Results 1 to 4 of 4

Thread: Cele mai mari cote pentru Steaua

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    25
    Reputatie
    1

    Cele mai mari cote pentru Steaua

    Cea mai mare cota pentru victoria Stelei maine o gasiti la VictorChandlerbet - 2.30 , pentru calificarea Stelei in finala cea mai buna cota o are Eurobetul - 2.55 , iar pentru castigarea cupei uefa Stelei i se dau cele mai mici sanse dar si cea mai mare cota totalbet - 5.5

    [COLOR="black"][COLOR="Red"][SIZE="4"]Pariorii stiu de ce[/SIZE][/COLOR][/COLOR]

  2. #2
    ANTI-corpodean razwan_vs's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Vaslui
    Posts
    10,720
    Reputatie
    1
    se speram ca steaua nu va lua gol pe lia manoliu...este un meci tare...amintitiva basel batuse cu 2-0 si era 1-0 in min 10....le trebuia 4 goluri...si au facut-o

  3. #3
    incepator
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    25
    Reputatie
    1
    Steaua nu a luat gol. Bravo.
    Nu mi-am facut inca o idee despre cum va fi meciul in retur. Totusi doar de faptul ca tin cu Steaua ma retine sa nu pariez in retur ca Steaua nu va marca (scor dupa 90 min 1-0 pt boro)
    [COLOR="black"][COLOR="Red"][SIZE="4"]Pariorii stiu de ce[/SIZE][/COLOR][/COLOR]

  4. #4
    incepator
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    25
    Reputatie
    1
    Pentru retur cota cea mai mare pt victoria Stelei este 5.00 -bet365- , dica marcheaza primul gol 9.00 -victor chandler- , sub 2.5 goluri cota 1.75 -victor chandler-

    Consultati ghidul de pariuri www.pariuridemilioane.ro
    [COLOR="black"][COLOR="Red"][SIZE="4"]Pariorii stiu de ce[/SIZE][/COLOR][/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •