienii s-au impus cu 3-1 dupa ce au avut 3-0 pana in minutul 90. Mika Astarak este o echipa mediocra, nu cred ca are vreo sansa sa marcheze in acest meci iar handicapul de 2.5 poate fi acoperit. Young Boys va juca cu aceeasi echipa ca in meciul tur si cu siguranta vor oferi suporterilor multe goluri.
    Young Boys -2.5 1.78 6/10


    P.S. inca unul... CSKA under 3.75 1.77 8/10
    Last edited by iuli; 27th July 2006 at 18:29.
    .

  13. 3rd September 2006, 21:04
    Reason
    ok pa

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •