View Poll Results: Pronostic Gloria-Steaua

Voters
89. You may not vote on this poll
  • 1

    48 53.93%
  • X

    8 8.99%
  • 2

    33 37.08%
Page 3 of 22 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 444

Thread: Etapa 26: Gloria - Steaua

  1. #43
    senior cristian75poli's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    TIMISOARA
    Posts
    221
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul
    tre sa batem ca altfel e de rau
    O sa bateti din palme in tribuna...si atat...penibililor...

    "POLI" - CAMPIONII!!!
    O singura viata...o singura iubire: [COLOR="DarkOrchid"][B]"POLI" TIMISOARA[/B][/COLOR]

  2. #44
    ex-hip Hipgnosis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,909
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cristian75poli
    O sa bateti din palme in tribuna...si atat...penibililor...

    "POLI" - CAMPIONII!!!

    Care a fost ratiunea pt. care ai scris penibililor? N evezi pe locul 7 in campionat dupa investiti cat toata divizia A la un loc? Ne sta patronul prin puscarie si nu stim?
    Ce lume mica. putin mese

  3. #45
    CSSex Addict. Dennis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Northampton, UK
    Posts
    1,560
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by APercele79
    deci cam asta e diferenta intre noi si voi - noi ii uram pe conducatori, ii vrem afara si nu ii aparam deloc..vrem sa se joace pe teren si sa facem echipa...daca nu se poate, afara cu totii ..nimeni nu vrea blaturi
    voua va curg balele dupa Jiji si MM, ii vedeti niste dumnezei, cand ei de fapt sunt 2 analfabeti care au ajuns sa dea cu pumnul in suporteri
    puneti botul la vrajeala oierului ca steaua nu face blaturi, il credeti si pe urma aberati la adresa altor echipe
    sa imi ziceti voua mie ca dinamo face numai blaturi cand amaratii au luat 3 puncte in 20 de meciuri....haha, chiar ca te bufneste si rasul - poate ca au dat meciuri, nu ca le-au cumparat..deaia au ajuns pe locul 4
    Bah, hai ca acum aberezi. Cand a zis vre'un stelist ca Becali e un Dumnezeu shi ca ne place de el? Dar sa fiu sincer la momentul actual nu ne prea pasa pentru ca echipa face performante shi in EurOpa shi in campionat. Shi chair ma indoiesc ca daca Dinamo ar juca bine shi ar avea rezultate v'ar interesa de conducere. Al dracu' ca acum 6-7 etape nu va prea interesa de conducere. Shi nu am spus ca face'ti blaturi, am spus ca ati facut blaturi in tur, shi cateva la inceputul turului...
    You miss 100 percent of the shots you don’t take.

  4. #46
    senior cristian75poli's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    TIMISOARA
    Posts
    221
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hipgnosis
    Care a fost ratiunea pt. care ai scris penibililor? N evezi pe locul 7 in campionat dupa investiti cat toata divizia A la un loc? Ne sta patronul prin puscarie si nu stim?
    Urmeaza si patronul vostru, ca sa nu zic cioban, sa ajunga in aceasi situatie.
    Sunteti penibili pt ca aveti gura pream mare, si ati visat deja la cupa uefa si va vedeti in CL... ...peste doua-trei etape strigati iar DEMISIA...si iti mai dau motive daca vrei, tb doar sa ma anunti...

    "POLI" - CAMPIONII!!!
    O singura viata...o singura iubire: [COLOR="DarkOrchid"][B]"POLI" TIMISOARA[/B][/COLOR]

  5. #47
    ex-hip Hipgnosis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,909
    Reputatie
    1
    Continuam discutia cand o sa fiti macar pe podiumul diviziei A, sau in primavara europeana
    Ce lume mica. putin mese

  6. #48
    shepherd hater Oaia Dolly's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Iasi,Copou
    Posts
    1,262
    Reputatie
    1
    [QUOTE=APercele79]deci cam asta e diferenta intre noi si voi - noi ii uram pe conducatori, ii vrem afara si nu ii aparam deloc..vrem sa se joace pe teren si sa facem echipa...daca nu se poate, afara cu totii ..nimeni nu vrea blaturi
    voua va curg balele dupa Jiji si MM, ii vedeti niste dumnezei, cand ei de fapt sunt 2 analfabeti care au ajuns sa dea cu pumnul in suporteri
    puneti botul la vrajeala oierului ca steaua nu face blaturi, il credeti si pe urma aberati la adresa altor echipe
    sa imi ziceti voua mie ca dinamo face numai blaturi cand amaratii au luat 3 puncte in 20 de meciuri....haha, chiar ca te bufneste si rasul - poate ca au dat meciuri, nu ca le-au cumparat..deaia au ajuns pe locul 4[/QUOTEA
    Am si eu o intrebare contra carei echipe a menajat Sabau golgeterul deoarece peste o saptamana avea meci cu Poli Iasi?hmmmmmmm.........
    Pe cine ati batut si voi returul asta pe teren propriu?...hmmmmmmm
    Esti atat de orbit de ura pentru Steaua incat nu-ti dai seama ca te faci de ras.Astept injuraturile.....
    VINDE PLEACA MORI!

  7. #49
    Alb-Rosu 4ever APercele79's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Calea Mosilor, Bucuresti
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    [QUOTE=Oaia Dolly]
    Quote Originally Posted by APercele79
    deci cam asta e diferenta intre noi si voi - noi ii uram pe conducatori, ii vrem afara si nu ii aparam deloc..vrem sa se joace pe teren si sa facem echipa...daca nu se poate, afara cu totii ..nimeni nu vrea blaturi
    voua va curg balele dupa Jiji si MM, ii vedeti niste dumnezei, cand ei de fapt sunt 2 analfabeti care au ajuns sa dea cu pumnul in suporteri
    puneti botul la vrajeala oierului ca steaua nu face blaturi, il credeti si pe urma aberati la adresa altor echipe
    sa imi ziceti voua mie ca dinamo face numai blaturi cand amaratii au luat 3 puncte in 20 de meciuri....haha, chiar ca te bufneste si rasul - poate ca au dat meciuri, nu ca le-au cumparat..deaia au ajuns pe locul 4[/QUOTEA
    Am si eu o intrebare contra carei echipe a menajat Sabau golgeterul deoarece peste o saptamana avea meci cu Poli Iasi?hmmmmmmm.........
    Pe cine ati batut si voi returul asta pe teren propriu?...hmmmmmmm
    Esti atat de orbit de ura pentru Steaua incat nu-ti dai seama ca te faci de ras.Astept injuraturile.....
    nu stiu daca ai vreun fetish de iti place sa fii injurat si tot astepti sa te injure lumea, dar din pacate nu o sa iti fac placerea asta..injura-te cu elevii de pe aici daca chiar atat de mult o doresti..
    eu vorbesc doar cu argumente, nu vin sa ma cert cu internetistii (doar din cand in cand mai dau peste nas cand lumea abereaza la greu..)
    dar cand zici ca ma fac de ris pe aici inseamna ca nu ai idee ce vorbesti...de ce ma fac de ris, ca am zis ca steaua face blaturi in campionat, si dinamo clar nu a facut (din moment ce au pierdut absolut totul, unde era sa faca blat???)
    Explicati-ne si noua Domnu' Iesean logica dvs...this must be good
    Last edited by APercele79; 2nd May 2006 at 17:49.
    [SIZE="4"][B][COLOR="Red"]Hai Dinamo Bucuresti
    Lupta DACA ne iubesti....[/COLOR][/B][/SIZE]

  8. #50
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    2-0 pentru Steaua

  9. #51
    Banned King of Hell's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,854
    Reputatie
    0
    3-0 Gloria-steaua HATTRICK NELU SABAU!!!

  10. #52
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by codrind
    "Capra calcă piatra,
    Piatra crapă-n patru......"

    De data asta:

    Capra NU calcă,
    piatra nu se crapă,
    numai că steaua pune banu'
    Cu tata Jean ne vedem şi la anu'

    Deci 2 solist!
    faina poezie..si eu tre sa o invat...
    steaua castga!!!
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  11. #53
    shepherd hater Oaia Dolly's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Iasi,Copou
    Posts
    1,262
    Reputatie
    1
    [QUOTE=APercele79]
    Quote Originally Posted by Oaia Dolly

    nu stiu daca ai vreun fetish de iti place sa fii injurat si tot astepti sa te injure lumea, dar din pacate nu o sa iti fac placerea asta..injura-te cu elevii de pe aici daca chiar atat de mult o doresti..
    eu vorbesc doar cu argumente, nu vin sa ma cert cu internetistii (doar din cand in cand mai dau peste nas cand lumea abereaza la greu..)
    dar cand zici ca ma fac de ris pe aici inseamna ca nu ai idee ce vorbesti...de ce ma fac de ris, ca am zis ca steaua face blaturi in campionat, si dinamo clar nu a facut (din moment ce au pierdut absolut totul, unde era sa faca blat???)
    Explicati-ne si noua Domnu' Iesean logica dvs...this must be good
    Eu dispretuiesc oamenii care in lipsa unor argumente recurg la injuraturi. Despre ridicolul in care risti sa te afli- e vorba de insinuarea ca Steaua va face blat la bistrita, desi meciul vostru cu bistrita a fost unul destul de suspect, tinand cont de tactica lui sabau cu menajarea lui negrean si faza penibila de la golul 1. Cat despre restul celor care insinueaza ca Steaua va face blat cu pandurii-ma bufneste rasul. Chiar asa am ajuns?Sa inteleg ca nu avem voie sa castigam cu penultima clasata?
    VINDE PLEACA MORI!

  12. #54
    Alb-Rosu 4ever APercele79's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Calea Mosilor, Bucuresti
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    [QUOTE=Oaia Dolly]
    Quote Originally Posted by APercele79
    Eu dispretuiesc oamenii care in lipsa unor argumente recurg la injuraturi. Despre ridicolul in care risti sa te afli- e vorba de insinuarea ca Steaua va face blat la bistrita, desi meciul vostru cu bistrita a fost unul destul de suspect, tinand cont de tactica lui sabau cu menajarea lui negrean si faza penibila de la golul 1. Cat despre restul celor care insinueaza ca Steaua va face blat cu pandurii-ma bufneste rasul. Chiar asa am ajuns?Sa inteleg ca nu avem voie sa castigam cu penultima clasata?
    am zis eu ca va face steaua blat cu bistrita? in nici un caz...
    poate te refereai la altii care au pomenit de bistrita, eu aveam in gand alte echipe..
    [SIZE="4"][B][COLOR="Red"]Hai Dinamo Bucuresti
    Lupta DACA ne iubesti....[/COLOR][/B][/SIZE]

  13. #55
    shepherd hater Oaia Dolly's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Iasi,Copou
    Posts
    1,262
    Reputatie
    1
    [QUOTE=APercele79]
    Quote Originally Posted by Oaia Dolly
    am zis eu ca va face steaua blat cu bistrita? in nici un caz...
    poate te refereai la altii care au pomenit de bistrita, eu aveam in gand alte echipe..
    Aaa si ca sa inchei eu n-as putea trece niciodata ca echipa favorita knaptsfirnuffelag ! Nu voi intelege niciodata fascinatia romanului pentru capra vecinului.
    VINDE PLEACA MORI!

  14. #56
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    am fost la antrenamentu lu Gloria ...
    baga tara Nelutu Sabau , ca cam stangaci la finalizare
    oricum preluarile le face mai bine ca 80% din lotul Gloriei

  15. #57
    CSSex Addict. Dennis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Northampton, UK
    Posts
    1,560
    Reputatie
    1
    Gloria a avut mult noroc in tur. Chair nu stiu de ce asa multe lume isi va face sperante ca ne vom incurca cu ei. Sa fiu sincer, am mai multe emotii cu Pandurii decat cu astia.

    pronostic: 0-2
    You miss 100 percent of the shots you don’t take.

  16. #58
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Hai sa sa ,caprita sa, ca numai una e Steaua mea, 4-0 si luam titlu.Felicitari

  17. #59
    ex-hip Hipgnosis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,909
    Reputatie
    1
    [QUOTE]
    Quote Originally Posted by Oaia Dolly
    Aaa si ca sa inchei eu n-as putea trece niciodata ca echipa favorita knaptsfirnuffelag ! Nu voi intelege niciodata fascinatia romanului pentru capra vecinului.
    Dc. echipa ta preferata ar fi avut performantele europene ale onanistilor, si ai fi avut un IQ sub 15, ai fi inteles aceasta fascinatie
    Dar cum nici unul din cazuri nu ti se potrivesc, nici macar nu incerca sa intelegi !!!
    Ce lume mica. putin mese

  18. #60
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Meci extrem de important cu Bistrita noroc ca il jucam in deplasare altfel era mult mai greu. Pronostic Bistrita - Steaua 0-2
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  19. #61
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Meciul se joaca la Reghin?Am auzit un zvon ca acolo se joaca!
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  20. #62
    ex-hip Hipgnosis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,909
    Reputatie
    1
    Steaua joaca al patrulea meci in doar 9 zile, sau al cincilea in 12 zile, depinde cum vrei sa vezi problema.
    Aviz lui remy - care acuza inaintea dublei Steaua - Boro faptul ca ne-am amanat un meci, pe cand Boro nu.
    Last edited by desdemona; 4th May 2006 at 20:44. Reason: mai usor
    Ce lume mica. putin mese

  21. #63
    sport legend
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    619
    Reputatie
    1
    2-0(negrean2) Uite de aia l-a menajat Nelutu!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •