View Poll Results: Pronostic Gloria-Steaua

Voters
89. You may not vote on this poll
  • 1

    48 53.93%
  • X

    8 8.99%
  • 2

    33 37.08%
Page 4 of 22 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 444

Thread: Etapa 26: Gloria - Steaua

  1. #64
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Sper sa bata Bistrita, dar merge si un egal.
    Sunt curios totusi, daca Steaua pierde 3 puncte sambata si Rapidul bate duminica, vine iar Titi?
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  2. #65
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Lpf nu a fost de acord cu disputarea meciului duminica eventual ar fi trebuit programat vineri sa se bucure toata lumea.

    Quote Originally Posted by penny
    Sper sa bata Bistrita, dar merge si un egal.
    Sunt curios totusi, daca Steaua pierde 3 puncte sambata si Rapidul bate duminica, vine iar Titi?
    Eu sunt curios cum va fi atmosfera in tara dupa ce Steaua bate la Bistrita si Rapidul face egal acasa?
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  3. #66
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sunchase
    Inima lui Sabau i-a ramas alaturi de Rapid.Sper sa faca o figura frumoasa gloria.Pe ei si pe CFR ma bazez... in rest
    Ar trebui sa te bazezi pe Sportul pt ca Siman-Copos e un atac mai periculos decat cel in care se afla Mazilu...
    Si apoi poate sa conteze prietenia Tata Jean-Corleone si Corleone -Becali(jiji)
    Triada Sabau-Rapid-Dinamo e mai slaba ca cea de sus
    Asta ca sa fiu in spiritul tau de ipocrizie.
    Ca de Sportul-Rapid sau invers ca tot nu conteaza ..nu te aud...
    Meciul asta cred ca il va castiga Steaua.
    ca si cu PAndurii daca castigam blat..daca pierdem e de rau .
    Hai Steaua !
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  4. #67
    sport legend Sunchase's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,044
    Reputatie
    1
    Noi n-am pierdut in giulesti cu fanii alaturi de ani buni.Anul asta am invins echipe care la anul vor juca in liga campionilor.Am dovedit clar ca anul asta suntem cei mai buni si ca meritam titlul.

    2-0 a fost un scor bland saptamana trecuta diferenta a fost mai mare.

  5. #68
    EUROPEAN
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    In fata monitorului
    Posts
    3,065
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sunchase
    pe CFR ma bazez...
    Domnilor,doamnelor suntem martorii unui blat denuntat de catre un rapidist.cfr cluj vs rapid. Mersi ,sunchase
    "Rapidiŗti, steliŗti sau cāini trebuie sć fim cu tožii oameni buni" G.Copos

  6. #69
    shepherd hater Oaia Dolly's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Iasi,Copou
    Posts
    1,262
    Reputatie
    1
    Tare faza! La finala cupei la handbal feminin galeria celor de la oltchim canta scooter!Traiasca ros-albastrii!
    VINDE PLEACA MORI!

  7. #70
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sunchase
    Noi n-am pierdut in giulesti cu fanii alaturi de ani buni.Anul asta am invins echipe care la anul vor juca in liga campionilor.Am dovedit clar ca anul asta suntem cei mai buni si ca meritam titlul.

    2-0 a fost un scor bland saptamana trecuta diferenta a fost mai mare.
    Ok cate ocazii ati avut in meciul respectiv,cate minute ati tinut mingea....3 ocazii 2 goluri foarte bine pt voi ati castigat,ati behait cinste voua acum SE VORBESTE DESPRE UN ALT MECI desi poate se joaca Rapid III -Steaua si nu stiu eu sau cum
    Pe Gloria nu o putem acuza de partizanat ca cati s-a "aplecat "...cu noi (pariu) ca vor juca pe corect
    Hai Steaua !
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  8. #71
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    2......
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  9. #72
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Paul,sunt sanse de bilete in ziua meciului?Inca nu sunt sigur ca pot ajunge la meci(s-ar putea sa lucrez week-end-ul asta)!
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  10. #73
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by apparte
    Meciul se joaca la Reghin?Am auzit un zvon ca acolo se joaca!
    Nop.
    Dupa etapa asta se muta Gloria la Reghin.

  11. #74
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by apparte
    Paul,sunt sanse de bilete in ziua meciului?Inca nu sunt sigur ca pot ajunge la meci(s-ar putea sa lucrez week-end-ul asta)!
    In mod normal DA! Insa cel mai sigur e sa iti iau eu un bilet sambata dimineata cand pe la 9-10 si e ok.

  12. #75
    Red-White-Blue WOLF_ULTRAS's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Peluza: '''SUD'''
    Posts
    1,692
    Reputatie
    1
    bate steaua
    [SIZE="3"][B]ULTRAS SPIRIT SUPPORT YOUR LOCAL TEAM
    [/B][/SIZE]:hall:

  13. #76
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0

    Thumbs down

    ALTE ABERATII STIL JIJI:
    Război cu Pădureanu

    Roş-albaştrii acuză LPF că i-a făcut jocurile lui Jean Pădureanu, care n-a vrut să amīne cu o zi meciul Gloria - Steaua din etapa viitoare

    Conducerea din Ghencea a pus la zid Liga Profesionistă de Fotbal după ce solicitarea ei de a disputa meciul cu Gloria, din etapa următoare, īn ziua de duminică īn loc de sīmbătă a fost respinsă. "Tot returul am jucat numai duminica, tocmai acum nu se poate. Pentru mine e clar, totul a fost făcut intenţionat ca să fim obosiţi, să pierdem la Bistriţa şi să nu luăm titlul", a tunat Mihai Stoica. El a fost completat de Gigi Becali: "Acum se vede cīţi duşmani am la FRF şi la LPF, n-au vrut să respecte convenţia. Dacă nu ne-am calificat īn finala Cupei UEFA, meciul cu Gloria trebuia jucat duminică, dar nu s-a īntīmplat aşa".

    Secretarul general al LPF, Valentin Alexandru, a explicat ieri motivul neamīnării: "Dacă solicitarea se face mai devreme de 7 zile trebuie neapărat acordul adversarei şi Jean Pădureanu a spus că īn ruptul capului el nu vrea să joace duminică. Mai era şi problema televizării. Naţional TV avea meci transmis īn direct şi duminică la ora 18:00, Sportul - Poli Iaşi, şi dacă se muta acel joc sīmbătă era OK, dar Şiman a spus că acum e īn lupta pentru titlu şi nu dă programul echipei peste cap. Tot returul l-am făcut numai īn funcţie de Steaua, iar acum stăm să discutăm despre o zi, de parcă meciul cu Farul nu l-au jucat la 48 de ore după cel cu Middlesbrough".

    Jean Pădureanu a explicat şi el motivul refuzului: "Am apucat să vindem luni 2.500 de bilete, Sabău īşi făcuse deja programul, iar Steaua a venit cu solicitarea abia marţi după-amiază. Prea tīrziu".

    "Eu, personal, am insistat pe līngă domnul Pădureanu să accepte să joace cu Steaua duminică, dar a zis nu şi nu. Aş fi fost dat afară dacă schimbam data meciului fără acordul Gloriei"
    Valentin Alexandru

    "Ce, Liga face ce spune Jean Pădureanu? Ei cred că Steaua e obosită şi gata, ne-au prins şi ne vor bate, dar vor vedea ei sīmbătă, vom īnvinge şi tot noi vom lua campionatul"
    Gigi Becali

    "Dacă Gigi Becali crede că noi am făcut jocurile altor echipe, atunci e treaba lui. Noi vrem să batem Steaua pentru noi, nu pentru Rapid"
    Jean Pădureanu

    4 ani au trecut de la ultima īnfrīngere suferită de Steaua la Bistriţa, 1-2 pe 30 martie 2002. De atunci, roş-albaştrii au cīştigat de două ori şi au terminat o dată la egalitate

    5 mai 2006

  14. #77
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    Ha, ha, ha...au inceput sa behaie. Cu prietenii au putut sa joace la 48 de ore, cu dusmanii nu vor nici macar la 72 de ore (cica e semnale ca in meciul asta nu vor mai gasi bulevarde asa mari in apararea adversa).

    Hai Gloria...bateti-i si apoi bagati-i in staul.
    Porumboiu: [B]"A fost blat! O mizerie, o ruşine!"[/B]
    [B]Huţan contactat de Steaua![/B]
    Ganea acuză: [B]"Portarul jalon, fundaşii raci!"[/B]
    [B]Stelistii au urinat pe statuia lui Stefan cel Mare[/B]

  15. #78
    sport legend armin's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    806
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sunchase
    Noi am pierdut in tur la Bistrita .. nu incerca sa bagi si Rapidul in mizerii din astea ca nu te crede nimeni !
    Si noi am pierdut in tur. Si tu ai inceput cu mizeriile.
    [COLOR=Red][FONT=Comic Sans MS]Steaua [COLOR=Blue]Bucuresti![/COLOR][/FONT][/COLOR]

  16. #79
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Cred (DORESC) ca va castiga echipa din orasul stelistului....Paulica....nu???
    https://t.me/pump_upp

  17. #80
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jean Padureanu
    Am apucat să vindem luni 2.500 de bilete, Sabău īşi făcuse deja programul, iar Steaua a venit cu solicitarea abia marţi după-amiază. Prea tīrziu".
    Ce minciuna ordinara.
    Eram la stadion miercuri , cand dintr-o dubita blindata , plina cu 4 mascati au fost coborate la club 14.000 de bilete , si 1000 de afise color cu meciul (erau deja lipte d`alea alb negru).

    1000 de bilete le-a primit un amic de-al meu , care are 2 terenuri sintetica langa stadion si le vinde in "bomba" unde are un TV sa nu se plictisesca cand joaca baietii pe sinteticele lui.

    Din blindata au ajuns intr-o sacosa ... 200.000 * 1000 = 200 de milioane intr-o plasa

    Deci asta e minciuna ordinara cu a vandut bilete

  18. #81
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Ce tupeu pe oier . Auzi la el ! Dar ca ce chestie sa va amanati voi meciul cu o zi ?

  19. #82
    sport legend armin's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    806
    Reputatie
    1
    @be@ mi-e mila de tine. Toate bucuriile vietii tale depind de Steaua Bucuresti.
    [COLOR=Red][FONT=Comic Sans MS]Steaua [COLOR=Blue]Bucuresti![/COLOR][/FONT][/COLOR]

  20. #83
    EUROPEAN
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    In fata monitorului
    Posts
    3,065
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip_81
    Hai Gloria...bateti-i si apoi bagati-i in staul.
    Macar nu ne bagam jucatorii in pamant...
    bea:cati cozonaci v-a dat copos ca sa blatuti meci de la iasi?Ai avut si tu cozonac pe masa..
    BATE STEAUA 2-0
    armin: pt ea,e valabil bannerul de la meciul cu rapid..sper sa-l inteleaga LOL..
    "Rapidiŗti, steliŗti sau cāini trebuie sć fim cu tožii oameni buni" G.Copos

  21. #84
    trops mblue's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,651
    Reputatie
    1
    io imi bag picioarrele in jiji, 3-0 pt gloria si prevad o coborare frumoasa a lui jiji in sondaje.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •